Survivor Česko & Slovensko - EP11

Dominikánská republika
2022 - TV Nova, TV Markíza
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

Survivor Česko & Slovensko - EP11

Příspěvekod ItalianManiac » 15 úno 2022, 22:02

Epizoda 11
    • Voyo: 15.2.2022
    • TV Nova: 22.2.2022 20:20
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Pattrick
Příspěvky: 132
Registrován: 13 úno 2020, 11:33

Survivor Česko & Slovensko - EP11

Příspěvekod Pattrick » 16 úno 2022, 08:13

Promíchání kmenů od produkce (řekněme Orlíka) zase geniální... tohle mohl vymyslet jen dement (a to jsem fanda Vládi) - ještě jsem čekal twist, že si nakonec ti dva prohodí ty kmeny, že Vláďa půjde do červeného (být pak na jeho místě, tak bych si před kamerou vykloubil rameno a volal medika, ať mě odveze do ČR)

Jinak velkolepá hra na 10 bodů !!!! To už bylo prostě moc, takže skok rovnou na konec a na ukázku co bude v příštím díle.

cihi
Příspěvky: 298
Registrován: 16 lis 2014, 01:50

Survivor Česko & Slovensko - EP11

Příspěvekod cihi » 16 úno 2022, 18:50

Tak uz deset bodu, 10! :D

Oni to snad navysuji podle cisla epizody, tak to okolo 20. dilu zaberou souteze cele 2 hodiny.

Pattrick píše:Source of the post Promíchání kmenů od produkce (řekněme Orlíka) zase geniální... tohle mohl vymyslet jen dement (a to jsem fanda Vládi) - ještě jsem čekal twist, že si nakonec ti dva prohodí ty kmeny, že Vláďa půjde do červeného (být pak na jeho místě, tak bych si před kamerou vykloubil rameno a volal medika, ať mě odveze do ČR)


No samozrejme to bylo klasicky tak nejak "po Cesku" prekombinovany, aby zatahli co nejvic stopaze, ale na druhou stranu to nejakou logiku davalo - cilem produkce bylo mit vyrovnane kmeny, a to se asi podarilo.

Akorat z toho ve vysledku vznikl jeden skoro celoslovenskej kmen. Na druhou stranu by to mohlo vytvorit prirozene silnou alianci. Takze pak bude zajimavy, ktera aliance po slouceni prevazi - jestli prave ta slovenska, woman power, puvodni Azua nebo numbers kolem taktika Vladi.

Uživatelský avatar
Yedko
Příspěvky: 264
Registrován: 10 úno 2020, 22:29
Nejoblíbenější série: 20, 16, 13, 1, 40
Nejoblibenější hráči: Domenick, Tony, Andrea, Brenda, Coach, Cirie, Yul, Richard
Nejméně oblíbené série: 39, 37, 35, 30, 21, 5
Kontaktovat uživatele:

Survivor Česko & Slovensko - EP11

Příspěvekod Yedko » 17 úno 2022, 04:45

Co se vám na tom jako nelíbí? Konkrétně. Za mě velmi dobře udělané promíchání, lepší jsem asi neviděl. Vybírání, o lehkou výhodu prvního výběru se hraje, ale je to vhodně regulované, aby sis nepostavil OP tým jako v Austrálii nebo z toho nakonec žádné promíchání nebylo. Americké náhodné tahání kamenů asi nemůžete obhájit jinak než "pRoToŽe Je To AmErYcKéÉé!!!" Hra na 10 je fakt obr zhovadilost a jsem ochoten to akceptovat jedině, že jsem to dostal zároveň s dopisy (že jsme se jich zbavili) a zajímavým promícháním. Pokud to udělaj znovu třeba jen ve formátu jediné soutěže o odměnu v jednom z "pátečních" dílů tak to už bude fakt vrchol :) .
Vytvářet pětačtyřicátou sérii (od roku 2000) není tak lehké, jako vytvářet osmou sérii (od roku 2016). Myslete, prosím, na to při vašem urážení. Pokud máte hlavní problém s tím koukat na více černochů a homosexuálů tak jste ubozí. Ale souhlasím, že US40 měla být sérii poslední...

Uživatelský avatar
GodfatherCZ
Příspěvky: 149
Registrován: 28 zář 2016, 17:06
Nejoblíbenější série: Amazon , Redemption Island , Cagayan , Cambodia , Kaôh Rōng
Nejoblibenější hráči: ♥ Kelley Wentworth ♥
♥ Shonee Bowtell ♥
♥ Kat Edorsson ♥
♥ Sarah Moore ♥
Tony Vlachos
Ozzy Lusth
Jordie Hansen
George Mladenov
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur
Thailand
Nicaragua

Survivor Česko & Slovensko - EP11

Příspěvekod GodfatherCZ » 17 úno 2022, 06:38

No zkrátíme to - 30-35 minut na tribe swap je fakt hukot , vypadá to lacině a záměrné pro natažení stopáže . Duel jako takovej asi OK , i když pokud si hrajeme na FÉR sluníčkový svět , tak i Xenča měla mít stejnou polohu jako Vláďa , nebo zrcadlově otočené aby měla přesně stejnou polohu pro skládání a zároveň pro kamery aby byli naproti sobě , pozorný divák si všimne jak to tam Vláďova natrénovaná pravá ruka sází jedno políčko za druhým v ideální poloze . No a k soutěži na 10 bodů doplním jen tohle : :vomit: :fuck: , ještě že na Yoyo to můžu přeskočit a výrazně si zkrátit utrpení .

Uživatelský avatar
Rendy
A fan of Brenda Lowe
Příspěvky: 729
Registrován: 26 srp 2013, 09:33
Nejoblíbenější série: Borneo, HvV, Micronesia, Palau, Guatemala, Cook Islands, Australia, Pearl Islands, Redemption Island, One World, Philippines, Caramoan
Nejoblibenější hráči: Brenda, Darrah, Boston Rob, Steph, Parvati, Russell, Yul, Chelsea, Kat, Sierra, Ciera, Amanda, Danni, Ozzy, Corinne, Richard, Abi-Maria, Troyzan, Shane
Nejméně oblíbené série: Thajsko
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Survivor Česko & Slovensko - EP11

Příspěvekod Rendy » 17 úno 2022, 13:08

To se už opravdu podělali :lol:
"Na 5 je mooc"
"Ok, dáme na 7"
"Tak jste hovada?"
"Promiňte, dáme to na 10"
" :twisted: "
Aktuálně doma ležím s nějakým moribundusem, tak jsem těch 10 výher nechal běžet, ale příště na Voyo přetáčím, na Nově nesledovatelné :down:
Promíchání za mě ok :idea:
Obrázek


Zpět na „Survivor Česko & Slovensko 2022 (CZ, SK)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů