AU Survivor 2022: Blood vs. Water - EP04

Charters Towers, Queensland, Australia
October 7, 2021 - November 22, 2021
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

AU Survivor 2022: Blood vs. Water - EP04

Příspěvekod ItalianManiac » 06 úno 2022, 07:38

Epizoda 4
6.2.2022


Vysílací rozvrh na tento týden:
EP04 - neděle 6.2.
EP05 - pondělí 7.2.
EP06 - úterý 8.2.
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

f*ck
Příspěvky: 56
Registrován: 01 srp 2015, 20:40

AU Survivor 2022: Blood vs. Water - EP04

Příspěvekod f*ck » 06 úno 2022, 22:34

Další epizoda, která ukazuje, jak je Sandra vynikající hráč. Nelíbí se ji Sophie, Sophie vyloučena a nikdo Sandru nepodezírá, protože vše zařídila Amy. Škoda, že to byla nevylučovací epizoda, takže Sophie jen přešla z jednoho kmenu do druhého. Mohlo to týmy napadnout, když byly na TC oba kmeny a jeden sleduje druhý.

Jinak budu se opakovat, ale ty soutěže, sakra.
A v ani jedné soutěži Sandra neseděla.

Uvidíme, jak se to bude vyvíjet dál, jsem rád, že nebyla tento díl nalezena imunita, že Dave se zachránil, sám věděl, že minulá TC byla jeho chyba.
Ale ty twisty, snad se to nebude rozrůstat. Jakmile byl hráč vyloučen, měl by být vyloučen, ale třeba to v budoucnu zachrání Sandru. :D

Pattrick
Příspěvky: 132
Registrován: 13 úno 2020, 11:33

AU Survivor 2022: Blood vs. Water - EP04

Příspěvekod Pattrick » 07 úno 2022, 10:05

Sandra je prostě mastermind, to není možný :D

Sophie se mi líbí (nechtěl jsem, aby šla), ale takový terč na sebe hodit a udělat "alianci" se třemi alfa samci, omg.. nedivím se Sandře, že na to poukázala a už to jelo.

U Modrých, Khanh doplatí na to, jak je dobrej, už se to tam formuje proti němu a to celkem rychle :fight:

Jinak soutěže zase skvělé, úplně nové, neokoukané, svižné..

St.James Park
Příspěvky: 77
Registrován: 25 pro 2013, 15:52
Nejoblíbenější série: Hvv, Micronesia, Amazon, Tocantins, Phillipines, Cagayan, Second Chance, Millenials vs. Gen X, David vs. Goliath. Všechny série Australské verze.
Nejoblibenější hráči: USA: Rob C., B.Rob , Russel, Stephen, Brian, Jenna M., Kim, Malcolm, Parvati, Spencer, Corinne.
AUS: SHONEE, Benji, Phoebe, David, Harry, Nick, Luke, Sarah, Jericho, V All-Stars i Brooke.
Nejméně oblíbené série: Vanuatu, Thailand a celý "Probstivor" s výjimkou sérií 25, 28, 30, 31, 33, 37

AU Survivor 2022: Blood vs. Water - EP04

Příspěvekod St.James Park » 07 úno 2022, 21:15

Sakra, hráči jako Sandra se do té hry nemají vůbec pouštět...přemýšlejí tam vůbec o tom, že ten titul queen of Survivor má asi právem? :D :D já nevím, já bych prostě člověka co dvakrát vyhrál a čtyřikrát hrál prostě vyloučil na první kmenové radě a basta..být hráč! ;) Nejdřív vyloučení hrozby všech hrozeb a až pak jakákoliv jiná hra, jakékoliv jiné aliance, jiné potenciální hrozby...nic jiného bych dřív neřešil, než by vypadla. :D. A jako divák...no herní kvality Sandře neupírám, ale není mi sympatická(arogantní řeči o queen pořád dokola, pošlu váš všechny domů jednoho po druhém - atd., takovým nadřazeným chováním si u mě fakt sympatie neudělá...), její fanoušek tudíž nejsem a doufám, že jí to nebude procházet dlouho....ale jako nevím jestli by to bez ní mělo takový drive, to zas jako...těžký si vybrat. :D
A last in the Czechoslovak fans from Survivor

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

AU Survivor 2022: Blood vs. Water - EP04

Příspěvekod hozu » 07 úno 2022, 21:33

Docela jsem rád, že se produkce uchýlila k jednodušší verzi neeliminačního zvratu a nepřekombinovali to jako v posledních sériích. Ačkoliv by mě i tak zajímalo, jestli to hráči po tolika sériích fakt nečekali, nebo je tam vždycky ta nejistota, co kdyby se jednou fakt vylučovalo.

Ale technicky vzato, ze strany Sandry a zbylé pětice velmi dobře zahraná hra. Očividně to Sophie vůbec nečekala. Jsem dost zvědavý, jaká bude její pomsta :D . A určitě souhlasím s tím, že to jen ukazuje, jak dobře se Sandra dokázala schovat. Fakt tam je už o dvě TC víc, než by z logiky věci měla.

Ještě bych zmínil soutěž o imunitu. Za mě opět ukázka toho, proč australský Survivor v těchto věcech stále nedostižný. Skvělá týmová výzva. Bavilo mě, jak to skloubilo onu fyzickou část s puzzlema. Bylo to napínavé až do poslední chvíle. Je to stále hodně svěží sledovat.
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

Uživatelský avatar
Dejvy
Příspěvky: 250
Registrován: 27 srp 2013, 12:54
Nejoblíbenější série: Skoro všetky do S25 a potom už len Second Chance. (US)
Čo sa týka AU tak všetky, hlavne S04-2019 - Champions vs. Contenders II
Nejoblibenější hráči: Ozzy, Malcolm, Penner, Todd, Parvati, Amanda, James, Rich, Colleen, Rob M., Sandra, Brenda, Spencer, Yul, Terry, Tom W. (US)
Luke, Moana, Sarah, Monika, David, Harry,Locky, Nick, Henry (AU)
Nejméně oblíbené série: Tá kde vyhral Ben.

AU Survivor 2022: Blood vs. Water - EP04

Příspěvekod Dejvy » 08 úno 2022, 01:01

Ja Sandritu celkom mozem, ona nie je arogantna ani sa nenadradzuje, to je proste sucast jej Survivor image. Rovnako ako ma vo futbale Ibrahimovic.

Sutaze opat brutalne, ta skladacka mega originalna. Vidno, ze sa to da a je mozne stale nieco nove vymyslat, nie len preplavat a poskladat puzzle.

Skoda, ze Sophie neodisla, ale tak ci tak ma velky terc na chrbte. Kmen plny samotarov tam nemoze chciet parik. Takze bud by mala ist ona alebo KJ. Mozno to troska docasne oslobodi lov na Khanha.

Inak nepovedal Khanh v jednej scene, ze je tam cockroach? Uz som cakal, ze George vyleze s tym usmevom z vody :mrgreen:

Fandim: Shay, Sandra, Nina, Sam, Mark, Ben, Khanh, Amy
Ven: Dave
US Survivor S40: ROB, Danni, Denise, PARVATI, Sandra, Tony, YUL

AU Survivor S07: NICK, Locky, Henry, AK, Matt, Harry, DAVID, Phoebe, Sharn, Lydia, MOANA

Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

AU Survivor 2022: Blood vs. Water - EP04

Příspěvekod Earl » 08 úno 2022, 13:43

škoda toho twistu toto bol krásny blindside, Sophie to podľa mňa nečakala ani omylom. Sandra si ich tam pekne omotáva, snáď jej to vydrží. Uvidíme či bude KJ naozaj nadšená keď začne Sophie plánovať pomstu v kmeni ktorý má celý väzby na druhý kmeň. Buď si tam Sophie vytvorí alianciu alebo odstrelí seba alebo KJ.
Obrázek

Uživatelský avatar
Masarka14
A fan of Amber Borzotra
Příspěvky: 177
Registrován: 24 zář 2013, 21:18

AU Survivor 2022: Blood vs. Water - EP04

Příspěvekod Masarka14 » 01 bře 2022, 13:19

Parádní hra Sandry a skvělý blindside. Taky souhlasím, že je škoda, že je to neeliminační epizoda. Sam se podle mě rozhodla dobře, ta aliance čtyř byla hodně silná a těžko by se k nim dostávalo. Zajímavá mi přijde i hra Amy, uvidíme, jak si povede dál.

Taky těžko říct, jak bude vypadat příchod Sophie do modrého kmene. Takhle bych řekl, že by měla hned na příští kmenové radě vypadnout, ale úplně nevím, jaké vztahy tam má její sestra.
Australian Survivor
S01: Phoebe, Craig, Nick S02: Jericho, Luke, AK, Henry S03: Benji, Brian S04: Luke, David(!), Harry S06: George

cihi
Příspěvky: 298
Registrován: 16 lis 2014, 01:50

AU Survivor 2022: Blood vs. Water - EP04

Příspěvekod cihi » 06 úno 2023, 03:42

Zase jednou situace, kdy to skvele zahrajete a podela vam to hloupej twist :-?

Nicmene v AU verzi bych po kazde, kdy se rekne, ze se pripoji na kmenovku i druhej kmen zbystril (nikdy takto totiz neprobehla normalni kmenovka) a volil vice takticky = rozhodne nedelal zadnej velkej tah a hral na jistotu.

Uživatelský avatar
Yedko
Příspěvky: 264
Registrován: 10 úno 2020, 22:29
Nejoblíbenější série: 20, 16, 13, 1, 40
Nejoblibenější hráči: Domenick, Tony, Andrea, Brenda, Coach, Cirie, Yul, Richard
Nejméně oblíbené série: 39, 37, 35, 30, 21, 5
Kontaktovat uživatele:

AU Survivor 2022: Blood vs. Water - EP04

Příspěvekod Yedko » 31 srp 2023, 04:54

Tak náhodou on to sice byl "velký tah", ale další dvě možnosti vyloučení by byly u Davida (který by přeběhl a neměl tam dvojičku, takže by nevyprovokoval to, co ti ta dvojice logicky vyprodukuje) a Sandra, kterou tam fakt za dcerou poslat nechceš i kdyby takhle uvažovali, takže to je asi nakonec jedno.

Ta skládačka v imunitní soutěži byla opravdu moc pěkná, to se mi moc líbilo.
Vytvářet pětačtyřicátou sérii (od roku 2000) není tak lehké, jako vytvářet osmou sérii (od roku 2016). Myslete, prosím, na to při vašem urážení. Pokud máte hlavní problém s tím koukat na více černochů a homosexuálů tak jste ubozí. Ale souhlasím, že US40 měla být sérii poslední...


Zpět na „Australian Survivor 2022: Blood vs. Water“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti