Survivor Česko & Slovensko - EP29

Dominikánská republika
2022 - TV Nova, TV Markíza
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

Survivor Česko & Slovensko - EP29

Příspěvekod ItalianManiac » 20 dub 2022, 00:16

Epizoda 29
    • Voyo: 19.4.2022
    • TV Nova: 26.4.2022 20:20
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Truestory
Příspěvky: 78
Registrován: 18 bře 2018, 14:05

Survivor Česko & Slovensko - EP29

Příspěvekod Truestory » 21 dub 2022, 17:05

Soutěže o imunitu jsou rozhodně takhle lepší než to čtvrtfinále na určitý počet bodů atd... Ani nemám nic proti tomu, že zažili takovou odměnu, přeci jen jsou tam opravdu dlouho. V tomhle díle nebylo moc vidět z taktiky a to je škoda(obzvlášť když to má dvě hodiny) Dost možná ale žádná taktika prostě nebyla :mrgreen:
Překvapilo mě, že si Vláďa neprosadil duel JohyxChili. Myslím, že jeho to připravilo o šanci na vítězství, stejně tak Veve a Braňa(i když tam samozřejmě byla 0,1%). S tím jak je porota složená, tak se dá očekávat, že vítězem bude buď Chili nebo Johy. Nedokážu si představit jiný scénář a za mě to byla osudová chyba především Vládi a Veve. Pokud se do finále dostane Chili i Johy a bude finále tříčlenné, tak tipuju vítězství Chili o jeden hlas.

V duelu jsem jednoznačně věřil Chili, protože Braňo nevyhrál snad ještě nikdy nic :mrgreen: Ale je pravda, že Braňo opět pobavil nejvíc, když se snažil naznačit, že asi hraje dobře, když doteď nebyl v duelu :lol: :lol: :lol:
Oblíbenci
US S01: Rudy S02: Keith, Rodger, Elizabeth
RO S01: David, Petra S02: Radim, Katka, Terry
CZSK S01: Vladimír, Adam, Tomáš Z, Chili S03: Mikýř, Kristýna

Holky :love:
US S01: Collen, Stacey, Jenna S02: Elizabeth, Amber, Jerri
RO S01: Katie, Kačka, Petra S02: Terry, Nikol, Martina
CZSK S01: Xénia, Veve, Dominika S03: Kristýna, Ráchel, Yenifer

loid
Příspěvky: 34
Registrován: 24 bře 2017, 22:11
Nejoblíbenější série: Cookovy ostrovy
Nejoblibenější hráči: Ozzy, Yul Kwon, Terry Deitz, Sandra Diaz-Twain

Survivor Česko & Slovensko - EP29

Příspěvekod loid » 27 dub 2022, 23:09

Soutěž o imunitu opět super, takhle bych si to představoval.

Odměna zajímavá, já bych si nejvíc užil lana ;) Překvapilo mě, že na odměnu jeli tři a jen dva zůstali v táboře... Ale té trojce jsem to přál, přeju jim i finále (pokud bude tříčlenné).

Braňo setrvalý stav - jak v rozhovorech, tak v souboji i v duelu. Uvidíme, co ukáže v porotě :D

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

Survivor Česko & Slovensko - EP29

Příspěvekod Lamik.lamity » 28 dub 2022, 14:00

Jsem rád, že konečně zrušili díly bez kmenovek, i ten spád je docela fajn, kdyby odměna nezabírala půlku dílu a neměla ten příšerný hudební podkres.

Souhlasím s Truestory, pro Vláďu a Veve to nevypadá moc dobře. A pokud vyhraje celou řadu Chili proto, že vyhrála ve všech duelech, bude to trochu trapný. Snad se teda Vláďa pochlapí, vyhraje i poslední imunitu, ale vzdá se jí, aby v duelu porazil Chili. Jinak je to bez šance.
Veve je mi pořád extrémně nesympatická, ale tím, že nikdy nebyla vybraná do duelu, ukazuje, jak dobrou sociální hru hraje. Vláďu už kmen několikrát vybral, stejně tak Johy.
S vítězem budu spokojen, dokud to nebude Chili, protože by to domrvilo celý herní příběh o "slabých, kteří se spojili proti silným". Taky bych mnohem radši fanouška než celebritu, tak uvidíme
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)


Zpět na „Survivor Česko & Slovensko 2022 (CZ, SK)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti