Survivor Česko & Slovensko - EP26

Dominikánská republika
2022 - TV Nova, TV Markíza
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

Survivor Česko & Slovensko - EP26

Příspěvekod ItalianManiac » 09 dub 2022, 12:11

Epizoda 26
    • Voyo: 8.4.2022
    • TV Nova: 15.4.2022 20:20
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Truestory
Příspěvky: 77
Registrován: 18 bře 2018, 14:05

Survivor Česko & Slovensko - EP26

Příspěvekod Truestory » 15 dub 2022, 20:51

Další výhra v soutěži o imunitu pro Vláďu, takže si i na této kmenovce mohl pošetřit skrytou imunitu za což jsem moc rád. Palec nahoru pro Veve, která i přes zranění fakt bojovala :idea:

Nejvíc mě pobavila Johy a její potřeba říct "svaté trojici", že už s nima nechce být, kde to skvěle shrnula Chili "Ahoj holky, zrazuji vás. Nic osobního. Ahoj." :D Za mě strašně zahraný a zajistila si, že od nich hlas fakt nedostane. Druhou cenu za pobavení získává Braňo "Buď budu řešit vás nebo silné hráče" To uřčite takovou Chili potěšilo to slyšet :D

První půlka kmenovky nic moc. Řešení toho sporu Johy bylo hloupý a z Johy to udělalo krávu. Já samozřejmě chápu, že se chtěla odtrhnout, ale přece jim to neřeknu :cry: S tím tedy souvisí furt nějaké žvanění o fér hře(i ve zpovědnici) V survivoru přece občas musíš lhát. O tom to je. Je to jen hra.

Druhá půlka kmenovky lepší. Hlavně Vláďa a jeho "To mi nikdo neřekl, že je Xenka s námi" To bylo TOP. I když nemůžu se zbavit dojmu, že někdy mluví až moc a trochu si tím škodí.

Jsem zvědavý jak to půjde dál. Probouzí se Veve a možná bude chtít zkusit nějakou alianci s Veronikou a Chili, což by to mohlo zas dobře zamotat. Momentáln asi nejlepší dva protihráči do finále jsou Braňo a Johy(u ní to platí dvojnásob pokud vypadne zbytek "svaté trojice").
Oblíbenci
US S01: Rudy S02: Keith, Rodger, Elizabeth
RO S01: David, Petra S02: Radim, Katka, Terry
CZSK S01: Vladimír, Adam, Tomáš Z, Chili S03: Mikýř, Kristýna

Holky :love:
US S01: Collen, Stacey, Jenna S02: Elizabeth, Amber, Jerri
RO S01: Katie, Kačka, Petra S02: Terry, Nikol, Martina
CZSK S01: Xénia, Veve, Dominika S03: Kristýna, Ráchel, Yenifer

Uživatelský avatar
sirek
Příspěvky: 73
Registrován: 26 črc 2015, 15:55

Survivor Česko & Slovensko - EP26

Příspěvekod sirek » 15 dub 2022, 23:04

Nejlepší díl série. Zjevně dorazil nějaký záchranný tým, střih je výrazně lepší, tempo údernější a soustředíme se víc na hru než na to, jak se kdo vyspal. Vyřazení Nikol je však bohužel předzvěstí dominance jednoho hráče.

loid
Příspěvky: 34
Registrován: 24 bře 2017, 22:11
Nejoblíbenější série: Cookovy ostrovy
Nejoblibenější hráči: Ozzy, Yul Kwon, Terry Deitz, Sandra Diaz-Twain

Survivor Česko & Slovensko - EP26

Příspěvekod loid » 15 dub 2022, 23:08

Vláďa dobře, už jsem měl strach, že to prošvihl... Zvládl to asi nejlépe, jak to šlo. Veve se konečně také ukazuje, po tom průšvihu s první aliancí byla dost neviditelná. Nikol mne nejdřív hodně zklamala, když začala připomínat, že vyřazení hráči budou v porotě, ale
Spoiler!
po vyřazení
zase překvapila, když mluvila o vítězství dobrého hráče. Tedy pokud tím nemyslela Chili nebo Veroniku, tahle aliance byla impotentní. Uvidíme při závěrečném hlasování.

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

Survivor Česko & Slovensko - EP26

Příspěvekod Lamik.lamity » 16 dub 2022, 14:04

Nečekal jsem, že to přijde, ale konečně přišla první epizoda hodná názvu "Survivor". Až jsem se tetelil blahem z vývoje jako v Markézách.
Vláďa má teď slušně našlápnuto na finále včetně jedné skryté imunity, otázka je, jak obstojí před porotou. Doufám, že to už příště padne na Chili, ale mezitím se budeme muset prokousat další nezáživnou 3-hodinovou episodou :)

Fandím: Vláďa, Johy
Silně nefandím: Chili, Xénie, Veronika, Veve
Šance na výhru jsou imo: Chili, Xénie ---> Veronika ----> Vláďa --> Johy, Veve ------------------------------------------> Braňo
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)


Zpět na „Survivor Česko & Slovensko 2022 (CZ, SK)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů