AU Survivor 2022: Blood vs. Water - EP14

Charters Towers, Queensland, Australia
October 7, 2021 - November 22, 2021
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 881
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

AU Survivor 2022: Blood vs. Water - EP14

Příspěvekod ItalianManiac » 28 úno 2022, 12:36

Epizoda 14
28.2.2022


Změna ve vysílání: AU Survivor se jako vždy po sloučení už nebude vysílat třikrát týdně, ale pouze dvakrát, vždy v neděli a v pondělí.
15. epizoda nás tedy nečeká 1.3., ale až v neděli 6.3. ;)
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

DKC
Příspěvky: 10
Registrován: 20 srp 2021, 21:12

AU Survivor 2022: Blood vs. Water - EP14

Příspěvekod DKC » 28 úno 2022, 22:37

Skoda ze toho Josha nevyhodili. Mel mi bolo celkom luto, ale na druhu stranu som rada ze sa mi uz nebude so sestrou pliest :).

Uživatelský avatar
GodfatherCZ
Příspěvky: 149
Registrován: 28 zář 2016, 17:06
Nejoblíbenější série: Amazon , Redemption Island , Cagayan , Cambodia , Kaôh Rōng
Nejoblibenější hráči: ♥ Kelley Wentworth ♥
♥ Shonee Bowtell ♥
♥ Kat Edorsson ♥
♥ Sarah Moore ♥
Tony Vlachos
Ozzy Lusth
Jordie Hansen
George Mladenov
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur
Thailand
Nicaragua

AU Survivor 2022: Blood vs. Water - EP14

Příspěvekod GodfatherCZ » 03 bře 2022, 06:22

Celkem chápu frustraci Sam , když se nakonec ukáže , že měla se Shay pravdu :) ale tady je krásně vidět kdo tomu velí a pokud se nestane nějakej epickej blindside tak to vidim že naše 6ka chlapáků do dotáhne až do konce , pak se pozabíjí mezi sebou a zbyde trojka statečných gerojů ( Případně se Shay , která vyhraje každou challenge co před ní produkce postaví ) :heat: :down: zejména takovej Jordie by mi vůbec nevadil , kdyby leštil sedačku v jury :) ačkoliv souhlasim s tím co říkal v tomto díle ,,Pokud nechcete dělat velké herní tahy a podrazy , hrajete špatnou hru'' :dance:

Pattrick
Příspěvky: 132
Registrován: 13 úno 2020, 11:33

AU Survivor 2022: Blood vs. Water - EP14

Příspěvekod Pattrick » 03 bře 2022, 09:52

Obávám se, že už se nic moc nezmění a a teď pár dílů vypadnou no-couple hráči, pak se nějaký pár připojí ke zbylým jedináčkům a rozbije nějaký pár..

Jinak Matt pěkně kurví hru Sam..

Škoda, že tam není Nina, zajímalo by mě, jak by hra pokračovala, kdyby tam byla..

Uživatelský avatar
Dejvy
Příspěvky: 250
Registrován: 27 srp 2013, 12:54
Nejoblíbenější série: Skoro všetky do S25 a potom už len Second Chance. (US)
Čo sa týka AU tak všetky, hlavne S04-2019 - Champions vs. Contenders II
Nejoblibenější hráči: Ozzy, Malcolm, Penner, Todd, Parvati, Amanda, James, Rich, Colleen, Rob M., Sandra, Brenda, Spencer, Yul, Terry, Tom W. (US)
Luke, Moana, Sarah, Monika, David, Harry,Locky, Nick, Henry (AU)
Nejméně oblíbené série: Tá kde vyhral Ben.

AU Survivor 2022: Blood vs. Water - EP14

Příspěvekod Dejvy » 04 bře 2022, 00:39

Suhlasim, ze aj mne dost chyba Nina, urcite by tvorila zaujimavu cast hry.

Neviem preco sa tak boja tej Shay, ved je tam plna rit svalovcov, zase sa netvarme, ze je to druhy Ozzy, ale aj keby tak takticky je na tom biedne a vylucia ju kedykolvek ked zakopne, aspon sa da na nu pozerat :)

Na AU Survivor sa mi paci, ze nemusim mat vyslovene jedneho favorita a aj tak je to dobra seria, nech sa pekne posekaju a nech vyhra najlepsi. David ani Michelle to asi nebudu, zo zvysku kludne ktokolvek.
US Survivor S40: ROB, Danni, Denise, PARVATI, Sandra, Tony, YUL

AU Survivor S07: NICK, Locky, Henry, AK, Matt, Harry, DAVID, Phoebe, Sharn, Lydia, MOANA

Uživatelský avatar
Survivorfans
Příspěvky: 247
Registrován: 18 úno 2018, 16:37
Nejoblíbenější série: PI, Mikronésie, Samoa, HvV, Cagayan, Cambodia
Nejoblibenější hráči: Tony Vlachos, Rob Mariano, Russell Hantz, Jon Dalton, Rob Cesternino, Parvati Shallow, Kim Spradlin
Nejméně oblíbené série: Markézy, Thajsko, RI, SP, OW, Caramoan, Ghost Island,
Bydliště: Jižní Čechy

AU Survivor 2022: Blood vs. Water - EP14

Příspěvekod Survivorfans » 19 bře 2022, 13:19

Docela mě překvapilo jak šlo vše hladce podle aliance siláků. Asiatky sice měli dobrý plán, ale neměli na 100% Sam a začali hrát tvrději asi moc pozdě. Nebo to celý jen produkce krásně sestříhala aby to vypadalo na drama, když bylo hlasování tak jednoznačný. :-|
Ať už je to jakkoliv, tak hráčky jako Chrissy, KJ nebo Shay doufají v rozpad tý alinace. Jinak moc nechápu na co by jinýho čekali.

Určitě jsem ale rád, že 1 z nejzbytečnějšího páru ze hry máme pryč a nemusím zkoumat která je Michelle a která Mel. :mrgreen:

Zajímavá je taky situace Sam, z jedný strany chápu že nechce být sama na dně většinový aliance a jediná žena. Jakmile by ale vzali většinu slabší hráči, tak ona by tam byla bez debat jasný cíl a neměla šanci vyhrát.
Aneb tady se trochu projevuje chyba kmene Blood, kdy vzali KJ místo Bena - měli by dalšího siláka do party a hlavně ženu Shay. Zatímco KJ jasně ukázali kam patří a logicky s nima není nebo čeká na možnost je sejmout. Je ale samozřejmě otázka jak by to měl se Sam a Jessiem. Později s nima byl, protože musel. Je to ale vše o kdyby.


Zpět na „Australian Survivor 2022: Blood vs. Water“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti