Survivor Česko & Slovensko - EP22

Dominikánská republika
2022 - TV Nova, TV Markíza
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

Survivor Česko & Slovensko - EP22

Příspěvekod ItalianManiac » 26 bře 2022, 07:28

Epizoda 22
    • Voyo: 25.3.2022
    • TV Nova: 1.4.2022 20:20


Dnes mi skončí předplatné na Voyo, ale vlákna k dalším epizodám budu dál přidávat podle časového plánu. Kdybych někdy zapomněla, vlákno klidně založte - a kdybych naopak založila vlákno k neexistující epizodě, dejte mi vědět ;)
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Uživatelský avatar
GodfatherCZ
Příspěvky: 149
Registrován: 28 zář 2016, 17:06
Nejoblíbenější série: Amazon , Redemption Island , Cagayan , Cambodia , Kaôh Rōng
Nejoblibenější hráči: ♥ Kelley Wentworth ♥
♥ Shonee Bowtell ♥
♥ Kat Edorsson ♥
♥ Sarah Moore ♥
Tony Vlachos
Ozzy Lusth
Jordie Hansen
George Mladenov
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur
Thailand
Nicaragua

Survivor Česko & Slovensko - EP22

Příspěvekod GodfatherCZ » 26 bře 2022, 08:09

:cry: :cry:
Trash ! Odpad ..zmar a zoufalství . Ale nejhorší na tom je , že mě to vlastně vůbec nepřekvapuje , soutěž o individuální imunitu by asi každý čekal , stylem jakým se dělala víceméně i v turecké patlanině doposud , ejhle ! turek vod vokurek rozhodl jinak a jedeme stále v režimu 1v1 (to bylo znát už z ukázek) s finále na 3 krásné bodíky , než se prokoušete k nasazení náhrdelníku imunity je hodinka v trapu :)))) Dále tlachání a taktiky v kmeni , nic záživnýho a jdeme na kmenovku , už čekáte že osoba vyloučená kmemen poletí ? Ale kdeže .. vítěz imunity opět rozhoduje o druhé osobě do duelu a let’s go natáhnout vysílací čas :)
Je mi to líto to říct , ale Survivor u nás nemá opravdu cenu , pokud to nikdo nechce dělat podle zavedených verzí ze zahraničí a poctivě , nehledě na fakt , že to oceníme jen my hardcore fanoušci , nikoliv běžný pepík s pivkem u TV . Škoda . :(

Truestory
Příspěvky: 77
Registrován: 18 bře 2018, 14:05

Survivor Česko & Slovensko - EP22

Příspěvekod Truestory » 02 dub 2022, 09:13

Strašidelně udělanej díl. Soutěž o imunitu příšerná. Ty co byli v osmifinále byli strašně znevýhodněni, protože měli o dva těžké souboje navíc. Jinak je jasný, že v parkuru budou silnější kluci, takže marně doufám, že to tak nebude vždy, ale budou tam spíš klasičtější soutěže na výdrž, jak to bylo v soutěžích o individuální imunitu v kmenech. Potěšilo by taky něco jako rozdělávání ohně například.

Kmenovka a to co bylo předtím mi nevadilo. Všechno samozřejmě kazí duel, který z toho dělá něco úplně jiného než Survivor má být. Jinak s vypadnutím Tomáše jsem spokojen. Jeho sociální hra byla příšerná.

Vláďa by se měl zklidnit, kazí to jinak jeho podle mě dobrou hru. Karty má dobře rozehrané, ale to s tou volbou Xénie nebo Tomáš měl podat daleko klidněji. Obzvlášť, když ví, že tu imunitu má on :? :D
Oblíbenci
US S01: Rudy S02: Keith, Rodger, Elizabeth
RO S01: David, Petra S02: Radim, Katka, Terry
CZSK S01: Vladimír, Adam, Tomáš Z, Chili S03: Mikýř, Kristýna

Holky :love:
US S01: Collen, Stacey, Jenna S02: Elizabeth, Amber, Jerri
RO S01: Katie, Kačka, Petra S02: Terry, Nikol, Martina
CZSK S01: Xénia, Veve, Dominika S03: Kristýna, Ráchel, Yenifer

loid
Příspěvky: 34
Registrován: 24 bře 2017, 22:11
Nejoblíbenější série: Cookovy ostrovy
Nejoblibenější hráči: Ozzy, Yul Kwon, Terry Deitz, Sandra Diaz-Twain

Survivor Česko & Slovensko - EP22

Příspěvekod loid » 02 dub 2022, 11:54

To v té produkci snad musí mít nějakého pracovitého škodiče, co se snaží vymyslet co největší chujovinu - protože se soutěží stále 1 proti 1 a vítěz je jen jeden, musí někteří soutěžící projít jakýmsi "předkolem" a teprve pak se zařadí do pavouka čtvrtfinále - semifinále - finále. Tak jim to předkolo dáme alespoň na dva vítězný pokusy, to budou ve čtvrtfinále síly vyrovnány...

Stále soutěže "běháme a házíme"... Já bych strašně rád viděl nějaký pořádný hlavolam.

Duel mi pořád vadí, i když uznávám, že po sloučení do jednoho kmene může dávat trochu smysl. Alespoň v této epizodě mi to tak přišlo.

Stále produkce nedokáže natáčet a sestřihat podstatné dění.

Uživatelský avatar
Spacecore
Příspěvky: 38
Registrován: 08 dub 2015, 22:43
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains
Nejoblibenější hráči: Boston Rob, Richard Hatch, Ethan Zohn, Sandra Diaz, Rusell Hantz, Malcolm Freberg, Tony Vlachos, Spencer Bledose ...
Nejméně oblíbené série: S každou další se prohlubuje dno
Kontaktovat uživatele:

Survivor Česko & Slovensko - EP22

Příspěvekod Spacecore » 09 dub 2022, 15:06

GodfatherCZ píše:Je mi to líto to říct , ale Survivor u nás nemá opravdu cenu , pokud to nikdo nechce dělat podle zavedených verzí ze zahraničí a poctivě , nehledě na fakt , že to oceníme jen my hardcore fanoušci , nikoliv běžný pepík s pivkem u TV . Škoda . :(


Já na českýho Survivora nekoukám po zhlédnutí prvního dílu, ale čtu si komentáře (a vidím, že dělám dobře, že nekoukám :D ) každopádně já si nemyslím, že je problém v tom, že by nebyl připraven český divák. Naopak. Survivor tu běžel na Nově před dvaceti lety, živě si pamatuju jeho popularitu. Běžel na Coolu a očividně neustále pokusy o zkopírování formátu napovídají, že tam potenciál je a že lidi ho chtějí vidět. Taky je vidět obří hate na tuto verzi. Já si nemyslím, že by běžný pepča nedal Surva, problém je, že vykoksovaní producenti, manažeři a majitelé TV považují českého diváka za přiblblého pepíka, kterému stačí naservírovat kdejaké hovno. Často jim to prochází (Ulice, Tvář a další tuny odpadu), ale tady to vypadá, že jim to i diváci dali sežrat. Fakt ale nemyslím, že český divák si Surva nezaslouží, myslím, že to je právě to, co si pánové z televize rádi myslí. Dokonce bych řekl, že se i bojí dát Surva takového jaký má být, přesto, že by se jim právě to osvědčilo. Protože vědí, že produkují sračku za sračkou a bojí, že udělat něco kvalitně (na což by šlo více budegtu) a patřičně by se nechytlo.


Zpět na „Survivor Česko & Slovensko 2022 (CZ, SK)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti