AU Survivor 2022: Blood vs. Water - EP19

Charters Towers, Queensland, Australia
October 7, 2021 - November 22, 2021
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 881
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

AU Survivor 2022: Blood vs. Water - EP19

Příspěvekod ItalianManiac » 20 bře 2022, 09:14

Epizoda 19
20.3.2022
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Pattrick
Příspěvky: 132
Registrován: 13 úno 2020, 11:33

AU Survivor 2022: Blood vs. Water - EP19

Příspěvekod Pattrick » 20 bře 2022, 15:57

Tak to produkci vyšlo.. jak jsem psal již díly dřív, tohle bylo opravdu završení toho, že si to celé produkce připravila (protože se jim nelíbil směr té hry) i když ano, mohl tu clue vyhrát v aukci kdokoliv, ale na mě to je moc okaté..

Jinak jsem rád, že je pryč Jordan a né Sam..

St.James Park
Příspěvky: 77
Registrován: 25 pro 2013, 15:52
Nejoblíbenější série: Hvv, Micronesia, Amazon, Tocantins, Phillipines, Cagayan, Second Chance, Millenials vs. Gen X, David vs. Goliath. Všechny série Australské verze.
Nejoblibenější hráči: USA: Rob C., B.Rob , Russel, Stephen, Brian, Jenna M., Kim, Malcolm, Parvati, Spencer, Corinne.
AUS: SHONEE, Benji, Phoebe, David, Harry, Nick, Luke, Sarah, Jericho, V All-Stars i Brooke.
Nejméně oblíbené série: Vanuatu, Thailand a celý "Probstivor" s výjimkou sérií 25, 28, 30, 31, 33, 37

AU Survivor 2022: Blood vs. Water - EP19

Příspěvekod St.James Park » 22 bře 2022, 20:13

Bylo jasné k čemu to spěje...obrátit vývoj hry za každou cenu. I když taky nesnáším pagonging a štval mě předchozí předvídatelný vývoj tak tady si myslím, že toho produkce udělala trochu moc. Tohle prostě nebyl přirozený zvrat, které divák miluje, tohle bylo na sílu tlačené a v moderním Survu je už těch tlačených zvratů tolik, že si myslím, že by prospělo kdyby se k nim produkce třeba neuchýlila a nechala to klidně dopagongovat. :D Ale je mi jasné, že moderní divák by to asi neodpustil...i já bych měl asi problém v takovém případě poslední díly dokoukat. :D Takže z pohledu sledovanosti (o což každé televizi jde v první řadě) rozhodně dobře. To že to dost znehodnotí hru, to už je vedlejší věc. Pár naštvaných diváků bude tak jako tak, asi jich takhle bude míň než s pagongingem.
A last in the Czechoslovak fans from Survivor

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

AU Survivor 2022: Blood vs. Water - EP19

Příspěvekod hozu » 22 bře 2022, 22:22

Souhlasím, že ta výhoda byla podezřele příhodná, ačkoliv ta šance, že ji dostane i vedoucí aliance tam určitě byla. Ale jsem rád, že to nakonec KJ zahrála mnohem zajímavěji, než jak by to vybízelo. I když Sam se dokázala zachránit, výsledek byl určitě překvapivý. Docela by mě zajímalo, jestli by Sam zahrála HII, kdyby ji měla.
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

Uživatelský avatar
Dejvy
Příspěvky: 250
Registrován: 27 srp 2013, 12:54
Nejoblíbenější série: Skoro všetky do S25 a potom už len Second Chance. (US)
Čo sa týka AU tak všetky, hlavne S04-2019 - Champions vs. Contenders II
Nejoblibenější hráči: Ozzy, Malcolm, Penner, Todd, Parvati, Amanda, James, Rich, Colleen, Rob M., Sandra, Brenda, Spencer, Yul, Terry, Tom W. (US)
Luke, Moana, Sarah, Monika, David, Harry,Locky, Nick, Henry (AU)
Nejméně oblíbené série: Tá kde vyhral Ben.

AU Survivor 2022: Blood vs. Water - EP19

Příspěvekod Dejvy » 22 bře 2022, 23:23

Mna by zaujimala jedna vec, preco nemal Mark HII pri sebe?
US Survivor S40: ROB, Danni, Denise, PARVATI, Sandra, Tony, YUL

AU Survivor S07: NICK, Locky, Henry, AK, Matt, Harry, DAVID, Phoebe, Sharn, Lydia, MOANA

Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 881
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

AU Survivor 2022: Blood vs. Water - EP19

Příspěvekod ItalianManiac » 23 bře 2022, 16:26

Dejvy píše:Source of the post Mna by zaujimala jedna vec, preco nemal Mark HII pri sebe?


Před kmenovkou to zmiňovala Sam - nechali si schválně obě imunity v táboře. Kdyby KJ nezahrála žádnou výhodu, z většiny by někdo flipnul a vyloučili by Sam nebo Marka, ten druhý by se pak vrátil do tábora ke dvěma imunitám. Takhle jim aspoň odpadne to riziko, že by vyloučili zrovna toho, který by měl obě imunity u sebe (teď si nejsem jistá, jestli už neupravili pravidla tak, že vyloučený člověk už nesmí předávat své skryté imunity jinému hráči před odchodem).

Od Sam & Marka dobře zahráno, stejně dobře zahrála i KJ svou výhodu (byť ta pomoc od produkce už je trochu do očí bijící, ale aspoň nějaká změna nudného pagongingu). Škoda, že to místo Jordana nakonec neschytala Sam. I kdyby tu imunitu měla, ta čtyřka Jordie-KJ-Shay-Dave mohla předvídat, že to je jen bluf, a zkusit udělat split vote na 2-2-2 (Sam-Jordan-Jordie) + při revote poslat domů Sam. Takhle si možná zbytečně znepřátelí Joshe...

P.S. Josh je daddy! (teď už v obou smyslech slova) :eee: :lol:
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Uživatelský avatar
Survivorfans
Příspěvky: 247
Registrován: 18 úno 2018, 16:37
Nejoblíbenější série: PI, Mikronésie, Samoa, HvV, Cagayan, Cambodia
Nejoblibenější hráči: Tony Vlachos, Rob Mariano, Russell Hantz, Jon Dalton, Rob Cesternino, Parvati Shallow, Kim Spradlin
Nejméně oblíbené série: Markézy, Thajsko, RI, SP, OW, Caramoan, Ghost Island,
Bydliště: Jižní Čechy

AU Survivor 2022: Blood vs. Water - EP19

Příspěvekod Survivorfans » 04 dub 2022, 21:42

Nechci opakovat fto co už je nahořejc zmíněný, ale taky jsem z jedný strany rád, že končí nuda a konečně bude nějaký napětí. To jak tím ale bylo dosaženo je hrůza a děs, produkce si doslova dělá co chce a ještě okatěji než amíci si prosadí svoje. :vomit: Pagoingový série jsou sice nuda, ale za mě furt lepší než série ve kterých i slepec musí vidět, že to je zásah produkce (v USA třeba HHH nebo EoE).

KJ to ale zahrála dobře, i když jsem očekával jiný způsob výberu lidí. Snad to teď z ní najednou pro porotu neudělá někoho kdo najednou hraje dobře, i když doteď neudělala doslova nic. Docela by mě i zajímalo jestli Josh teoreticky nemohl po tom poslání do tábora předat Imunitu Jordanovi. :mrgreen:
Zajímavý to je s těma HII Marka a Sam a asi bude něco pravda něco o tom zákazu předání po vyloučení, jak už psala italka. Kdyby 1 vyloučili, tak by to přeci předal druhýmu. :? Už před sloučením mi bylo divný, že Croc nedal tu svojí Chrissy i když byla s ním na kmenovce.

Když vidím jak moc nám produkce zasahuje do děje, tak se ani na závěr moc netěším a je mi jedno co se stane. Jen je asi jasný, že bude určitě hon na Marka se Sam. Pokud je tedy Josh s Chrissy nepodrží a nebude remíza.

Uživatelský avatar
Yedko
Příspěvky: 264
Registrován: 10 úno 2020, 22:29
Nejoblíbenější série: 20, 16, 13, 1, 40
Nejoblibenější hráči: Domenick, Tony, Andrea, Brenda, Coach, Cirie, Yul, Richard
Nejméně oblíbené série: 39, 37, 35, 30, 21, 5
Kontaktovat uživatele:

AU Survivor 2022: Blood vs. Water - EP19

Příspěvekod Yedko » 13 zář 2023, 02:08

Australský Survivor je vedle svých samotných problémů, které narozdíl od US měl, definitivně naprosto stejná sračka jak americký, jen daleko okatější.. A jak tu
Pattrick píše:Source of the post ... i když ano, mohl tu clue vyhrát v aukci kdokoliv..

Jinak jsem rád, že je pryč Jordan a né Sam..

hozu píše:Source of the post ...ačkoliv ta šance, že ji dostane i vedoucí aliance tam určitě byla...


píšete, že tu výhodu mohl vyhrát kdokoliv a klidně i majoritní aliance, tak to není pravda. Lidi, prosím, myslete. Proč by ji nedali tu výhodu rovnou? Jen tam napíšou, že "hej máš to u studny". A pak podle toho kdo to vypadne tam připraví to co pro hru potřebujou. Někomu z té trojice tam připravili tenhle zvrat pro ně na míru ušitý, majoritní alianci tam mohli dát nějakou jinou píčovinu. Typicky třeba "musíš na kmenovce popravdě prozradit, jestli a jaké máš výhody ve hře (jak už jednou nebo dvakrát v US bylo použito)". Tím, že ta trojice outsiderů žádné výhody nemají tak to je nulová ztráta pro ty, kterým chceš pomoct a naopak někdo jiný by toto mohl zahrát na Sam a ta by byla prozrazena. Takže jsem teď asi během tří minut vymyslet to, jak to zahrát proti Sam a majoritní alianci ať by tu výhodu dostal na aukci kdokoliv...
Vytvářet pětačtyřicátou sérii (od roku 2000) není tak lehké, jako vytvářet osmou sérii (od roku 2016). Myslete, prosím, na to při vašem urážení. Pokud máte hlavní problém s tím koukat na více černochů a homosexuálů tak jste ubozí. Ale souhlasím, že US40 měla být sérii poslední...


Zpět na „Australian Survivor 2022: Blood vs. Water“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti