AU Survivor 2022: Blood vs. Water - EP01

Charters Towers, Queensland, Australia
October 7, 2021 - November 22, 2021
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

AU Survivor 2022: Blood vs. Water - EP01

Příspěvekod ItalianManiac » 31 led 2022, 07:14

Epizoda 1
31.1.2022
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Pattrick
Příspěvky: 132
Registrován: 13 úno 2020, 11:33

AU Survivor 2022: Blood vs. Water - EP01

Příspěvekod Pattrick » 31 led 2022, 20:22

Můj milovanej australskej survivor je zpět a k tomu s mým nejoblíbenějším twistem a jednou z nejoblíbenějších hráček :love:

Klasický AU Survivor jak se patří, do poslední chvíle napínavé.

Překvapilo mě, jak modří fatálně projeli fyzickou soutěž, zase tak slabí mi nepřišli.

Musím říct, že Sandry dcera jde na to pěkně tvrdě, tohle si nechám líbit, čekal jsem, že se bude držet při zdi, ale asi jí takový masivní blindside zlomí krk.

Další kdo se mi líbí je Shayelle a Sophie, uvidíme, kam se holčiny dostanou.

f*ck
Příspěvky: 56
Registrován: 01 srp 2015, 20:40

AU Survivor 2022: Blood vs. Water - EP01

Příspěvekod f*ck » 01 úno 2022, 11:25

Souhlasím, konečně začal jediný správný SURVIVOR. 47 dní, 24 hráčů.
Kam se hrabe série 41. US Survivora.

Přílet královny Survivora byl úžasný. Od začátku se do toho šlapalo, soutěž o imunitu náročná, také jsem nečekal, že druhý tým tak odpadne. Přitom oni měli po první soutěží výhodu ohně.

A dcera Královny to opravdu rozjela, myslím, že měla zkusit strategii své mámy, ta se drží při zemi. Myslím, že jakkýkoli díl, kdy Sandra nebude vyhozena, bude zázrak. Snad se pletu.


Jediné z čeho mám v této sérii obavy jsou souboje milovaných. Už první soutěž o odměnu to ukázala, jestli AUS Survivor zařne hrát tak na city jako US, budu zklamán.

Vypadnuvší mi nevadí, už když hrál naposledy, byl mi nesympatický a jeho milovaná v druhém kmenu, také nevypadá, že udělá díru do Survivora.

Jinak se mi jména motají, AUS Survivor neukazuje jména, ani u zpovědí na kameru. Aspoń v tomto díle. Takže oblíbené hráče už mám, ale nevím jména, třeba po dnešní epizodě se to zlepší.

Jinak nový díl se vždy chytne na dailymotion cca osmá večer nebo přímo na kanálu channnel 10, ale musíte mít VPN připojenou do Austrálie.

Uživatelský avatar
GodfatherCZ
Příspěvky: 149
Registrován: 28 zář 2016, 17:06
Nejoblíbenější série: Amazon , Redemption Island , Cagayan , Cambodia , Kaôh Rōng
Nejoblibenější hráči: ♥ Kelley Wentworth ♥
♥ Shonee Bowtell ♥
♥ Kat Edorsson ♥
♥ Sarah Moore ♥
Tony Vlachos
Ozzy Lusth
Jordie Hansen
George Mladenov
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur
Thailand
Nicaragua

AU Survivor 2022: Blood vs. Water - EP01

Příspěvekod GodfatherCZ » 01 úno 2022, 19:26

:dance: Lets'go :dance: konečně zase čerstvý vzduch po zklamání z naší , respektive turecké zkomoleniny Surva . Souhlas se vším co bylo řečeno výše, jinak na RARBG (Torrenty) jsou díly ve verzi HDTV 1080p i s anglickými titulky takže než to někdo začne házet na ulož.to apod můžete stahovat i zde :) .

Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

AU Survivor 2022: Blood vs. Water - EP01

Příspěvekod Earl » 02 úno 2022, 22:19

Takže mám za sebou oficiálne môj úplne prvý diel AUS Survivor a akože som unesený ako to len ide. :love:

Prostredie úplne super, viac vnútrozemia a močarísk poprosím :hungry:

Prílet kráľovnej bol super, teším sa na Sandru aj keď ten terč čo má na chrbte je väčší každú sekundu hry. Zato Nina to pekne odpálila, trochu som sa bál aby neprišlo u nej go hard or go home v jednej epizóde ale našťastie išiel pre mňa nesympatický hráč, nevidel som jeho prvú sériu ale nejak ma nezaujal. Keď zoberiem kmeň porazených modrých tak favoriti zatiaľ určite Nina, surferka, zranený (fakt tie mená ešte nejdú) plus irituje ma ale aj baví Chrissy teda ak sa tak volá (panička v prírode :D )

Strašne ma pobavila kmeňová rada, ideme po idol nenápadne a zrazu sa rozbehnú všetky tri naraz dobre že sa nepobili :D Zatiaľ u mňa AUS Survivor 10/10 8)
Obrázek

Uživatelský avatar
Dejvy
Příspěvky: 250
Registrován: 27 srp 2013, 12:54
Nejoblíbenější série: Skoro všetky do S25 a potom už len Second Chance. (US)
Čo sa týka AU tak všetky, hlavne S04-2019 - Champions vs. Contenders II
Nejoblibenější hráči: Ozzy, Malcolm, Penner, Todd, Parvati, Amanda, James, Rich, Colleen, Rob M., Sandra, Brenda, Spencer, Yul, Terry, Tom W. (US)
Luke, Moana, Sarah, Monika, David, Harry,Locky, Nick, Henry (AU)
Nejméně oblíbené série: Tá kde vyhral Ben.

AU Survivor 2022: Blood vs. Water - EP01

Příspěvekod Dejvy » 05 úno 2022, 01:50

To bola kur*a silna prva epizoda. Vyzera to byt zaujimavy cast dost. Dufam, ze ma to nesklame, ale rozbieha sa to este lepsie ako S8.

Červenych sme moc nevideli, ale u modrych mi rezu:
Mark, ten fuzik, Shay dufam pojde daleko, Brianna.

Btw. Sam vyzera jak Markova vnucka tym rozdielom velkosti :mrgreen:

+ vitaj Earl, konecne niekto prebehol z tej US stoky sem. Dokukaj potom aj zvysne serie, niektore su dobre ine super, nebudes sklamany ked si zvyknuty na Probstove sracky :D Len bud pripraveny, ze nie kazdy twist bude OK.
US Survivor S40: ROB, Danni, Denise, PARVATI, Sandra, Tony, YUL

AU Survivor S07: NICK, Locky, Henry, AK, Matt, Harry, DAVID, Phoebe, Sharn, Lydia, MOANA

Uživatelský avatar
Survivorfans
Příspěvky: 247
Registrován: 18 úno 2018, 16:37
Nejoblíbenější série: PI, Mikronésie, Samoa, HvV, Cagayan, Cambodia
Nejoblibenější hráči: Tony Vlachos, Rob Mariano, Russell Hantz, Jon Dalton, Rob Cesternino, Parvati Shallow, Kim Spradlin
Nejméně oblíbené série: Markézy, Thajsko, RI, SP, OW, Caramoan, Ghost Island,
Bydliště: Jižní Čechy

AU Survivor 2022: Blood vs. Water - EP01

Příspěvekod Survivorfans » 10 úno 2022, 22:47

Vzhledem k tomu že poslední dobou jsem viděl jen tu naší/sk patlaninu tak je tohle příjemná změna. Takhle má vypadat epizoda, která trvá takovou dobu. :idea:
Cast je určitě dobrej, je jen škoda že se zatím moc nevyznám kdo je s kým příbuznej nebo případně v jakém kmeni. :) . To je ale určitě prozatímní zádrhel na první díly.

Zatím je vidět, že hrajou hlavně holky a asi není potřeba je tu vypisovat. Jsem zvědavej co nám předvedou v dalších dílech. Docela mile mě překvapila Nina, ale uvidíme jestli to nerozjela moc brzo a nevymstí se jí to. Je to přesně pravý opak taktiky než hraje její máma.
Co se týče Sandry, tak už se nemůžu dočkat až zase vyletí. Od GCH je ve všech sériích co byla neskutečně namyšlená a otravná. Doufám že je otázka to maximálně pár dílů než se jí zbavíme a snad už definitivně nadobro ze všech verzí Surva.

Na vyloučeným Andym byla vidět snaha o zlepšení sociální hry, ale kvůli tomu co vyváděl v CvC II se nedivím že mu nikdo nevěřil a raději se ho rovnou zbavili. Pokud toužil po druhé šanci, tak měl počkat na sérii kde by byli jen navrátilci a neměl by tak velký terč na zádech. Ono menší náznak toho jak dopadne bylo už to, že před sérií ho v propagaci nebylo moc vidět, zatímco Marka, Sam a Sandry až moc.
U toho Alexe se divím, že ho tak snadno zachránili. Chápu že to může být smůla na pár dní, ale mám pochyby a nevím co by tam chtěl dělat 47 dní když ještě ani nesoutěžil a má takovýhle problémy. :-?

Uživatelský avatar
Masarka14
A fan of Amber Borzotra
Příspěvky: 177
Registrován: 24 zář 2013, 21:18

AU Survivor 2022: Blood vs. Water - EP01

Příspěvekod Masarka14 » 28 úno 2022, 16:10

Solidní start. S CZ/SK verzí to nemá cenu ani porovnávat, to je jiná galaxie.

Andy zjevně nedokázal svojí sociální hru o moc zlepšit a tak šel. Uvidíme, jestli to modrým neublíží v soutěžích. Přece jenom v této australské verzi je ta chlapská síla hodně důležitá a už v první soutěži o imunitu měli obrovské problémy. U Alexe je velký otazník, jak na tom vlastně bude.
Australian Survivor
S01: Phoebe, Craig, Nick S02: Jericho, Luke, AK, Henry S03: Benji, Brian S04: Luke, David(!), Harry S06: George

Ola
Příspěvky: 1
Registrován: 09 srp 2022, 12:48

AU Survivor 2022: Blood vs. Water - EP01

Příspěvekod Ola » 03 zář 2022, 09:14

Zdravím, nevíte někdo prosím, proč mi nesedí u epizody 01 titulky? Časově nesedí. Děkuji moc za rady

cihi
Příspěvky: 298
Registrován: 16 lis 2014, 01:50

AU Survivor 2022: Blood vs. Water - EP01

Příspěvekod cihi » 05 úno 2023, 00:25

Tohle je tedy moje nejmene oblibena varianta Survivoru (mysli Blood vs. Water), ale i tak se na to podivam radeji nez na tu CZ/SK patlaninu.

Sandrina dcera dojde podle me daleko, pokud ji nekdo nazarizne, ale cekam, ze ona sama nebude mit problem zariznout svou matku :)

Uživatelský avatar
Yedko
Příspěvky: 264
Registrován: 10 úno 2020, 22:29
Nejoblíbenější série: 20, 16, 13, 1, 40
Nejoblibenější hráči: Domenick, Tony, Andrea, Brenda, Coach, Cirie, Yul, Richard
Nejméně oblíbené série: 39, 37, 35, 30, 21, 5
Kontaktovat uživatele:

AU Survivor 2022: Blood vs. Water - EP01

Příspěvekod Yedko » 29 srp 2023, 08:11

Po Brains v Brawns přichází Blood v Water, aneb dva nejhorší formáty Survivoru, které se kdy vymyslely. Sandru jsem doufal, že už nikdy v Survivoru neuvidím... bohužel je zpět, ale doufám že tak na díl dva a půjde do hajzlu. Andy jako pro mě nejméně oblíbený australský trosečník vůbec pryč je super. Překvapuje mě jak velmi nefyzický, tento cast, oproti jiným sériím je. Ale za mě to je plus, pokud budou zajímavější soutěže, než je Austrálie v těch pre-mergích většinou schopna vyprodukovat. A celkově mi příjde zajímavý - rozhodně více než minulou sezónu. Intro bylo velmi epické, to se mi líbilo. Pokud Australané něco umí tak opravdu tu kinematičnost. Způsob umístění HII se mi absolutně nelíbil. Zase překombinovaná krávovina. Už tak je naprosto extrémně náročné si něco od někud na kmenové radě nepozorovaně vzít, natož na tak viditelném místě a hlavně, pokud o to soutěžíte s druhým člověkem. Buď jedno anebo druhé - takhle to podle mě nemůže dopadnout jinak, než tak, jak to dopadlo. Klauniáda zas.
Vytvářet pětačtyřicátou sérii (od roku 2000) není tak lehké, jako vytvářet osmou sérii (od roku 2016). Myslete, prosím, na to při vašem urážení. Pokud máte hlavní problém s tím koukat na více černochů a homosexuálů tak jste ubozí. Ale souhlasím, že US40 měla být sérii poslední...


Zpět na „Australian Survivor 2022: Blood vs. Water“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů