Survivor Česko & Slovensko - EP10

Dominikánská republika
2022 - TV Nova, TV Markíza
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

Survivor Česko & Slovensko - EP10

Příspěvekod ItalianManiac » 12 úno 2022, 09:31

Epizoda 10
    • Voyo: 12.2.2022
    • TV Nova: 18.2.2022 20:20

Ve vysílání TV Markíza už se ztrácím a v tom, jak přidávají díly na Voyo, už taky :fuck:
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Uživatelský avatar
sirek
Příspěvky: 73
Registrován: 26 črc 2015, 15:55

Survivor Česko & Slovensko - EP10

Příspěvekod sirek » 13 úno 2022, 01:49

No tyvole, na začátek musím říct, že sice s tím mám pořád dost problémů, jako Survivor to neberu a stopáž je prostě přepálená, ale tohle byl pro mě bezesporu nejlepší díl ze všech. A asi poprvý fakt můžu říct, že to byla objektivně dobrá epizoda. Bavilo mě to od téměř začátku do samotnýho konce.

A vykopávám takovou otázku pro všechny: Co byste dělali na Enriqueho místě? Byla jeho taktika obětovat sebe pro udržení aliance dobrá? Samozřejmě nemůžeme brát do kontextu nečekané promíchání týmů. Já ani jako fanoušek soutěže nevím, co na jeho místě mohlo být nejlepší rozhodnutí.

Okay, teď se potřebuju vypsat z tohohle dílu.
Úvod
Samotnej start v kmeni Mao slabej, ale hned potom v kmeni Azua vidím změnu - místo záběrů, jak rozbíjejí kokosy, leží na pláži a vedou prázdný rozhovory o tom, jak se kdo vyspal dostáváme pletichaření Vladimíra s Adamem, taktiku do sloučení a další zajímavý věci.

Soutěž o imunitu
Nikol gratuluju snad k první výhře v jakýkoliv soutěži! Názor na ni mám spíš nijaký, ale ten bod jsem jí přál, tady se jí navíc dařilo snad pokaždý, kdy byla. Pořád moc nechápu, jak modří nasazují lidi do těch soutěží, ale OK. Dost vsadili na Aylin, které to dneska bohužel nešlo. Ale výhra červených pro mě byla stejně v závěru velkým překvapením, jejich kmenovou radu jsem bral jako samozřejmost. Jejich oslavný odchod byl teda dost cringe a teda furt jim to nepřeju :D

Individuální imunita
Soutěž v zásadě nudná, ale už mám tipy, kdo je vypouští, kdo ne. Lenka s Tomášem podle mě takticky prohrávají, Dominika asi bojuje vždycky. Že zůstanou do konce oba Vladimír s Adamem jsem teda nečekal a dost to určilo směr, jakým se to bude do kmenovky vydávat.

Před radou
Za mě asi největší překvapení. To, jak moc mě to bavilo, možná naznačuje nějaké zlepšení? Aliance se dost prolínají, Vladimírova sociální hra neskutečná, Adam je jen hloupej ocásek, kterej se mu zrovna dost hodí - skvělým způsobem nasadil všem brouka do hlavy, poštval velkou alianci málem proti sobě a nakonec jsem absolutně neměl ponětí, kteří dva hráči nakonec v duelu skončí.

Kmenová rada
Opět, zatím nejlepší rada. Žádné prvoplánové drama a hádky mezi kmeny, Mao bylo správně úplně vystřihnuté a to napětí v Azua bylo brutální. To, že došlo na rozhodující hlas, byla úplná třešnička na dortu.

Duel
Tenhle souboj si zasloužil aspoň lepší soutěž. Reálně ho rozhodlo, komu líp půjde vyndat dílky z pytlíku. Skládačka se zdála (jako zatím všechny) dost primitivní, rozhodnuto bylo od začátku.

Celkové dojmy z epizody
Vyřazení Enriqueho mě hrozně mrzí, byl to jeden z mých favoritů a jeho hra se mi hrozně líbila. Byla strategicky inteligentní a kvalitní, zároveň si držel svoje hodnoty, což ho ve finále položilo. To, že vědomě obětoval sebe, beru jako kvalitní krok - pokud by opravdu Dominika šla do duelu, ta aliance by neměla šanci. Takhle to mohou překročit a spolupracovat dál.
Jsem asi rád, že ale nakonec královna Veve zůstala, jejího vyřazení jsem se docela bál. Její hra je taky slušná a divácky je přece jen jako charakter o něco dynamičtější než Enrique. Vladimír mi je nesympatický, ale uznávám, že strategicky nemá konkurenci (po odchodu Enriqueho u modrých určitě ne).

Co se zlepšilo:
Lepší hudba v soutěžích - je to detail, ale poprvé mi ty souboje přišly napínavé.
Obsah epizody - mnohem více strategizování, přesně jak by mělo být.
Ukazují počet dnů strávených na ostrově
Vidíme sestřih toho, kdo pro koho hlasoval - konečně

Co je (opět) fail:
Debilní ozvučení - asi chybí kvalitní mikrofony, ale tak jim tam sakra dejte aspoň titulky. Z důležitýho rozhovoru Adama s Vladimírem jsem nerozuměl ani slovo. V závěru Enriqueho nahrávali snad na bramboru, to byla hrozná kvalita.
Soutěž na 7 bodů - těch 5 už bylo moc. Proč to ještě zvedat?
DALŠÍ soutěž, kterou rozhoduje házení - WTF? Kdyby se hrála chlastací hra "napij se u každý soutěže s házením" tak nepřežije nikdo z nás. To nejde vymyslet cokoliv jinýho? A ty skládačky, co zatím předvedli, byly snad až na jednu úplně k smíchu.
Teaser na další díl - oznámení promíchání týmů beru, ale že ukážou skladbu těch týmů... to už nepochopím :DDD

Azua
Fandím: Veve, Aylin (podle mě je takticky trochu v pozadí, čekám velké věci), Tomáš (pouští se do hry, zároveň to je sympaťák)
Nevadí mi: Lenka, Dominika
Ven: Braňo (v soutěžích k ničemu, herně úplně mimo, nejnudnější člověk ze všech), Adam (samozvanej král moudrosti, arogantní frajírek, kterej by si bez Vladimíra a individuální imunity ani neškrtl), Vladimír (hodně cením jeho hru i výkony v soutěžích, ale lidsky mi hrozně nesedí)

Mao
Fandím: Chili (snad jediná se dokáže takticky vyrovnat Vladimírovi)
Nevadí mi: Nikol, Xénia, Tomáš
Ven: Johy, Veronika, Dominik (ani jeden mě nebaví)

Závěrem:
Kdo přežije to není ani trochu. Jako separátní pořad se stejným názvem to ale začíná dávat smysl. Duel je stále píčovina, ale dneska to přineslo docela zajímavou a svěží dynamiku do celýho dění v modrým kmeni. Doufám, že tohle je první vlaštovka naznačující změnu ve střihu a posun k lepšímu, protože doteď mě udivuje, jak moc mě tenhle díl bavil. Jak jsem se bál nudy do sloučení, paradoxně jde o nejzábavnější část a na promíchání týmů se těším.
Tvl, dost jsem se rozepsal :D Že ve mě někdy tahle soutěž zanechá takovej dojem, bych po prvních dílech fakt neřekl.

Btw, chápete někdo, jak to vypouští na Voyo? To je úplně random, když to bylo o den dřív, dávalo to smysl. Teď 9. díl vyšel asi o 4 dny, 10. už skoro o tejden, wtf.

Uživatelský avatar
Kill Kenny
Příspěvky: 88
Registrován: 17 led 2020, 21:54
Nejoblíbenější série: Africa - viděl jsem první komplet serii.

HvV, Palau, Cook Islands, Pearl Islands, Philippines, Vanuatu
Nejoblibenější hráči: Cao Boi , Yul, Shane, Sandra, Gina, Alex
Nejméně oblíbené série: FvF II, Game Changers, Thailand

Survivor Česko & Slovensko - EP10

Příspěvekod Kill Kenny » 13 úno 2022, 20:12

Jestli doteď byl CZE survivor velký špatný, tak tady na tento díl se dívejte.

Beze sporu nejlepší díl, který se mohl vyrovnat některým dílům z US Survivora. V tomhle díle prakticky nic nescházelo, ať to byl neskutečný výkon Mao ve výzvě, kdy i totálně oslabení porazí borce z Azua.

Ale to co se dělo před kmenovkou, už bylo fantastický. Pořádně pravá taktická řež. Přelívání variant, co kdo kdy jak, komu, proč? Je škoda, že do duelu nešli dominika a Enrique, ale i tak mě vyhození Enriqueho v souboji s Vladimírem nesmírně potěšilo. Mé srdce trosečnííka zaplesalo, i když Enrique strategicky uměl a měl dobrou hru do finále. Král padl, ať žije král.

Tetelím se blahem, opravdu a těším na další díl.
https://sites.google.com/site/survivor38online/home ObrázekThe Winner of Survivor: Non Jury Second Chance III - Japan.

38.serie online survivor Kellyvor

cihi
Příspěvky: 298
Registrován: 16 lis 2014, 01:50

Survivor Česko & Slovensko - EP10

Příspěvekod cihi » 14 úno 2022, 01:54

Nejlepsi dil :idea:

Enrique "pry velky fanousek Survivora" ...to jo :dance:

Fanousek Survivora by nikdy nehral tak hloupe jako on. Fanousek totiz vi, ze se musi treba i jen na jedno hlasovani spojit i s nejvetsim "nepritelem", kdyz to pomuze jeho hre. Survivor je proste o tom, ze se spoji i lidi, co by spolu v normalnim zivote nekomunikovali, a ne jen ti, co si jsou sympaticti.

Survivor naopak nikdy nebyl o tom, najit si tam partu kamosu a s tema dojit do konce, coz zrejme byla jedina Enriqueho taktika.

Nicmene poprve se opravdu hralo, muze za to Vlada a do urcite miry Adam. Sranda je, ze i mnohdy mimozni Adam predvadi (a zlepsuje se) lepsi hru nez "fan" Enrique a vlastne nez vetsina kmene.

PS: Nejvic me dostalo, jak Dominika pri zvoleni Enriqueho do duelu zacala brecet :D Rekl ji nekdo, ze tam nejsou na tabore, ale hraji tvrdou hru, ve ktere budou lidi vypadavat porad, pokud chce tedy vyhrat?

Kez by si je tam vsechny Vlada povodil jako "malem" dnes. Dost mu fandim, za to jak jsou ostatni mimo.

Fandim velmi: Vlada, Adam, Chilli, Tomas Z.
Trochu fandim: Nikola, Veve, Xenie (jen kvuli zadku)
Ven: vsichni, co tam prijeli jako na tabor v cele s Brankem a rozplakanou Dominikou

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Vtipek na zaver...

Fanousci: Hrat do 5 bodu je uz opravdu hodne a je to nuda.

Reakce produkce: Proc neudelat souteze rovnou do 7 bodu?

Pattrick
Příspěvky: 132
Registrován: 13 úno 2020, 11:33

Survivor Česko & Slovensko - EP10

Příspěvekod Pattrick » 14 úno 2022, 10:55

Tenhle díl už byl konečně zajímavý, hlavně po taktické stránce i s tím střihem, do poslední chvíle nebylo vědět, kdo a co jak.. i jsem byl vlastně zvědavej, kteří dva nakonec tu Domču dali..

Potom samotný duel!!! Yes, konečně je venku, nechápal jsem jeho hru, osobně bych šel prostě s Adamem a Vláďou, zkousnul to, že by na mě "Adam řval", asi se to chlapečka dotklo, prostě je to hra, nazdar, takže dobře mu tak!

Vladimír je muj fanoušek #1, ty lopaty se mu vůbec nevyrovnají, ještě možná Veve trošku tu hru evidentně chápe.

Jinak teda Braňo a Tomáš (ti tam šli proč, sakra, nejzbytečnější postavy)

Uživatelský avatar
Rendy
A fan of Brenda Lowe
Příspěvky: 729
Registrován: 26 srp 2013, 09:33
Nejoblíbenější série: Borneo, HvV, Micronesia, Palau, Guatemala, Cook Islands, Australia, Pearl Islands, Redemption Island, One World, Philippines, Caramoan
Nejoblibenější hráči: Brenda, Darrah, Boston Rob, Steph, Parvati, Russell, Yul, Chelsea, Kat, Sierra, Ciera, Amanda, Danni, Ozzy, Corinne, Richard, Abi-Maria, Troyzan, Shane
Nejméně oblíbené série: Thajsko
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Survivor Česko & Slovensko - EP10

Příspěvekod Rendy » 16 úno 2022, 20:09

Když by to nebylo tak zdlouhavé, tak je to i dobré, ale takhle to celkem odbourává napětí. Když si aktuálně pouštím US a CZ verzi, tak to vnímám ještě víc, za tohle opravdu palec dolů :down: Že vypadl Enrique mi nevadí, z tohohle kmene zajímavá je Veve, baví mě Adam, Vláďa dobrý, ale sociálně mi opravdu nesedí a myslím, že na to dojede.
Obrázek

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

Survivor Česko & Slovensko - EP10

Příspěvekod Lamik.lamity » 19 úno 2022, 20:13

Konečně jsme se vyšplhali kvalitativně někam na úroveň Thajska, One World! Což je super pokrok oproti minulým dílům.
To, že vypadne Enrique mi vyspoiloval random článek na Seznamu, takže ten díl bohužel ztratil trochu toho napětí.
Enrique mi byl lidsky tuze nesympatickej, strašně ublíženej a pokryteckej. Ale jako villaina jsem ho měl rád.
Vláďa hraje strategicky a fyzicky velmi slušnou hru. Nebránil bych se ani přirovnání k nějakýmu ("českému") Malcolmovi. Nemyslím si, že vyhraje, ale budu rád, pokud se tam udrží co nejdéle.
Veve je mi neuvěřitelně nesympatická a v podstatě, pokaždý, když ji vidím, otáčím oči v sloup. Doufám, že na ni brzo už taky dojde

Fandím: Vláďa, Lenka
Přijdou mi fajn či aspoň něco hrají: Tomáš červený, Johy, Aylin, Adam, Chili
Hrají vůbec?: Tomáš modrý, Xenia, karatistka, Dominika
Pls ne: Braňo, Nikola, Dominik
Ven a včera bylo pozdě: Veve

Ps: Ty ukázky na příští díl plný breku kvůli swapu jsou fakt nechutný.
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

Truestory
Příspěvky: 78
Registrován: 18 bře 2018, 14:05

Survivor Česko & Slovensko - EP10

Příspěvekod Truestory » 21 úno 2022, 00:05

Toto(mimo jiného) napsal Enrique na Instagram. Úplně tomu nerozumím. Věděl, že se pošle do duelu a přitom, když hlasoval tak řekl “jestli se Vlado vratis, tak se ti pomstim”

To si protiřečí ne? :D

Jinak jsem zvědavý jestli ty dva hlasy navíc pro Domču byly návnada. Ale moc si to nemyslím.


Díl super, ale ten duel mě furt štve.
Přílohy
786D03AD-E201-4B8A-B5B7-7A2A0D7C6B91.png
Oblíbenci
US S01: Rudy S02: Keith, Rodger, Elizabeth
RO S01: David, Petra S02: Radim, Katka, Terry
CZSK S01: Vladimír, Adam, Tomáš Z, Chili S03: Mikýř, Kristýna

Holky :love:
US S01: Collen, Stacey, Jenna S02: Elizabeth, Amber, Jerri
RO S01: Katie, Kačka, Petra S02: Terry, Nikol, Martina
CZSK S01: Xénia, Veve, Dominika S03: Kristýna, Ráchel, Yenifer

Megis
Příspěvky: 89
Registrován: 12 zář 2014, 20:39

Survivor Česko & Slovensko - EP10

Příspěvekod Megis » 21 úno 2022, 15:38

Snazi se to 'zachranit' hrozne amatersky :D Ale ona cela jeho hra byla amaterska, tak se neni cemu divit. Nechapu ten hype kolem neho :cry:

Uživatelský avatar
Masarka14
A fan of Amber Borzotra
Příspěvky: 177
Registrován: 24 zář 2013, 21:18

Survivor Česko & Slovensko - EP10

Příspěvekod Masarka14 » 24 úno 2022, 20:28

Nečekal bych, že sračkoidní československý Survivor ve mně dokáže vyvolat takovýhle emoce, ale kreténismus Enriqueho to dokázal. "Velký" fanoušek Survivora vypadl a já nemůžu být šťastnější. Hrozně moc jsem mu to přál po tom, co tam předváděl.

Vlastně jsem teď i rád, že tam ten duel na konci je, jinak bychom už byli bez Vládi. Společně s Adamem tam jediní chtějí nějak hrát, tak jsem rád, že se tam udržel. Koukat na lidi jako Braňo je fakt utrpení.

sirek píše:Source of the post
A vykopávám takovou otázku pro všechny: Co byste dělali na Enriqueho místě? Byla jeho taktika obětovat sebe pro udržení aliance dobrá? Samozřejmě nemůžeme brát do kontextu nečekané promíchání týmů. Já ani jako fanoušek soutěže nevím, co na jeho místě mohlo být nejlepší rozhodnutí.

Ty jsi takový fanoušek asi jako ten Enrique, viď? :mrgreen:
Australian Survivor
S01: Phoebe, Craig, Nick S02: Jericho, Luke, AK, Henry S03: Benji, Brian S04: Luke, David(!), Harry S06: George


Zpět na „Survivor Česko & Slovensko 2022 (CZ, SK)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host