Survivor Česko & Slovensko - EP21

Dominikánská republika
2022 - TV Nova, TV Markíza
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

Survivor Česko & Slovensko - EP21

Příspěvekod ItalianManiac » 23 bře 2022, 11:18

Epizoda 21
    • Voyo: 22.3.2022
    • TV Nova: 29.3.2022 20:20
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

loid
Příspěvky: 34
Registrován: 24 bře 2017, 22:11
Nejoblíbenější série: Cookovy ostrovy
Nejoblibenější hráči: Ozzy, Yul Kwon, Terry Deitz, Sandra Diaz-Twain

Survivor Česko & Slovensko - EP21

Příspěvekod loid » 30 bře 2022, 10:17

Jste sloučeni do jednoho kmene - teď vybereme kapitány a budete soutěžit ve dvou kmenech proti sobě. WTF?
Pobavilo mne, že Braňa si jako soupeře do duelu vybírají holky. Je to prakticky jistota získání bodu... :D
Spoiler!
Blahopřeju Vláďovi k symbolu imunity. Snad mu pomůže.

Truestory
Příspěvky: 78
Registrován: 18 bře 2018, 14:05

Survivor Česko & Slovensko - EP21

Příspěvekod Truestory » 30 bře 2022, 12:15

Braňo: "Zřejmě si Chili myslela, že proti mně je to jistý bod" No, kdo si to nemyslí :D

Chili vybírala víc podle citů ale byl jsem vpodstatě hned po uzavření týmů přesvědčený, že vyhraje Braňův tým. Vypadá to, že parkuru se nezbavíme. Jsem zvědavý na příští díl, jak to bude s kmenovkou. Bylo by super, kdyby vyloučený hráč vypadl hned a nebyl duel. Moc tomu nevěřím.

Vláďo pojď! :idea:
Oblíbenci
US S01: Rudy S02: Keith, Rodger, Elizabeth
RO S01: David, Petra S02: Radim, Katka, Terry
CZSK S01: Vladimír, Adam, Tomáš Z, Chili S03: Mikýř, Kristýna

Holky :love:
US S01: Collen, Stacey, Jenna S02: Elizabeth, Amber, Jerri
RO S01: Katie, Kačka, Petra S02: Terry, Nikol, Martina
CZSK S01: Xénia, Veve, Dominika S03: Kristýna, Ráchel, Yenifer

mikro
Překladatel
Příspěvky: 86
Registrován: 26 srp 2013, 12:10

Survivor Česko & Slovensko - EP21

Příspěvekod mikro » 31 bře 2022, 14:49

Na tohle forum uz jsem se neprihlasil leta, na US Survivora uz taky skoro nekoukam, ale neda mi to se nevyjadrit.
Tenhle projekt je tak obrovska promarnena prilezitost, az mi je z toho smutno. A vina je to jen a jen Novy, ktera si zvolila tureckou produkci. Otresny zvuk, otresny strih, naprosto nekoukatelna stopaz (pocital jsem to a samotne hlasovani na kmenove rade trva skoro pet minut, wtf?!), souteze se neustale opakuji... Jednotlive vyzvy pak vubec neukazi jak cely kmen dokaze fungovat jako celek, protoze vidime jen souboje jeden na jednoho, o tom ze pak soutez natahnou skoro na hodinu (!!!) vysilaciho casu ani nemluvim. Cele to pak samozrejme dorazi stupidni duelovy format, ktery po slouceni absolutne zabiji jakoukoliv moznost blindsidu a nejakeho sokujiciho zamichani kartami.
Pritom ten cast je skvely! Samozrejme, kdo cekal level of gameplay na US urovni tak musi byt zklamany, ale bylo by naivni srovnavat US s 20 lety vysilani, kde to proste i bezny divak ma plus minus nejak nakoukane, a CZ kde krome opravdu skalnich fanousku videli lidi vetsinou jen prvni rady na Nove plus si mozna pamatuji Ozzyho a Russella z Primy Cool.
Jsou tam vyborne charaktery, zlodusi (Vlada, Chili), sympaticky underdog (bohuzel strategicky naprosto nepolibena Xenia), dokonale socialni hry (Nikola), zmije ktera se dokaze prosmyknout z kazde situace (Veve), neumyslne vtipna mrtva vaha (Brano), spoustu zapamatovatelnych premerge lidi (Gabor, Iva, Adam, Enrique, TomZ). Byt tohle z produkcniho hlediska udelano jinak, mohla z toho byt opravdu na nase pomery vynikajici zalezitost, ale bohuzel, jako obvykle se nestalo.

Uživatelský avatar
sirek
Příspěvky: 73
Registrován: 26 črc 2015, 15:55

Survivor Česko & Slovensko - EP21

Příspěvekod sirek » 02 dub 2022, 03:17

Skv
mikro píše:Source of the post Na tohle forum uz jsem se neprihlasil leta, na US Survivora uz taky skoro nekoukam, ale neda mi to se nevyjadrit.
Tenhle projekt je tak obrovska promarnena prilezitost, az mi je z toho smutno. A vina je to jen a jen Novy, ktera si zvolila tureckou produkci. Otresny zvuk, otresny strih, naprosto nekoukatelna stopaz (pocital jsem to a samotne hlasovani na kmenove rade trva skoro pet minut, wtf?!), souteze se neustale opakuji... Jednotlive vyzvy pak vubec neukazi jak cely kmen dokaze fungovat jako celek, protoze vidime jen souboje jeden na jednoho, o tom ze pak soutez natahnou skoro na hodinu (!!!) vysilaciho casu ani nemluvim. Cele to pak samozrejme dorazi stupidni duelovy format, ktery po slouceni absolutne zabiji jakoukoliv moznost blindsidu a nejakeho sokujiciho zamichani kartami.
Pritom ten cast je skvely! Samozrejme, kdo cekal level of gameplay na US urovni tak musi byt zklamany, ale bylo by naivni srovnavat US s 20 lety vysilani, kde to proste i bezny divak ma plus minus nejak nakoukane, a CZ kde krome opravdu skalnich fanousku videli lidi vetsinou jen prvni rady na Nove plus si mozna pamatuji Ozzyho a Russella z Primy Cool.
Jsou tam vyborne charaktery, zlodusi (Vlada, Chili), sympaticky underdog (bohuzel strategicky naprosto nepolibena Xenia), dokonale socialni hry (Nikola), zmije ktera se dokaze prosmyknout z kazde situace (Veve), neumyslne vtipna mrtva vaha (Brano), spoustu zapamatovatelnych premerge lidi (Gabor, Iva, Adam, Enrique, TomZ). Byt tohle z produkcniho hlediska udelano jinak, mohla z toho byt opravdu na nase pomery vynikajici zalezitost, ale bohuzel, jako obvykle se nestalo.


Skvele receno. Cast je vazne vyborny a potencial byl obrovsky. A oni si to takhle pokazi, uplne sami. Clovek na to kouka dal, ja zejmena kvuli ucastnikum, ale ten zazitek z toho je uplne jiny, nez jaky mohl byt, kdyby to bylo normalni. No, skoda.

Truestory
Příspěvky: 78
Registrován: 18 bře 2018, 14:05

Survivor Česko & Slovensko - EP21

Příspěvekod Truestory » 02 dub 2022, 09:08

sirek píše:Source of the post Skv

Skvele receno. Cast je vazne vyborny a potencial byl obrovsky. A oni si to takhle pokazi, uplne sami. Clovek na to kouka dal, ja zejmena kvuli ucastnikum, ale ten zazitek z toho je uplne jiny, nez jaky mohl byt, kdyby to bylo normalni. No, skoda.



Mně v tom taky vadí ta arogance Novotného a Orlíka. Jak je to vlastně skvělý, jak je duel super nápad a tak. Chápu, že nějaké věci díky produkci asi ovlivnit nemohou, ale trocha sebekritiky by neškodila. Oceňuju alespoň to, že tady to vypadá, že Vláďa skrytou imunitu skutečně našel a ne že mu ji někdo hodil pod nohy jako Mirkovi v RO2.
Oblíbenci
US S01: Rudy S02: Keith, Rodger, Elizabeth
RO S01: David, Petra S02: Radim, Katka, Terry
CZSK S01: Vladimír, Adam, Tomáš Z, Chili S03: Mikýř, Kristýna

Holky :love:
US S01: Collen, Stacey, Jenna S02: Elizabeth, Amber, Jerri
RO S01: Katie, Kačka, Petra S02: Terry, Nikol, Martina
CZSK S01: Xénia, Veve, Dominika S03: Kristýna, Ráchel, Yenifer


Zpět na „Survivor Česko & Slovensko 2022 (CZ, SK)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti