Survivor Česko & Slovensko - EP28

Dominikánská republika
2022 - TV Nova, TV Markíza
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 881
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

Survivor Česko & Slovensko - EP28

Příspěvekod ItalianManiac » 16 dub 2022, 07:33

Epizoda 28
    • Voyo: 15.4.2022
    • TV Nova: 22.4.2022 20:20
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Truestory
Příspěvky: 77
Registrován: 18 bře 2018, 14:05

Survivor Česko & Slovensko - EP28

Příspěvekod Truestory » 20 dub 2022, 23:42

Oceňuju, že byla dva díly po sobě kmenovka. Taky byla fajn změna u soutěže. Jinak to bylo poněkud nudnější, protože bylo prostě jasný jak to dopadne. Trochu se nevyznám v Johy, ve zpovědnici a při hlasování říká něco jiného ohledně toho jestli chce Vláďu do finále. Výsledek duelu mě překvapil, přece jen Chili v soutěžích na rozdíl od Xenky moc nevynikala...

Blíží se nám konec. Furt fandím suverénně nejvíc Vláďovi. Proti Veve a Braňovi má určitě velkou šanci.
Spoiler!
na FB na mě ale vykoukla informace, že vyhrála Chili... Ale snad je to jen kec
Oblíbenci
US S01: Rudy S02: Keith, Rodger, Elizabeth
RO S01: David, Petra S02: Radim, Katka, Terry
CZSK S01: Vladimír, Adam, Tomáš Z, Chili S03: Mikýř, Kristýna

Holky :love:
US S01: Collen, Stacey, Jenna S02: Elizabeth, Amber, Jerri
RO S01: Katie, Kačka, Petra S02: Terry, Nikol, Martina
CZSK S01: Xénia, Veve, Dominika S03: Kristýna, Ráchel, Yenifer

Uživatelský avatar
Survivorfans
Příspěvky: 247
Registrován: 18 úno 2018, 16:37
Nejoblíbenější série: PI, Mikronésie, Samoa, HvV, Cagayan, Cambodia
Nejoblibenější hráči: Tony Vlachos, Rob Mariano, Russell Hantz, Jon Dalton, Rob Cesternino, Parvati Shallow, Kim Spradlin
Nejméně oblíbené série: Markézy, Thajsko, RI, SP, OW, Caramoan, Ghost Island,
Bydliště: Jižní Čechy

Survivor Česko & Slovensko - EP28

Příspěvekod Survivorfans » 22 dub 2022, 22:53

Tak jsem se nám vrátil k tomu našemu Survu a poslední dobou zkoukávám celý díly a né jen kousky nebo čtení.
Musím nemile přiznat, že jsem nečekaně i mile překvapenej a kdyby nebyli nekonečný díly tak by to bylo i koukatelný. Je jenom škoda že napětí je dokud není soutěž o imunitu a poté daný hráči většinou ví, že letí do duelu. :-|
Líbila se i dnešní soutěž a odměna, trochu to i připomínalo AU/USA Surva. :idea: Né věčně ty otravný body nebo 1vs1.

Je jenom vtipný sledovat jak Novotný kritizuje ty co nehrajou, přitom jenom dokonale sklízí to co si v úvodu série zaseli. :fuck: Kdyby na začátku nesrali na diváky, kterých se ptali co chtějí změnit, tak by zrušili duely a tahle fáze v top6 byla ta skvělá a napínavá část, kdy každý přemýšlí kdo s kým půjde dál, do finále apod. V běžné kvalitní verzi bysme přesně tohle řešili a případě jestli někdo nepůjde do remízy s původními Mao nebo by byla paranoia kvůli více HII ve hře, tedy by se dělili hlasy.
Takhle jsou všichni posraný z Vládi, protože jakmile by šli proti němu a pomohli původním Mao tak by logicky šli příště do duelu a kdo na tom není nejlíp v soutěžích, tak se logicky bojí.

Určitě fandím Vláďovi, protože vážně válí i když je nejstarší účastník. Dál by byla přijatelná vítězka ještě Chilli, protože se snaží hrát. Zbytek je mi ukradenej a jsem hodně rád za skoro vyhlazení „celebrit“, protože se tam většina přišla akorát zviditelnit, snažili se určittou dobu aby se neřeklo a vážně není normální aby tři z kmene odešli evakuací nebo quitem, když se to v USA za více než 20 let nestalo. :vomit:

loid
Příspěvky: 34
Registrován: 24 bře 2017, 22:11
Nejoblíbenější série: Cookovy ostrovy
Nejoblibenější hráči: Ozzy, Yul Kwon, Terry Deitz, Sandra Diaz-Twain

Survivor Česko & Slovensko - EP28

Příspěvekod loid » 22 dub 2022, 23:16

Soutěž byla super! Dočkal jsem se klasické Survivor soutěže! :idea: A Novotný díky tomu nedostal příležitost na obvyklé "děvčata připraveny?". I když se téhle příšernosti už snaží vyhýbat změnou na "dámy připraveny?", nejde mu to...

Já se začal na další díly těšit... :smile:

Upraveno, protože mi došlo, že jsem původně reagoval na něco jiného...


Zpět na „Survivor Česko & Slovensko 2022 (CZ, SK)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti