S42 - Survivor 42 - EP01

Mamanuca Islands, Fiji
May 2021 - June 2021
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

S42 - Survivor 42 - EP01

Příspěvekod ItalianManiac » 09 bře 2022, 09:13

Epizoda 1
10.3.2022


První 4 minuty premiéry Survivor 42 můžete vidět například zde: https://ew.com/tv/survivor-42-premiere- ... rst-twist/
:beer:
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

S42 - Survivor 42 - EP01

Příspěvekod Lamik.lamity » 10 bře 2022, 06:26

This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

S42 - Survivor 42 - EP01

Příspěvekod Lamik.lamity » 10 bře 2022, 08:26

Oukej, tohle je nejkrásnější symbol imunity od 25. série :love: Ale proč druhý kmen dostane podstavec? :D

Jacksona je mi tuze líto, fakt jsem se na něj těšil. Snad se zdravotně dá dokupy a třeba ho uvidíme v nějaký další sérii společně s Patem z DvG a Kourtney z OW :D

Jonathan ve videích před soutěží říkal, že chce být stejný jako Ozzy, Joe a podobní. A musím říct, že fyzicky naprosto likviduje ostatní. Nutno teda poznamenat, že konkurence není velká...

Zelený kmen je mi rozhodně nejsympatičtější, vypadá to, že to bude jeden velký chaos.

Z modrého kmene jsem se nejvíc těšil na Tori, která ale do soutěže vletěla jako dělobuch a jsem zvědav, zda stejně rychle vyletí. Zacha je mi docela líto, vypadal, že by s ním mohla být sranda a jeho typ humoru mi docela seděl.

Fandím: Hai, Jenny, Mike, Omar
Nefandím: překvapivě zatím nikdo takový není
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

S42 - Survivor 42 - EP01

Příspěvekod Lamik.lamity » 11 bře 2022, 09:39

Zdá se, že všichni, kteří loni vyhrožovali, že se přestanou koukat, skutečně přestali!
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

Uživatelský avatar
Spacecore
Příspěvky: 38
Registrován: 08 dub 2015, 22:43
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains
Nejoblibenější hráči: Boston Rob, Richard Hatch, Ethan Zohn, Sandra Diaz, Rusell Hantz, Malcolm Freberg, Tony Vlachos, Spencer Bledose ...
Nejméně oblíbené série: S každou další se prohlubuje dno
Kontaktovat uživatele:

S42 - Survivor 42 - EP01

Příspěvekod Spacecore » 11 bře 2022, 09:39

Nechci chválit dne před večerem, ale první díl dost dobrý! Oproti předchozí řadě teda! Cast je výborný, vyloženě je mi málokdo nesympatický a v oranžovém a zeleném kmeni je hodně sympošů. A modrý se asi požere sám, tak taky je na co koukat. Je vidět, že i produkce se lehce poučila a nerve to tak na sílu všechno jako v předchozí řadě a i střih vypadá lépe. Mnohem víc mi připadalo, že se dívám na starého Survivora a ne na podělanou 41čku. Možná to dělá cast, fakt nevím, ale je vidět i rozdíl v tom, že si oproti předchozí řadě vybrali řešení trojúhelníků místo vody, anebo hnedka použili Shot in the dark (byť neúspěšně, škoda).

Zkrátka pořád může dojít k průserům, ale zatím ta řada vypadá lépe a důstojněji než loňská :idea:

Ozzsao
Příspěvky: 20
Registrován: 28 úno 2018, 14:37
Nejoblíbenější série: Cook islands, HvV, Cagayan, DvG
Nejoblibenější hráči: Richard Hatch, Elisabeth Hasselbeck, Rupert Boneham, Tom Westman, Yul Kwon, Tony Vlachos, Stephanie Johnson, Davie Rickenbacker

S42 - Survivor 42 - EP01

Příspěvekod Ozzsao » 11 bře 2022, 12:17

Na každou řadu se vždy těším bez ohledu na klesající kvalitu, a takhle není výjimkou.

Lamik.lamity píše:Source of the post Oukej, tohle je nejkrásnější symbol imunity od 25. série Ale proč druhý kmen dostane podstavec?


Ten podstavec mě taky pobavil :D

Lamik.lamity píše:Source of the post Jacksona je mi tuze líto, fakt jsem se na něj těšil. Snad se zdravotně dá dokupy a třeba ho uvidíme v nějaký další sérii společně s Patem z DvG a Kourtney z OW


Pat se mi vybavil hned, tam mi to ale přišlo ještě smutnější, protože to byla Nehoda. Jackson evidentně věděl, že má nějaké zdravotní trable, a proto mohl odstoupit, určitě by zvládli někoho na poslední chvíli doplnit, aby tím začátek série nebyl zhehodnocený. Je mi ale jasný, že musí být těžký vzdát se svého snu, zvlášť když se hlásil už do 21. řady a teď se mu po 10 letech zničehonic ozvali, že ho berou. Jestli jsem to správně pochopil, tak se tenkrát hlásil ještě jako žena, to musela být produkce překvapená.

První díl mě bavil. Rob s Mikem v RHAP správně odhadli, že modří budou v soutěžích nejslabší. Ta fyzická síla tam schází na první pohled.
Zarazilo mě, že to ze střihu vypadalo, že strategické chyby dělali všichni kromě Zacha (Tori a její "nenápadné" hledání symbolu, Rocksroy a jeho komandování, Romeo a jeho reakce typu "zbláznil ses, toho volit nebudu, budu volit tak, jak chci", Drea a její překvapivá snaha vyřadit Rocksroye z "její" aliance starších členů...), a i přesto vypadl Zach. Je ale pravda, že sám udělal chybu, když Tori řekl, že o ní Drea šíří, že hledala symbol, a zároveň bylo logické, že by měl odejít on nebo Romeo vzhledem k fyzické síle. Romeo ho moc nepodržel, když Dree vymluvil vyloučení Rocksroye :-D asi nečekal, že se pak cílem stane Zach, kterého chtěl zachránit.

Jsem zvědavý, jak to v tomhle kmenu bude dál, asi to bude divočina :-D

St.James Park
Příspěvky: 77
Registrován: 25 pro 2013, 15:52
Nejoblíbenější série: Hvv, Micronesia, Amazon, Tocantins, Phillipines, Cagayan, Second Chance, Millenials vs. Gen X, David vs. Goliath. Všechny série Australské verze.
Nejoblibenější hráči: USA: Rob C., B.Rob , Russel, Stephen, Brian, Jenna M., Kim, Malcolm, Parvati, Spencer, Corinne.
AUS: SHONEE, Benji, Phoebe, David, Harry, Nick, Luke, Sarah, Jericho, V All-Stars i Brooke.
Nejméně oblíbené série: Vanuatu, Thailand a celý "Probstivor" s výjimkou sérií 25, 28, 30, 31, 33, 37

S42 - Survivor 42 - EP01

Příspěvekod St.James Park » 11 bře 2022, 22:57

Podle fotek před sérií jsem tušil, že ten cast je mnohem lepší než v s41, zatím se to potvrzuje i když ti hráči jsou přece jenom o dost jiní, než jsem čekal. Je to pořád jen první epizoda, takže nebudu předbíhat s definitivním hodnocením. Probstivor twisty a povinná dávka slz nesmí chybět, naštěstí jí nebylo tolik, aby to bylo nesnesitelné. Překvapil mě střih...myslel jsem, že vypadne Tori a nakonec to odnesl Zach. Za to jsem rád, na Tori jsem byl před sezónou dost zvědavý ale vlétla do toho dost po hlavě, takže tam možná asi dlouho nevydrží. Na další díly budu koukat, myslím že tuhle sérii bych mohl na rozdíl od té minulé snad zvládnout i celou... :D :D
A last in the Czechoslovak fans from Survivor

Truestory
Příspěvky: 77
Registrován: 18 bře 2018, 14:05

S42 - Survivor 42 - EP01

Příspěvekod Truestory » 14 bře 2022, 11:57

České titulky na to asi ještě nejsou že?
Mám ještě jeden dotaz. Já viděl jen první US serii. Mluví tam často o jiných sériích? Nerad bych byl vyspoilerovaný. Ono mě to štve i u komentářích v CZSK. Protože se tam často mluví o nějakém Ozzym a takže asi bude dobrý(pravděpodobně vyhraje) :cry:
Oblíbenci
US S01: Rudy S02: Keith, Rodger, Elizabeth
RO S01: David, Petra S02: Radim, Katka, Terry
CZSK S01: Vladimír, Adam, Tomáš Z, Chili S03: Mikýř, Kristýna

Holky :love:
US S01: Collen, Stacey, Jenna S02: Elizabeth, Amber, Jerri
RO S01: Katie, Kačka, Petra S02: Terry, Nikol, Martina
CZSK S01: Xénia, Veve, Dominika S03: Kristýna, Ráchel, Yenifer

Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

S42 - Survivor 42 - EP01

Příspěvekod ItalianManiac » 14 bře 2022, 13:46

Truestory píše:Source of the post České titulky na to asi ještě nejsou že?
Mám ještě jeden dotaz. Já viděl jen první US serii. Mluví tam často o jiných sériích? Nerad bych byl vyspoilerovaný. Ono mě to štve i u komentářích v CZSK. Protože se tam často mluví o nějakém Ozzym a takže asi bude dobrý(pravděpodobně vyhraje) :cry:


České titulky nejsou, dodělávám teprve S41 :heat:

Doporučuju si série postahovat a sledovat chronologicky. Často se do sérií vrací hráči, kteří už někdy hráli, a pak tam samozřejmě zmíní, jak v původní sérii skončili. Kapitola sama pro sebe jsou pak série typu All-Stars (S8), Fans vs. Favorites (S16, S26), Heroes vs. Villains (S20), Cambodia / Second Chances (S31) nebo Winners at Wars (S40, kde se do hry vrátili pouze ti, co minimálně jednou vyhráli) ;)

A to nemluvím o tom, že i v klasických sériích soutěžící často zmiňují předchozí hráče nebo vítěze, např. že by chtěli hrát jako oni. Pro kompletní un-spoiled zážitek tedy doporučuju nakoukat všechny série (a do té doby se vyhýbat fóru, protože spoilery se tu někdy nedají uhlídat) 8)
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Truestory
Příspěvky: 77
Registrován: 18 bře 2018, 14:05

S42 - Survivor 42 - EP01

Příspěvekod Truestory » 14 bře 2022, 15:42

ItalianManiac píše:Source of the post

České titulky nejsou, dodělávám teprve S41 :heat:

Doporučuju si série postahovat a sledovat chronologicky. Často se do sérií vrací hráči, kteří už někdy hráli, a pak tam samozřejmě zmíní, jak v původní sérii skončili. Kapitola sama pro sebe jsou pak série typu All-Stars (S8), Fans vs. Favorites (S16, S26), Heroes vs. Villains (S20), Cambodia / Second Chances (S31) nebo Winners at Wars (S40, kde se do hry vrátili pouze ti, co minimálně jednou vyhráli) ;)

A to nemluvím o tom, že i v klasických sériích soutěžící často zmiňují předchozí hráče nebo vítěze, např. že by chtěli hrát jako oni. Pro kompletní un-spoiled zážitek tedy doporučuju nakoukat všechny série (a do té doby se vyhýbat fóru, protože spoilery se tu někdy nedají uhlídat) 8)




Díky za tvou odpověď a i práci na titulkách :idea:

Tak to je škoda. Bavilo by mě to prožívat s dalšími, ale ty spoilery by mi vadily strašně moc :/
Oblíbenci
US S01: Rudy S02: Keith, Rodger, Elizabeth
RO S01: David, Petra S02: Radim, Katka, Terry
CZSK S01: Vladimír, Adam, Tomáš Z, Chili S03: Mikýř, Kristýna

Holky :love:
US S01: Collen, Stacey, Jenna S02: Elizabeth, Amber, Jerri
RO S01: Katie, Kačka, Petra S02: Terry, Nikol, Martina
CZSK S01: Xénia, Veve, Dominika S03: Kristýna, Ráchel, Yenifer

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

S42 - Survivor 42 - EP01

Příspěvekod Lamik.lamity » 14 bře 2022, 19:08

Truestory píše:Source of the post

Tak to je škoda. Bavilo by mě to prožívat s dalšími, ale ty spoilery by mi vadily strašně moc :/


Stejně nás tu nediskutuje příliš. Můžeme se dohodnout, že nebudeme u dalších episod psát spoilery na předchozí série ;)
V samotných sériích se bohužel spoilerům nevyhneš.
Série, kam se vrátili hráči z předchozích řad, jsou 8, 11, 16, 20, 22, 23, 25, 26, 27, 31, 34, 38, 39 a 40 (doufám, že se nepletu :D ) Ale je taky spousta sérií, kde se zmiňují jiní hráči (chci hrát jako x, musíme toho člověka vyloučit, protože je jako x, x drží rekord v téhle soutěži a podobně). Tomu se bohužel úplně vyvarovat nedá. Taky, pokud se nebudeš dívat chronologicky, radši přeskakuj Reuniony (setkání hráčů po přečtení hlasů pro vítěze), tam se to spoilery jen hemží
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

Truestory
Příspěvky: 77
Registrován: 18 bře 2018, 14:05

S42 - Survivor 42 - EP01

Příspěvekod Truestory » 15 bře 2022, 09:00

Lamik.lamity píše:Source of the post

Stejně nás tu nediskutuje příliš. Můžeme se dohodnout, že nebudeme u dalších episod psát spoilery na předchozí série ;)
V samotných sériích se bohužel spoilerům nevyhneš.
Série, kam se vrátili hráči z předchozích řad, jsou 8, 11, 16, 20, 22, 23, 25, 26, 27, 31, 34, 38, 39 a 40 (doufám, že se nepletu :D ) Ale je taky spousta sérií, kde se zmiňují jiní hráči (chci hrát jako x, musíme toho člověka vyloučit, protože je jako x, x drží rekord v téhle soutěži a podobně). Tomu se bohužel úplně vyvarovat nedá. Taky, pokud se nebudeš dívat chronologicky, radši přeskakuj Reuniony (setkání hráčů po přečtení hlasů pro vítěze), tam se to spoilery jen hemží



Rozumím. Já budu koukat jinak určitě chronologicky. Výjimku jsem chtěl udělat pouze u téhle aktuální série. Ale asi máte pravdu, že je zbytečný si to nechat vyspoilerovat přímo od hráčů S42 :)
Oblíbenci
US S01: Rudy S02: Keith, Rodger, Elizabeth
RO S01: David, Petra S02: Radim, Katka, Terry
CZSK S01: Vladimír, Adam, Tomáš Z, Chili S03: Mikýř, Kristýna

Holky :love:
US S01: Collen, Stacey, Jenna S02: Elizabeth, Amber, Jerri
RO S01: Katie, Kačka, Petra S02: Terry, Nikol, Martina
CZSK S01: Xénia, Veve, Dominika S03: Kristýna, Ráchel, Yenifer

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

S42 - Survivor 42 - EP01

Příspěvekod brninho » 16 bře 2022, 02:03

Možná je to znak toho, že stárnu, ale v téhle epizodě mě ta příběhová linka soutěžících bavila víc než gameplay, což se prostě nestává :D segment s Danielem byl pro mě nejsilnější a palec nahoru pro něj, i když si myslím že mě bude trošku lézt na nervy v příští epizidě.
Cast zatím hodnotím velmi pozitivně, je tam na první dobrou hodně charakterů, míň vaty, tak snad vata nepřevezme moc a bude to zajímavý až do konce.
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Uživatelský avatar
dias258cz
Příspěvky: 112
Registrován: 26 říj 2014, 12:41
Nejoblíbenější série: s2,s7,s8,s12,s13,s16,s18,s20,s22,s25,s28,s31
Nejoblibenější hráči: Penner, Malcolm, Mariano, Tom Westman, Sandra, Wenthworth, Hatch a Corinne, Tyson, Parvati, Tony
Nejméně oblíbené série: s4,s5,s26,s14,s21,s24,s29

proč 26? Kvůli Castu, který tam neměl co dělat!!!
Kontaktovat uživatele:

S42 - Survivor 42 - EP01

Příspěvekod dias258cz » 17 bře 2022, 10:54

Musím uznat, že po S41 bylo tohle příjemné překvapení. Cast vypadá na hodně zajimavý kousek. :hungry:
Favs
Ethan, Danni, Dennis, Boston Rob, Parvati, Jeremy, Tony, Tyson, Sandra, Kim, Yul, Michelle

Get out
Sarah, Sophie, Ben, Adam, Nick, Wendell,

Nevadí/Nefandím
Natali, Amber

Uživatelský avatar
SiGi
Sponsor
Příspěvky: 37
Registrován: 27 srp 2013, 16:21
Nejoblíbenější série: S25 - Philippines
Nejoblibenější hráči: Ozzy, Malcolm
Bydliště: Ostrava

S42 - Survivor 42 - EP01

Příspěvekod SiGi » 10 čer 2022, 21:49

dias258cz píše:Source of the post Musím uznat, že po S41 bylo tohle příjemné překvapení. Cast vypadá na hodně zajimavý kousek. :hungry:

Tak mi ten cast připadá dost umělý - povinně zastoupené různé rasy, různé pleti, muži, ženy i transky či dále nedefinovatelné sexuální typy a orientace. Zastoupení mladí i starší, hubení i tlustí, atd. Skoro jako se kdysi vtipně říkalo, že nejvhodnější účastník je těhotná černoška na invalidním vozíku...Nějaké Malcolmy nebo Ozzy už zřejmě nebudeme moct očekávat.

cihi
Příspěvky: 298
Registrován: 16 lis 2014, 01:50

S42 - Survivor 42 - EP01

Příspěvekod cihi » 15 říj 2022, 23:47

Zdrahal jsem si to dlouhou dobu pustit, nakonec pustil, no a udelal chybu :D protoze je z toho opet patlanina, ve ktere se resi spolecensky sracky ve velkem.

Dnes jsme meli na poradu dne transgender problematiku a take leky, co jsou tak trochu droga :D Super, to presne chcete videt v Survivoru!

Ten transgender mi pripadal jako chlap, kdyby neprisel se svym srdceryvnym projevem, tak si ani nevsimnu, ze byl zena - sakra nejde jim presne o tohle, aby nebyli poznat? Tak proc to sakra vytahuje? :D To brani prasku taky nemuseli rozebirat, proste stahujeme ze hry ze zdravotnich duvodu a hotovo - koho to sakra zajima?

Jinak mi pripadne, ze se z americkyho Survivoru (kdysi skvele hry se skvelym castingem) stava akorat taboreni bandy nejruznejsich podivinu s hromadou spolecenskych problemu, ktere je potreba behem 24 dnu nutne vyresit :D Trapas proste.

Asi to za trest dokoukam, ale dalsi serie uz ani omylem...

Uživatelský avatar
Survivorfans
Příspěvky: 247
Registrován: 18 úno 2018, 16:37
Nejoblíbenější série: PI, Mikronésie, Samoa, HvV, Cagayan, Cambodia
Nejoblibenější hráči: Tony Vlachos, Rob Mariano, Russell Hantz, Jon Dalton, Rob Cesternino, Parvati Shallow, Kim Spradlin
Nejméně oblíbené série: Markézy, Thajsko, RI, SP, OW, Caramoan, Ghost Island,
Bydliště: Jižní Čechy

S42 - Survivor 42 - EP01

Příspěvekod Survivorfans » 15 kvě 2023, 11:27

Tak jsem taky konečně zas po delší zkusil americký surv a musím přiznat, že jsem hodně milej překvapený a díl se mi líbil. ;) Po S41 jsem čekal něco podobného.
Casting se hodně povedl, sice vysloveně nikomu nefandím, ale nečekaně mi nikdo nevadí. :) Soutěže jsou dobrý a tak trochu klasiky. :idea:
Jen mě trochu nemile překvapil Jackson, sice ho chápu, ale akorát zbytečně zabral někomu místo. Je taky otázka jestli si to neměla před startem trošku víc ohlídat produkce. :-?

Jediný co mi vadí, tak že soutěžící opět mají hodně výhod, a snad jich tam nebude zas tolik že si divák potom sotva pamatuje kdo co všechno má.
Určitě se mi ale líbí to propojení s ostatními z jiných kmenů. :idea:

Snad tedy série bude pokračovat v nastoleným tempu a budu po letech opět nadšen i z téhle verze survu. ;)


Zpět na „S42 - Survivor 42“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti