AU Survivor 2022: Blood vs. Water - EP24 - finále

Charters Towers, Queensland, Australia
October 7, 2021 - November 22, 2021
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

AU Survivor 2022: Blood vs. Water - EP24 - finále

Příspěvekod ItalianManiac » 04 dub 2022, 07:19

Epizoda 24 - finále
4.4.2022
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

DKC
Příspěvky: 10
Registrován: 20 srp 2021, 21:12

AU Survivor 2022: Blood vs. Water - EP24 - finále

Příspěvekod DKC » 04 dub 2022, 22:32

Tak ocakavany vitaz finalnej imunity. Vlastne aj ocakavana finalna trojica (aj ked trochu napatia tam bolo). A vzhladom na finalnu trojicu uplne jasny vitaz. Holky proste fakt nemali sancu. Shay bola marna okrem sutazi (az mi jej bolo luto ako sa ostatni tvarili ked povedala ze sa hodnoti na 8 z 10), Chrissy zasa hrala prilis srdcom a vlastne sa len viezla az dokonca (aj ked je pravda ze po nej okrem uvodu nikto nikdy nesiel). Mark si to zasluzil - navratilec (takze automaticky brany ako hrozba), fyzicky silny, strategicky. Velmi sa mi pacilo ako bolo vidno ze si ho ostatni vazia a naozaj vidia co vsetko urobil.
Takze celkovo velka spokojnost so seriou. Vela uzasnych blindsidov, super cast, vyborne a narocne sutaze. Az na tie hratky produkcie s purgatory a potom vyhodou pre KJ to bolo aj vyborne natocene, zostrihane .... Tesila som sa na kazdy novy diel. Najviac ma mrzi vypadnutie Niny ktora mala velky potencial a dufam ze este nejaku sancu dostane.

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

AU Survivor 2022: Blood vs. Water - EP24 - finále

Příspěvekod hozu » 05 dub 2022, 00:29

Docela mile mě překvapilo, že porota nakonec nebyla tak hořká, jak se tvářila v Jury Ville. Ale možná to bylo tím, že Mark byl dostatečný kůň, kterému chtěli dát všechny hlasy. Doslova :D . Nutno uznat, že si to se Sam prostě povodili až do konce. Celé vysvětlení s Joshem vlastně vcelku dobře zapadlo do celku. Jako s vítězem s ním tedy asi problém nemám. Ostatně ani Shay ani Chrissy nepředvedly bohužel nic tak fenomenálního, aby mohly vzdorovat. Což je ale v jádru docela škoda. Asi bych raději finále Chrissy, Shay, KJ, aspoň by bylo překvapivější :D .

A co se sérií jako takovou? Podle mého to téma BvW docela fungovalo, i když působilo, že hodně hráčů kvůli němu bylo zahořklejší než obvykle. Určitě tam bylo pár hodně zajímavých momentů, ukradení HII Jessemu byl určitě jeden z vrcholů, blindside Sam jakbysmet. Produkce tentokrát musela asi víc hru postrčit, než by bylo nutné (celý Očistec), ale stále jsem měl v mnoha momentech pocit, že většina věcí se stala poměrně přirozeným způsobem. Ostatně ten chaos během F5 mluví za vše. F3 nebylo zlé, Australani po ní bažili už tak od All-stars, ale je pravda, že jisté kouzlo to určitě ztratilo.

Čím u mě tato série asi nejvíc ztrácela byl ten cast. Ač jsem chtěl sebevíc, bylo docela obtížné si tam najít někoho, komu by člověk opravdu fandil nebo ho bavil. Sam s Markem hráli fakt výjimečně, ale neoslovili mě. Sandra byla fajn pomrknutí pro fanoušky, ale nakonec se ukázalo, že ten terč byl fakt velký, aby něco uhrála. Aspoň nám dala Ninu, která určitě svůj potenciál rozhodně má, docela by mě zajímalo, kam by ji přivedlo sloučení. Water jako takové dopadlo docela dobře. Jessie a Jordie byli fajn, ale podle mého nehráli moc dobře, tedy krom faktu, že z toho pomalu s ostatníma chlapama udělali nový díl Batmana. KJ mě bavila, ale nemyslím si, že by to bylo úplně racionálně odůvodněno, možná i něco jako znouzecnost :D . Fakt jsem měl s tím osazenstvem dost problém a bylo poměrně těžké se do té série pořádně ponořit. On samozřejmě ten epický střih a hudba něco málo navodil vždycky, ale jak jsou ti hráči trošku mimo, těžko se člověk do toho dostává. Jsem každopádně zvědavý co přijde příště.

oblíbení hráči: KJ, Nina
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

Pattrick
Příspěvky: 132
Registrován: 13 úno 2020, 11:33

AU Survivor 2022: Blood vs. Water - EP24 - finále

Příspěvekod Pattrick » 05 dub 2022, 11:48

Řada o něco slabší než předešlá.. co mě teda mrzí, jen F3, u Australanů jsem kvitoval to, že je tu pořád F2, která má pro mě zajímavější gradaci, než F3, ale co už..

Jinak Mark jako vítěz, oká, jak sám přiznal, vyhráli to oba se Sam, kterou bych snesl víc.

Zbylé holky jen do počtu, zajímalo by mě, jak by to dopadlo, kdyby byl v F3 Josh..

BTW.. KJ upravená úplně jiný člověk :o

Tak snad se dočkáme 10. řady, přece jen, sledovanost byla horší, než předešlá, chtělo by to zase ostrovní prostředí.

Uživatelský avatar
Dejvy
Příspěvky: 250
Registrován: 27 srp 2013, 12:54
Nejoblíbenější série: Skoro všetky do S25 a potom už len Second Chance. (US)
Čo sa týka AU tak všetky, hlavne S04-2019 - Champions vs. Contenders II
Nejoblibenější hráči: Ozzy, Malcolm, Penner, Todd, Parvati, Amanda, James, Rich, Colleen, Rob M., Sandra, Brenda, Spencer, Yul, Terry, Tom W. (US)
Luke, Moana, Sarah, Monika, David, Harry,Locky, Nick, Henry (AU)
Nejméně oblíbené série: Tá kde vyhral Ben.

AU Survivor 2022: Blood vs. Water - EP24 - finále

Příspěvekod Dejvy » 06 dub 2022, 23:55

Podla mna bola KJ nakoniec celkom blizko vyhre, keby dali dole so Shay a Chrissy Marka, vo final 4 by vylucili Josha a FTC by podla mna zvladla, ale to len na okraj. Samozrejme Mark je zasluzeny vitaz aj ked osobne by som viac bral asi Josha.

Sezona dobra, prostredie super, sutaze fenomenalne. Cudujem sa, ze sledovanost isla dole, snad nie o moc. Keby sme prisli o AU Survivor, uz by mi ziadny nezostal a to by ma mrzelo. Mozno dam v prestavke sancu este juznej afrike.

Snad sa vidime pri dalsej sezone :beer:
US Survivor S40: ROB, Danni, Denise, PARVATI, Sandra, Tony, YUL

AU Survivor S07: NICK, Locky, Henry, AK, Matt, Harry, DAVID, Phoebe, Sharn, Lydia, MOANA

Uživatelský avatar
Dejvy
Příspěvky: 250
Registrován: 27 srp 2013, 12:54
Nejoblíbenější série: Skoro všetky do S25 a potom už len Second Chance. (US)
Čo sa týka AU tak všetky, hlavne S04-2019 - Champions vs. Contenders II
Nejoblibenější hráči: Ozzy, Malcolm, Penner, Todd, Parvati, Amanda, James, Rich, Colleen, Rob M., Sandra, Brenda, Spencer, Yul, Terry, Tom W. (US)
Luke, Moana, Sarah, Monika, David, Harry,Locky, Nick, Henry (AU)
Nejméně oblíbené série: Tá kde vyhral Ben.

AU Survivor 2022: Blood vs. Water - EP24 - finále

Příspěvekod Dejvy » 07 dub 2022, 00:16

Ešte by som dodal. Shay sa pytali ludia na instagrame preco nedostala viac otazok od poroty. Pise, ze boli dost zli na nu aj na Chrissy, ze hovorili, ze si nezasluzia tam sedet a podobne. Ale edit urobili aky urobili.
To mi je dost luto, dehonestovat si zase nezasluzili.
US Survivor S40: ROB, Danni, Denise, PARVATI, Sandra, Tony, YUL

AU Survivor S07: NICK, Locky, Henry, AK, Matt, Harry, DAVID, Phoebe, Sharn, Lydia, MOANA

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

AU Survivor 2022: Blood vs. Water - EP24 - finále

Příspěvekod hozu » 09 dub 2022, 12:10

Dejvy píše:Source of the post Ešte by som dodal. Shay sa pytali ludia na instagrame preco nedostala viac otazok od poroty. Pise, ze boli dost zli na nu aj na Chrissy, ze hovorili, ze si nezasluzia tam sedet a podobne. Ale edit urobili aky urobili.
To mi je dost luto, dehonestovat si zase nezasluzili.


To mi přijde dost strašný. Chrissy se zase v Exit Interview při otázce na FTC rozbrečela, protože to prý byla dost nepříjemná věc. Osobně přemýšlím, kdy naposledy byla v Survivoru tak zahořklá banda porotců. Jsem aspoň rád za ten edit, že to nebylo tak hrozný sledovat. I když ona i ta Jury Villa byla občas dost příšerná.
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

Uživatelský avatar
Dejvy
Příspěvky: 250
Registrován: 27 srp 2013, 12:54
Nejoblíbenější série: Skoro všetky do S25 a potom už len Second Chance. (US)
Čo sa týka AU tak všetky, hlavne S04-2019 - Champions vs. Contenders II
Nejoblibenější hráči: Ozzy, Malcolm, Penner, Todd, Parvati, Amanda, James, Rich, Colleen, Rob M., Sandra, Brenda, Spencer, Yul, Terry, Tom W. (US)
Luke, Moana, Sarah, Monika, David, Harry,Locky, Nick, Henry (AU)
Nejméně oblíbené série: Tá kde vyhral Ben.

AU Survivor 2022: Blood vs. Water - EP24 - finále

Příspěvekod Dejvy » 09 dub 2022, 18:09

hozu píše:To mi přijde dost strašný. Chrissy se zase v Exit Interview při otázce na FTC rozbrečela, protože to prý byla dost nepříjemná věc. Osobně přemýšlím, kdy naposledy byla v Survivoru tak zahořklá banda porotců. Jsem aspoň rád za ten edit, že to nebylo tak hrozný sledovat. I když ona i ta Jury Villa byla občas dost příšerná.


Jury villu som nastastie nepozeral, ale pride mi to fakt nefer. Ak uz chces niekoho dotlacit k vyhre, tak som skor za preslov pred porotou, ze preco by mal ten dany vyhrat, ako sme to uz v minulosti videli, ale zhadzovat niekoho kto v hre vydrzal dlhsie ako on, nech uz to je z akehokolvek dovodu, je uplne ubohe. Pokojne mohli oznacit tych ludi co sa tak chovali. Mne bolo Shay luto vlastne cely cas, je to strasne zlata a pozitivne naladena baba podla vsetkeho. Je fakt, ze takticky asi nie najlepsia, aj ked aj o tom sa da pochybovat, ako vieme ci sa tam nesnazila to vsemozne otocit, ale prostre drzali spolu? Nevieme, toto produkcia vykresli ako potrebuje. Ale aj Chrissy mi je luto, ano viezla sa z urciteho pohladu, ale ako mama a neostrielana fanusicka, kemperka ci sportovkyna to zvladla fakt velmi slusne cele. Ved v prvej epizode sa bala ci ju nekusol chrobak ci ako to bolo. Kazdy hrac co tuto show zvladne si myslim, ze zasluzi uznanie. Ale nastastie Shay teraz dostava podporu z kazdej strany na Insta davala, ze aj kyticu dostala od Nikerunning atd. takze si myslim, ze v pohode.

Kto v tej jury ville tak burcoval? Ja by som tipol Khana alebo Sam.
US Survivor S40: ROB, Danni, Denise, PARVATI, Sandra, Tony, YUL

AU Survivor S07: NICK, Locky, Henry, AK, Matt, Harry, DAVID, Phoebe, Sharn, Lydia, MOANA

Uživatelský avatar
Survivorfans
Příspěvky: 247
Registrován: 18 úno 2018, 16:37
Nejoblíbenější série: PI, Mikronésie, Samoa, HvV, Cagayan, Cambodia
Nejoblibenější hráči: Tony Vlachos, Rob Mariano, Russell Hantz, Jon Dalton, Rob Cesternino, Parvati Shallow, Kim Spradlin
Nejméně oblíbené série: Markézy, Thajsko, RI, SP, OW, Caramoan, Ghost Island,
Bydliště: Jižní Čechy

AU Survivor 2022: Blood vs. Water - EP24 - finále

Příspěvekod Survivorfans » 19 dub 2022, 00:16

Finále bylo bohužel trochu slabší, je škoda že Mark Joshe nepodržel a mohla být zajímavá finálová kmenovka. Takhle to bohužel bylo celkem jasný, když jsme tam měli Chrissy která hrála jen do sloučení a Shay, která byla většinou mimo.
Finále ve 3 mě taky docela zklamalo, ve 2 to má svoje kouzlo a soutěžící musí víc přemýšlet jak se tam dostat.

Série jako celek je průměrná, ale australani i z těhle sérií umí udělat koukatelnou a zábavnou. :idea:
Casting se mi hodně líbil a je možná až škoda tématu BvW, protože hodně lidí hrálo na jistotu. Jakmile se našel Jordie co to chtěl změnit, byl automaticky terč a ostatní proto raději nic moc nedělali - viz lidi z očistce, který než aby podrželi Jordieho a sejmuli ho potenciálně dýl, tak odevzdali původní většině moc a pak se v top5 divili jak jsou na řadě. :shock: :down:

Hodně mě překvapilo jak si Mark se Sam povodili tuhle série, je vidět že od druhé série udělali neskutečný pokrok a rád vidím takovýhle pěkný návraty. ;) :idea:
Sám jsem si totiž před začátkem říkal jak budou rádi, že se dostane aspoň 1 z nich ve sloučení a celkově jsem jejich šance viděl minimálně, protože byli moc velký hrozby.

Jediný mínus vidím, že si doslova produkce dělá co chce a ještě více nápadněji než amíci. V top9 dělali doslova cokoliv aby někdo z párů Mark,Sam, Josh a Jordan prostě letěl - proto vzniknul očistec a po něm by jen idioty nenapadlo něco udělat, když byli 3 hráči vrácený, který by jinak letěli. :vomit:
Před sloučením taky bylo těch druhých šancí moc (taky 3) - celkem 6 lidí a to je podle mě přehnaně moc. Navíc to dostávají jen vybraný jedinci a není jasné proč zrovna oni a né někdo jiný. :down:

I přesto že vidím nějaký ty mínusy, tak se určitě těším na další AU sérii. :hungry: Za mě jediný koukatelný Surv, který není nekonečný (CZ/SK) nebo naopak moc rychlý a k tomu hromada výhod, že se v tom ani nedá vyznat kdo co má a ne(USA).

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

AU Survivor 2022: Blood vs. Water - EP24 - finále

Příspěvekod hozu » 21 dub 2022, 19:02

Dejvy píše:Kto v tej jury ville tak burcoval? Ja by som tipol Khana alebo Sam.


Přišlo mi, že Jordie a Jordan byli dost nakvašení a trošku to neunesli. Tak Jordan snad i radil Joshovi, což je teda dost na hranicích pravidel.

Ale taky to nechápu, trošku mi přijde, že to někteří dost neunesli. Sam a Khan mi přišli docela nad věcí.
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

Uživatelský avatar
Yedko
Příspěvky: 264
Registrován: 10 úno 2020, 22:29
Nejoblíbenější série: 20, 16, 13, 1, 40
Nejoblibenější hráči: Domenick, Tony, Andrea, Brenda, Coach, Cirie, Yul, Richard
Nejméně oblíbené série: 39, 37, 35, 30, 21, 5
Kontaktovat uživatele:

AU Survivor 2022: Blood vs. Water - EP24 - finále

Příspěvekod Yedko » 13 zář 2023, 22:48

hozu píše:Source of the post

To mi přijde dost strašný. Chrissy se zase v Exit Interview při otázce na FTC rozbrečela, protože to prý byla dost nepříjemná věc. Osobně přemýšlím, kdy naposledy byla v Survivoru tak zahořklá banda porotců. Jsem aspoň rád za ten edit, že to nebylo tak hrozný sledovat. I když ona i ta Jury Villa byla občas dost příšerná.


Tak to s vámi teda vůbec nesouhlasím. Podle mě ta FTC nebo příchod do Jury Villy je přesně ta chvíle, kdy si má hráč vyžrat to, co v té hře udělat a rozebrat to s ním, jak špatně to zahrál, že dopadl tam kde dopadl. Mě se naopak strašně líbilo jak Sam a KJ v Jury Ville vydusili - v prvním případě jak zmrdsky to hrála a v druhém jak debilně nad tím nepřemýšlela. Druhá věc je, už pak na druhý den OK - stejně jako byl Jesse se Sam. A co se týče hodnocení a hlasování poroty, tak to jste snad úplně mimo s tím co píšete ne? Kdyby byli zahořklí tak naopak neocení Marka za to, jak ze všech dělali voly a jak ukradli ten symbol imunity Jessemu. Proti Crissy a Shay neměli být proč být zahořklí. A to, že jim dávali sežrat, že si místo nezaslouží? Snažíš se zároveň působit na ostatní a pomoct svému favoritovi a snažíš se je vyprovokovat k tomu, aby se normálně obhájily. A to se evidentně nedokázali. Už jsem doufal, že Chrissy řekne, že ze sebe jen dělala, že tu hru nezná, ale nakonec ten svůj proslov úplně zabila.
Vytvářet pětačtyřicátou sérii (od roku 2000) není tak lehké, jako vytvářet osmou sérii (od roku 2016). Myslete, prosím, na to při vašem urážení. Pokud máte hlavní problém s tím koukat na více černochů a homosexuálů tak jste ubozí. Ale souhlasím, že US40 měla být sérii poslední...


Zpět na „Australian Survivor 2022: Blood vs. Water“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host