AU Survivor 2022: Blood vs. Water - EP06

Charters Towers, Queensland, Australia
October 7, 2021 - November 22, 2021
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

AU Survivor 2022: Blood vs. Water - EP06

Příspěvekod ItalianManiac » 08 úno 2022, 07:30

Epizoda 6
8.2.2022
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

DKC
Příspěvky: 10
Registrován: 20 srp 2021, 21:12

AU Survivor 2022: Blood vs. Water - EP06

Příspěvekod DKC » 08 úno 2022, 22:40

Sandra opat prezila, neuveritelne. Nie som jej fanusik, ale uznavam, nieco robi dobre :. Aj ked som si chvilu myslela ze vyhodia Jordana za to ze prezradil plan Amy.
Som zvedava na dalsiu cast kde dojde k premiesaniu a vytvoria sa dvojice pribuznych co asi hru dost zmeni.
Ale opat raz je Australia niekde uplne inde (slunickovy americky survivor a ta cz/sk napodobenina jej nemozu siahat ani po clenky)

Pattrick
Příspěvky: 132
Registrován: 13 úno 2020, 11:33

AU Survivor 2022: Blood vs. Water - EP06

Příspěvekod Pattrick » 09 úno 2022, 09:14

Čekal jsem, že to Sandra už nezvládne, ale zase si je povodila. (těžko říct, jak moc jí to ostatní žerou nebo to dělají schválně)

Na jednu stranu celkem chápu, že lidi s ní drží, pořád bude mít ona větší terč na zádech a lidi kolem ní můžou proplouvat a odseknout ji v pozdější fázi hry, kdy je jasné, že ona není fyzická hrozba (a pořád z US verze víme, že se dá vyloučit)

Líbí se mi její rady, které jim dává jako mama Sandra, ona má tu hru fakt najetou, ta praxe tam prostě je.

Jinak soutěž o Immunitu zase extrémně náročná pro plavce, ale mohli ji natáhnout ještě o nějaké puzzle, už bylo vidět, že červení nezvládají, jeden špatný výběr plavce a bylo vyřešeno.

Jinak já žeru ten střih Australanů, ale to bude tím, že česká verze vypadá jak vypadá

Uživatelský avatar
GodfatherCZ
Příspěvky: 149
Registrován: 28 zář 2016, 17:06
Nejoblíbenější série: Amazon , Redemption Island , Cagayan , Cambodia , Kaôh Rōng
Nejoblibenější hráči: ♥ Kelley Wentworth ♥
♥ Shonee Bowtell ♥
♥ Kat Edorsson ♥
♥ Sarah Moore ♥
Tony Vlachos
Ozzy Lusth
Jordie Hansen
George Mladenov
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur
Thailand
Nicaragua

AU Survivor 2022: Blood vs. Water - EP06

Příspěvekod GodfatherCZ » 09 úno 2022, 13:10

:cry: Sandra žije :cry: Ti australani jsou banda idiotů hej :D ale co , je to jejich boj , když si nechávají naživu jednoho z největších mastermindů survivora . Jen se těšim na ty výrazy až je Sandra jednoho po druhým vykope ven jak sama říká a zbydou jim jen oči pro pláč . :lol:

St.James Park
Příspěvky: 77
Registrován: 25 pro 2013, 15:52
Nejoblíbenější série: Hvv, Micronesia, Amazon, Tocantins, Phillipines, Cagayan, Second Chance, Millenials vs. Gen X, David vs. Goliath. Všechny série Australské verze.
Nejoblibenější hráči: USA: Rob C., B.Rob , Russel, Stephen, Brian, Jenna M., Kim, Malcolm, Parvati, Spencer, Corinne.
AUS: SHONEE, Benji, Phoebe, David, Harry, Nick, Luke, Sarah, Jericho, V All-Stars i Brooke.
Nejméně oblíbené série: Vanuatu, Thailand a celý "Probstivor" s výjimkou sérií 25, 28, 30, 31, 33, 37

AU Survivor 2022: Blood vs. Water - EP06

Příspěvekod St.James Park » 09 úno 2022, 21:42

Bože můj.... :cry: snad si Sandra nejde pro třetí titul? To je utrpení sledovat jak si ty Australany vodí...je herně úplně někde jinde, úplně je z toho cítit jak jsou ostatní proti ní strašně nejistí. Chudák Amy....nepřijde mi vůbec špatná,ale Sandra z ní dnes udělala málem školačku. Uvidíme jak s tím zamíchá tribe swap.
A last in the Czechoslovak fans from Survivor

Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

AU Survivor 2022: Blood vs. Water - EP06

Příspěvekod Earl » 10 úno 2022, 01:09

Sandra prešla Amy rýchlikom, to ako sa tam s ňou pohrala na kmeňovke bolo nádherné :D Som zvedavý čo urobí premiešanie, dosť často dávajú do povedomia Day 16 pre Sandru, je dosť možné, že budúcu epizódu kráľovnú podrazí princezná. So Sandrou hrajú lebo sa od nej chcú učiť ako povedala Michele ale Nina od začiatku tvrdí, že už sa nemá čo od Sandry naučiť.
Obrázek

Uživatelský avatar
Dejvy
Příspěvky: 250
Registrován: 27 srp 2013, 12:54
Nejoblíbenější série: Skoro všetky do S25 a potom už len Second Chance. (US)
Čo sa týka AU tak všetky, hlavne S04-2019 - Champions vs. Contenders II
Nejoblibenější hráči: Ozzy, Malcolm, Penner, Todd, Parvati, Amanda, James, Rich, Colleen, Rob M., Sandra, Brenda, Spencer, Yul, Terry, Tom W. (US)
Luke, Moana, Sarah, Monika, David, Harry,Locky, Nick, Henry (AU)
Nejméně oblíbené série: Tá kde vyhral Ben.

AU Survivor 2022: Blood vs. Water - EP06

Příspěvekod Dejvy » 14 úno 2022, 00:13

Ja neviem, nechapem uprimne preco si myslite, ze si vsetkych vodi. Akoze keby som tam bol ja tak si Sandru drzim pri tele co najblizsie (nie doslovne prosim :mrgreen: ) lebo sa moze stat presne to co Amy. Ked Sandru poznas, tak vies, ze bude klamat, kradnut, nicit a to chces? Ju si kludne mozes dotiahnut do merge a vyuzit ju vo svoj prospech. Ona ICH nevyhra a uz vobec nie tu zaverecnu, takze na finale nema ziadnu sancu :) Treba si ju len uzit ako zabavny prvok. Bolo by super keby dala jury, ale nedavam tomu moc sancu.
US Survivor S40: ROB, Danni, Denise, PARVATI, Sandra, Tony, YUL

AU Survivor S07: NICK, Locky, Henry, AK, Matt, Harry, DAVID, Phoebe, Sharn, Lydia, MOANA

Uživatelský avatar
Survivorfans
Příspěvky: 247
Registrován: 18 úno 2018, 16:37
Nejoblíbenější série: PI, Mikronésie, Samoa, HvV, Cagayan, Cambodia
Nejoblibenější hráči: Tony Vlachos, Rob Mariano, Russell Hantz, Jon Dalton, Rob Cesternino, Parvati Shallow, Kim Spradlin
Nejméně oblíbené série: Markézy, Thajsko, RI, SP, OW, Caramoan, Ghost Island,
Bydliště: Jižní Čechy

AU Survivor 2022: Blood vs. Water - EP06

Příspěvekod Survivorfans » 20 úno 2022, 20:36

Asi jako většinu mě zde udivuje jak Australani stále nechávají Sandru ve hře a ještě k tomu rozhodovat. :shock: Od trojice Crock, Ben a Jordan tenhle tah moc nechápu. Pomůžou vyloučit dalšího siláka a nechají tam raději Sandru? A to ještě k tomu Jordan měl k Ami blízko. :? :?

Snad se teda jako antifanoušek Sandry konečně dočkám jejího odchodu a ideálně jejího konce ve všech verzích Surva. Přiznám se, že když jsem někdy loni četl o její účasti v AU verzi, tak mi to vylo jedno a ani nějak nezaujalo, pouze překvapilo koho zase ulovili. Dál jsem očekával hodně rychlý odchod jako u Russella. Proto mě překvapuje co se to děje a jak lehko přežívá. :down: :-?

Uživatelský avatar
Masarka14
A fan of Amber Borzotra
Příspěvky: 177
Registrován: 24 zář 2013, 21:18

AU Survivor 2022: Blood vs. Water - EP06

Příspěvekod Masarka14 » 01 bře 2022, 18:48

Za mě je jen škoda, že Jay nedostal víc prostoru. Ale možná nebyl důvod mu ho dávat :?
Australian Survivor
S01: Phoebe, Craig, Nick S02: Jericho, Luke, AK, Henry S03: Benji, Brian S04: Luke, David(!), Harry S06: George

cihi
Příspěvky: 298
Registrován: 16 lis 2014, 01:50

AU Survivor 2022: Blood vs. Water - EP06

Příspěvekod cihi » 13 úno 2023, 04:42

Neskutecne napinavej dil, a to i presto, ze jsem si myslel celou dobu, ze na 99 % jde Sandra :D Casto, kdyz se objevi medailonek nejakyho hrace v poslednich seriich AU a ma to zaroven nahnuty, tak v tom dile odchazi.

Nicmene medailonek takto brzo s vysokou pravdepodobnosti znamena, ze Sandra nedojde nakonec. Ono i kdyby ale nejakou nahodou dosla do TOP3, tak stejne nema sanci na finale, protoze kdo by si ji vzal do finale, ze jo :D


Zpět na „Australian Survivor 2022: Blood vs. Water“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti