S42 - Survivor 42 - EP06-EP07

Mamanuca Islands, Fiji
May 2021 - June 2021
Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

S42 - Survivor 42 - EP06-EP07

Příspěvekod Lamik.lamity » 14 dub 2022, 06:25

This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

S42 - Survivor 42 - EP06

Příspěvekod Lamik.lamity » 14 dub 2022, 13:38

Trošku jsem doufal, že to bude Maryanne. Ten twist je pořád stejně debilní, zbavte se ho plsthx

Fandím: Jonathan, Omar, Hai
Nefandím: Maryanne
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

St.James Park
Příspěvky: 77
Registrován: 25 pro 2013, 15:52
Nejoblíbenější série: Hvv, Micronesia, Amazon, Tocantins, Phillipines, Cagayan, Second Chance, Millenials vs. Gen X, David vs. Goliath. Všechny série Australské verze.
Nejoblibenější hráči: USA: Rob C., B.Rob , Russel, Stephen, Brian, Jenna M., Kim, Malcolm, Parvati, Spencer, Corinne.
AUS: SHONEE, Benji, Phoebe, David, Harry, Nick, Luke, Sarah, Jericho, V All-Stars i Brooke.
Nejméně oblíbené série: Vanuatu, Thailand a celý "Probstivor" s výjimkou sérií 25, 28, 30, 31, 33, 37

S42 - Survivor 42 - EP06

Příspěvekod St.James Park » 15 dub 2022, 18:44

Sakra Lydie je škoda...twist s otočením času je tak pitomý, že doufám že ho už v další sérii neuvidíme. Prostě příliš velká síla pro jednoho člověka, Rocksroy by byl ve své situaci fakt blbej, kdyby se rozhodl jinak. 41. sérii jsem přesně kvůli tomuto twistu vzdal a i tady mi jinak poměrně dobře rozjetou sérii lehce znechutil...nicméně tady je na rozdíl od minula spoustu hráčů, kterým do sloučení fandit...takže budu dál sledovat. :D
FAVS: Jonathan, Omar, Hai, Mike
JSEM ZVĚDAVÝ: Tori, Romeo
PRŮMĚR: Drea, Maryanne, Lindsey
BOTTOM: Rocksroy, Channelle
A last in the Czechoslovak fans from Survivor

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

S42 - Survivor 42 - EP06

Příspěvekod brninho » 15 dub 2022, 21:48

Ten twist je nebetyčná blbost popírající logiku všeho, kdyby na to měl dominující Jonathan doplatit, tak je to další hřebíček do Probstovy televizní rakve.

A že jsem si myslel že na to doopravdy doplatí, jelikož už asi třetí epizodu se táhne jako červená nit neustávající úžas z jeho výkonů, což většinou značí odchod při první příležitosti, naštěstí se tak nestalo a obrovskej palec nahoru patří Omarovi, kterej se společně s Haiem vysekal ve strategickýho lídra ve hře.

Série jako taková má zatím příjemnej průběh, vlastně jedinej nesympatickej charakter ve hře je Tori, která je ale spíš karikatura s nulovou šancí na výhru, takže mě její přítomnost zas až tak nevadí. Baví mě už zmínění Omar s Haiem, samozřejmě fyzický výkony Jonathana, Mike sice vypadá jak klasická postava záporáka z Hollywoodskýho filmu ale ve skutečnosti to nejspíš bude rovnej chlap a fandím mu...Kdo je u mě vedle Tori na opačným pólu je zamindrákovanej Romeo, kterej pobíhá zleva zprava jak kohout bez hlavy, ale to je fakt všechno.

Ta velká aliance která i s přispěním Haie a Mika volila Lydii nebude mít dlouhýho trvání, podle mě dřív nebo pozdějc Omar s Haiem půjdou proti sobě a velkej faktor bude kam se přikloní Drea s Rocksroyem.
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Uživatelský avatar
Spacecore
Příspěvky: 38
Registrován: 08 dub 2015, 22:43
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains
Nejoblibenější hráči: Boston Rob, Richard Hatch, Ethan Zohn, Sandra Diaz, Rusell Hantz, Malcolm Freberg, Tony Vlachos, Spencer Bledose ...
Nejméně oblíbené série: S každou další se prohlubuje dno
Kontaktovat uživatele:

S42 - Survivor 42 - EP06

Příspěvekod Spacecore » 19 dub 2022, 07:23

Naštěstí nám tentokrát prdli ten debilní twist do dvojepizody, takže se tím zbytečně nezaplacávalo extrémně moc času. Jestli to teda bylo v double dílu i minule, tak sorry, přišlo mi tehdy, že se tím twistem zaplácal celej díl.

Každopádně Jeff má zprdeleliku, že tentokrát má fakt povedenej cast a tak twist vytvořil podhoubí pro kvalitní strategický díl, kde se ukázalo hned několik super hráčů. Baví mě Omar, Hai, Jonathan. Super, že vypadla ta nejmíň zajímavá možnost Lydia. Každopádně mě fakt baví i Mike, líbilo se mi jak se choval Rockstroy na ostrově, je to strategický dřevo, ale jako old school type of player je skvělý a připomíná o čem Survivor také je a vždycky bude. Drea je nadupaná výhodama, uvidíme, jestli se jí podaří je využít, nebo uvidíme Shan 2.0.

Uživatelský avatar
Survivorfans
Příspěvky: 247
Registrován: 18 úno 2018, 16:37
Nejoblíbenější série: PI, Mikronésie, Samoa, HvV, Cagayan, Cambodia
Nejoblibenější hráči: Tony Vlachos, Rob Mariano, Russell Hantz, Jon Dalton, Rob Cesternino, Parvati Shallow, Kim Spradlin
Nejméně oblíbené série: Markézy, Thajsko, RI, SP, OW, Caramoan, Ghost Island,
Bydliště: Jižní Čechy

S42 - Survivor 42 - EP06-EP07

Příspěvekod Survivorfans » 17 kvě 2023, 12:09

Je zajímavý sledovat to samé co v S41, ale v mnohem zábavnějším provedení :) . Situace kdy kmeny byli 4-4-4 by byla dokonalá. To by ale nebyli amíci aby to nepokazili úplně zbytečným twistem, který akorát zabere dvojdíl nebo minule dokonce 2 díly. Bylo by hodně zajímavější kdyby mohl letět klasicky kdokoliv a né pouze 5 lidí. :down: Hodně divně i působí to, že o všem rozhoduje jediný člověk. Ten si navíc vybere jestli bude ohrožen nebo ne. :-? :cry:

Série se mi ale hodně jinak líbí a je slušně rozjetá. :idea: Poslední dobou jsem se naučil sledovat Surva bez favorita, tedy žádného nemám. Jen mám něktré trochu více v oblibě než jiný.
Sice se říká, v Survu nikdy neříkej nikdy, ale řekl bych že kvůli nedůvěryhodnosti nevyhrají Tori, Chanelle a Rocksroy pokud se bude chovat jako i Ike. Dál je to asi otevřený a může to být kdokoliv.
V téhle epizodě mě mile překvapil Omar, nečekal jsem že to takhle otočí :idea: . Podraz Lydie ze strany Haie mě hodně překvapil, když minule byl kvůli ní byl dříve ochoten jít na losování kamenů. :-? Asi mu ale stačí naznačit, že někdo není úplně loajální na 100% a hned po něm jde. :?

Zbytek zatím moc nehodnotím, zatím šlo o to nějak přežít a být co nejdůvěryhodnější pro fázi po sloučení. Jen si říkám jestli je Jonathan na fyzické soutěže takový machr nebo je to tím že je jediný schopný. :D Produkce u něj může hodně jeho osud ovlivnit - pokud budou chtít aby měl ICH, tak dají něco na fyzičku nebo sílu. Pokud ne, tak skládačka nebo podobný typ, co byl v této epizodě. :-|


Zpět na „S42 - Survivor 42“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů