S42 - Survivor 42 - EP11

Mamanuca Islands, Fiji
May 2021 - June 2021
Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

S42 - Survivor 42 - EP11

Příspěvekod Lamik.lamity » 12 kvě 2022, 06:55

This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

S42 - Survivor 42 - EP11

Příspěvekod Lamik.lamity » 12 kvě 2022, 08:55

Když pominu existenci toho debilního twistu, byla to celkem fajn episoda. Reakci Drey po vypadnutí mě dost pobavila a musím říct, že ten cast se oproti 41 fakt hodně povedl.

Zajímavý, že při tom twistu stejně jak v 41 zůstali Lindsey na své volbě a navzdory statistice vyhrála. Že by lidi měli lepší intuici v podmínkách, kdy jsou na hraně svých sil?

Fandím: Omar, Jonathan, Mike, Lindsey
Nefandím: Maryanne
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

strom-z
Příspěvky: 169
Registrován: 30 zář 2017, 15:59
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains, Micronesia, All-Stars, Cagayan, Second Chance, Samoa, Pearl Islands
dark horses: Gabon (hillarious), kontroverzní Caramoan za post-merge
Nejoblibenější hráči: US: Cirie, BRob, Parvati, Malcolm, Sandra, Kelley, Tony, Natalie A., Amanda, Andrea, Yul, Corinne AUS: Phoebe, Nick, Šamponela, Flick, Brooke, David, Benji, Craig, Henry, Sam (S3), Tessa, Kristie
Nejméně oblíbené série: Island of the Idols, Ghost Island, HvHvH, Thajsko (nedokoukal jsem)

S42 - Survivor 42 - EP11

Příspěvekod strom-z » 12 kvě 2022, 13:35

Tak tohle bylo super :)

Twist je opravdu diskutabilní, ale nakonec, nutno přiznat, přispěl ke great TV. A reakce Drei a celý skvadry? Nedivim se tentokrát Jeffovejm superlativům, fakt paráda :)

A ten cast - už si ani nepamatuju všechny ty vypadnuvší v pre-merge, ale v post-merge je to prostě super. Jonathan je snad největší superman, co kdy Survivor měl, pozorovat v challenge jeho muskulaturu bylo opravdu... fajn ;)) Drea - super vidět, že i přes to BLM drama v minulejch epizodách měla s ostatníma (včetně hangry Jonathana) hodně dobrý vztahy a jednoznačná kandidátka do returnee season (mimochodem opravdu by se uplatnila i v nějakym hororu ;-). Omar je pořád jasně nejlepší hráč sezóny, byť uvidíme, jestli to dotáhne až do konce, tam je pořád daleko. Lindsay supr, přežití moc přeju. Romeo underdog, kterýho každá sezóna potřebuje. Na Maryanne se mi ohromně líbí, že sice svym ADHD dohání okolí k šílenství, ale vyvažuje to hodně vtipnejma a sympatickejma momentama (nehty na noze odpadávaj 2-3x ročně, WHAT?? :D :D ) a zároveň je HODNĚ inteligentní a vůbec bych ji do endgame nepodceňoval (hlavně její nacházení idolů je dost underrated). A Mike docela unikátní týpek - zdánlivě oldschool hráč, kterej má ale skvělý vztahy, nějak se furt drží ve hře a ve Final 3 je rozhodně velkou hrozbou.

V tuhle chvíli pro mě rozhodně lepší sezóna než 41ka a celkově by podle mě, navzdory očekávání, mohla skončit v celkovym rankingu dost slušně. Cast se opravdu vydařil a i ten edit chválim (btw v momentě, kdy se objevil fotbalovej medailónek Lindsay jsem si byl stopro jistej, že jde domů. I've been bamboozled!)

Fandim: Omarovi, ale vlastně prakticky všem, may the best/luckiest player take it

Ozzsao
Příspěvky: 20
Registrován: 28 úno 2018, 14:37
Nejoblíbenější série: Cook islands, HvV, Cagayan, DvG
Nejoblibenější hráči: Richard Hatch, Elisabeth Hasselbeck, Rupert Boneham, Tom Westman, Yul Kwon, Tony Vlachos, Stephanie Johnson, Davie Rickenbacker

S42 - Survivor 42 - EP11

Příspěvekod Ozzsao » 13 kvě 2022, 09:46

Je zajímavý, že ten příšerný twist ani jednou ze dvou případů nezruinoval žádnému chudákovi jeho hru, a naopak z toho byl zábavný díl. Příště už bych to ale raději neriskoval...

Musím říct, že jsem rád, že opakují všechny twisty v obou řadách, i ty špatné. Přijde mi zajímavý sledovat, jestli dopadnou ty situace stejně nebo ne. Asi nebude náhoda, že ani jednou nedokázali správně zahrát tu výhodu "knowledge is power". Máš prostě nutkání to někomu říct, ale to je zároveň sebevražda.

Omar je za téměř každým velkým krokem od sloučení, zajímalo by mě, jaká je jeho ideální finálová 3. Už teď je prakticky jistý, že do ní dokráčí jeden z dvojice Romeo/Maryanne. Schválně, jestli do té doby zvládne Romeo aspoň jednou hlasovat správně :D

Fakt mě to zatím hodně baví. Vypadávají ti, kteří udělají chybu, kvalitní hráči jsou pořád ve většině (pro mě 4/2). Takže je velká šance na kvalitní závěr hry a zaslouženého vítěze. Omar, Mike, Lindsay i Jonathan podle mě hrají dobrou hru a zajímavý je, že každý úplně jinak.

Z ukázek na příště mě překvapilo, že Lindsay říká, že je Jonathan její "nemesis". Z toho editu bylo jasné, že jí začal vadit, ale netušil jsem, že je to až tak vážný :o Na to, že to před sloučením vypadlo, že si sedli nejen herně, ale i lidsky.

Uživatelský avatar
Yedko
Příspěvky: 264
Registrován: 10 úno 2020, 22:29
Nejoblíbenější série: 20, 16, 13, 1, 40
Nejoblibenější hráči: Domenick, Tony, Andrea, Brenda, Coach, Cirie, Yul, Richard
Nejméně oblíbené série: 39, 37, 35, 30, 21, 5
Kontaktovat uživatele:

S42 - Survivor 42 - EP11

Příspěvekod Yedko » 05 zář 2022, 21:47

Ozzsao píše:Source of the post Lindsay říká, že je Jonathan její "nemesis"

To neznamená, že ji nějak extrémně vadí, ale že je to prostě věčný soupeř. Jinak tahle řada je fakt super. To BLM mi trochu Dreu zprotivilo, ale jinak jsem měl rád i ji. Celkově jde ze všech cítit takový pozitivní vibe a jde vidět, že se maj fakt rádi. A hrajou, to je super.
Vytvářet pětačtyřicátou sérii (od roku 2000) není tak lehké, jako vytvářet osmou sérii (od roku 2016). Myslete, prosím, na to při vašem urážení. Pokud máte hlavní problém s tím koukat na více černochů a homosexuálů tak jste ubozí. Ale souhlasím, že US40 měla být sérii poslední...

cihi
Příspěvky: 298
Registrován: 16 lis 2014, 01:50

S42 - Survivor 42 - EP11

Příspěvekod cihi » 15 lis 2022, 00:01

Jenom jsem si rikal, kam se podelo ono slavne "vylouceny okamzite opusti kmenovou radou"?


Zpět na „S42 - Survivor 42“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host