AU Survivor 2022: Blood vs. Water - EP03

Charters Towers, Queensland, Australia
October 7, 2021 - November 22, 2021
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

AU Survivor 2022: Blood vs. Water - EP03

Příspěvekod ItalianManiac » 02 úno 2022, 11:08

Epizoda 3
2.2.2022
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Uživatelský avatar
zdenek000
Příspěvky: 150
Registrován: 27 srp 2013, 00:28
Nejoblíbenější série: Survivor:Borneo, Austrálie, Allstars, Panama, Čína, Mikronésie, Gabon, Tocantins, HvV, Filipíny,BvBvB
TAR:2,5,7,9,10,11,15,18,21
Nejoblibenější hráči: Survivor:Cirie
Nejméně oblíbené série: Survivor:Markézy,Thajsko,Fidži,South Pacific,One World,Caramoan
TAR: 4,8,20

AU Survivor 2022: Blood vs. Water - EP03

Příspěvekod zdenek000 » 02 úno 2022, 19:01

Jediný problém, který mě na australským survu nejvíc štve, stále zůstává realitou.K čemu tam cpát 24 lidí, když jich ukážou jenom 6 tři epizody po sobě :cry: :cry:

Jinak díl naprosto parádně sestříhaný, až jsem se děsil, že Sandra opravdu půjde. Kmenovka naprosto super a celkově jsem s díly spokojený až na to jedno ALE...Kam se hrabe klasický US surv. Tohle je jiná jízda a užívám si to :dance:

Favoriti: Amy, Jesse i když mají invisible edit...dále Chrissy, Khan, Nina, Sandra
AUS:
2016 - Phoebe, Craig, Nick, Flick, Jennah-Louise
2017 - Michelle, Peter, Sarah, Luke, Tessa
2018 - Mat, Benji, Jackie, Shonee, Fenella, Robbie, Sharn, Brian
2019 - Ross, Harry, Pia, Baden, Sarah, Matt, John, Janine, Luke

f*ck
Příspěvky: 56
Registrován: 01 srp 2015, 20:40

AU Survivor 2022: Blood vs. Water - EP03

Příspěvekod f*ck » 02 úno 2022, 23:30

Parádní díl, neskutečné soutěže, tak fyzicky náročné, až se kroutím u monitoru, takové mít v US verzi, "voláme vrtulník", bychom od Jeffa slyšeli častěji.

Sandra má překvapivě hodně času na obrazovce, řekl bych nejvíce zpovědí zatím.
Líbil se mi moment, kdy říkala, že kdokoli ji napsal na TC nikdy nevyhrál a když Sam psala její jméno , produkce z toho udělala trochu napínavější záběr, Sam nevyhraje :)

Na TC si to Dave (myslím, že to je on) pěkně pokazil, osočil jedinou osobu, která se ho celý den v kempu zastávala a tak to otočila proti němu, nakonec ho zachránil idol, získaný na odměně. Aspoň, že nebude super idol. I když mít ve třetí episodě už třetí idol se mi zdá přehnané, snad ten trend nebude pokračovat.

Pattrick
Příspěvky: 132
Registrován: 13 úno 2020, 11:33

AU Survivor 2022: Blood vs. Water - EP03

Příspěvekod Pattrick » 03 úno 2022, 09:42

:heat: Uff, bál jsem se o Sandru, ještě pár epizod ji chci vidět, chudák, snaží se být v pozadí, lehce procházet a bohužel ani to ji nevychází, ten terč na zádech má fakt obrovský..

Jinak brutál ty soutěže, tohle Australani umí a nebojí se toho.

Khanh hraje skvělou hru, jak sám řekl, že přišel hrát survivora, že to je větší zábava, hrát takhle :dance:

Taky mě ty imunity štvou, zatím vypadávají hráči, které oželím, ale AU už v předešlé serii to začínali přehánět s idoly.

Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

AU Survivor 2022: Blood vs. Water - EP03

Příspěvekod Earl » 03 úno 2022, 21:59

Sandra by bola terčom už asi všade, možno v tej našej paródii by ju nepoznali :D suťaže naozaj makačka, tá o odmenu bola ozaj drsná v tom teple behať hore dole s 20 kg nie je sranda.

Ak som minulú epizódu napísal, že Briana sa odstrelia sama tak gény mala po kom zdediť, to čo tam predvádzal Dave bolo tragické. Najskôr nakáže všetkym koho voliť, potom potopí Sam ktorá ho tam jediná chcela podržať, škoda len tej imunity, Kate bola menšie zlo ako Dave, takto budeme počúvať o chuderke Briane, ktorej odopreli životný sen ešte pár epizód dlhšie.

Favoriti: Sandra, Nina, Sam, Chrissy, Shay, Ben, Jesse (čisto len na základe toho čo predvádza v súťažiach)
Obrázek

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

AU Survivor 2022: Blood vs. Water - EP03

Příspěvekod hozu » 05 úno 2022, 12:22

Trochu zhodnotím první týden. Podle mého hodně dobré úvodní trio epizod, na tu australskou megalomanii se stále dobře dívá. I když je pravda, že hlavní aktéři série mě zatím baví trošku míň než v předcházející sérii. Navíc mě trošku děsí představa, že s postavičkami jako Khanh a Chrissy se asi uvidíme docela dlouho, ale chápu, že prostě umí mluvit na kamery :D. Je ale otázkou, jestli Khanh ten start maličko nepřepálil. Zatím to má docela v rukou, ale ta hra je fakt dlouhá.

Co se Sandry týče, asi mě nepřekvapuje, že překonala první díly. Sice má automatický terč ze své podstaty, ale řekl bych, že stylem jí určitě ta dlouhá australská hra může sedět mnohem víc. Je tam prostě víc času na to nakřápnout ty lidi, aby pak udělali nějakou koninu. Stačí jen udržovat krok a příliš nevyčnívat. Nina taky zatím elegantně zaplula do hry, což je fajn. Osobně je to zatím právě ona, kdo mě z hráčů baví asi nejvíc.

Zbylou trojici návratilců moc nechápu. Za mě hodně náhodná skupina lidí. Ale aspoň je dobře, že okolo toho Australani nevybudovali celou sérii :D . Andyho odchod vlastně ani nepřekvapil/nevadil.

Jinak je zatím hodně zajímavé sledovat, jak se hráči střílejí do noh. Briana to teda minule odnesla se vším všudy. Co předvedl Dave v týhle epizodě bylo fakt kouzelný. Nebýt té imunity - ačkoliv mě teda překvapilo, že ten HII platil i samostatně - tak to byl ukázkový způsob, jak si zničit hru. Ještě jsem byl docela rád, že ukázali ten hlas Sam pro Sandru se zvukem, protože občas mají tvůrci tendenci zatajit podstatu takových hlasů a následně se musí fanoušci složitě dohadovat o co vlastně šlo :D .

Soutěže opět náročné. Ta s pytli byla hodně dobrá. Jen stále nechápu to sdílení odměn. Tedy, ono to dává smysl v rámci tématu série, ale v té minulé části to působilo trošku divně, jelikož pak ta soutěž trošku pozbyla smyslu, podle mého.

Ale jsem hodně zvědav, kam ta série bude směřovat. Příští týden nás podle ukázky čeká první neeliminační díl, tak snad už konečně vymysleli nějaký trošku použitelný twist :D .
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

Uživatelský avatar
Dejvy
Příspěvky: 250
Registrován: 27 srp 2013, 12:54
Nejoblíbenější série: Skoro všetky do S25 a potom už len Second Chance. (US)
Čo sa týka AU tak všetky, hlavne S04-2019 - Champions vs. Contenders II
Nejoblibenější hráči: Ozzy, Malcolm, Penner, Todd, Parvati, Amanda, James, Rich, Colleen, Rob M., Sandra, Brenda, Spencer, Yul, Terry, Tom W. (US)
Luke, Moana, Sarah, Monika, David, Harry,Locky, Nick, Henry (AU)
Nejméně oblíbené série: Tá kde vyhral Ben.

AU Survivor 2022: Blood vs. Water - EP03

Příspěvekod Dejvy » 06 úno 2022, 02:32

Hozu serus, kde si sa flakal pri predoslej sezone? :beer:

Opat zaujimavy diel, nebudem spominat co uz bolo povedane, ale verim, ze sa Sandra nejakym zazrakom dostane do poroty, to by bolo super, uz len jej otazky a komenty na FTC by za to stali :mrgreen:

Fandim zatial: Shay, Nina, Sandra, Mark, Khanh, Ben
Ven: nikto mu ten extremne nevadi, ale Dave je fakt rookie a robi hanbu svojmu nadhernemu menu a inej legende tejto show :-?
US Survivor S40: ROB, Danni, Denise, PARVATI, Sandra, Tony, YUL

AU Survivor S07: NICK, Locky, Henry, AK, Matt, Harry, DAVID, Phoebe, Sharn, Lydia, MOANA

St.James Park
Příspěvky: 77
Registrován: 25 pro 2013, 15:52
Nejoblíbenější série: Hvv, Micronesia, Amazon, Tocantins, Phillipines, Cagayan, Second Chance, Millenials vs. Gen X, David vs. Goliath. Všechny série Australské verze.
Nejoblibenější hráči: USA: Rob C., B.Rob , Russel, Stephen, Brian, Jenna M., Kim, Malcolm, Parvati, Spencer, Corinne.
AUS: SHONEE, Benji, Phoebe, David, Harry, Nick, Luke, Sarah, Jericho, V All-Stars i Brooke.
Nejméně oblíbené série: Vanuatu, Thailand a celý "Probstivor" s výjimkou sérií 25, 28, 30, 31, 33, 37

AU Survivor 2022: Blood vs. Water - EP03

Příspěvekod St.James Park » 06 úno 2022, 10:27

Tři epizody nadupaného a produkčně naprosto mistrovsky zvládnutého Survivora. Jen ten cast mě zatím nezaujal, přijde mi že dávají moc prostoru několika málo lidem a to je dost špatně...nevím jestli můžu očekávat, že ten neviditelný zbytek bude hrát nějakou dobrou hru v dalších epizodách, doufám že jo. Sandru nemusím, přijde mi strašně namyšlená(že hrát umí sice uznávám, ale sympatická mi nikdy nebude), fandil jsem ji snad jen v HvV. Nina...no jako hráčka se nejeví špatně, ale je prostě po mámě... :D :D . Chrissy...no, taková panička v džungli. Khanh je borec ale bojím se, že bude mít brzo na zádech terč. David a Briana...no sakra, rodiče a děti jsou si dost často podobnější než by bylo žádoucí. :D Shay a Ben, Shay zatím válí, Ben má rozhodně navíc a očekávám, že ještě něco předvede. Sam a Mark převádějí, že ve své sérii vyletěli oba právem, hrát neumí. K ostatním zatím nemám moc co bych řekl. Doufám, že se ještě víc na kameře objeví takoví Jordie a Jesse, nebo KJ a Sophie...tam čuchám potenciál...ať už k fandění, nebo k tomu aby mi pili krev. (případ dámského dua ;) )
A last in the Czechoslovak fans from Survivor

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

AU Survivor 2022: Blood vs. Water - EP03

Příspěvekod hozu » 07 úno 2022, 23:23

Dejvy píše:Source of the post Hozu serus, kde si sa flakal pri predoslej sezone? :beer:


Nějak nebylo moc času na komentování, ale poctivě jsem sledoval a užíval si to :D . I proto je tahle série po mě zatím taková vlažnější, ale možná je to i tím, že to občas trvá, než si tam člověk ty favority najde.
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

Uživatelský avatar
Survivorfans
Příspěvky: 247
Registrován: 18 úno 2018, 16:37
Nejoblíbenější série: PI, Mikronésie, Samoa, HvV, Cagayan, Cambodia
Nejoblibenější hráči: Tony Vlachos, Rob Mariano, Russell Hantz, Jon Dalton, Rob Cesternino, Parvati Shallow, Kim Spradlin
Nejméně oblíbené série: Markézy, Thajsko, RI, SP, OW, Caramoan, Ghost Island,
Bydliště: Jižní Čechy

AU Survivor 2022: Blood vs. Water - EP03

Příspěvekod Survivorfans » 13 úno 2022, 23:06

Tenhle díl byl krásná ukázka od Davida jak nehrát - chápu že vyřazení dcery ho nakoplo, ale kromě zahrání HII neudělal snad nic dobře. Nejdříve si znepřátelí Khanha aby nehrozilo, že by super HII za něj byla zahrána. Poté nadiktuje kdo má jak hlasovat, sejme Sam která ho chce chránit a do toho sejme Kate, která byla s ním jediná bez druhého hráče. :shock: :down:

Sandra dementníma kecama opět nezklamala a podle ní by mohlo vzniknout něco jako u nás byli Debilní kecy :vomit: . Dál se ukázala i její neznalost, kdyby se podívala na Game Changers, tak by viděla že vítězka Sarah pro ní hlasovala.

Edit jen některých mě taky slušně štve, zatímco jeden pár máme ze hry úplně, tak o některých nevíme skoro nic - Michelle&Mel, Jordan&Josh, dál z jednotlivců třeba KJ, Amy nebo Jay.

Uživatelský avatar
Masarka14
A fan of Amber Borzotra
Příspěvky: 177
Registrován: 24 zář 2013, 21:18

AU Survivor 2022: Blood vs. Water - EP03

Příspěvekod Masarka14 » 28 úno 2022, 23:12

Ten plán, co prezentoval Dave byl celkem slušný plán. Samozřejmě, není ideální, aby tam takhle nakráčel a řekl všem, co mají dělat, ale ten plán dával prostě a jednoduše smysl. Je absolutní hloupost nechávat si tam Sandru, ta měla jít jako první, bez diskuze. Není dobrá v soutěžích a není ani dobrá spojenkyně. Jenže to by tam nesměl být pan Omalovánka, Ben (?). Ten jí to hned řekl, že jí věří. On věří Sandře, to pak jo :D

Dave udělal velkou chybu na kmenové radě, na druhou stranu Sam je hrozně ublížená, přitom nestačilo by, kdyby mu řekla, co se děje? On za ní taky mohl přijít, ale tvářit se, že za všechno může Dave mi nepřijde fér.

Nakonec jsem rád, jak to dopadlo. Kate asi neměla moc co nabídnout.
Australian Survivor
S01: Phoebe, Craig, Nick S02: Jericho, Luke, AK, Henry S03: Benji, Brian S04: Luke, David(!), Harry S06: George

Uživatelský avatar
Yedko
Příspěvky: 264
Registrován: 10 úno 2020, 22:29
Nejoblíbenější série: 20, 16, 13, 1, 40
Nejoblibenější hráči: Domenick, Tony, Andrea, Brenda, Coach, Cirie, Yul, Richard
Nejméně oblíbené série: 39, 37, 35, 30, 21, 5
Kontaktovat uživatele:

AU Survivor 2022: Blood vs. Water - EP03

Příspěvekod Yedko » 30 srp 2023, 05:22

To co je za ubohou sračku ta super HII....

* neskutečně OP záležitost moct to zahrát až po přečtení hlasů, i přesto, že potřebuješ tu druhou půlku tak to není až tak těžký udělat (pokud nejsi úplný retard) aby ses zachránil až do sloučení/minimální promíchaní. Osobně by podle mě úplně nejlepší varianta byla aby se domluvili a prostě to zkusili nepozorovaně někde položit na kmenové radě a domluvit se, že to tam maj když budou vyhlasovaní. Jasně, riziko, že by to jeden z nich zahrál nějak nesmyslně za spojenkyni a nasral tím toho druhého tam je , ale proč bys něco tak OP riskoval pro kohokoliv jiného než sebe.
* tuhle neskutečně OP věc jen tak pověsíš s popiskem na dveřích, že heeej vemte si?? Pro dostání tohoto idolu měli udělat nějaké tříúrovňové úkoly včetně získání před zraky všech na kmenové radě nebo tak...
* a ono to funguje i zvlášť jako normální HII jen tak zdarma???!!!

Tohle je tak neuvěřitelně klaunské, že to víc už snad být ani nemůže. V kontextu toho, jak debilní a těžká byla ta první imunita na kmenovce to je prasárna pro ostatní jim dát něco tak mocného. A že je třetí díl a ve hře teoreticky je/bylo PĚT imunit (blood tribe, water tribe, kmenová rada, půlka, půlka)... US survivor ve srovnání vypadá úplně svatouškovsky a to ještě nepřišly debilní twisty abys natáhl díly :lol: . Kdyby tohle Probst za tři díly udělal tak tu máme doslova padesát nasraných komentářů o tom, jaký je ten US Survivor neskutečná sračka, Probstivor blablabla, úžasná Austrálie. Tady se to sice lehce zmíní, ale POČKÁME SI NA TREND a nakonec to po 24 twistech a 11 imunitách zhodnotíme ve 24.díle jako úžasnou sérii. Těším se, mucq.

Sérii zas z 2/3 primitivů co jsou úplně mimo už snad ani nemá cenu řešit. Pokud mi obě Američanky příjdou jako nejinteligentnější bytosti ve hře a jedna z nich je Sandra, tak je něco špatně.
Vytvářet pětačtyřicátou sérii (od roku 2000) není tak lehké, jako vytvářet osmou sérii (od roku 2016). Myslete, prosím, na to při vašem urážení. Pokud máte hlavní problém s tím koukat na více černochů a homosexuálů tak jste ubozí. Ale souhlasím, že US40 měla být sérii poslední...


Zpět na „Australian Survivor 2022: Blood vs. Water“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti