Survivor Česko & Slovensko - EP31

Dominikánská republika
2022 - TV Nova, TV Markíza
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 881
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

Survivor Česko & Slovensko - EP31

Příspěvekod ItalianManiac » 27 dub 2022, 07:52

Epizoda 31
    • Voyo: 26.4.2022
    • TV Nova: 3.5.2022 20:20
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Truestory
Příspěvky: 77
Registrován: 18 bře 2018, 14:05

Survivor Česko & Slovensko - EP31

Příspěvekod Truestory » 27 dub 2022, 19:51

No, tak ten souboj o prvního finalistu(neboli souboj o imunitu, ale pan Novotný musí mít něco extra :D ) byl zbytečně protahovanej. I když poslední soutěž byla suprová, ta se mi moc líbila. Klidně do ní mohli jít všichni tři a hrát klidně na 3 vítězné body. Úsměvná byla už klasická změna pravidel v rozhodujícím souboji o které jsem nevěděl, protože mi o ní nikdo neřekl :mrgreen: Veve si zaslouží obdiv jak všechny zranění zmákla a ještě nakonec vyhraje přímý postup do finále. Velká bojovnice. Jaký rozdíl oproti některým chlapcům z Mao. Celebrity už ne :cry:

Epizoda se vlekla vzpomínáním, které bude určitě i v dalším díle. Na kmenovce mi Vláďa přišel trochu pasivní. Ale příjemně mě překvapilo jeho jasné vítězství.

Nepříjemný šok byl na konci dílu, když jsem se dozvěděl, že z toho zas dělají olympiádu. Docela by mě zajímalo jestli to byl nápad superbystré dvojice Novotný-Orlík nebo to tak prostě v Turecku je.
Oblíbenci
US S01: Rudy S02: Keith, Rodger, Elizabeth
RO S01: David, Petra S02: Radim, Katka, Terry
CZSK S01: Vladimír, Adam, Tomáš Z, Chili S03: Mikýř, Kristýna

Holky :love:
US S01: Collen, Stacey, Jenna S02: Elizabeth, Amber, Jerri
RO S01: Katie, Kačka, Petra S02: Terry, Nikol, Martina
CZSK S01: Xénia, Veve, Dominika S03: Kristýna, Ráchel, Yenifer

cihi
Příspěvky: 298
Registrován: 16 lis 2014, 01:50

Survivor Česko & Slovensko - EP31

Příspěvekod cihi » 28 dub 2022, 05:47

Rikal jsem si, ze jakmile dostane Vlada neco na vydrz, tak "imunitu" neziska. Proc vubec byly skoro vsechny predesly souboje o imunitu parkour, kde vlastne jedinej Vlada vynikal?

Proc tam nebylo neco na vydrz? Ajo, vlastne to bychom nezaplnili 120 minut.

Soutez o "imunitni" bod s Veve na vydrz se mi libila, stejne tak ta posledni proti Johy. Prvni byl klasickej parkour, kterych v teto napodobenine Survivora z Aliexpressu bylo hodne.

Myslel jsem si, ze uz me nic neprekvapi, ale tato silenost si nese absurditu az do uplneho konce :D

Porota nesmyslne rozhodovala o postupujicim do finale, a kdyz uz ted Vlada ziskal vsech 7 hlasu poroty, tak ani kdyby Veve vyhrala vsech 5 soubojovych hlasu (WTF? :lol: ) a jakoze nevyhraje, tak ma Vlada vyhru uplne jasnou.

Takze tu mame posledni dil, ve kterem vime, kdo vyhraje, ale jeste si jako bonus vytrpime 5 krasnych souboju na zaver :lol:

Vlada si titul Survivor extremne zaslouzi, ale za me jsou vitezove tohoto Survivoru vsichni, co na to vydrzeli divat az do konce :idea:

PS: Jinak zaznamenali jste, ze od 29. dubna bude na Voyo australska verze? Snad to bude mit u CZ divaku Survivorem jeste tolik nepolibenych dobrou odezvu. Doufam, ze se hlavne podivaji papalasi z Novy, jak to ma vypadat :dance:

Uživatelský avatar
sirek
Příspěvky: 73
Registrován: 26 črc 2015, 15:55

Survivor Česko & Slovensko - EP31

Příspěvekod sirek » 28 dub 2022, 18:26

Veve! :dance: Za mě absolutní šok, ve finálové čtyřce jsem ji bral jako někoho, kdo nemá šanci do finále dojít. A ještě přímým postupem, to je neskutečný překvapení, porazit Vláďu i Johy. Fandím jí úplně od začátku, ale nikdy jsem nemyslel, že dojde úplně daleko - nejdřív jsem počítal s vyřazením před sloučením, pak zhruba kolem pátého místa... a najednou je ve finále. A to nemyslím špatně, její hra se mi líbí a jako výherce mi je mnohem milejší než Vláďa, který těžil z jednostranně zaměřených soutěží. Veve je naopak typický underdog a její cesta je, jak už někdo zmiňoval dříve, úplně totožná s Kristy z australského Survivoru. Nevím, jestli v téhle parodii na Survivor, kde o vítězi rozhoduje ještě 5 soubojů (WTF?? :D) Veve vůbec vyhrát může, ale věřím, že na závěrečnou řeč a odpovědi porotě bude dobře připravená. Vyjadřovat se umí, dneska tam zfleku odpovídala bez přípravy stokrát líp než Johy a Vláďovi se jasně vyrovnala. Navíc, Vladimír začíná být po všech výhrách lehce arogantní, jeho proslovy o vlastní legendárnosti a nezapomenutelnosti už jsou teda těžkej facepalm.

Z čeho mám největší radost, je ale vyřazení Johy. Úplně mě děsila představa, že Vláďa bude ve finále proti ní, protože s jejím vyjadřováním by to bylo úplně o ničem. No a tady se to potvrdilo, její odpovědi byly naprosto zoufalá tragédie a oprávněně ji všichni chtěli vyhodit - cením, že porota nejela podle sympatií, i když i tam jich asi Johy mnoho neměla.

Na finále se teda kvůli 5 soutěžním hlasům ani moc netěším. Drží mě u toho jen Veve, která je od začátku mojí oblíbenkyní a budu doufat, že aspoň pár hlasů od poroty urve. Rád bych viděl nějaký zvrat a skvělou finálovou kmenovou radu, ale moc tomu nevěřím.

Nicméně mi přijde fascinující, že zrovna tihle dva jsou finalisti - od začátku byli proti sobě, oba byli někdy ve fázi, kdy byli na hranici vyřazení a před sloučením by člověk těžko předpokládal, že spolu dokážou jakkoliv spolupracovat. Aspoň to se v téhle verzi podařilo.

loid
Příspěvky: 34
Registrován: 24 bře 2017, 22:11
Nejoblíbenější série: Cookovy ostrovy
Nejoblibenější hráči: Ozzy, Yul Kwon, Terry Deitz, Sandra Diaz-Twain

Survivor Česko & Slovensko - EP31

Příspěvekod loid » 06 kvě 2022, 18:11

cihi píše:Porota nesmyslne rozhodovala o postupujicim do finale, a kdyz uz ted Vlada ziskal vsech 7 hlasu poroty, tak ani kdyby Veve vyhrala vsech 5 soubojovych hlasu (WTF? :lol: ) a jakoze nevyhraje, tak ma Vlada vyhru uplne jasnou.
Takze tu mame posledni dil, ve kterem vime, kdo vyhraje, ale jeste si jako bonus vytrpime 5 krasnych souboju na zaver :lol:

Myslím, že těch 7 hlasů Vláďa jistých nemá - teď šlo o rozhodnutí mezi Johy a Vláďou, ve finále půjde o rozhodnutí mezi Veve a Vláďou, a tam už mohou někteří porotci hlasovat jinak (někdo může Veve vidět jako lepšího hráče, než byla Johy).

Uvidíme, jaké souboje to budou a jak bude jejich podání dramaturgicky zvládnuté, či spíše setřihané. Může to být zábavné, může to být otravné. Podle předchozích dílů odhaduji spíš to druhé...

Přeju vítězství Vláďovi, ale nebudu nijak zklamaný, když vyhraje Veve (to bych koneckonců nebyl, ani kdyby vyhrála Johy).

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

Survivor Česko & Slovensko - EP31

Příspěvekod Lamik.lamity » 06 kvě 2022, 20:26

Tak jsem na finále velmi zvědavý. Díl byl zase únavně rozvleklý, ale výsledek bylo zajímavé překvapení. Porota vypadá hodně nasraná na Johy :D
Tomáš v ponderose přibral asi 40 kilo
To, jak Dominika vypadala, mě ještě bude ve snech strašit
Věrnostní body, či jak se to jmenuje, je hrozná blbost. Doufám, že budou rozděleny nějak +- rovnoměrně, aby neměly moc velkej vliv
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)


Zpět na „Survivor Česko & Slovensko 2022 (CZ, SK)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů