S42 - Survivor 42 - EP03

Mamanuca Islands, Fiji
May 2021 - June 2021
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

S42 - Survivor 42 - EP03

Příspěvekod ItalianManiac » 23 bře 2022, 21:38

Epizoda 3
24.3.2022
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Uživatelský avatar
dias258cz
Příspěvky: 112
Registrován: 26 říj 2014, 12:41
Nejoblíbenější série: s2,s7,s8,s12,s13,s16,s18,s20,s22,s25,s28,s31
Nejoblibenější hráči: Penner, Malcolm, Mariano, Tom Westman, Sandra, Wenthworth, Hatch a Corinne, Tyson, Parvati, Tony
Nejméně oblíbené série: s4,s5,s26,s14,s21,s24,s29

proč 26? Kvůli Castu, který tam neměl co dělat!!!
Kontaktovat uživatele:

S42 - Survivor 42 - EP03

Příspěvekod dias258cz » 24 bře 2022, 11:20

Musím pochválit výkon Jonathana a jen chci dodat, že série se mi moc líbí. Kmenová rada byla taky moc zajímavá, po dlouhé s41 se těším na další díl :hungry:
Favs
Ethan, Danni, Dennis, Boston Rob, Parvati, Jeremy, Tony, Tyson, Sandra, Kim, Yul, Michelle

Get out
Sarah, Sophie, Ben, Adam, Nick, Wendell,

Nevadí/Nefandím
Natali, Amber

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

S42 - Survivor 42 - EP03

Příspěvekod Lamik.lamity » 24 bře 2022, 16:28

This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

S42 - Survivor 42 - EP03

Příspěvekod Lamik.lamity » 24 bře 2022, 16:31

Můj první favorit vypadnul. A to tak, že za to vůbec nemohl, ale mohly za to debilní twisty a hráči, kteří do všeho šli po hlavě. Doufám, že v týhle sérii vyhraje někdo, kdo se těch twistů vůbec nezúčastní, protože to tu hru už hodně mrší.
Fandím: Hai, Mike, Jonathan, Omar
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

Levascue
Příspěvky: 29
Registrován: 11 čer 2017, 16:54
Nejoblíbenější série: US - Čína.
AU - 2. obnovená sezóna (2017)
CZE - Robinsonův ostrov 2
Nejoblibenější hráči: US -
Tony Vlachos. Michele Fitzgerald. Kelley Wenworth.

AU -
Shonee Bowtell. David Genat. George Mladenov.

CZE -
Miroslav Hotový. Kateřina Koubová. Marek Orlík.
Nejméně oblíbené série: 41. série. Nicaragua(NaOnka!!!!; má cenu psát více?). Heroes vs Healers vs Hustlers. Island of Idols.

S42 - Survivor 42 - EP03

Příspěvekod Levascue » 25 bře 2022, 09:08

Uvažování Chanelle trošku nechápu - Omara ujišťuje, že si rozhodně dnes nemůže dovolit riskovat hlas a pak udělá přesný opak, i když si snad musí být vědoma, že Omar svoje rozhodnutí postaví na jejím předchozím trvzení a hlas riskne. Škoda, Jenny jsem fandil. Daniel musel zatloukat a svalit vinu na Chanelle, ale byl to logický tah aby z toho vyšel ve většinové alianci. Předpokládám ale, že daleko nedojde, max. do poroty. Jonathan je neskutečný válec a vypadá to, že má i relativně přehled o hře, jsem na něj dále zvědavý.
Fandím - Jonathan, Omar, Hai. Tori.
O kom si myslím, že vyhraje - Swati.

St.James Park
Příspěvky: 77
Registrován: 25 pro 2013, 15:52
Nejoblíbenější série: Hvv, Micronesia, Amazon, Tocantins, Phillipines, Cagayan, Second Chance, Millenials vs. Gen X, David vs. Goliath. Všechny série Australské verze.
Nejoblibenější hráči: USA: Rob C., B.Rob , Russel, Stephen, Brian, Jenna M., Kim, Malcolm, Parvati, Spencer, Corinne.
AUS: SHONEE, Benji, Phoebe, David, Harry, Nick, Luke, Sarah, Jericho, V All-Stars i Brooke.
Nejméně oblíbené série: Vanuatu, Thailand a celý "Probstivor" s výjimkou sérií 25, 28, 30, 31, 33, 37

S42 - Survivor 42 - EP03

Příspěvekod St.James Park » 25 bře 2022, 09:48

Dobrá epizoda, ale ty twisty do toho zasahují fakt moc. Pokud by Probstivor twistů nebylo, série by měla možná i potenciál dostat se hodně vysoko do mého žebříčku sérií. Takhle ale je tu ten samý problém, který trápí všechny poslední série - twisty zbytečně ničí potenciálně dobrou hru hráčů.

Cast je úplně jiný level než minule. Nechápu jak mohli do s41 vybrat takovou nezáživnou sebranku nýmandů a do s42 obsadit tenhle cast, který by (možná) snesl i srovnání s old school. Zatímco s41 absoutně bez zájmu, tady se opět těším na další díly.

Favs - Jonathan, Omar, Hai, Daniel, Tori, Rocksroy
Zábavné postavičky ale nefandím - Mike, Romeo, Maryanne
Fajn, ale nic víc - Lydia, Lindsey, Chanelle
Nic o nich nevím - Drea, Swati (v téhle epizodě modří neměli vůbec žádný prostor :cry: )
Vyloženě mě sere - Nikdo, zatímco v s41 to byla většina castu. :D :D
A last in the Czechoslovak fans from Survivor

Ozzsao
Příspěvky: 20
Registrován: 28 úno 2018, 14:37
Nejoblíbenější série: Cook islands, HvV, Cagayan, DvG
Nejoblibenější hráči: Richard Hatch, Elisabeth Hasselbeck, Rupert Boneham, Tom Westman, Yul Kwon, Tony Vlachos, Stephanie Johnson, Davie Rickenbacker

S42 - Survivor 42 - EP03

Příspěvekod Ozzsao » 25 bře 2022, 12:30

Jak obecně nemám příliš twistů rád, tak tady mi zatím nevadí. Mike ani Chanelle nepřišli o své hlasy nespravedlivě, oba věděli, že při svém rozhodnutí riskují. Souhlasím s Levascue, že jednání Chanelle nedává smysl, ale třeba je ten střih zavádějící, nevím. Nedivím se Omarovi, že to risknul, z toho co jsme viděli, jsem si neuměl představit, že Chanelle svůj hlas riskne taky.

Mike i Chanelle se teď dostali do velmi nevýhodné pozice, absolutní respekt naopak zaslouží Hai za to, že nevyměknul. Navíc hned odhalil, že je s Chanelle něco špatně a zbystřil i na kmenovce při nešikovném vyjádření Daniela. Zajímalo by mě, jestli do té doby byl ochotný přistoupit na to jejich dělení hlasů a hlasovat pro Mikea. Každopádně mě jako hráč potěšil, a proto jsem rád, že ve hře zůstala Lydia jako jeho nejbližší spojenec. Jako dvojice jsou pro mě rozhodně zajímavější než Mike s Jenny.

Výkon Jonathana ve výzvě asi netřeba komentovat :idea: :first:

Fandím: Hai, Jonathan, Omar, Lindsey
Zajímaví: Daniel, Mike, Maryanne, Romeo

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

S42 - Survivor 42 - EP03

Příspěvekod brninho » 26 bře 2022, 09:43

Souhlasím, že tady za debilitu Chanelle twist až tak nemůže a při vědomosti že Mike je bez hlasu to nebyla zas tak těžká matematika zvolit protect...anebo prostě v duchu hesla "better be safe than sorry" jít do volby Jenny a celej tyjátr, kterej tenhle kmen do budoucna dost oslabil, by se nestal.

Daniel je wild card a podle mě se prošpekuluje k rychlýmu konci...nebo k úplnýmu finále protože jak víme,tak v okamžiku sloučení nastanou velké komplikace pro Jonathana,.....dlouho nic a pak další řekněme fyzicky zdatnější soutěžící (byť v téhle sérii je to one man show), takže Daniel je z obliga. Hai u mě stoupnul na ceně, využil Danielova prořeknutí že je pussy a držel se hlasu pro Lydii, což by i procentuálně dávalo smysl v jeho prospěch při tahání kamenů.

Celkově to do sloučení, který určitě nastane brzo, vypadá nadějně, žádnej dominantní kmen, "zelení" a "modří" netáhnou za jeden provaz, "oranžoví" mají ve svých řadách jen Omara,kterej zatím ukazuje náznaky strategické hry a navíc po první IC ve sloučení kde bude v hlavní roli balanc nebo puzzle přijdou o Jonathana. Nevypadá to zatím špatně (byť opakuji svou mantru z minulé sezony že vítěz nebude plnohodnotný kvůli neúplnýmu počtu dní ve hře).
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Uživatelský avatar
Spacecore
Příspěvky: 38
Registrován: 08 dub 2015, 22:43
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains
Nejoblibenější hráči: Boston Rob, Richard Hatch, Ethan Zohn, Sandra Diaz, Rusell Hantz, Malcolm Freberg, Tony Vlachos, Spencer Bledose ...
Nejméně oblíbené série: S každou další se prohlubuje dno
Kontaktovat uživatele:

S42 - Survivor 42 - EP03

Příspěvekod Spacecore » 30 bře 2022, 14:27

Takové nepřeberné množství výhod a hlavně nevýhod by nevadilo možná ve sloučení, kde máme 10-12 hráčů, ale jakmile jde na kmenovku pět a půl člověka, z toho půlka nemá hlas, druhá půlka má výhodu, tak to fakt není zajímavější, ale opruz. To aby si člověk vzal brejle aby jenom pobral souvislosti všech twistů. Vždyť si to ani nestihne u diváka sednout. Naštěstí to zachraňuje fakt výbornej cast, který je aspoň když už ne fyzický (ta challenge? :) ) tak sociální a strategický. A sympatický. Takže favoritů je hodně a doufejme, že se některý z nich zaslouženě probojuje až k vítězství a nedopadne to jak minule. Řekl bych, že se ale poučili i co se týče střihu a tak už se nám vítěz někde mezi edity rýsuje a nebude to jako s Erikou minule.

Rodann
Garant
Příspěvky: 57
Registrován: 26 zář 2014, 20:59

S42 - Survivor 42 - EP03

Příspěvekod Rodann » 13 dub 2022, 17:07

Na americkém Survivoru je krásně vidět, jak moc mu škodí postprodukce, potažmo tak krátký airtime. Tahle řada je jako nebe a dudy oproti té minulé, a to i přes fakt, že jsou de facto stejné twisty a novinky, ale tady to prostě dělají poměrně sympatičtí hráči. Naopak oproti australské verzi tu strašně schází ta epičnost a hlavně edit a střih - tohle je celé nějaké smrštěné něco, ale s protinožci se to nemůže rovnat. Ale pořád zatím dobré.

Pepi
Příspěvky: 80
Registrován: 21 srp 2014, 19:09
Nejoblíbenější série: 16, 20, 28, 13, 40
Nejoblibenější hráči: Cirie, Sandra, Tony
Nejméně oblíbené série: 38, 5, 29, 26, 35
Bydliště: Praha

S42 - Survivor 42 - EP03

Příspěvekod Pepi » 30 dub 2022, 17:17

Přijít o hlasy, potenciálně až do sloučení, kvůli výhodě, kterou by na Mikeovo místě otevřeli snad všichni, mi přijde hodně krutý. Zato Channelle přišla o hlas naprosto zaslouženě. Prohlásit, že je dost na prd se odloučit od týmu těsně před kmenovkou, načež riskovat svůj hlas, může fakt jenom idiot. Nejhorší na tom je, že z toho nejhůř vyšel Daniel, který se chudák musel rozhodnout mezi flipnutím a 25% šancí, že defaultně vyletí, jenom kvůli jeho greedy spojenkyni. Jenny mi je líto, je celkem potupný takhle odejít. Hai a Lydia vypadají celkem loajálně, takže je mnohem perspektivnější se spojit s nimi, než se Chanelle. Uvídíme, jestli Danielovi odpustí.

Z oranžovýho kmene mě nejvíc baví Maryanne. Ona je tak innocent :D "I've watched all episodes except six episodes of Tocantins," může upřímně říct asi fakt jenom ona. :D A celkově je cast zatím hodně povedený. Žádný náznak, že by se to zvrtlo v nějakou woke sračku... dokonce kupodivu přemýšlím, že ten zbytek epizod binge-watchnu, fakt mě to baví.
Seen:
Survivor: 1-42
TAR: 19-23, 25, 26, 28, 30-32


Zpět na „S42 - Survivor 42“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti