AU Survivor 2022: Blood vs. Water - EP12

Charters Towers, Queensland, Australia
October 7, 2021 - November 22, 2021
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

AU Survivor 2022: Blood vs. Water - EP12

Příspěvekod ItalianManiac » 22 úno 2022, 23:18

Epizoda 12
22.2.2022
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Uživatelský avatar
GodfatherCZ
Příspěvky: 149
Registrován: 28 zář 2016, 17:06
Nejoblíbenější série: Amazon , Redemption Island , Cagayan , Cambodia , Kaôh Rōng
Nejoblibenější hráči: ♥ Kelley Wentworth ♥
♥ Shonee Bowtell ♥
♥ Kat Edorsson ♥
♥ Sarah Moore ♥
Tony Vlachos
Ozzy Lusth
Jordie Hansen
George Mladenov
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur
Thailand
Nicaragua

AU Survivor 2022: Blood vs. Water - EP12

Příspěvekod GodfatherCZ » 23 úno 2022, 18:10

:heat: :heat: Twistvor opět v plné parádě , kmenovka napínavá až do posledního plamínku ohně . Ben tam už neměl co dělat , skoro jsem si už chystal rage koment , proč ho produkce zachraňuje twistama ale díkybohu je pryč :dance: , no a nás příště čeká merge a dramata :D no jsem zvědav kdo rozvíří vody Survivoru a dotáhne to do zdárného konce.

St.James Park
Příspěvky: 77
Registrován: 25 pro 2013, 15:52
Nejoblíbenější série: Hvv, Micronesia, Amazon, Tocantins, Phillipines, Cagayan, Second Chance, Millenials vs. Gen X, David vs. Goliath. Všechny série Australské verze.
Nejoblibenější hráči: USA: Rob C., B.Rob , Russel, Stephen, Brian, Jenna M., Kim, Malcolm, Parvati, Spencer, Corinne.
AUS: SHONEE, Benji, Phoebe, David, Harry, Nick, Luke, Sarah, Jericho, V All-Stars i Brooke.
Nejméně oblíbené série: Vanuatu, Thailand a celý "Probstivor" s výjimkou sérií 25, 28, 30, 31, 33, 37

AU Survivor 2022: Blood vs. Water - EP12

Příspěvekod St.James Park » 24 úno 2022, 10:07

Za mě skvělá epizoda, Mel překvapila jak dobře umí rozdělat oheň, nečekal jsem že Bena porazí. :D Příště sloučení, na to se fakt těším. I když si myslím, že slučovat ve 14 je brzo, to se hodilo tak maximálně v sérii 2016, kde
Spoiler!
jednomu z kmenů hrozilo vyhlazení
, tady myslím mohli nechat ještě jednoho člověka vypadnout před sloučením, klidně i dva...nebo nedělat ten twist s ohněm a Bena i Mel prostě nechat odejít.

Nejvíc baví bratrské duo Jordie a Jesse... tihle dva to musí dotáhnout daleko! Naopak tatíček od Briany je po tom co málem vyloučil sám sebe pěkně neviditelný, zalezl a nehraje, překvapilo mě že tam ještě je. :D

Edit: Tak ono jich je 13. To je teda ostuda, každopádně mazat to nebudu, když už to je tady tak dlouho. :D
A last in the Czechoslovak fans from Survivor

Uživatelský avatar
Dejvy
Příspěvky: 250
Registrován: 27 srp 2013, 12:54
Nejoblíbenější série: Skoro všetky do S25 a potom už len Second Chance. (US)
Čo sa týka AU tak všetky, hlavne S04-2019 - Champions vs. Contenders II
Nejoblibenější hráči: Ozzy, Malcolm, Penner, Todd, Parvati, Amanda, James, Rich, Colleen, Rob M., Sandra, Brenda, Spencer, Yul, Terry, Tom W. (US)
Luke, Moana, Sarah, Monika, David, Harry,Locky, Nick, Henry (AU)
Nejméně oblíbené série: Tá kde vyhral Ben.

AU Survivor 2022: Blood vs. Water - EP12

Příspěvekod Dejvy » 01 bře 2022, 00:24

Dalsia super epizoda. Akoze fakt vec, ze Mel porazila Bena. Podla mna to bol jeden z najvyrovnanejsich subojov vo FMCH ever. Ben uz si vycerpal asi stastie lebo keby bol 2x vyluceny a stale v hre, to uz by bolo divne.

Inak Shay, keby bola taka strategicka ako je zlata, tak je golden godness, takto je len godness :mrgreen:
US Survivor S40: ROB, Danni, Denise, PARVATI, Sandra, Tony, YUL

AU Survivor S07: NICK, Locky, Henry, AK, Matt, Harry, DAVID, Phoebe, Sharn, Lydia, MOANA

Uživatelský avatar
Survivorfans
Příspěvky: 247
Registrován: 18 úno 2018, 16:37
Nejoblíbenější série: PI, Mikronésie, Samoa, HvV, Cagayan, Cambodia
Nejoblibenější hráči: Tony Vlachos, Rob Mariano, Russell Hantz, Jon Dalton, Rob Cesternino, Parvati Shallow, Kim Spradlin
Nejméně oblíbené série: Markézy, Thajsko, RI, SP, OW, Caramoan, Ghost Island,
Bydliště: Jižní Čechy

AU Survivor 2022: Blood vs. Water - EP12

Příspěvekod Survivorfans » 12 bře 2022, 21:56

Tahle epizoda neměla chybu a dobrý tah od produkce před sloučením. :idea: Twist byl očekávaný a nepřekvapil mě.

U Blood čumím jak siláci pořád drží spolu a docela mě překvapuje, že po sobě dál nejdou. Jediná vada je, že Mel opravdu neletěla.
Jsem zvědavej jak to s nima bude po sloučení - když by se přidali Sam s Jessiem tak mají v pohodě 7 hlasů. Otázka je samozřejmě jestli by se taková pozice líbila Davidovi nebo co udělají Michelle/Mel když 1 je s nima (Michelle se Sam a Jessiem) a 1 na dně.

U Water je to pěkný chaos a sranda, u Khanha už jsem to viděl na 1 z nejdebilnějších odchodů v dějinách - ICH který se vzdá, má HII a i tak moc nechybělo aby letěl. Největší prdel je, že Ben mu radí aby jí zahrál a tedy poté by šli platný hlasy jen na něj. :fuck: :lol:

Určitě se moc těším co bude dál, po sloučení tu máme:
- 4 páry, 5 jednotlivců a 3 už dříve vyhlazený páry
- 6 žen a 7 mužů
- 8 původních Water a 5 původních Blood

PS. Mark se Sam ve sloučení, takže chudák Phoebe Timmins zůstane u australanů stále zatím jediná kdo dostal 2 šance a nedostala se tam. :-|

Uživatelský avatar
Yedko
Příspěvky: 264
Registrován: 10 úno 2020, 22:29
Nejoblíbenější série: 20, 16, 13, 1, 40
Nejoblibenější hráči: Domenick, Tony, Andrea, Brenda, Coach, Cirie, Yul, Richard
Nejméně oblíbené série: 39, 37, 35, 30, 21, 5
Kontaktovat uživatele:

AU Survivor 2022: Blood vs. Water - EP12

Příspěvekod Yedko » 06 zář 2023, 07:28

Survivorfans píše:Source of the post ...Největší prdel je, že Ben mu radí aby jí zahrál a tedy poté by šli platný hlasy jen na něj. :fuck: :lol: ...


To je snad úplně jedno, když to mělo být buď 4:2 pro Bena nebo 2:2:2 Ben-Khanh-Crissy... Prostě mu chtěl správně zabrnkat na nervy. Ale jinak byl úplně mimo, to jo.
Vytvářet pětačtyřicátou sérii (od roku 2000) není tak lehké, jako vytvářet osmou sérii (od roku 2016). Myslete, prosím, na to při vašem urážení. Pokud máte hlavní problém s tím koukat na více černochů a homosexuálů tak jste ubozí. Ale souhlasím, že US40 měla být sérii poslední...


Zpět na „Australian Survivor 2022: Blood vs. Water“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti