S42 - Survivor 42 - EP04

Mamanuca Islands, Fiji
May 2021 - June 2021
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

S42 - Survivor 42 - EP04

Příspěvekod ItalianManiac » 30 bře 2022, 23:37

Epizoda 4
31.3.2022
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

S42 - Survivor 42 - EP04

Příspěvekod Lamik.lamity » 31 bře 2022, 06:24

This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

S42 - Survivor 42 - EP04

Příspěvekod Lamik.lamity » 31 bře 2022, 08:45

Zelený kmen mě baví, oranžovému fandím, modrý mě v podstatě nezajímá. Velmi se mi líbí dvojice Omar - Jonathan. Jonathan vypadá obzvlášť jako by se pro Survivor narodil. Fyzicky likviduje ostatní, strategicky myslí velmi slušně. Doufám, že ještě chvilku vydrží.
...Svati, kde začít... (to jsou mimochodem ty spoilery v epizodách, o kterých jsem mluvil, tuším, v první epizodě
Spoiler!
1. Boston Rob nevypadl jako čtvrtý
2. Ani ty jsi nevypadla jako čtvrtá
3. Boston Rob ani nevyhrál All Stars


Nechápu, jak se tam Tori stále drží, ale zatím mi ještě pořád nevadí :D Jediná, která mi začíná vadit, je ta afektovaná mladá holka z oranžového kmene... Maryenne?

Jo, a shot in the dark vůbec nefunguje :D

Fandím: Omar, Jonathan, Mike, Hai
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

S42 - Survivor 42 - EP04

Příspěvekod hozu » 31 bře 2022, 13:19

Docela by mě zajímalo, kdy už konečně budou všichni hlasovat na TC. Asi nikdy, řekl bych :D . Docela překvapilo, že byla soutěž o odměnu, ačkoliv teda dost taková bizarní. Ale asi dává smysl, že při situaci s jídlem, i hromada ryb zní jako perfektní odměna.

Zatím se musím přiznat, že jsem tu úplně favorita nenašel. Cast není špatný, ale zároveň tam není nikdo, koho bych si vysloveně oblíbil a fandil mu. Jinak kmenovka modrých zase dost nezajímavá. Ale v jádru jsem i rád, že se Tori dostala dál. Z těch postaviček určitě snesitelnější :D .
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

Uživatelský avatar
Spacecore
Příspěvky: 38
Registrován: 08 dub 2015, 22:43
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains
Nejoblibenější hráči: Boston Rob, Richard Hatch, Ethan Zohn, Sandra Diaz, Rusell Hantz, Malcolm Freberg, Tony Vlachos, Spencer Bledose ...
Nejméně oblíbené série: S každou další se prohlubuje dno
Kontaktovat uživatele:

S42 - Survivor 42 - EP04

Příspěvekod Spacecore » 02 dub 2022, 19:12

Neduhy ze 41 se jen potvrzují. Shot in the dark zbytečná (ne)výhoda, opakovaný vtip s nesmyslnými frázemi u trojjedinné imunity není nadále vtipný a cast plný chcípáčků se ukazuje jako problém, který frustruje už i hráče. Stačí se podívat jak u imunity všichni stojí nastoupení a Jonathan prostě vyčuhuje a v soutěžích to i dopadá tak, že to táhne celý on a to je špatně. Survivor je ve své podstatě soutěž pro "tvrďáky" a nikdy jsem neměl nic proti rozmanitému castu, ale dříve měl každý kmen dva siláky a byla rovnováha. Teď tu máme vedle sebe Romea s tou vyžlí jak už vypad v jednom kmeni, pak jsou tam dva relativně silní, ale už dost staří chlápci a Jonathan. Mě to nevadí, klidně se podívám jak jim oranžovej dává všem na prdel, ale zkrátka dříve by se to nestalo. To samé s hlasy, podstatou hry je, že "kmen promluví" jenže tady je půlka kmene němá kvůli "výhodám". Jako celé to zachraňuje povedený cast (kromě modrého kmene, ačkoliv i takové postavičky mají své místo) a že střih není úplně debilní a tlačící na woke pilu. Jinak se Survivor pro přežití musí zbavit těhdle novot a buď je nahradit jinými, nebo se pomalu vrátit k původním ideálům mládí.

Levascue
Příspěvky: 29
Registrován: 11 čer 2017, 16:54
Nejoblíbenější série: US - Čína.
AU - 2. obnovená sezóna (2017)
CZE - Robinsonův ostrov 2
Nejoblibenější hráči: US -
Tony Vlachos. Michele Fitzgerald. Kelley Wenworth.

AU -
Shonee Bowtell. David Genat. George Mladenov.

CZE -
Miroslav Hotový. Kateřina Koubová. Marek Orlík.
Nejméně oblíbené série: 41. série. Nicaragua(NaOnka!!!!; má cenu psát více?). Heroes vs Healers vs Hustlers. Island of Idols.

S42 - Survivor 42 - EP04

Příspěvekod Levascue » 08 dub 2022, 12:34

Tak trošku pozdě jsem se dostal k epizodě...:
Taky vás neskutečně irituje Rocksroy? :D Pan chytrolín - ve výzvách nijaký(i když má ze svého týmu zřejmě nejlepší kondičku a měl by být vidět), v táboře všechno ví, všechno zná a strategicky musí za něj myslet Romeo a Drea :D Jonathan potvrzuje formu "sezóního řízka"; jak táhnul loď i s Maryanne :D V téhle "konkurenci", pokud do té doby vydrží, by mohl po dlouhé době opět oživit pěti imunitní šňůru výher v řadě.
Můj první favorit na výhru vypadl. Holka si nedávala zkrátka pozor na pusu a každého si pojišťovala do finále, až se do toho sama zamotala. Jsem rád, že je Tori stále ve hře.
Fandím - Jonathan, Omar, Hai. Tori.
O kom si myslím, že vyhraje - Roemo/Hai/Jonathan. (+Swati+).

cihi
Příspěvky: 298
Registrován: 16 lis 2014, 01:50

S42 - Survivor 42 - EP04

Příspěvekod cihi » 17 říj 2022, 03:14

Spacecore píše:cast plný chcípáčků se ukazuje jako problém, který frustruje už i hráče


Tohle jsem si presne rikal taky :D Ale zase je to pekne barevny a rozmanity, ne?

Spacecore píše:Source of the postJinak se Survivor pro přežití musí zbavit těhdle novot a buď je nahradit jinými, nebo se pomalu vrátit k původním ideálům mládí.


Tak to neudelaji, ze jo. Nebo si myslis, ze Probst prizna chybu? :)

Levascue píše:Source of the postJonathan potvrzuje formu "sezóního řízka"; jak táhnul loď i s Maryanne :D V téhle "konkurenci", pokud do té doby vydrží, by mohl po dlouhé době opět oživit pěti imunitní šňůru výher v řadě.


Aby ho nevyhodili po nejakym promichani jeste pred sloucenim.


Zpět na „S42 - Survivor 42“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti