Survivor Česko & Slovensko - EP13

Dominikánská republika
2022 - TV Nova, TV Markíza
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

Survivor Česko & Slovensko - EP13

Příspěvekod ItalianManiac » 22 úno 2022, 23:20

Epizoda 13
    • Voyo: 22.2.2022
    • TV Nova: 2.3.2022 21:45


(EDIT: opraven vysílací čas TV Nova dle informace od aminar - díky!) :beer:
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Pattrick
Příspěvky: 132
Registrován: 13 úno 2020, 11:33

Survivor Česko & Slovensko - EP13

Příspěvekod Pattrick » 23 úno 2022, 09:04

Díl o hovně.. asi tak..

už mě ty díly, kde není kmenovka vůbec nebaví, po soutěží řeší pouze to, jak se jim nepovedlo naházet dost bodů, bože.

Je mi blivno a stydno za tenhle patvar.

Ukázka na příště, kdy Novotný řve na Tomáše, že on rozhoduje o pravidlech, tvl, ten člověk je naprostej kretén vypatlanej.

Z 2 hodin stíhám díl smrskávat na 15 minut.

Uživatelský avatar
sirek
Příspěvky: 73
Registrován: 26 črc 2015, 15:55

Survivor Česko & Slovensko - EP13

Příspěvekod sirek » 23 úno 2022, 10:05

No tak ty uterni dily jsou tam proc? Nebo proc tak dlouhy? Kdyby se vykaslali aspon na dojmy po kazdym souboji a debilni opakovacky, mohlo by to mit hodinu. Dobre, at to klidne dvakrat tydne je, ale tak aspon tyhle dily muzou mit kratsi stopaz, ne? Nevim, patnact minut koukat na to jak jedi a mluvi o tom, to je uplne o nicem.

Dneska navic teda nejvetsim kmenem urazu byla uplne debilni hudba. Uz to, ze ve trech minutach se vystridaji 4 pisnickovy podklady je hrozny, ale to, ze na nich setri a vybiraji zpulky uplne hrozny otravny covery... proc, vubec to tam byt nemusi.

Strategie 0, jedina vec, kvuli ktery to stalo za zhlidnuti, tak bylo nalezeni skryte imunity Nikol. Zajimavy, ze i tady ji nasla nejslabsi clenka tymu, ale budiz. To ze ji musi vyuzit do slouceni mi prijde jako dalsi nesmyslny pravidlo, ale ok.

Jo, a zas se tam nejak cachrovalo s pravidly v prubehu soutezi ne? Nejdriv v ty prvni tlaci tri, pak uz jen dva. Ve druhy se meni vzdalenost kose, pak jsem si i vsiml ze na truhlach pribyl zamek... bizar.

Posledni tri dily byly na pomery poradu senzacni, ale asi jsem prechvalil. Hrebickem do rakve byla uz jen ta dvouminutova ukazka na dalsi dil, ve ktery jde jasne videt, kdo prohraje jakej souboj a prakticky je i jasny, kterej tym skonci na kmenovce. Pokud to Azua nebude, tak jim mozna jeste za strihacsky dovednosti zatleskam, ale nemyslim si. Radoby drsmaticky ukazou dva ksichty z ruznejch kmenu, ale z toho, kdo se kam diva, a kterej kmen co resi, to neni tezky zjistit. A to jsem ani nemel v umyslu.

Uživatelský avatar
GodfatherCZ
Příspěvky: 149
Registrován: 28 zář 2016, 17:06
Nejoblíbenější série: Amazon , Redemption Island , Cagayan , Cambodia , Kaôh Rōng
Nejoblibenější hráči: ♥ Kelley Wentworth ♥
♥ Shonee Bowtell ♥
♥ Kat Edorsson ♥
♥ Sarah Moore ♥
Tony Vlachos
Ozzy Lusth
Jordie Hansen
George Mladenov
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur
Thailand
Nicaragua

Survivor Česko & Slovensko - EP13

Příspěvekod GodfatherCZ » 23 úno 2022, 10:17

Úterní nuda klasicky , nicméně alespoň malá pochvala pro Nikol , která zdá se chápe význam HII a dokázala si jí schovat pro sebe :idea: :D :dance: , snad bude také zahrána dobře .
Jinak rage Novotný v ukázce na 14ku je top bizár a cringe :D na co si tam kurva hraje ? Trošku zapomněl chudák , že není v kleci Oktagonu ale na ostrově . :down: :cry: Jeff taky občas ztratí nervy , ale nevybavuju si , že by na někoho řval jak učitel na prvňáka :D kdyžtak mě opravte .

Uživatelský avatar
sirek
Příspěvky: 73
Registrován: 26 črc 2015, 15:55

Survivor Česko & Slovensko - EP13

Příspěvekod sirek » 23 úno 2022, 13:33

GodfatherCZ píše:Source of the post Úterní nuda klasicky , nicméně alespoň malá pochvala pro Nikol , která zdá se chápe význam HII a dokázala si jí schovat pro sebe :idea: :D :dance: , snad bude také zahrána dobře .
Jinak rage Novotný v ukázce na 14ku je top bizár a cringe :D na co si tam kurva hraje ? Trošku zapomněl chudák , že není v kleci Oktagonu ale na ostrově . :down: :cry: Jeff taky občas ztratí nervy , ale nevybavuju si , že by na někoho řval jak učitel na prvňáka :D kdyžtak mě opravte .


Jezis neasi, ze on bude zdroj nejvetsiho bizaru bych necekal. Rve na ne snad pri kazdy soutezi aspon jednou :D Jako ja uz to spis nez Survivora beru (zejmena uterni dily) jako takovy novodoby Hry bez hranic, takovou sportovni reality show proste, ale nekoukam na sport proto abych sledoval jak rozhodci zjebava hrace. At jim vysvetlej poradne pravidla a nemeni je v prubehu a mel by klid :Dd

Pattrick
Příspěvky: 132
Registrován: 13 úno 2020, 11:33

Survivor Česko & Slovensko - EP13

Příspěvekod Pattrick » 23 úno 2022, 14:24

Já občas kroutím hlavou, že ti lidi prostě něco zapomenout případně udělají něco špatně na té opičí dráze.

Přesně si říkám, že jim to ten dement musel blbě vysvětlit, protože to je díl co díl nějaký fail a musí je pořád upozorňovat během soutěže, že takhle ne, hlavně nemůže být ani slyšet, když to řve přes celou tu dráhu.

Uživatelský avatar
Yedko
Příspěvky: 264
Registrován: 10 úno 2020, 22:29
Nejoblíbenější série: 20, 16, 13, 1, 40
Nejoblibenější hráči: Domenick, Tony, Andrea, Brenda, Coach, Cirie, Yul, Richard
Nejméně oblíbené série: 39, 37, 35, 30, 21, 5
Kontaktovat uživatele:

Survivor Česko & Slovensko - EP13

Příspěvekod Yedko » 26 úno 2022, 11:54

Bože... viděli jste vystřižený 3s útržek reakce a okamžitě tu jdete někoho hodnotit. Solidně vypatlaní jste leda vy. Tomáš evidentně absolutně neumí prohrávat a dokážu si představit co u těch soutěží dělá. Neviděli jste ani plný díl, natož abyste ho viděli z věcí co už třeba bylo vystřihnuto a tak neznáte jejich společnou historii. To že si "rozhodčí" právě musí sjednat respekt a autoritu pokud mu do toho někdo neustále mele nějaký hovna je naprostá přirozenost a věc co se právě dělat musí. Těším se na další díl - to že tu řešíme ukázky z dalšího dílu asi vystihuje kvalitu a přidanou hodotu dílu současného...
Vytvářet pětačtyřicátou sérii (od roku 2000) není tak lehké, jako vytvářet osmou sérii (od roku 2016). Myslete, prosím, na to při vašem urážení. Pokud máte hlavní problém s tím koukat na více černochů a homosexuálů tak jste ubozí. Ale souhlasím, že US40 měla být sérii poslední...

Uživatelský avatar
GodfatherCZ
Příspěvky: 149
Registrován: 28 zář 2016, 17:06
Nejoblíbenější série: Amazon , Redemption Island , Cagayan , Cambodia , Kaôh Rōng
Nejoblibenější hráči: ♥ Kelley Wentworth ♥
♥ Shonee Bowtell ♥
♥ Kat Edorsson ♥
♥ Sarah Moore ♥
Tony Vlachos
Ozzy Lusth
Jordie Hansen
George Mladenov
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur
Thailand
Nicaragua

Survivor Česko & Slovensko - EP13

Příspěvekod GodfatherCZ » 26 úno 2022, 13:59

Yedko klídek nebo ti praskne cévka , po bitvě je každý generál že ? :angry: Moderátor není žádný rozhodčí , má se chovat profesionálně na kameru , a jakýkolivk konfilkty si vyříkat off-kamera .

Uživatelský avatar
Yedko
Příspěvky: 264
Registrován: 10 úno 2020, 22:29
Nejoblíbenější série: 20, 16, 13, 1, 40
Nejoblibenější hráči: Domenick, Tony, Andrea, Brenda, Coach, Cirie, Yul, Richard
Nejméně oblíbené série: 39, 37, 35, 30, 21, 5
Kontaktovat uživatele:

Survivor Česko & Slovensko - EP13

Příspěvekod Yedko » 26 úno 2022, 21:05

Tady jde vidět jak ta hloupost z tebe neskutečně stříká :D . Tak zaprvé - jak po bitvě??? Píšu to po 13.dílu - 14 jsem ještě neviděl. Právě narážím na to že soudíte předčasně z ukázek a ty napíšeš toto. Tak evidentně jsem měl pravdu, nice, nečekaně. A zadruhé - jak jako "na kameru", "off-kamera"? Jak si představuješ, že se to všechno jako točí? :D Že měl říct (ještě když z toho může být nějaký content) hej hej kameramani, vypněte to!!! já mu musím něco říct od plic, ale hlavně ať to není na kameruuuu!!! Nebo mu měl razantně říct poznámku k soutěži až po soutěži jak kamery sbalí? Zatřetí jak jako není rozhodčí? :D Je moderátor, ale u soutěží je zároveň i rozhodčím, který určuje a vysvětluje dle game planu jak se hra hraje a pak dává pozor aby se pravidla dodržovala. Mě bezpohlavnost a strojené fráze Jeffa naprosto vytáčejí a naopak mám rád Ondrovu přirozenost a nekompromisnost. Ale chápu že ne každá sněhová vločka určitou "alfa-sameckost" unese. Kéžby tu šlo nějak označovat jednotlivé přispěvatele třeba barvičkami, aby se rovnou ukazovaly zprávy jako "ZPRÁVA PRIMITIVA" a tudíž bych se nemusel ani zatěžovat to číst.
Vytvářet pětačtyřicátou sérii (od roku 2000) není tak lehké, jako vytvářet osmou sérii (od roku 2016). Myslete, prosím, na to při vašem urážení. Pokud máte hlavní problém s tím koukat na více černochů a homosexuálů tak jste ubozí. Ale souhlasím, že US40 měla být sérii poslední...

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

Survivor Česko & Slovensko - EP13

Příspěvekod Lamik.lamity » 05 bře 2022, 07:52

Chápu správně, že Nova tenhle díl úplně skipla kvůli koncertu pro Ukrajinu? Protože se teď koukám na páteční díl a jsou tam nějaký záběry z minula, který jsem neviděl :D
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

aminar
Příspěvky: 1
Registrován: 11 pro 2014, 18:12

Survivor Česko & Slovensko - EP13

Příspěvekod aminar » 05 bře 2022, 09:52

Lamik.lamity píše:Source of the post Chápu správně, že Nova tenhle díl úplně skipla kvůli koncertu pro Ukrajinu? Protože se teď koukám na páteční díl a jsou tam nějaký záběry z minula, který jsem neviděl :D

Nova ho přesunula o den, takže byl v premiéře ve středu 2.3. od 21:45.


Zpět na „Survivor Česko & Slovensko 2022 (CZ, SK)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti