Survivor Česko & Slovensko - EP27

Dominikánská republika
2022 - TV Nova, TV Markíza
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

Survivor Česko & Slovensko - EP27

Příspěvekod ItalianManiac » 13 dub 2022, 19:14

Epizoda 27
    • Voyo: 12.4.2022
    • TV Nova: 19.4.2022 20:20
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Truestory
Příspěvky: 78
Registrován: 18 bře 2018, 14:05

Survivor Česko & Slovensko - EP27

Příspěvekod Truestory » 19 dub 2022, 16:13

Milé překvapení bylo, že i tento díl nabídl soutěž o imunitu, kmenovku a duel. Chili na začátku dílu řekla, že by chtěla aby to pouto mezi ní a Veronikou nevypadalo tak silně. To se jí podle mě ale moc nepodařilo, když si na soutěži fandili jak o život.
Trochu mě překvapuje, že jsou všichni tak otevřený. Vlastně celý díl víš jak to dopadne, karty jsou odkryté. Na tu hru přistoupil i Novotný, který prostě na féra řekne, kdo je s kým v alianci. :mrgreen: I když Chili zkoušela cokoliv. Ta si dokáže vymyslet a zalhat cokoliv a nikdy se nevzdá. To oceňuji. :idea:
Braňo na kmenovce opět ukázal jak je mimo ale chápu, že je to prostě ideální užitečnej idiot do finále. Příští kolo se nabízí něco jako, že Vláďa buď zas vyhraje imunitu a může skrytou hodit na Braňa a tím si ho zavázat až do finále. Popřípadě i když nevyhraje, tak ji může ukázat a každý si bude myslet, že ji použije na sebe, když je ta poslední možnost.
Hřeb dílu pro mě byla konfrontace Veroniky a Vládi na kmenovce :idea: Veronika jako hráčka mě nijak moc nezaujala. Z posledních 6 jsou tam podle mě 4 hráči, kteří se o něco snaží. Vítězství bych jim přál v tomhle pořadí Vláďa, Chili, Veve, Johy. Ale reálně asi vyhraje Chili.
Oblíbenci
US S01: Rudy S02: Keith, Rodger, Elizabeth
RO S01: David, Petra S02: Radim, Katka, Terry
CZSK S01: Vladimír, Adam, Tomáš Z, Chili S03: Mikýř, Kristýna

Holky :love:
US S01: Collen, Stacey, Jenna S02: Elizabeth, Amber, Jerri
RO S01: Katie, Kačka, Petra S02: Terry, Nikol, Martina
CZSK S01: Xénia, Veve, Dominika S03: Kristýna, Ráchel, Yenifer

loid
Příspěvky: 34
Registrován: 24 bře 2017, 22:11
Nejoblíbenější série: Cookovy ostrovy
Nejoblibenější hráči: Ozzy, Yul Kwon, Terry Deitz, Sandra Diaz-Twain

Survivor Česko & Slovensko - EP27

Příspěvekod loid » 20 dub 2022, 22:03

Běhání sice v soutěži zůstalo, ale neházelo se! Super :)

Vláďa pěkně, dobře vypadá Veve, Johy se poněkud snaží, Chili se snaží hodně. Xénia zdá se už taky něco pochopila, ale tam je asi pozdě, Braňo setrvalý stav...

S vyřazením Veroniky jsem spokojen, ve hře byla k ničemu a nepřišel jsem na jediný důvod, proč jí fandit. Ale myslel jsem si, že duel spíš vyhraje, v soubojích se jí poslední dobou celkem dařilo...

Poslední díly jsou podle mne příslibem na pokračování ;)

Truestory
Příspěvky: 78
Registrován: 18 bře 2018, 14:05

Survivor Česko & Slovensko - EP27

Příspěvekod Truestory » 20 dub 2022, 23:39

loid píše:Source of the post Běhání sice v soutěži zůstalo, ale neházelo se! Super :)

Vláďa pěkně, dobře vypadá Veve, Johy se poněkud snaží, Chili se snaží hodně. Xénia zdá se už taky něco pochopila, ale tam je asi pozdě, Braňo setrvalý stav...

S vyřazením Veroniky jsem spokojen, ve hře byla k ničemu a nepřišel jsem na jediný důvod, proč jí fandit. Ale myslel jsem si, že duel spíš vyhraje, v soubojích se jí poslední dobou celkem dařilo...

Poslední díly jsou podle mne příslibem na pokračování ;)



Ještě zrušit ten debilní duel a je to ucházející. Samozřejmě udělat lepší soutěže. Otázkou pro mě zůstává co je z hlavy Novotnýho a Orlíka a za co můžou Turci...
Oblíbenci
US S01: Rudy S02: Keith, Rodger, Elizabeth
RO S01: David, Petra S02: Radim, Katka, Terry
CZSK S01: Vladimír, Adam, Tomáš Z, Chili S03: Mikýř, Kristýna

Holky :love:
US S01: Collen, Stacey, Jenna S02: Elizabeth, Amber, Jerri
RO S01: Katie, Kačka, Petra S02: Terry, Nikol, Martina
CZSK S01: Xénia, Veve, Dominika S03: Kristýna, Ráchel, Yenifer

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

Survivor Česko & Slovensko - EP27

Příspěvekod Lamik.lamity » 21 dub 2022, 18:52

Vlastně mě celkem mrzí, že střih a kamera jsou takový jaký jsou, protože ta série se zatím vyvíjí opravdu hodně zajímavě. Kdyby z toho dělali příběh až po konci soutěže, určitě by to bylo daleko lepší.
Veronika a její řeči na kmenovce mě neskutečně rozčilovaly: co jsi udělala? Že jsi nikoho nezradila? Stejně bys to ve final 5 udělala.
Z poslední šestky hraje velmi dobře (mně silně nesympatická) Veve, dobře Vláďa, použitelně Johy. Všichni Slováci jsou herně totálně mimo :) Chili je super villain a sice jí nefandím, ale kdyby vyhrála, asi se nebudu vyloženě zlobit.
Fandím: Vláďa, Johy
Nefandím: Xénia
Oceňuju, že všechny 3 hráčky, u kterých jsem doufal, ať už jsou konečně zticha, vypadly po sobě
Neoceňuju, že jsem věděl, kdo vyhraje duel, protože ve zprávách se píše o díle hned, jak vyjde na voyo, místo v tv. Tohle je další věc, kterou imo Nova těžce nezvládla a já jsem tuze rád, že tady na fóru můžu dodatečně psát o epizodě z tv, aniž bych měl vyspoilovaný 2 díly dopředu
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)


Zpět na „Survivor Česko & Slovensko 2022 (CZ, SK)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti