AU Survivor 2022: Blood vs. Water - EP05

Charters Towers, Queensland, Australia
October 7, 2021 - November 22, 2021
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 881
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

AU Survivor 2022: Blood vs. Water - EP05

Příspěvekod ItalianManiac » 07 úno 2022, 14:49

Epizoda 5
7.2.2022
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

AU Survivor 2022: Blood vs. Water - EP05

Příspěvekod hozu » 07 úno 2022, 23:08

Na začátek by se hodilo říct, že opět jsme mohli být svědky parádní soutěže o imunitu. Sice trošku vylepšená verze pro Australany již klasické soutěže, ale zároveň maličko oživené. A teda Ben to pro kmen vyhrál drsným způsobem. Nečekal jsem to.

Soutěž o odměnu byla taky fajn a myslím, že ten zvrat poslat všechny do tábora špatný. Asi to byla taková "snazší" verze takových těch dopisových eskapád, co se dělají poslední série.

Situace před kmenovkou byla podle mého dost napínavá, vlastně jsem trošku doufal, že by Sophie mohla letět, ale očividně bude asi větší hráčka. Ten konec mě překvapil. Sice mě zarazilo, že v "minulých dílech jste viděli" tak nějak odnikud zmínili, že Alexe bolí záda, ale i tak se teda musím přiznat, že to relativně zazdilo napětí té epizody. Uvidíme, co přijde zítra.
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

f*ck
Příspěvky: 56
Registrován: 01 srp 2015, 20:40

AU Survivor 2022: Blood vs. Water - EP05

Příspěvekod f*ck » 08 úno 2022, 13:38

hozu píše:
Situace před kmenovkou byla podle mého dost napínavá, vlastně jsem trošku doufal, že by Sophie mohla letět, ale očividně bude asi větší hráčka. Ten konec mě překvapil. Sice mě zarazilo, že v "minulých dílech jste viděli" tak nějak odnikud zmínili, že Alexe bolí záda, ale i tak se teda musím přiznat, že to relativně zazdilo napětí té epizody. Uvidíme, co přijde zítra.


Souhlas, totální anticlimax. Mohlo to být zajímavé, kdyby šli po Khanovi nebo Sophie.

Pattrick
Příspěvky: 132
Registrován: 13 úno 2020, 11:33

AU Survivor 2022: Blood vs. Water - EP05

Příspěvekod Pattrick » 08 úno 2022, 14:07

Střih zase udělal z této epizody napínavou podívanou..

Jsem zvědavej, jak to dopadne Khanh vs Sophie..

Uživatelský avatar
Dejvy
Příspěvky: 250
Registrován: 27 srp 2013, 12:54
Nejoblíbenější série: Skoro všetky do S25 a potom už len Second Chance. (US)
Čo sa týka AU tak všetky, hlavne S04-2019 - Champions vs. Contenders II
Nejoblibenější hráči: Ozzy, Malcolm, Penner, Todd, Parvati, Amanda, James, Rich, Colleen, Rob M., Sandra, Brenda, Spencer, Yul, Terry, Tom W. (US)
Luke, Moana, Sarah, Monika, David, Harry,Locky, Nick, Henry (AU)
Nejméně oblíbené série: Tá kde vyhral Ben.

AU Survivor 2022: Blood vs. Water - EP05

Příspěvekod Dejvy » 08 úno 2022, 22:54

Troška nechapem prečo mali ist 3 hlasy na Shay? Akoze chapem, ze sa mohla chciet zbavit HII o ktorom vsetci vedia, aj ked je to blbost, radsej ho mohla dat Benovi v mensine. Ale ked uz chceli aby sa Khanh citil komfortne a HII nezahral, tak prave to zahratie od Shay by ho k tomu este viac posunulo. Ci chceli splachnut oba a vyhodit Sophi? Nejako som asi unaveny dnes :mrgreen:
US Survivor S40: ROB, Danni, Denise, PARVATI, Sandra, Tony, YUL

AU Survivor S07: NICK, Locky, Henry, AK, Matt, Harry, DAVID, Phoebe, Sharn, Lydia, MOANA

Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

AU Survivor 2022: Blood vs. Water - EP05

Příspěvekod Earl » 09 úno 2022, 19:23

Pane jo to čo predviedol Ben na súťaži o imunitu sa tak ľahko nevidí. Klobúk dole, že to nevzdal aj keď to bolo 8 k 1. Tak ako píše Dejvy tiež som nepobral prečo mali písať Shay. Už tie reči o tom ako treba odstrániť ľudí s HII keď pri nich práve Shay sedela, podľa mňa to sama navrhla aby sa zbavila terču na chrbte. Aj keď presne pokial jej meno nepadlo pred Khanom a ona by zahrala HII určite by zahral aj on. Buď mali povedať Khanovi, že sa hlasy delia medzi Sophie a Shay s tým, že Sophie je primárny cieľ ale chcú sa zbaviť HII od Shay tak by to malo zmysel takto by to dopadlo akurát tak, že Shay by zahrala z ničoho nič HII Khan by sa pokakal a zahral ten svoj aj on. Bohužiaľ vďaka quitu od Alexa sa to už nedozvieme. Nejak som nevidel inak ani raz aby sa na Alexa prišiel pozrieť lekár. Možno by stačilo málo a mohol pokračovať.

Favoriti po 5 ep: Sandra, Nina, Ben, Shay, Sam, Jessie, Chrissy zvyšok u mňa zatiaľ neutrálny, resp. málo na obraze a nikto ma tam extra nevytáča zatiaľ
Obrázek

Uživatelský avatar
Masarka14
A fan of Amber Borzotra
Příspěvky: 177
Registrován: 24 zář 2013, 21:18

AU Survivor 2022: Blood vs. Water - EP05

Příspěvekod Masarka14 » 01 bře 2022, 16:58

Vynikající výkon pana Omalovánky Bena v soutěži o imunitu. Tyhle heroické výkony mě na australském Survivoru hodně moc baví.

Dále bych vyzdvihl KJ, dokázala obrátit hlasování na Khanha (nebo to tak aspoň vypadalo). U něj mě překvapilo, že vlastně nemá žádné pořádné spojence. Přijde mi zajímavý, tak bych byl rád, kdyby tam ještě nějakou dobu vydržel.

Pro co nemám pochopení je hra Shay. Nechat na sebe jít hlasy a přijít o svoji "skrytou" imunitu? Proč?
Australian Survivor
S01: Phoebe, Craig, Nick S02: Jericho, Luke, AK, Henry S03: Benji, Brian S04: Luke, David(!), Harry S06: George

cihi
Příspěvky: 298
Registrován: 16 lis 2014, 01:50

AU Survivor 2022: Blood vs. Water - EP05

Příspěvekod cihi » 13 úno 2023, 00:39

Fantasticky vykon v soutezi o imunitu. Nemluvte na me! :dance: Klobouk dolu :idea:

Uživatelský avatar
Yedko
Příspěvky: 264
Registrován: 10 úno 2020, 22:29
Nejoblíbenější série: 20, 16, 13, 1, 40
Nejoblibenější hráči: Domenick, Tony, Andrea, Brenda, Coach, Cirie, Yul, Richard
Nejméně oblíbené série: 39, 37, 35, 30, 21, 5
Kontaktovat uživatele:

AU Survivor 2022: Blood vs. Water - EP05

Příspěvekod Yedko » 01 zář 2023, 00:54

Ono tím jak to bylo napružené tak bylo lepší to prostě na sílu už držet 1v8 než to, že ti to tam tři slabší články po nějaké chvíli rozvibrovaly a to šlo pak velmi těžko udržet. Nechci zlehčovat jeho úsilí, ale mě se to moc nelíbilo. Dost na náhodu soutěž, kde to nejdůležitější bylo spíš strategicky rozmístit hráče. Rozmístit je museli ale stejně ve chvíli, kdy úplně přesně asi nevěděli, jak se to bude chovat takže prostě meh. To klasické předávání si vah je sice okoukané, ale spravedlivější bez náhody. Quit divný. Pochybuji, že by ho nechali takhle nechat samotného odejít, kdyby to bylo reálně něco vážného. Jestli to nebude spíš nějaká psychosomatická záležitost... Ale nechci ho za to nijak hanit, i kdyby ty záda fyzicky poškozené nebyly, protože to je prostě zátěž a tlak, který si nedokážeme představit. Ale, že byl schopen dojít tak daleko v této soutěži, pak v klidu dojít na kmenovku a odejít je divný no.
Vytvářet pětačtyřicátou sérii (od roku 2000) není tak lehké, jako vytvářet osmou sérii (od roku 2016). Myslete, prosím, na to při vašem urážení. Pokud máte hlavní problém s tím koukat na více černochů a homosexuálů tak jste ubozí. Ale souhlasím, že US40 měla být sérii poslední...


Zpět na „Australian Survivor 2022: Blood vs. Water“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti