Survivor Česko & Slovensko - EP24

Dominikánská republika
2022 - TV Nova, TV Markíza
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 881
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

Survivor Česko & Slovensko - EP24

Příspěvekod ItalianManiac » 02 dub 2022, 11:22

Epizoda 24
    • Voyo: 1.4.2022
    • TV Nova: 8.4.2022 20:20
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

Survivor Česko & Slovensko - EP24

Příspěvekod Lamik.lamity » 10 dub 2022, 21:21

Domča mi chybět nebude. Čeho se ale obávám, jsou Vláďovy šance na výhru. V tuhle chvíli to nevypadá moc růžově, protože porota bude hlasovat pro všechny ostatní. Vyhrál může už v podstatě ve final 2 s Braňom? Možná dokáže porazit Veve, ale nikoho dalšího.
Přesně, jak říkali všichni, Domča nehrála hru. Úplně mě fascinuje, jakým způsobem to ta slovenská skvadra táhne? "Jsme v menšině, tak asi vypadne někdo z nás. Hm, blbý." ... a nic s tím neudělaj!

Chilly a Nikol jsou imo největší adeptky na vítězství, ale mně jsou dost nesympatické, takže bych radši viděl vyhrát Johy, která to nemá rozehrané vyloženě špatně, ale nebude mít snadnou cestu do finále.
Nevidím moc způsobů, jak by mohla vyhrát Veronika ani Veve a neočekávám, že se Xenia dostane až do konce.

Čili z mého pohledu, kdybych měl udělat ranking dle toho, jak si myslím, že kdo vyhraje, tak:
1. Nikol, 2. Chilly, 3. Johy, 4. Veronika, 5. Xenia, 6. Vláďa, 7. Veve, 8. Braňo
Což je mi líto, neboť mám pocit, že produkce tlačí na vítězku z řad žen a z řad celebrit
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

Truestory
Příspěvky: 77
Registrován: 18 bře 2018, 14:05

Survivor Česko & Slovensko - EP24

Příspěvekod Truestory » 11 dub 2022, 14:15

Lamik.lamity píše:Source of the post Domča mi chybět nebude. Čeho se ale obávám, jsou Vláďovy šance na výhru. V tuhle chvíli to nevypadá moc růžově, protože porota bude hlasovat pro všechny ostatní. Vyhrál může už v podstatě ve final 2 s Braňom? Možná dokáže porazit Veve, ale nikoho dalšího.
Přesně, jak říkali všichni, Domča nehrála hru. Úplně mě fascinuje, jakým způsobem to ta slovenská skvadra táhne? "Jsme v menšině, tak asi vypadne někdo z nás. Hm, blbý." ... a nic s tím neudělaj!

Chilly a Nikol jsou imo největší adeptky na vítězství, ale mně jsou dost nesympatické, takže bych radši viděl vyhrát Johy, která to nemá rozehrané vyloženě špatně, ale nebude mít snadnou cestu do finále.
Nevidím moc způsobů, jak by mohla vyhrát Veronika ani Veve a neočekávám, že se Xenia dostane až do konce.

Čili z mého pohledu, kdybych měl udělat ranking dle toho, jak si myslím, že kdo vyhraje, tak:
1. Nikol, 2. Chilly, 3. Johy, 4. Veronika, 5. Xenia, 6. Vláďa, 7. Veve, 8. Braňo
Což je mi líto, neboť mám pocit, že produkce tlačí na vítězku z řad žen a z řad celebrit



Domča si to pak zpětně na IG vyčítala. Ale taky mě překvapuje, že to prostě nezkusily. Neměly co ztratit. Jsem celkem zvědavej, jak se to bude vyvíjet dál. Veve se teďka hodně stáhla, ale myslím že ještě něco rozjede. Nejspíš s Vláďou.

Co se týče hlasování, tak je otázka, pokud by se Vláďa do finále dostal, tak jestli by uznali, že byl nejlepší nebo ne. Jako hlavně se nesmí dostat do finále s Chili nebo Nikol.

Nemyslím si, že produkce tlačí holku z celebrit. To by tu skrytou imunitu našel někdo jinej, jako v RO2 :D
Oblíbenci
US S01: Rudy S02: Keith, Rodger, Elizabeth
RO S01: David, Petra S02: Radim, Katka, Terry
CZSK S01: Vladimír, Adam, Tomáš Z, Chili S03: Mikýř, Kristýna

Holky :love:
US S01: Collen, Stacey, Jenna S02: Elizabeth, Amber, Jerri
RO S01: Katie, Kačka, Petra S02: Terry, Nikol, Martina
CZSK S01: Xénia, Veve, Dominika S03: Kristýna, Ráchel, Yenifer

Uživatelský avatar
Yedko
Příspěvky: 264
Registrován: 10 úno 2020, 22:29
Nejoblíbenější série: 20, 16, 13, 1, 40
Nejoblibenější hráči: Domenick, Tony, Andrea, Brenda, Coach, Cirie, Yul, Richard
Nejméně oblíbené série: 39, 37, 35, 30, 21, 5
Kontaktovat uživatele:

Survivor Česko & Slovensko - EP24

Příspěvekod Yedko » 11 dub 2022, 19:15

Taky si nemyslím, že produkce tlačí Chili s Nikol, právě naopak.
Vytvářet pětačtyřicátou sérii (od roku 2000) není tak lehké, jako vytvářet osmou sérii (od roku 2016). Myslete, prosím, na to při vašem urážení. Pokud máte hlavní problém s tím koukat na více černochů a homosexuálů tak jste ubozí. Ale souhlasím, že US40 měla být sérii poslední...

loid
Příspěvky: 34
Registrován: 24 bře 2017, 22:11
Nejoblíbenější série: Cookovy ostrovy
Nejoblibenější hráči: Ozzy, Yul Kwon, Terry Deitz, Sandra Diaz-Twain

Survivor Česko & Slovensko - EP24

Příspěvekod loid » 12 dub 2022, 19:15

Lamik.lamity píše:Domča mi chybět nebude. Čeho se ale obávám, jsou Vláďovy šance na výhru. V tuhle chvíli to nevypadá moc růžově, protože porota bude hlasovat pro všechny ostatní. Vyhrál může už v podstatě ve final 2 s Braňom? Možná dokáže porazit Veve, ale nikoho dalšího.
Přesně, jak říkali všichni, Domča nehrála hru. Úplně mě fascinuje, jakým způsobem to ta slovenská skvadra táhne? "Jsme v menšině, tak asi vypadne někdo z nás. Hm, blbý." ... a nic s tím neudělaj!

Já se bojím, že Vláďa prošvihl správný termín... Podle mě je Vláďa nej hráč, ostatní jsou slabší. Soudím ale z toho, co nám ukážou v sestřihu, což nemusí úplně odpovídat skutečnosti...

A jak bude hlasovat porota je otázka - ocení dobrého hráče, který hrál na sebe, nebo naopak toho, kdo se nikomu nezprotivil? Bojím se toho druhého...


Zpět na „Survivor Česko & Slovensko 2022 (CZ, SK)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host