S42 - Survivor 42 - EP09

Mamanuca Islands, Fiji
May 2021 - June 2021
Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

S42 - Survivor 42 - EP09

Příspěvekod Lamik.lamity » 28 dub 2022, 07:36

This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

S42 - Survivor 42 - EP09

Příspěvekod Lamik.lamity » 28 dub 2022, 11:54

Proč do toho zase taháme rasismus? To, že jsou dva hráči sociálně naprosto neschopní, neznamená, že je to kvůli tomu, že jsou černoši. A ještě ta dramatická hudba k tomu? Proboha.
Tori mi chybět nebude, ale fakt doufám, že nevyhraje ani Maryanne ani Drea
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

Pattrick
Příspěvky: 132
Registrován: 13 úno 2020, 11:33

S42 - Survivor 42 - EP09

Příspěvekod Pattrick » 28 dub 2022, 14:06

Hm, nečekané.. rasismus zpět.. bože

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

S42 - Survivor 42 - EP09

Příspěvekod Lamik.lamity » 28 dub 2022, 20:10

Obrázek
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

St.James Park
Příspěvky: 77
Registrován: 25 pro 2013, 15:52
Nejoblíbenější série: Hvv, Micronesia, Amazon, Tocantins, Phillipines, Cagayan, Second Chance, Millenials vs. Gen X, David vs. Goliath. Všechny série Australské verze.
Nejoblibenější hráči: USA: Rob C., B.Rob , Russel, Stephen, Brian, Jenna M., Kim, Malcolm, Parvati, Spencer, Corinne.
AUS: SHONEE, Benji, Phoebe, David, Harry, Nick, Luke, Sarah, Jericho, V All-Stars i Brooke.
Nejméně oblíbené série: Vanuatu, Thailand a celý "Probstivor" s výjimkou sérií 25, 28, 30, 31, 33, 37

S42 - Survivor 42 - EP09

Příspěvekod St.James Park » 28 dub 2022, 21:35

LOL tak až do teď jsem říkal, že tahle série vede nad 41 i díky tomu, že se tam neřeší rasa. To už po dnešku neplatí..perfektně to zabily Drea s Marryane. Ironii je že ani ony až do dneška rasu neřešily...jen "krásně" vytáhly rasovou kartu ve svůj prospěch v pravou chvíli, když zjistily že se jim to vyplatí. :cry: :cry:
A last in the Czechoslovak fans from Survivor

Ozzsao
Příspěvky: 20
Registrován: 28 úno 2018, 14:37
Nejoblíbenější série: Cook islands, HvV, Cagayan, DvG
Nejoblibenější hráči: Richard Hatch, Elisabeth Hasselbeck, Rupert Boneham, Tom Westman, Yul Kwon, Tony Vlachos, Stephanie Johnson, Davie Rickenbacker

S42 - Survivor 42 - EP09

Příspěvekod Ozzsao » 29 dub 2022, 07:06

Taková to byla pěkná řada... Smutné na tom je, že tam regulérně došlo k obrácenému rasismu. Jonathan a ostatní byli umlčeni, s tím, že oni tomu nemůžou rozumět a že jich se to netýká... Takže se měli jenom cítit provinile za historické chování bílých, sedět, mlčet, nechat se vyloučit a pak zatleskat.

Škoda, že nevyloučili Romea místo Rocksroye, třeba bychom se tomu tématu v téhle řadě úplně vyhnuli. Ale spíš by se našel jiný moment, hráči tmavé pleti z toho evidentně mají komplex a jdou tam s tím stigmatem. To nemůže být náhoda, že se to vytáhlo v obou řadách.

Uživatelský avatar
Nik
Příspěvky: 45
Registrován: 27 srp 2013, 07:58
Nejoblíbenější série: S20

S42 - Survivor 42 - EP09

Příspěvekod Nik » 29 dub 2022, 09:48

Obrázek

Jenom si tu odložím... Postnul tu Russel Hantz na FB. Samotný díl odmítám komentovat
Favourite players: (s01)Joel,Rich (s02)Nick,Michael (s03)Silas,Clarence (s04)-Hunter,Sean (s06)Matthew,Heidi (s07)Christa (s09)Sarge,Julie (s10)Bobby Jon (s11)Rafe (s12)Shane,Aras (s13)Nathan,Penner (s14)Boo,Stacy (s15)Frosty,Peih-Gee (s16)Alexis (s17)Ace,Sugar (s18)Tyson,Coach (s19)Jaison (s21)Benry,Holly (s22)Andrea,Grant (s23)Whitney,Brandon (s24)Troyzan (s25)Peter,Carter (s26)Reynold (s27)Vytas,Hayden,Candice (s28)Spencer,Tony (s29)Josh,Redd,Baylor (s30)Jenn,Mike

Best players EVER : Boston Rob, Tony, Mike
Most HATED players : Dawn, Sherri, Russell, Dan

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

S42 - Survivor 42 - EP09

Příspěvekod brninho » 30 dub 2022, 09:30

Jako taky mi to přišlo stupidní že se do hlasování asiata,muslima a dvou latinos míchala rasová otázka a jak to Jonathan v druhým hlasování odnesl, ALE...natáčelo se v polovině 2021 kdy BLM doutnalo ještě naplno a pokud jste si někdo myslel že se této otázce v téhle řadě vyhneme,tak jste naivní..Všichni americký Survivor sledujeme s tím, že víme že se tam budou společenská/politická témata která v tu dobu rezonujou zrcadlit a že to nějak musíme přetrpět. Nastalo to teď, doufám že od toho budeme mít na nějákou dobu pokoj, ale nejpozději ve finálové epizodě to tu alespoň v náznaku máme znovu,tak to je.
Když od toho všeho odhlédnu,tak řada má pořád svou kvalitu a Omar má v současnosti jednoznačnej winner edit, jsem zvědavej jestli už v příští epizodě bude mít problémy.
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Pepi
Příspěvky: 80
Registrován: 21 srp 2014, 19:09
Nejoblíbenější série: 16, 20, 28, 13, 40
Nejoblibenější hráči: Cirie, Sandra, Tony
Nejméně oblíbené série: 38, 5, 29, 26, 35
Bydliště: Praha

S42 - Survivor 42 - EP09

Příspěvekod Pepi » 01 kvě 2022, 00:57

Tak jsem bingenul všech 9 dílů, abych se na konci 9. dílu na celou sezonu nasral :D Ani nevím, co k tomu říct, snad jen to, že s větším počtem černošských hráčů je zkrátka větší pravděpodobnost, že vypadnou klidně dva černoši po sobě bez jakékoliv souvislosti. Štvalo mě, jak Jonathana umlčely, že tomu nerozumí, a on z toho vyšel v lepším případě jako ignorant. Tori, vzhledem k okolnostem, za jakých odešla, mi je trochu líto, ale tak měly právo zahrát idoly bez ohledu na důvod. Vlastně je i dobře, že se ozvaly, v opačném případě by asi Lindsay s Jonathanem sami hlasovali pro Tori aby nebyli za rasisty. Nedokážu si představit, co by se dělo za scénu, kdyby vypadl třetí černoch po sobě, to by zase šla celá série do háje. Co se dá dělat, snad se podobná situace nebude opakovat. Zatím se jedná, až na tenhle díl, o solidní řadu.
Seen:
Survivor: 1-42
TAR: 19-23, 25, 26, 28, 30-32

Uživatelský avatar
Spacecore
Příspěvky: 38
Registrován: 08 dub 2015, 22:43
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains
Nejoblibenější hráči: Boston Rob, Richard Hatch, Ethan Zohn, Sandra Diaz, Rusell Hantz, Malcolm Freberg, Tony Vlachos, Spencer Bledose ...
Nejméně oblíbené série: S každou další se prohlubuje dno
Kontaktovat uživatele:

S42 - Survivor 42 - EP09

Příspěvekod Spacecore » 02 kvě 2022, 07:12

Hele, já budu asi celkem jedinej, ale ono to doopravdy vypadá blbě, když vypadli dva černoši a další černoška měla následovat (nebo ta poslední zbývající). Hned jak vešli na radu, tak jsme si z toho dělali prču s ženou. Pochybuju ale, že tady mezi diskutujícíma jsou menšiny, takže to asi těžko pochopí. Já jsem ukáčko a vím jaké to je být menšina (ještě dřív, než to bylo v módě). Kdybych šel na radu, kde přede mnou vyhodili dvě ukáčka za sebou a jsem další na řadě v zemi, kde se ukáčka zotročovali, tak nevím nevím, co bych dělal. Takže opět říkám, že mají právo být rozhořčené, ALE..! Samozřejmě vidím problém na straně produkce, která to jenom uvítala, rozdmýchávala a přidávala do kotle, protože se to hodí. Vyznělo to pak všechno zatěžujícím dojmem, který u sledování Survivora nechcete. Tady je vidět hezky rozdíl oproti 23. řadě, kde rasovou otázku vyndal Philip. Bylo to absurdní a cringe, přesto jsme se v průběhu té rady dopracovali ke konstruktivnímu a produktivnímu řešení, které hřálo na srdci. Tady je to zpackané ze strany produkce, ale soutěžící ve vypjaté sociální hře mají právo řešit rasové otázky. Survivor má k tomu podlhoubí už jen třeba tím, že udělali dřív čtyři rasové kmeny a podobnými kroky vždy řešili tyhle otázky formou sociálního experimentu. Způsob jak s tím nakládaj, se ale liší a to je problém.

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

S42 - Survivor 42 - EP09

Příspěvekod Lamik.lamity » 02 kvě 2022, 08:13

Spacecore píše:Source of the post Hele, já budu asi celkem jedinej, ale ono to doopravdy vypadá blbě, když vypadli dva černoši a další černoška měla následovat (nebo ta poslední zbývající). Hned jak vešli na radu, tak jsme si z toho dělali prču s ženou. Pochybuju ale, že tady mezi diskutujícíma jsou menšiny, takže to asi těžko pochopí. Já jsem ukáčko a vím jaké to je být menšina (ještě dřív, než to bylo v módě). Kdybych šel na radu, kde přede mnou vyhodili dvě ukáčka za sebou a jsem další na řadě v zemi, kde se ukáčka zotročovali, tak nevím nevím, co bych dělal. Takže opět říkám, že mají právo být rozhořčené, ALE..! Samozřejmě vidím problém na straně produkce, která to jenom uvítala, rozdmýchávala a přidávala do kotle, protože se to hodí. Vyznělo to pak všechno zatěžujícím dojmem, který u sledování Survivora nechcete. Tady je vidět hezky rozdíl oproti 23. řadě, kde rasovou otázku vyndal Philip. Bylo to absurdní a cringe, přesto jsme se v průběhu té rady dopracovali ke konstruktivnímu a produktivnímu řešení, které hřálo na srdci. Tady je to zpackané ze strany produkce, ale soutěžící ve vypjaté sociální hře mají právo řešit rasové otázky. Survivor má k tomu podlhoubí už jen třeba tím, že udělali dřív čtyři rasové kmeny a podobnými kroky vždy řešili tyhle otázky formou sociálního experimentu. Způsob jak s tím nakládaj, se ale liší a to je problém.


Díky za moc hezký příspěvek! Souhlasím s tím, že tady to působí pokrytecky. Vždycky, když byl v předchozích řadách nějaký problém podobného ražení, vedlo to k diskuzi a vyřešení toho problému. Tady když se někdo chtěl pokusit o diskuzi, byl slovy "shut up" umlčen. Samozřejmě, málokdo z nás tady diskutujících ví, jaké to je, být tou menšinou a muset řešit podobné věci. Ale to, jak se ta "rasistická karta" objevila mě popravdě zaskočilo, protože jsem prostě viděl v porotě dva hráče, kteří hráli tak příšerně, že byli vyloučeni. A ne dva černochy.

Na soc sítích se kvůli tomu strhl docela shitstorm. Upřímně musí bejt hrozně těžký jít v týhle době do reality show (týhle době = posledních cca 5 let), kdy jsou hráči okamžitě propíráni a kritizováni, dostávají nenávistný komentáře a podobně. Pamatuju si, jak ještě v době Cagayanu jsem dělal výcuc tweetů sem na stránku, a byla to sranda. Teď už bych se do toho jistě nepustil. Já si to rád zkritizuju na našem malým kočičím písečku o 10 lidech, ale všechny ty komentáře pod příspěvky Drey a Marryanne, to je prostě na hlavu...
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

Uživatelský avatar
Spacecore
Příspěvky: 38
Registrován: 08 dub 2015, 22:43
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains
Nejoblibenější hráči: Boston Rob, Richard Hatch, Ethan Zohn, Sandra Diaz, Rusell Hantz, Malcolm Freberg, Tony Vlachos, Spencer Bledose ...
Nejméně oblíbené série: S každou další se prohlubuje dno
Kontaktovat uživatele:

S42 - Survivor 42 - EP09

Příspěvekod Spacecore » 02 kvě 2022, 14:35

Lamik.lamity píše:Díky za moc hezký příspěvek! Souhlasím s tím, že tady to působí pokrytecky. Vždycky, když byl v předchozích řadách nějaký problém podobného ražení, vedlo to k diskuzi a vyřešení toho problému. Tady když se někdo chtěl pokusit o diskuzi, byl slovy "shut up" umlčen. Samozřejmě, málokdo z nás tady diskutujících ví, jaké to je, být tou menšinou a muset řešit podobné věci. Ale to, jak se ta "rasistická karta" objevila mě popravdě zaskočilo, protože jsem prostě viděl v porotě dva hráče, kteří hráli tak příšerně, že byli vyloučeni. A ne dva černochy.

Na soc sítích se kvůli tomu strhl docela shitstorm. Upřímně musí bejt hrozně těžký jít v týhle době do reality show (týhle době = posledních cca 5 let), kdy jsou hráči okamžitě propíráni a kritizováni, dostávají nenávistný komentáře a podobně. Pamatuju si, jak ještě v době Cagayanu jsem dělal výcuc tweetů sem na stránku, a byla to sranda. Teď už bych se do toho jistě nepustil. Já si to rád zkritizuju na našem malým kočičím písečku o 10 lidech, ale všechny ty komentáře pod příspěvky Drey a Marryanne, to je prostě na hlavu...



Jasně, tak hráli blbě (ačkoliv Rockstroye jsem tam viděl rád, byl to typickej pracant, kterých už je taky pomálu v Survu). Ale Romeo hrál hůř. Našli by se i další kandidáti. A prostě když tam vypadnou v mergi hned čtyři černí za sebou, tak to chtě nechtě vypadá blbě a diskuze o tom je na místě, pokud jí otevřeli ti samí černoši. Jako je to komplikovaný, ale přesně jak se bavíme, jak to produkce pojala, bylo zcela blbé, čekal jsem i nějaký Jeffovo směřování + zapojení se ostatních a ne melodramatickou hudbu a hysterii. Takže jako se vším, je to komplikovaná situace, kde není černá a bílá (lol :D ) a jako taková si zasluhuje delikátní řešení a ne tohle ždímání emocí.

Rodann
Garant
Příspěvky: 57
Registrován: 26 zář 2014, 20:59

S42 - Survivor 42 - EP09

Příspěvekod Rodann » 02 kvě 2022, 16:18

To bylo něco strašnýho... Kdyby nebyl tak dobrej cast, tak už to quitnu taky. Lidi, radši čumte na australskýho Survivora, než na tuhle parodii sebe sama. :-? :please:

ritterqa
Příspěvky: 12
Registrován: 09 pro 2013, 19:47
Nejoblíbenější série: S02 - Austrálie, S06 - Amazon, S07 - Pearl Islands, S08 - All Stars, S12 - Panama, S13 - Cook Islands, S14 - Fiji, S15 - China, S16 - Micronesia, S17 - Gabon
Nejméně oblíbené série: S03 - Africa, S04 - Marquesas, S05 - Thailand, S11 - Guatemala
Bydliště: Ostrava, CZ

S42 - Survivor 42 - EP09

Příspěvekod ritterqa » 27 kvě 2022, 18:58

Nesedí mi jedna věc, tak snad mi ji někdo zodpoví. Jeff říkal, že kdyby Tori byla safe, tak vypadne Lindsey. Proč by automaticky vypadla ona? Přece by taky mohla využít té debilní kostky, ne?
TOP: Colleen(S01), Colby + Elisabeth + Jeff(S02), Etahn + Kelly + Kim P.(S03), Gabriel + Gina + Hunter(S04), Ken(S05), Rob(S06), Andrew + Darrah + Ryan O. + Sandra(S07), Amber + Colby + Ethan + Rich + Rob M.(S08), Ami + Eliza + Chad + John K. + Julie(S09) Angie + Ian + James + Jenn + Stephenie(S10), Brian + Jamie + Rafe + Steph(S11), Aras + Austin + Cirie + Danielle(S12), Cece + Jonathan + Sundra(S13), Alex + Edgardo + Michelle(S14), Aaron + Amanda + Eric + Todd (S15), Amanda + Ozzy(S16), Bob + Matty + Sugar(S17), Boston Rob + Candice + Colby+ Sandra (S20)

BOTTOM: Sue(S01), Jerri + Kimmi(S02), Brandon + Kim J. + Lindsey(S03), Sarah(S04), Jan + Shii Ann + Ted(S05), Shawna(S06), Lillian + Tijuana (S07), Jenna + Shii Ann(S08), Bubba + Chris + Rory + Scout + Twila(S09), Caryn + Coby(S10), Cao Boi + Flicka(S13), Dreamz + Lisi + Stacey(S14), Courtney + Jamie + Peih-Gee + Sherea (S15), Alexis + Chet + Joel + Natalie + Tracy (S16), Corinne + Crystal + GC + Gillian + Ken + Randy (S17), J'Tia + Tasha (S28)

cihi
Příspěvky: 298
Registrován: 16 lis 2014, 01:50

S42 - Survivor 42 - EP09

Příspěvekod cihi » 13 lis 2022, 02:05

Co takhle hrat hru? Ne, radeji budeme resit rasismus! Uz asi po 165, ale tentokrat me to opravdu uz dostalo...

Jak jsem fandil ve svych sezonach Jeremymu a jednou se mu to i povedlo dotahnout do konce a byl jsem za nej rad, tak doufam, ze tuto serii zadny "OSKLIVE SLOVICKO" nevyhraje - a ano, pisu to schvalne takto naprimo, protoze me cernosi nikdy v Survivoru nevadili a obcas jsem jim i fandil (viz. Jeremy), ale od te doby, co tam sami neustale resi rasismus, plakaji, jak je vsechno nefer, pritom jim minimalne v Survivoru nikdo nic spatneho nedela, tak to ze me akorat rasistu dela.

Tohle chteji Jeff Probst a produkce? Pokud ano, jdou spravnym smerem.

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

S42 - Survivor 42 - EP09

Příspěvekod cypher.eu » 14 lis 2022, 14:07

Naprosto chápu cihiho pohled a pohnutky, ne, že by mi černoši vadili tak jak to píše on, ale dle kritérií woke psychopatů zejména dnešních USA jsem rasista též, protože si dle mého černoši nezaslouží vůbec žádné speciální zacházení či ústupky atp. To, co se událo v tomto díle Survivoru se mělo veřejně rázně odsoudit, ale to by se v Americe rovnalo vyhazovu z práce a veřejnému lynči, fakt psycho v co se tahle země obrátila. Přitom nebýt těhle woke SJW psychopatů, co to v hlavě prostě a jednoduše nemají v pořádku, tak bych nad rasou nikdy ani nepřemýšlel - když jsem se jako cca 13 letý poprvé díval na Borneo, tak jsem měl Gervase rád kvůli jeho povaze a bylo mi úplně jedno jakou má barvu kůže, vůbec mi tyhle věci ani nepřišly na mysl, kdyby mi výše zmíněná woke individua za poslední dekádu doslova nervala do chřtánu skze reality show, televizní seriály, hollywoodské filmy atp. jací jsou černoši děsní chudáci a pomalu snad celý svět je proti nim a tak je nechme pokojně rabovat, být otevřeně rasistickými vůči bílým atd.

PS: je opravdu zvláštní, že se k tomuto dílu nikdy nevyjádřili zdejší SJW bijci strom-z a ten druhej co má na profilovce Doma (zapomněl jsem jeho nick), opravdu bych si moc rád přečetl jejich názor na to, co se v tomto díle odehrálo;)
Završením Survivora měla být 40. řada

Online
Uživatelský avatar
Yedko
Příspěvky: 264
Registrován: 10 úno 2020, 22:29
Nejoblíbenější série: 20, 16, 13, 1, 40
Nejoblibenější hráči: Domenick, Tony, Andrea, Brenda, Coach, Cirie, Yul, Richard
Nejméně oblíbené série: 39, 37, 35, 30, 21, 5
Kontaktovat uživatele:

S42 - Survivor 42 - EP09

Příspěvekod Yedko » 03 pro 2022, 10:46

Hej, jako nasralo mě to taky no. Perfektní série hlavně kvůli vzájemným vztahům zúčastněných a oni mají potřebu udělat rasistické zmrdy ze svých spoluhráčů i když ví že to tak není ve svém politickém boji. A to je dost nechutné a prostě realita. Ale i tak za to nemám potřebu psát něco o ubohé ublížené rase a negrech. Prostě to ten rok extrémně rezonovalo no...
Vytvářet pětačtyřicátou sérii (od roku 2000) není tak lehké, jako vytvářet osmou sérii (od roku 2016). Myslete, prosím, na to při vašem urážení. Pokud máte hlavní problém s tím koukat na více černochů a homosexuálů tak jste ubozí. Ale souhlasím, že US40 měla být sérii poslední...

strom-z
Příspěvky: 169
Registrován: 30 zář 2017, 15:59
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains, Micronesia, All-Stars, Cagayan, Second Chance, Samoa, Pearl Islands
dark horses: Gabon (hillarious), kontroverzní Caramoan za post-merge
Nejoblibenější hráči: US: Cirie, BRob, Parvati, Malcolm, Sandra, Kelley, Tony, Natalie A., Amanda, Andrea, Yul, Corinne AUS: Phoebe, Nick, Šamponela, Flick, Brooke, David, Benji, Craig, Henry, Sam (S3), Tessa, Kristie
Nejméně oblíbené série: Island of the Idols, Ghost Island, HvHvH, Thajsko (nedokoukal jsem)

S42 - Survivor 42 - EP09

Příspěvekod strom-z » 17 pro 2022, 20:52

Yedko píše: "Hej, jako nasralo mě to taky no. Perfektní série hlavně kvůli vzájemným vztahům zúčastněných a oni mají potřebu udělat rasistické zmrdy ze svých spoluhráčů i když ví že to tak není ve svém politickém boji. A to je dost nechutné a prostě realita. Ale i tak za to nemám potřebu psát něco o ubohé ublížené rase a negrech. Prostě to ten rok extrémně rezonovalo no..."

Well said :D :D

Jsem sem ted randomne nakoukl - ze jsem sem nic nenapsal opravdu nebyl nejaky "zly zamer", ale vetsinou bingeuju vic epizod a nekdy mam chut sem psat, jindy ne.

Pamatuju, ze kdyz jsem to videl, byly moje dojmy celkove jako u S41 - hrotej to na me nekdy az prilis, zaroven to do naky miry chapu a se svou historii plnou segregace si to Amici musej vyresit sami. Plus samozrejme clovek vidi jen 42 minut editu.

Nicmene tenhle moment konkretne zpetne nevyzniva dobre pro Dreu -
Spoiler!
v Ponderose podle vseho sirila pomluvy o Omarove rasismu, nicmene vubec se to neprokazalo, celej cast ho podrzel a resume je, ze Omar je tezkej sympatak a Drea bohuzel prolhana !@#%.
A ano, bohuzel opravdu pripad falesnyho rasismu a fuck Drea, ktera je evidentne vysoce problematicka bytost.
Naposledy upravil(a) ItalianManiac dne 19 kvě 2023, 07:29, celkem upraveno 3 x.
Důvod: doplněn spoiler tag k informaci o budoucím vyloučeném hráči

strom-z
Příspěvky: 169
Registrován: 30 zář 2017, 15:59
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains, Micronesia, All-Stars, Cagayan, Second Chance, Samoa, Pearl Islands
dark horses: Gabon (hillarious), kontroverzní Caramoan za post-merge
Nejoblibenější hráči: US: Cirie, BRob, Parvati, Malcolm, Sandra, Kelley, Tony, Natalie A., Amanda, Andrea, Yul, Corinne AUS: Phoebe, Nick, Šamponela, Flick, Brooke, David, Benji, Craig, Henry, Sam (S3), Tessa, Kristie
Nejméně oblíbené série: Island of the Idols, Ghost Island, HvHvH, Thajsko (nedokoukal jsem)

S42 - Survivor 42 - EP09

Příspěvekod strom-z » 17 pro 2022, 20:56

Ps: cyphere technicka - oznackovavat nekoho za "sjw bijce" (kdyz pritom vubec nejsem clovek, kterej by pronikani tehle temat do Survu nejak velebil do nebes, jen si holt dovoluju mit na to trosku komplexnejsi pohled) je asi stejne "cute" jako kdybych te z fleku nazyval rasistou, zaprdenym cechackem atd. ;)) - tak mozna zkus zustat na zemi a normalne argumentovat bez ad hominem (coz teda uprimne nevim, jestli je u tebe realny)

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

S42 - Survivor 42 - EP09

Příspěvekod cypher.eu » 05 led 2023, 19:01

strom-z píše:... jako kdybych te z fleku nazyval rasistou, zaprdenym cechackem atd. ;))
- teda asi z toho budeš v šoku hele, ale mně je naprosto u zádele jak mě ty nebo kdokoliv jiný nazývá :)

strom-z píše:...tak mozna zkus zustat na zemi a normalne argumentovat bez ad hominem
- o jakém argumentování to tu mluvíš? Chápeš význam slova "argument" a kdy ho použít ve větě?:) V textu výše jsem pouze vyjádřil částečný souhlas s cihim a poté do PS napsal, že by mě zajímal tvůj názor jakožto SJW bijce, za něhož tě považuji, to přece není žádný argument, polemika ani nic podobného z mé strany, pouze jsem vyslovil přání, které se mi splnilo, oba jste se tu k tomu vyjádřili, za což jsem rád a bral bych to býval jako uzavřenou věc nebýt tohoto tvého podivného a asi mírně ublíženého příspěvku... povšimni si, že na toho druhého jsem neměl potřebu vůbec reagovat, proč asi?:)
Završením Survivora měla být 40. řada

Uživatelský avatar
GodfatherCZ
Příspěvky: 149
Registrován: 28 zář 2016, 17:06
Nejoblíbenější série: Amazon , Redemption Island , Cagayan , Cambodia , Kaôh Rōng
Nejoblibenější hráči: ♥ Kelley Wentworth ♥
♥ Shonee Bowtell ♥
♥ Kat Edorsson ♥
♥ Sarah Moore ♥
Tony Vlachos
Ozzy Lusth
Jordie Hansen
George Mladenov
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur
Thailand
Nicaragua

S42 - Survivor 42 - EP09

Příspěvekod GodfatherCZ » 23 led 2023, 17:15

Čau Lidi .. ačkoliv v aktuální době to asi není zrovna ten nejlepší pozdrav ... nechtěl jsem to komentovat , ale také jsem zrovna bingnul k 9 dílu (už nechci čekat na titulky , nějak to se svojí AJ už zvládnu ) a z hrůzou jsem zjistil , že černoušci jsou zase ublížení , co je mi po tom přece ... jsi vocas co neumí hrát a všechny si proti sobě poštveš , tak je snad jedno jakou máš barvu pleti . :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :cry: :cry: :cry: :cry: :fuck: :fuck: . Je mi z té woke a BLM propagandy už seriozně na blití .. a to jinak byla docela dobrá řada .. vy ostatní to už víte kdo vyhraje , já se toho v tuto chvíli děsím .

PS : Chudák Tori .. :oops: :eee: :ass: sice nebyla zrovna nejlepší hráčkou na planetě , ale alespoň byl na ní příjemný pohled ngl .

Uživatelský avatar
Survivorfans
Příspěvky: 247
Registrován: 18 úno 2018, 16:37
Nejoblíbenější série: PI, Mikronésie, Samoa, HvV, Cagayan, Cambodia
Nejoblibenější hráči: Tony Vlachos, Rob Mariano, Russell Hantz, Jon Dalton, Rob Cesternino, Parvati Shallow, Kim Spradlin
Nejméně oblíbené série: Markézy, Thajsko, RI, SP, OW, Caramoan, Ghost Island,
Bydliště: Jižní Čechy

S42 - Survivor 42 - EP09

Příspěvekod Survivorfans » 19 kvě 2023, 01:18

Tenhle twist moc nemusím a přijde mi hodně zbytečný, ale je vidět že některý hráči toho chtějí krásně využít a díky tomu byla málem super epizoda a i podrázek + 1 očekávaný, kde by letěla holka se 4 výhodami. Je pouze škoda, že se poté opět vytáhlo téma rasismus, které nikoho nezajímá a akorát sere. Je vážně škoda, že v USA si nemůže produkce dovolit černochy zatrhnout aby to řešili mimo Surv. Od toho je podle mě politika. :arrow:
Je vážně zajímavý, jak se obě zachránili už jen tím že to téma vytáhli, protože zbylí 3 aby se po tomhle báli vůbec vylézt na ulici :vomit:, pokud by i tak Dreu (nebo i Maryanne) nějak oblafli a vyloučili.

:idea: :idea:
Lamik.lamity píše:. Ale to, jak se ta "rasistická karta" objevila mě popravdě zaskočilo, protože jsem prostě viděl v porotě dva hráče, kteří hráli tak příšerně, že byli vyloučeni. A ne dva černochy.

Pepi píše:Source of the post Tak jsem bingenul všech 9 dílů, abych se na konci 9. dílu na celou sezonu nasral :D Ani nevím, co k tomu říct, snad jen to, že s větším počtem černošských hráčů je zkrátka větší pravděpodobnost, že vypadnou klidně dva černoši po sobě bez jakékoliv souvislosti.


Zpět na „S42 - Survivor 42“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti