S42 - Survivor 42 - EP08

Mamanuca Islands, Fiji
May 2021 - June 2021
Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

S42 - Survivor 42 - EP08

Příspěvekod Lamik.lamity » 21 dub 2022, 06:03

This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

S42 - Survivor 42 - EP08

Příspěvekod Lamik.lamity » 21 dub 2022, 06:48

Mám pocit, že se z Tori snaží udělat takovou Angelinu :D
O Bože, Jeff zase boří čtvrtou zeď. Lol zase se lidi vyměnili při týhle výzvě, fascinující. A Drea tak už má svou šedesátou druhou výhodu do hry. Pls stop? A už zase tahle debilní výhoda. Nechcete ji zrušit?
Jaké monstrum, Jeffe? Jaká apetit? Buď už zticha

Co se mi naopak na týhle sérii líbí, je, že známe (kromě Lindsey) už každýho hráče ve sloučení, což se například o sériích ve vyšších třicítkách říct opravdu nedalo..

Zatím to docela vypadá, že favoritem je Omar, protože je to on, který komentuje, všechno, co se okolo děje. A vlastně mi to nevadí, Omar je sympaťák

Fandím: Omar, Jonathan, Hai, Mike
Nefandím: Maryanne
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

S42 - Survivor 42 - EP08

Příspěvekod hozu » 21 dub 2022, 19:14

Mě celkově přijde, že to bourání čtvrté stěny chtěli dost vypustit, ale bohužel bylo asi dost scén, kde to hrálo docela důležitou úlohu. Aspoň že toho není tolik jak v minulé sérii, i když tentokrát toho bylo na pováženou :D .

Musím říct, že se ta série v mých očích vcelku rozjela, nebo je aspoň konečně i komu fandit. Omar vypadá jako docela zajímavý hráč. Vcelku mě fascinuje zobrazení Mikea, jelikož mám pocit, že je to jedna z mála výjimek, kdy se jim podařilo trošku ukázat tu "pověstnou" sociální hru. Drea má sice mraky výhod, ale určitě působí, že je použije schopněji než Maryanne. Ta věc s červenou barvou byla docela originální. U Tori jsem zvědavý, jestli fakt poletí jen co nevyhraje, nebo jí to naopak pomůže. Hai má zatím hodně zajímavý edit :D .
Vyjednávání u soutěže o imunitu bylo takové podivné. Podle mého moc nefungovalo ani minule.
Vyřazení asi nebylo tak překvapivé. Chanelle se víceméně odstřelila už dávno a tohle byla formalita.
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

St.James Park
Příspěvky: 77
Registrován: 25 pro 2013, 15:52
Nejoblíbenější série: Hvv, Micronesia, Amazon, Tocantins, Phillipines, Cagayan, Second Chance, Millenials vs. Gen X, David vs. Goliath. Všechny série Australské verze.
Nejoblibenější hráči: USA: Rob C., B.Rob , Russel, Stephen, Brian, Jenna M., Kim, Malcolm, Parvati, Spencer, Corinne.
AUS: SHONEE, Benji, Phoebe, David, Harry, Nick, Luke, Sarah, Jericho, V All-Stars i Brooke.
Nejméně oblíbené série: Vanuatu, Thailand a celý "Probstivor" s výjimkou sérií 25, 28, 30, 31, 33, 37

S42 - Survivor 42 - EP08

Příspěvekod St.James Park » 22 dub 2022, 11:39

Další, tentokrát už stopadesátá výhoda pro Dreu? No, ona nevypadá naštěstí jako vůbec špatná hráčka, ale stejně... :D :D byla by prdel, kdyby vypadla aniž by stihla použít jen jednu z nich. (To se podle mě nestane)
Přijde mi, že ty epizody odsýpají celkem dost rychle. Asi jsem si fakt zvykl na AU Survivor a jeho ideální délku epizod. Pořád se mi ale série kdoví proč líbí, i když...no nemůžu říct že bych ji úplně hltal, jako nějaké old school série. To už v dnešní době asi Survivor fakt nedokáže, ten kabát kdy Probst do všeho kecá, to působí fakt dost rušivě.
Jsem fanda Omara, Mike se taky profiluje hodně dobře jako hráč, nic moc jsem od něho nečekal a obvzlášť ne sociální hru, podle mě asi největší překvapení řady. Maryanne je mi spíš líto, ale chápu proč tam tenhle typ lidí musí mít i když já bych se bez něho obešel. Tori jen ať se prosím drží, jako hráčka je naprosto mizerná, ale baví mě... :D :D
A last in the Czechoslovak fans from Survivor

Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

S42 - Survivor 42 - EP08

Příspěvekod ItalianManiac » 22 dub 2022, 12:07

HYE

Tenhle hlas a následná špatně skrývaná poker face od Haie, který nejspíš chtěl vykřiknout "It's spelled H-A-I, motherfuckers!", mě tak rozsekalo, že jsem sotva vnímala zbytek kmenovky :lol:

Jinak dle Redditu Chanelle na svém Twitteru údajně potvrdila, že k S42 nebude Ponderosa :( :evil:

Další skvělá věc ze zlaté éry Survivora, kterou nám vezmou? Ach jo... :down:
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Uživatelský avatar
Spacecore
Příspěvky: 38
Registrován: 08 dub 2015, 22:43
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains
Nejoblibenější hráči: Boston Rob, Richard Hatch, Ethan Zohn, Sandra Diaz, Rusell Hantz, Malcolm Freberg, Tony Vlachos, Spencer Bledose ...
Nejméně oblíbené série: S každou další se prohlubuje dno
Kontaktovat uživatele:

S42 - Survivor 42 - EP08

Příspěvekod Spacecore » 26 dub 2022, 19:53

Jo, jede to pěkně. Líbí se mi, že tu máme v téhle fázi sloučení jednoho hráče s výraznou fyzickou hrou (Jonathan), strategickou (Omar třeba), hráče naboostovaného výhodama (Drea), sociální hráče (Mike, Maryanne) což je taková synergická nerovnováha, kdy mě zajímá jak se to pomlátí a kdo bude na koni. Rozhodně potenciálně zajímavý rozjezd merge. Jsem taky rád, že odchází nezajímaví hráči, případně se sami bezhlavě řítí do poroty (Romeo, lol) a ti dobří drží po kupě a pak se utkají skupiny silných hráčů proti sobě, to vypadá fakt dobře. Jeff je prostě Jeff a je škoda jak na starý kolena mrší svoje působení v Survu. Snad to nebude horší.


Zpět na „S42 - Survivor 42“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti