Survivor Česko & Slovensko - EP12

Dominikánská republika
2022 - TV Nova, TV Markíza
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

Survivor Česko & Slovensko - EP12

Příspěvekod ItalianManiac » 19 úno 2022, 13:41

Epizoda 12
    • Voyo: 18.2.2022
    • TV Nova: 25.2.2022 20:20
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Uživatelský avatar
GodfatherCZ
Příspěvky: 149
Registrován: 28 zář 2016, 17:06
Nejoblíbenější série: Amazon , Redemption Island , Cagayan , Cambodia , Kaôh Rōng
Nejoblibenější hráči: ♥ Kelley Wentworth ♥
♥ Shonee Bowtell ♥
♥ Kat Edorsson ♥
♥ Sarah Moore ♥
Tony Vlachos
Ozzy Lusth
Jordie Hansen
George Mladenov
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur
Thailand
Nicaragua

Survivor Česko & Slovensko - EP12

Příspěvekod GodfatherCZ » 19 úno 2022, 21:49

:cry: :cry: :cry: Prosím , to jak manipulují s tou HII a nápovědou ? to je vtip že ? ... od Queen Veve bych čekal trošku lepší play , i když co si budem Kelley Wentworth z ní už asi nebude . Opět zas typická česko-slovenská vidlácká nátura typu já kopu za tým :vomit: každej kdo hraje social game a hledá HIi je odpad :vomit: a podobně . Podobně trapný play HII jsme měli možnost vidět ve slovenském Ostrově , pro ultra-fans přikládám humorné srovnání , všichni jsme ho už určitě viděli , ale opakování jest matkou moudrosti .

Kód: Vybrat vše

https://www.youtube.com/watch?v=btgzvWzwVuo
:dance:

Uživatelský avatar
sirek
Příspěvky: 73
Registrován: 26 črc 2015, 15:55

Survivor Česko & Slovensko - EP12

Příspěvekod sirek » 21 úno 2022, 07:44

Nejbizarnejsi nalezeni skryte imunity, co jsem kdy videl :D Jeji okamzity pouziti od Veve docela chapu, nesmyslnej duel srazi jakykoliv doposud znamy strategie dolu - bez ni by tam urcite skoncila misto Lenky ona. Lencin konec me mrzi, je tam dost horsich hracu, navic byla sympaticka a o neco se snazila. Mozna, kdyby po kazdym umisteni kulicky zacali od zacatku, ale takhle se to rozhodlo hned na startu. Adam uz mi pije krev, bylo by krasny, kdyby ho v duelu vyradila prave Veve. Nicmene se ukazuje, ze patecni dily jsou mnohem lepsi (logicky). Soutez dneska nudna, ale taktizovani po ni zas bylo fajn a dalo to tomu docela drajv. V hlasovani jsem si opet nebyl jisty, jak to vlastne skonci a kdo komu da hlas, takze asi spokojenost. Kdyz si odmyslim, ze to ma byt Survivor, tak me to vlastne i celkem bavi.

Uživatelský avatar
Rendy
A fan of Brenda Lowe
Příspěvky: 729
Registrován: 26 srp 2013, 09:33
Nejoblíbenější série: Borneo, HvV, Micronesia, Palau, Guatemala, Cook Islands, Australia, Pearl Islands, Redemption Island, One World, Philippines, Caramoan
Nejoblibenější hráči: Brenda, Darrah, Boston Rob, Steph, Parvati, Russell, Yul, Chelsea, Kat, Sierra, Ciera, Amanda, Danni, Ozzy, Corinne, Richard, Abi-Maria, Troyzan, Shane
Nejméně oblíbené série: Thajsko
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Survivor Česko & Slovensko - EP12

Příspěvekod Rendy » 21 úno 2022, 19:10

Že vypadla Lenka mě nějak nevadí. Baví už mě sledovat, jak je Braňo v soutěžích marný :D Hledání HII dobrý bizar, tam je vidět, jak je Adam mimo. Z těch co byli na kmenovce fandím Tomášovi.
Obrázek

cihi
Příspěvky: 298
Registrován: 16 lis 2014, 01:50

Survivor Česko & Slovensko - EP12

Příspěvekod cihi » 22 úno 2022, 23:30

Ty kmenovy pokriky ted zni jeste hur nez pred promichanim. Prosim stacilo, uz je to fakt trapny. Soutez do 7 bodu neresim, uspesne pretoceno.

Xenie se nam najednou citi dobre, protoze ma v kmeni Slovaky a ocividne sem jela na tabor, protoze misto taktiky resi to, kdo je mu sympatickej a s kym se citi "dobre".

Adam zase "takticky" prozradi, ze ma napovedu ke SKRYTE imunite, protoze on by se vzdycky pro kmen rozdal, i kdyby to melo stat jeho vylouceni. Timto u me dost klesl, a to jsem si myslel, ze mu to uz zacina herne alespon trochu palit.

Sympatie ziskava Johy, ktera zacala rozjizdet aliance. Libila se mi jeji uvaha, ze by chtela do finale Vladu. V opravdovem Survivoru by to byla hloupost, protoze je to nejlepsi hrac, ale zde je to celkem logicke, kdyz tu ostatni resi tolik sympatie a Vlada je pro vetsinu nesympatickej. Ale i Chilli to dobre rozehrala.

Vtipny bylo to, ze puvodni Azua mela 4 cleny a puvodni Mao melo 4 cleny. Kmenovka skoncila tak, ze vsechny hlasy dostali lidi z puvodniho Azua :D

berka496
Příspěvky: 45
Registrován: 02 led 2017, 14:28

Survivor Česko & Slovensko - EP12

Příspěvekod berka496 » 26 úno 2022, 20:16


Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

Survivor Česko & Slovensko - EP12

Příspěvekod Lamik.lamity » 28 úno 2022, 19:50

"Šamanský tanec" ✔️
"Dívčí válka" ✔️
"Kolo osudu" ✔️
"Lakmusový papírek sedící uprostřed kmene" ✔️

Tuší ten Ondřej aspoň trochu, co cokoliv z výše jmenovaného znamená? Protože většinu času, co hovoří, na sebe se snoubenkou vrháme absolutně nechápavý pohledy :D
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

Megis
Příspěvky: 89
Registrován: 12 zář 2014, 20:39

Survivor Česko & Slovensko - EP12

Příspěvekod Megis » 28 úno 2022, 19:51

Vrchol ale byl "Tomáš se diví jak divizna" :lol: :lol: Ta jeho slovní spojení jsou strašná, já fakt nevím, co se vám na něm líbí :D

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

Survivor Česko & Slovensko - EP12

Příspěvekod Lamik.lamity » 28 úno 2022, 19:55

Megis píše:Source of the post Vrchol ale byl "Tomáš se diví jak divizna" :lol: :lol: Ta jeho slovní spojení jsou strašná, já fakt nevím, co se vám na něm líbí :D

To se mi náhodou líbí. To je tak nehorázně pitomý, že bych to dokázal říct taky.

Ale rozčiluje mě ještě nulová znalost shody podmětu s přísudkem "Děvčata vyrazilY" every single time. Jsou to ta děvčata, vole.
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

Uživatelský avatar
Yedko
Příspěvky: 264
Registrován: 10 úno 2020, 22:29
Nejoblíbenější série: 20, 16, 13, 1, 40
Nejoblibenější hráči: Domenick, Tony, Andrea, Brenda, Coach, Cirie, Yul, Richard
Nejméně oblíbené série: 39, 37, 35, 30, 21, 5
Kontaktovat uživatele:

Survivor Česko & Slovensko - EP12

Příspěvekod Yedko » 28 úno 2022, 22:19

Ostrava pičo! Tam je problém že se Ondra čím dál tím víc strašně rád poslouchá a je sebevědomější (ve špatném slova smyslu). Co si budem v RO podával lepší výkony, ale to je asi všechno uzpůsobeno tím, že už má ten projekt asi taky trošku v piči.
Vytvářet pětačtyřicátou sérii (od roku 2000) není tak lehké, jako vytvářet osmou sérii (od roku 2016). Myslete, prosím, na to při vašem urážení. Pokud máte hlavní problém s tím koukat na více černochů a homosexuálů tak jste ubozí. Ale souhlasím, že US40 měla být sérii poslední...

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Survivor Česko & Slovensko - EP12

Příspěvekod lacSzlo » 01 bře 2022, 15:22

Tak jsem se propracoval až k 12.epizodě. U 40minutových výzev skládám puzzle jinak bych to psychicky nedal, a jen občas mrknu když Novotný zahlásí něco ve stylu "Veve hodila držku, dávej na sebe pozor Veve!" abych se ujistil, že je queen v pořádku. :love:

Ze 7 kmenovek zatím jen 3x vypadl člověk co schytal nejvíc hlasů. A když ten člověk přežil, tak schytal ty hlasy vždycky na další kmenovce znova a pak už letěl (how exciting).

Nejvíc ze všech mě tam sere moderátor který se očividně hrozně rád poslouchá a přes vlastní ego si přestává vidět i na špičku nosu (ale tak na to je člověk celkem už zvyklý z US Surva od Probsta lol).

Střih se zlepšil, děj nějak dynamičtější, ale pořád bych ty epizody nejradši o aspoň půl hodiny zkrátil.

Zpovědnice:
SURVIVOR CZSK E12.jpg


Favoriti: Queen Veve, Nikol, Chili, Aylin, Xénia, Braňo
Ven: Adam, Vladimír, Ondřej Novotný :vomit: (jsem zvědav jaké bomby si pojede slovák během Oktagonu)

Žebříček prvních 10 outů:
1. Iva
2. Enrique

3. Bára
4. Gábor
5. Monika

6. Lenka
7. Matěj
8. Nathan

9. Lukáš
10. Vojta
(?)

Ultagio
Příspěvky: 20
Registrován: 12 úno 2017, 21:54

Survivor Česko & Slovensko - EP12

Příspěvekod Ultagio » 20 dub 2022, 23:52

GodfatherCZ píše:Source of the post Podobně trapný play HII jsme měli možnost vidět ve slovenském Ostrově , pro ultra-fans přikládám humorné srovnání , všichni jsme ho už určitě viděli , ale opakování jest matkou moudrosti .

Kód: Vybrat vše

https://www.youtube.com/watch?v=btgzvWzwVuo
:dance:
a niektorí aj zažili :fuck:


Zpět na „Survivor Česko & Slovensko 2022 (CZ, SK)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti