Survivor Česko & Slovensko - EP19

Dominikánská republika
2022 - TV Nova, TV Markíza
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 881
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

Survivor Česko & Slovensko - EP19

Příspěvekod ItalianManiac » 16 bře 2022, 10:16

Epizoda 19
    • Voyo: 15.3.2022
    • TV Nova: 22.3.2022 20:20
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Uživatelský avatar
sirek
Příspěvky: 73
Registrován: 26 črc 2015, 15:55

Survivor Česko & Slovensko - EP19

Příspěvekod sirek » 16 bře 2022, 13:28

Survivor meets Love Island.

Pritom prvni pulka epizody byla vlastne na uterni dil skvela - dohra pomerne zajimavyho osudu Tomase, asi nejlepsi soutez o odmenu. Nasledny sledovani toho, jak se postupne zcivilizuji, taky nebylo spatny. Jako vsuvka, kde je muzeme videt umyty a obleceny, to vlastne bylo super. Ale ne na celej dil. Jeste ta promena a posedavani a povidani si u stolku bylo docela OK, pak ale 40 minut sledovat jak jedi a tancujou na party uz byl fakt silenej voser - i smesnej Like House pochopil, ze divaky bavi sledovat podobnej obsah max. 15 minut a to je potreba jeste nejaky deni kolem.

Pritom to mohl byt jeden z nejzajimavejsich dilu Survivoru vubec - kdyby se to vic soustredilo na kontrast toho, jak si uzivaji jeden vecer civilizace a najednou se maji vratit zpatky spat na drevenou desku na ostrov, kde nic neni. Bohuzel tohle tam prakticky nebylo, jeste to bylo dost podivne sestrihany, ale hlavne ze jsme videli... ja ani nevim co to melo bejt. Eh.

Dalsi dil snad zase lepsi, ten rozdil mezi uternimi a patecnimi zacina byt cim dal vetsi. Jestli to chapu dobte, budou ted jeste rozdeleni na kmeny aby vybrali nekoho do duelu s Tomasem? Snad pak uz prijde klasicky slouceni, ale tam uz nevim jak budou chtit natahovat souteze na 40 minut.
Taky teda ty souteze jim delaji snad cim dal tezsi, nemelo by to byt obracene? Vazne doufam, ze Veve nebude muset odstoupit...

Uživatelský avatar
GodfatherCZ
Příspěvky: 149
Registrován: 28 zář 2016, 17:06
Nejoblíbenější série: Amazon , Redemption Island , Cagayan , Cambodia , Kaôh Rōng
Nejoblibenější hráči: ♥ Kelley Wentworth ♥
♥ Shonee Bowtell ♥
♥ Kat Edorsson ♥
♥ Sarah Moore ♥
Tony Vlachos
Ozzy Lusth
Jordie Hansen
George Mladenov
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur
Thailand
Nicaragua

Survivor Česko & Slovensko - EP19

Příspěvekod GodfatherCZ » 17 bře 2022, 06:17

No já tak pozitivní jako sirek asi nebudu , za mě nehorázná nuda a fúze mezi love islandem se mi vůbec nelíbí , nepatří to do atmosféry Survivora . :down: Nicméně asi je třeba vzít v úvahu tu povinnou stopáž 2h . Díkybohu za Yoyo , z celé epizody jsem si udělal show na 15 minut a stačilo .

Nicméně trošku bokem , z mediálních vod je docela zajímavý tento článek :
https://www.tvguru.cz/ondrej-novotny-uz ... re-zaziva/¨

Třeba je tahle sezona poslední z této turecké patlaniny a příště by se Nova mohla vrátit k lepšímu RO :dance:

berka496
Příspěvky: 45
Registrován: 02 led 2017, 14:28

Survivor Česko & Slovensko - EP19

Příspěvekod berka496 » 17 bře 2022, 21:43

GodfatherCZ píše:Třeba je tahle sezona poslední z této turecké patlaniny a příště by se Nova mohla vrátit k lepšímu RO :dance:


Pokud v budoucnu bude nějaký další Suvivor či RO určitě ne z turecké produkce :D.

Uživatelský avatar
GodfatherCZ
Příspěvky: 149
Registrován: 28 zář 2016, 17:06
Nejoblíbenější série: Amazon , Redemption Island , Cagayan , Cambodia , Kaôh Rōng
Nejoblibenější hráči: ♥ Kelley Wentworth ♥
♥ Shonee Bowtell ♥
♥ Kat Edorsson ♥
♥ Sarah Moore ♥
Tony Vlachos
Ozzy Lusth
Jordie Hansen
George Mladenov
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur
Thailand
Nicaragua

Survivor Česko & Slovensko - EP19

Příspěvekod GodfatherCZ » 18 bře 2022, 15:09

berka496 píše:Source of the post
Pokud v budoucnu bude nějaký další Suvivor či RO určitě ne z turecké produkce :D.
V to doufám :D :D ačkoliv podle komentářů na FB a Novinkách to spíš vypadá , že fakt nemá cenu pro českého diváka dělat Survivora , valná většina má Adamovo myšlení a na Chilli se pořádají hony jak na čarodějnici :D , Hry bez hranic a Výměna manželek ideální kombo do české domácnosti :dance:

loid
Příspěvky: 34
Registrován: 24 bře 2017, 22:11
Nejoblíbenější série: Cookovy ostrovy
Nejoblibenější hráči: Ozzy, Yul Kwon, Terry Deitz, Sandra Diaz-Twain

Survivor Česko & Slovensko - EP19

Příspěvekod loid » 23 bře 2022, 19:59

Sloučení je jen jako, Tomovo vyloučení taky. Teprve nyní se hrála zatím nejtýmovější hra... :cry:
Nicméně trošku bokem , z mediálních vod je docela zajímavý tento článek :
https://www.tvguru.cz/ondrej-novotny-uz ... re-zaziva/¨
Nějak mi Ondřeje ani není líto... Buď nevěděl dopředu, jak to v téhle produkci chodí, nebo si myslel, že to za ty prachy (u)stojí. :fuck:

BTW: nebyly ty :boobs: a :ass: , zmíněné GodfatherCZ http://reality-show.eu/forum/viewtopic.php?p=23251#p23251, spíš v tomto dílu?

Truestory
Příspěvky: 77
Registrován: 18 bře 2018, 14:05

Survivor Česko & Slovensko - EP19

Příspěvekod Truestory » 27 bře 2022, 09:24

Dořešení kauzy s Tomem bylo celkem zajímavé. Opět mě pobavil Braňo:"Slovo chlapa platí" Ano, to je pravda. Ale tohle je hra. To je jako kdyby, ten kdo blafuje v pokeru nemohl být správný chlap :fuck: :cry:

Jsem hodně zvědavej, jestli se podaří nabourat holčíčí alianci. Jenže tohle mi asi zas budou kazit duely :evil:

Odměna a celkově změna soutěžících mi vůbec nevadila. Jen to mohlo být o dost kratší. Ale to je holt taková daň za to, že ta stopáž musí být dlouhá. A je to věc, kterou jsem ochoten přejit daleko jednodušeji než třeba ty duely nebo změny pravidel uprostřed soutěže :D
Oblíbenci
US S01: Rudy S02: Keith, Rodger, Elizabeth
RO S01: David, Petra S02: Radim, Katka, Terry
CZSK S01: Vladimír, Adam, Tomáš Z, Chili S03: Mikýř, Kristýna

Holky :love:
US S01: Collen, Stacey, Jenna S02: Elizabeth, Amber, Jerri
RO S01: Katie, Kačka, Petra S02: Terry, Nikol, Martina
CZSK S01: Xénia, Veve, Dominika S03: Kristýna, Ráchel, Yenifer

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

Survivor Česko & Slovensko - EP19

Příspěvekod Lamik.lamity » 01 dub 2022, 16:26

Hele, vysvětlí mi někdo, o co se hrálo v tý první soutěži? Proč pak na "odměnu" či jak to nazvat šli úplně všichni? Zbytek episody byl tak moc na hovno, že jsme to ani nedokázali dokoukat...
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)


Zpět na „Survivor Česko & Slovensko 2022 (CZ, SK)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti