S42 - Survivor 42 - EP12

Mamanuca Islands, Fiji
May 2021 - June 2021
Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

S42 - Survivor 42 - EP12

Příspěvekod Lamik.lamity » 19 kvě 2022, 09:41

This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

S42 - Survivor 42 - EP12

Příspěvekod Lamik.lamity » 19 kvě 2022, 11:00

Celá epizoda tak nějak vypadala na vyloučení Omara a skutečně se to stalo. Ale bavil mě od začátku až do konce :D
Trochu se bojím, aby nevyhrála Maryanne, to by mi celou řadu zkazilo. V top 5 to vypadá, že Maryanne i Mike mají imunitu a ve výzvě ji získá nejspíš Jonathan nebo Lindsey a ten druhý z nich vypadne. Pak snad někdo vyřadí Maryanne při rozdělávání ohně...
Fandím: Jonathan, Mike, Lindsey
Nefandím: Romeo, Maryanne
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

strom-z
Příspěvky: 169
Registrován: 30 zář 2017, 15:59
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains, Micronesia, All-Stars, Cagayan, Second Chance, Samoa, Pearl Islands
dark horses: Gabon (hillarious), kontroverzní Caramoan za post-merge
Nejoblibenější hráči: US: Cirie, BRob, Parvati, Malcolm, Sandra, Kelley, Tony, Natalie A., Amanda, Andrea, Yul, Corinne AUS: Phoebe, Nick, Šamponela, Flick, Brooke, David, Benji, Craig, Henry, Sam (S3), Tessa, Kristie
Nejméně oblíbené série: Island of the Idols, Ghost Island, HvHvH, Thajsko (nedokoukal jsem)

S42 - Survivor 42 - EP12

Příspěvekod strom-z » 19 kvě 2022, 20:03

Tak to Omar nedal - ale výbornej hráč, jasná All Star :)

Nesdílim kritiku Maryanne - myslim, že je věkově vlastně trochu v nevýhodě a je pro ni těžší získat si respekt - a tenhle silnej tah k tomu určitě přispěl. Krom toho všechno, co říká na kmenovkách dává 100% hlavu a patu, aniž by prozrazovala citlivý info. Dost podceňovaná hráčka!

Už delší dobu mi endgame Survu (ještě s těma všema xxx výhodama) přijde trošku moc random - vychytat tu chemii "nebejt hrozba" a zároveň "mít resumé" je často téměř nemožný (a ne vždy je výsledkem good TV), v tom ohledu chválim Jonathana, že se takovej Mr. Big pořád drží :) (ale zas je tam ta porce náhody - nemít Maryanne hlas navíc, pravděpodobně letí Jonathan)

Každopádně jedinou, imo celkem jasnou goat, je ve Final 5 podle mě Romeo. Maryanne se tak může jevit, ale podle mě by mohla na finální kmenovce hodně překvapit. Ovšem blbý pro ni je, že ta trojice Lindsay/Jonathan/Mike je z hlediska poroty celkem těžký sousto - byť hráčkou č. 1 je teď podle mě Lindsay (která získá body u hodně porotců za supr challenge výkony), zatímco Jonathan (kterej může ztratit body svejma grumpy náladama) i Mike (skvělý vztahy s porotou, ne vždy skvělá gameplay) by mohli bejt porazitelní.

Každopádně... za mě to nakonec celkově vypadá na slušnou sezónu. Cast za jedna.

ArtySssS
Příspěvky: 15
Registrován: 17 led 2016, 19:05

S42 - Survivor 42 - EP12

Příspěvekod ArtySssS » 19 kvě 2022, 20:33

Epizoda super, 3-2-2 vote se mi líbil, na druhou stranu pokud si Lindsey byla opravdu blízká s Omarem měla za něj zahrát idol.
V příštím kole jde na 90% Lindsey nebo Jonathan podle toho, kdo vyhraje imunitu, pokud zase nepřijde nějakej twist, idol nullifier atd.
Pokud bych seřadil šance na výhru : Lindsey, Maryanne, Mike, Jonathan, Romeo s tím, že jedinej, kdo má 0 šanci na výhru je Romeo.

strom-z
Příspěvky: 169
Registrován: 30 zář 2017, 15:59
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains, Micronesia, All-Stars, Cagayan, Second Chance, Samoa, Pearl Islands
dark horses: Gabon (hillarious), kontroverzní Caramoan za post-merge
Nejoblibenější hráči: US: Cirie, BRob, Parvati, Malcolm, Sandra, Kelley, Tony, Natalie A., Amanda, Andrea, Yul, Corinne AUS: Phoebe, Nick, Šamponela, Flick, Brooke, David, Benji, Craig, Henry, Sam (S3), Tessa, Kristie
Nejméně oblíbené série: Island of the Idols, Ghost Island, HvHvH, Thajsko (nedokoukal jsem)

S42 - Survivor 42 - EP12

Příspěvekod strom-z » 19 kvě 2022, 22:13

Btw doporučuju exit interview s Omarem na RHAP, to je tak neskutečnej sympaťák :))
https://www.youtube.com/watch?v=J3BeTFIu7ws
A naprosto jsem žral jeho tričko s pštrosem.
Btw on měl idol nullifier a neukázali to!!!
Jinak Rob se Stephenem teď jedou na Maryanne=winner bandwagonu a moc se tomu nedivim :) zvlášť pokud by se Maryanne nějak povedlo zaměřit na sebe hlasy a vytáhnout skvěle skrývanej idol - porota by čuměla podruhý za sebou a už by jí k vítězství asi chybělo jen vítězství ve Firemaking.
PS: Jonathan podle všeho nic moc jury management.

Kamhal
Příspěvky: 34
Registrován: 24 říj 2014, 12:20

S42 - Survivor 42 - EP12

Příspěvekod Kamhal » 20 kvě 2022, 13:17

Super epizoda, vzdycky jsem fandil challenge threats, takze za me udrzeni Goliase (vlastne Johnathana) je plus. Ale necekal jsem, ze vyleti Omar, tipoval jsem ho podle editu na viteze... Aktualne mi z toho vychazi Romeo jako final goat :vomit:, top 5 Lindsay, nebo Johnathan (podle toho, kdo prohraje imunitu) a final takrka jiste Maryanne... ale uvidime, tuhle sezonu me edit prekvapil vicekrat... Za me super cast a velmi dobra podivana po zpackane s41...
Btw on měl idol nullifier a neukázali to!!!
ze by i 42 byla prolezla x extra vyhodama a po zpoetne vazbe na 41 vystrihli ty co byli nerelevantni? Pokud je tohle ten duvod, proc najednou mame vic infa o hracich, tak za me plus nahoru i kdyby to bylo omylem... Ted se jen poucit a nedelat z toho advantageon

Uživatelský avatar
Spacecore
Příspěvky: 38
Registrován: 08 dub 2015, 22:43
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains
Nejoblibenější hráči: Boston Rob, Richard Hatch, Ethan Zohn, Sandra Diaz, Rusell Hantz, Malcolm Freberg, Tony Vlachos, Spencer Bledose ...
Nejméně oblíbené série: S každou další se prohlubuje dno
Kontaktovat uživatele:

S42 - Survivor 42 - EP12

Příspěvekod Spacecore » 21 kvě 2022, 21:57

Za mě už je to delší dobu tak dobrá sestava, že by mi nevadil jakýkoliv vítěz a s dávkou ironie bych mohl říct, že by mi nevadil ani Romeo, jelikož je tak extrémní goat, že by mohl jako první zazářit, coby 100% goat vítěz. :D Ale to se snad nestane. Maryanne je od začátku silná hráčka, dobrá social game a má přehled, skvěle uvažuje, akorát holčina neměla moc štěstí na situaci, kdy by udělala solidní tah.. až teda do teďka. Tah, který předvedla dával perfektní smysl, ale nenapadl by nikoho hned. Takže respekt. Výhru přeju takřka všem, není tam špatný hráč (kromě Romea, ale jak říkám, on je až definice goata, takže je svým způsobem naprosto spešl :D )

cihi
Příspěvky: 298
Registrován: 16 lis 2014, 01:50

S42 - Survivor 42 - EP12

Příspěvekod cihi » 15 lis 2022, 01:06

strom-z píše:Source of the post Tak to Omar nedal - ale výbornej hráč, jasná All Star :)

Nesdílim kritiku Maryanne - myslim, že je věkově vlastně trochu v nevýhodě a je pro ni těžší získat si respekt - a tenhle silnej tah k tomu určitě přispěl. Krom toho všechno, co říká na kmenovkách dává 100% hlavu a patu, aniž by prozrazovala citlivý info. Dost podceňovaná hráčka!

Už delší dobu mi endgame Survu (ještě s těma všema xxx výhodama) přijde trošku moc random - vychytat tu chemii "nebejt hrozba" a zároveň "mít resumé" je často téměř nemožný (a ne vždy je výsledkem good TV), v tom ohledu chválim Jonathana, že se takovej Mr. Big pořád drží :) (ale zas je tam ta porce náhody - nemít Maryanne hlas navíc, pravděpodobně letí Jonathan)

Každopádně jedinou, imo celkem jasnou goat, je ve Final 5 podle mě Romeo. Maryanne se tak může jevit, ale podle mě by mohla na finální kmenovce hodně překvapit. Ovšem blbý pro ni je, že ta trojice Lindsay/Jonathan/Mike je z hlediska poroty celkem těžký sousto - byť hráčkou č. 1 je teď podle mě Lindsay (která získá body u hodně porotců za supr challenge výkony), zatímco Jonathan (kterej může ztratit body svejma grumpy náladama) i Mike (skvělý vztahy s porotou, ne vždy skvělá gameplay) by mohli bejt porazitelní.

Každopádně... za mě to nakonec celkově vypadá na slušnou sezónu. Cast za jedna.


Nejvetsim favoritem na vyhru je Maryanne - ma 3 jiste cernochy v porote, protoze verim, ze pozitivni rasismus jim vadit nebude + perfektni tah v tomto dile, cimz ziska nejakej hlas navic.


Zpět na „S42 - Survivor 42“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host