Survivor Česko & Slovensko - EP30

Dominikánská republika
2022 - TV Nova, TV Markíza
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

Survivor Česko & Slovensko - EP30

Příspěvekod ItalianManiac » 23 dub 2022, 09:28

Epizoda 30
    • Voyo: 22.4.2022
    • TV Nova: 29.4.2022 20:20
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Truestory
Příspěvky: 78
Registrován: 18 bře 2018, 14:05

Survivor Česko & Slovensko - EP30

Příspěvekod Truestory » 24 dub 2022, 17:42

Tak, když odhlídnu od toho, že to prostě není ten pravej survivor, tak se na to dalo koukat. První soutěž mě tolik nebavila, ale zbytek dílu byl fajn a celkem mi to uteklo. Ono ten duel by byl stejně a dost možná ve stejném obsazení. Jsem rád, že vypadla Chili(a že se spoiler nepotvrdil), protože Vláďovi stoupla šance na výhru. Veve si to zasloužila za to, že měla v posledním duelu víc odvahy. Trochu mě zklamalo, že i Vláďa začal chtít do finále co nejsilnější soupeře. To nemám rád. Víc se mi líbí přístup, že do finále chci toho koho porazím. Stejně tak nemám rád přístup Veve "Braňo si finále nezasloužil" Jo, byl špatnej, ale prostě ideální parťák do finále.
Ve finále(kde jsem rád, že alespoň to bude klasicky přes hlasy) si myslím, že to je pouze mezi Johy a Vláďou. Dost záleží, jestli Veve náhodou nezíská individuální imunitu, i tak by podle mě ale prohrála závěrečné hlasování.
Můj tip:
Pro Vláďu: Veronika, Chili, Nikol, (Veve), Braňo
Pro Johy: Dominika, Tomas, Xenka
Oblíbenci
US S01: Rudy S02: Keith, Rodger, Elizabeth
RO S01: David, Petra S02: Radim, Katka, Terry
CZSK S01: Vladimír, Adam, Tomáš Z, Chili S03: Mikýř, Kristýna

Holky :love:
US S01: Collen, Stacey, Jenna S02: Elizabeth, Amber, Jerri
RO S01: Katie, Kačka, Petra S02: Terry, Nikol, Martina
CZSK S01: Xénia, Veve, Dominika S03: Kristýna, Ráchel, Yenifer

Uživatelský avatar
sirek
Příspěvky: 73
Registrován: 26 črc 2015, 15:55

Survivor Česko & Slovensko - EP30

Příspěvekod sirek » 24 dub 2022, 19:05

Opet jako v Robinsonove ostrove prichazi debilni soutezeni o to, kdo pujde do finale. Socialni hra uplne mizi a dostavame tak asi nejhorsi epizodu serie. Obe souteze totiz skoro eliminovaly sance Veve a vlastne i Chili na nejaky zvrat. Prvni souboj byl naprosta divacka hruza, skoro 50 minut trvajici klepani na prkne se nedalo sledovat a nemit Voyo s moznosti pretaceni, tak se zblaznim. Nasledujici deni v tabore bylo uplne zbytecny, druha soutez se taky mohla prostrihat (ale to taky vsechny predchazejici), ale budiz. Na ostrove se zas resilo uz jen jak se kdo vyspal a jak se kdo citi (nuda), nebavi me pristup Vladimira s tim, ze chce silneho soupere do finale, kmenova rada byla naprosto zbytecna. Paradoxne ale dil nabidl nejlepsi duel ze vsech, ktery vyjimecne nespocival v typu souboje jako "drz tri micky dokud jeden nespadne" a Veve me hodne mile prekvapila. Chili mi nevadila narozdil od vetsiny divaku, Veve ale jako moje favoritka do toho sla jako underdog i se zdravotnimi problemy, nekolikrat ji to spadlo, bylo to divacky hodne zabavny a nakonec to otocila. Skvely :)

Klidne to mohlo byt uplne jinak, mozna si dovedu predstavit, pokud by mel imunitu jen jeden, ze by sel do duelu proti Chili nekdo jiny nez Veve, jako nekdo se sanci ji vyradit, ale bohuzel o tenhle herni aspekt jsme prisli.

Ve finale vidim rozhodne Vladu, kdo bude druhy, tam tezko rict. Pokud Vlada vyhraje soutez, porota by tam k nemu mohla poslat Veve - umi se lip vyjadrovat, mohla by zformulovat dobry duvody, svata trojice navic Johy nemusi. Pokud to bude Veve proti Vladovi, tam predpokladam postup Vladimira. Porad ale verim, ze Veve ma sanci se do finale dostat a ziskat aspon par hlasu, pral bych ji to, je mi sympaticka a herne se mi libi - narozdil od Vladi nemela skoro sanci v soutezich a ta jeji cesta byla tak mnohem slozitejsi. Vladimir sice hral dobrou hru, ale neustalym vyhravanim imunit se docela ztratila. Jsem zvedavy na obhajobu pred porotou, z toho duvodu bych tam dost nerad videl Johy, ktera proste mluvit neumi.

Uživatelský avatar
Yedko
Příspěvky: 264
Registrován: 10 úno 2020, 22:29
Nejoblíbenější série: 20, 16, 13, 1, 40
Nejoblibenější hráči: Domenick, Tony, Andrea, Brenda, Coach, Cirie, Yul, Richard
Nejméně oblíbené série: 39, 37, 35, 30, 21, 5
Kontaktovat uživatele:

Survivor Česko & Slovensko - EP30

Příspěvekod Yedko » 24 dub 2022, 19:57

To je právě to, že nedokážete hrát hráče a situaci. Vladimír samozřejmě původně chtěl do finále spíše lidi co by "lehce porazil", ale jako správný stratég vycítil, že ho za to porota neuznává a vysmívá se mu tím. Nakonec by to mohli hodit Veve, která "byla bojovnice, tak trochu tahala Vláďu ze stínu za nitky a byla mi sympatičtější" a že "no joooo, to se mu to hraje když furt vyhrává imunity a pak si vyskládá trojku se slabými hráči.."

Spoiler z AU3:
Spoiler!
Opravdu hodně doufám, že bude Final2 Vladimír vs. Veve a Veve předvede něco podobného jako Kristie v Austrálii. To by nakonec naprosto epicky zakončilo tuhle jinak minimálně, opravdu hodně mírně řečeno, rozporuplnou řadu :D .


Tím, že si zvolil na první pohled složitější cestu se zvedl v očích x hráčů, kteří to právě takto vnímají a respektují ho za to, že nakonec chtěl ty nejlepší. Podle mě tím definitivně získal hlasy čtveřice Chili, Veronika, Nikol a Dominika. Braňo a Tomáš tak 50/50. Absolutně si nedokážu představit situaci, ve které by Vláďa nakonec nevyhrál. Pokud by ho nakonec vyřadily souboje, tak by to byla taky dobrá kuriozita při jeho běžných výkonech...
Vytvářet pětačtyřicátou sérii (od roku 2000) není tak lehké, jako vytvářet osmou sérii (od roku 2016). Myslete, prosím, na to při vašem urážení. Pokud máte hlavní problém s tím koukat na více černochů a homosexuálů tak jste ubozí. Ale souhlasím, že US40 měla být sérii poslední...

Truestory
Příspěvky: 78
Registrován: 18 bře 2018, 14:05

Survivor Česko & Slovensko - EP30

Příspěvekod Truestory » 25 dub 2022, 13:44

Yedko píše:Source of the post
Tím, že si zvolil na první pohled složitější cestu se zvedl v očích x hráčů, kteří to právě takto vnímají a respektují ho za to, že nakonec chtěl ty nejlepší. Podle mě tím definitivně získal hlasy čtveřice Chili, Veronika, Nikol a Dominika. Braňo a Tomáš tak 50/50. Absolutně si nedokážu představit situaci, ve které by Vláďa nakonec nevyhrál. Pokud by ho nakonec vyřadily souboje, tak by to byla taky dobrá kuriozita při jeho běžných výkonech...


Zajímavá myšlenka. Kdyby to takhle řekl ve zpovědnici, tak bych to bral. Ale pokud si správně pamatuju, tak to tak vůbec nepodal(pokud to nebylo vystřiženo)

Nicméně mít ve finále třeba Veve a Braňa, tak ho z to budou míň respektovat, ale měl by to podle mě jistější. Protože Veve porazí snadněji, jak Johy si myslím. O Braňovi je zbytečné mluvit :mrgreen:

Nicméně pokud před porotou dobře využije toho o čem mluvíš, tak mu to taky může pomoct. S tím souhlasím.
Oblíbenci
US S01: Rudy S02: Keith, Rodger, Elizabeth
RO S01: David, Petra S02: Radim, Katka, Terry
CZSK S01: Vladimír, Adam, Tomáš Z, Chili S03: Mikýř, Kristýna

Holky :love:
US S01: Collen, Stacey, Jenna S02: Elizabeth, Amber, Jerri
RO S01: Katie, Kačka, Petra S02: Terry, Nikol, Martina
CZSK S01: Xénia, Veve, Dominika S03: Kristýna, Ráchel, Yenifer

Uživatelský avatar
Yedko
Příspěvky: 264
Registrován: 10 úno 2020, 22:29
Nejoblíbenější série: 20, 16, 13, 1, 40
Nejoblibenější hráči: Domenick, Tony, Andrea, Brenda, Coach, Cirie, Yul, Richard
Nejméně oblíbené série: 39, 37, 35, 30, 21, 5
Kontaktovat uživatele:

Survivor Česko & Slovensko - EP30

Příspěvekod Yedko » 26 dub 2022, 01:43

Truestory píše:Source of the post ...

K prvnímu odstavci: Neřekl to vyloženě takhle explicitně, ale před třemi týdny tam řekl, že si asi veme Veve a Braňa protože s němi má největší šanci na výhru a během nich svůj názor změnil (po několika kmenovkách kde se toto řešilo a porotci přikyvovali).

Ke třetímu odstavci: No jako taky souhlasím s čím píšeš s normálními hráči co cení kroky, pochlubit se, ale tady si nejsem jistý jestli by s tím měl otevřeně na povrch. Pak si řeknou "ajo takže ty si to neudělal jen tak od srdíčka, ale jen proto abys získal od nás kredit...". Nevím :D Možná už trochu až moc schýzuju, ale na lidi co nechápou samotnou podstatu hry musíš jít prostě jinak no.
Vytvářet pětačtyřicátou sérii (od roku 2000) není tak lehké, jako vytvářet osmou sérii (od roku 2016). Myslete, prosím, na to při vašem urážení. Pokud máte hlavní problém s tím koukat na více černochů a homosexuálů tak jste ubozí. Ale souhlasím, že US40 měla být sérii poslední...

Truestory
Příspěvky: 78
Registrován: 18 bře 2018, 14:05

Survivor Česko & Slovensko - EP30

Příspěvekod Truestory » 26 dub 2022, 16:53

Yedko píše:Source of the post


Ke třetímu odstavci: No jako taky souhlasím s čím píšeš s normálními hráči co cení kroky, pochlubit se, ale tady si nejsem jistý jestli by s tím měl otevřeně na povrch. Pak si řeknou "ajo takže ty si to neudělal jen tak od srdíčka, ale jen proto abys získal od nás kredit...". Nevím :D Možná už trochu až moc schýzuju, ale na lidi co nechápou samotnou podstatu hry musíš jít prostě jinak no.



Ono na tom něco je. Třeba nemůžeš spoléhat na to, že všichni ocení to, když budeš největší hráč. Prostě pokud chceš vyhrát musíš se umět přizpůsobit tomu s kým to hraješ.
Oblíbenci
US S01: Rudy S02: Keith, Rodger, Elizabeth
RO S01: David, Petra S02: Radim, Katka, Terry
CZSK S01: Vladimír, Adam, Tomáš Z, Chili S03: Mikýř, Kristýna

Holky :love:
US S01: Collen, Stacey, Jenna S02: Elizabeth, Amber, Jerri
RO S01: Katie, Kačka, Petra S02: Terry, Nikol, Martina
CZSK S01: Xénia, Veve, Dominika S03: Kristýna, Ráchel, Yenifer

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

Survivor Česko & Slovensko - EP30

Příspěvekod Lamik.lamity » 02 kvě 2022, 14:00

:(
Když vyhrála Johy imunitu, těšil jsem se na souboj Vládi a Chili s tím, že Vláďa Chili porazí.
Druhá a třetí soutěž byla stylově povedená, opět klasický survivor. Jediné, co nebylo povedené, bylo, že ty soutěže vůbec byly. A že nás čekají další.
Díl docela otravnej, nepotřeboval jsem hodinu kymácení. Na finále se těším, fandím sice Vláďovi, ale mám pocit, že Johy má větší šanci. Veve, očekávám, skončí jako poslední juror, protože pro ni moc lidí hlasovat nebude.
(RO spoiler)
Spoiler!
Připomíná mi to první sérii Robinsonova Ostrova, která ale byla ještě příšernější. V top5? porotci odhlasovali, že Marek se zlomenou rukou postupuje automaticky do finále, což v podstatě znamenalo, že největší jury threat je safe během vypadnutí dalších 4 soutěžících. A na FINÁLNÍ KMENOVÉ RADĚ ještě porotci na začátku hlasovali, kdo bude poslední porotce. To už bylo hodně divný a bylo mi dost líto toho "kreativce" (jméno si nepamatuju), kterej kvůli tomu přišel o ftc
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

Uživatelský avatar
Yedko
Příspěvky: 264
Registrován: 10 úno 2020, 22:29
Nejoblíbenější série: 20, 16, 13, 1, 40
Nejoblibenější hráči: Domenick, Tony, Andrea, Brenda, Coach, Cirie, Yul, Richard
Nejméně oblíbené série: 39, 37, 35, 30, 21, 5
Kontaktovat uživatele:

Survivor Česko & Slovensko - EP30

Příspěvekod Yedko » 02 kvě 2022, 14:53

Lamik.lamity píše:Source of the post Odpoveď pro Lamika k RO1

Nějak mi nefunguje spoiler, tak nečtěte kdo neviděl a do budoucna by se chtěl podívat.
Jak jako líto toho co vypadl porotou před FTC? Jako kvůli tomu, že si nemohl říct že byl v klasickém hlasování FTC? :) Vždyť to je úplně směšný, byl nejhorší tak prostě vypadl v "1.kole". Stejně by pak nedostal nic. Za mě je to naopak lepší a daleko spravedlivější než standartní formát rady ve třech, protože to dokáže eliminovat případné hlasování 3-2-2 třech lidí pro špatného hráče vůči dvěma kvalitním, kdyby se porota nedohodla. Nebo prostě ne špatný vs. dobří, ale dva finalisté disponují podobnými aspekty hry, které oceňují čtyři porotci. Třetího hru oceňují tři porotci. Nakonec však zvítězí ten, který vyhovoval menšině. Prostě jsem to bral jako první a druhé kolo prezidentské volby. Navíc první část si pamatuješ špatně. Automatický postup do finále si sami odhlasovali hráči a to v TOP4. Ještě jsem to teď ověřoval. Za mě oboje dobré změny.
Vytvářet pětačtyřicátou sérii (od roku 2000) není tak lehké, jako vytvářet osmou sérii (od roku 2016). Myslete, prosím, na to při vašem urážení. Pokud máte hlavní problém s tím koukat na více černochů a homosexuálů tak jste ubozí. Ale souhlasím, že US40 měla být sérii poslední...

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

Survivor Česko & Slovensko - EP30

Příspěvekod Lamik.lamity » 02 kvě 2022, 15:24

Yedko píše: "Nějak mi nefunguje spoiler, tak nečtěte kdo neviděl a do budoucna by se chtěl podívat."

Spoiler!
Máš pravdu, sekl jsem se. Už to je taky nějakej pátek :D Myslím si, že to bylo nešťastné z toho hlediska, že když už se na tu radu dostaneš, měl bys mít možnost se na ní zkusit nějak obhájit, i když to nevyjde. Ale on tu šanci vůbec nedostal. Mohli ho nechat až do konce a udělat dvě hlasování po sobě (první vylučovací a druhý o vítěze), to by mi přišlo daleko lepší
Naposledy upravil(a) ItalianManiac dne 03 kvě 2022, 11:02, celkem upraveno 1 x.
Důvod: oprava nefunkčního spoiler tagu
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

loid
Příspěvky: 34
Registrován: 24 bře 2017, 22:11
Nejoblíbenější série: Cookovy ostrovy
Nejoblibenější hráči: Ozzy, Yul Kwon, Terry Deitz, Sandra Diaz-Twain

Survivor Česko & Slovensko - EP30

Příspěvekod loid » 02 kvě 2022, 21:47

Yedko píše:Nějak mi nefunguje spoiler, tak nečtěte kdo neviděl a do budoucna by se chtěl podívat.

Spoiler!
Máš pravdu, sekl jsem se. Už to je taky nějakej pátek :D Myslím si, že to bylo nešťastné z toho hlediska, že když už se na tu radu dostaneš, měl bys mít možnost se na ní zkusit nějak obhájit, i když to nevyjde. Ale on tu šanci vůbec nedostal. Mohli ho nechat až do konce a udělat dvě hlasování po sobě (první vylučovací a druhý o vítěze), to by mi přišlo daleko lepší

Na nefunkčnost spoileru jsem taky narazil - pokud byla v obsahu citace nebo další spoiler. Ale vyřešit se to dá: stačí celý spoiler včetně označení přebarvit, já zvolil černou barvu. Přebarvil jsem tak spoiler lamika, který si tedy můžete přečíst.

Spoiler!
(ale funguje jakákoliv barva)

Kód: Vybrat vše

[color=#800000][spoiler](ale funguje jakákoliv barva)[/spoiler][/color]

Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

Survivor Česko & Slovensko - EP30

Příspěvekod ItalianManiac » 03 kvě 2022, 11:06

loid píše:Source of the post
Na nefunkčnost spoileru jsem taky narazil - pokud byla v obsahu citace nebo další spoiler. Ale vyřešit se to dá: stačí celý spoiler včetně označení přebarvit, já zvolil černou barvu. Přebarvil jsem tak spoiler lamika, který si tedy můžete přečíst.


Máš pravdu, spoiler tag nefunguje, pokud je v příspěvku zároveň citace předchozího postu. Já to vždy řešila tak, že jsem odmazala citaci, jako jsem teď opravila v příspěvku Lamika. Ale přebarvit celý spoiler jinou barvou, to mě nenapadlo, dobrý tip, díky :beer: :D
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek


Zpět na „Survivor Česko & Slovensko 2022 (CZ, SK)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host