S43 - Survivor 43 - EP02

Mamanuca Islands, Fiji
May 2, 2022 - May 27, 2022
Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

S43 - Survivor 43 - EP02

Příspěvekod Lamik.lamity » 29 zář 2022, 06:53

This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

Uživatelský avatar
Spacecore
Příspěvky: 38
Registrován: 08 dub 2015, 22:43
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains
Nejoblibenější hráči: Boston Rob, Richard Hatch, Ethan Zohn, Sandra Diaz, Rusell Hantz, Malcolm Freberg, Tony Vlachos, Spencer Bledose ...
Nejméně oblíbené série: S každou další se prohlubuje dno
Kontaktovat uživatele:

S43 - Survivor 43 - EP02

Příspěvekod Spacecore » 30 zář 2022, 13:30

Na pohodu díl. Viděli jsme zajímavé strategie, konečně bylo nalezení imunity s nevýhodou zábavné! Místo pitomého opakování debilních frází na každým souboji o imunitu jsme viděli zajímavý struggle o aktivaci imunitky, zatímco Codymu pěkně teklo do bot. Takže takhle by to šlo. :hungry:

St.James Park
Příspěvky: 77
Registrován: 25 pro 2013, 15:52
Nejoblíbenější série: Hvv, Micronesia, Amazon, Tocantins, Phillipines, Cagayan, Second Chance, Millenials vs. Gen X, David vs. Goliath. Všechny série Australské verze.
Nejoblibenější hráči: USA: Rob C., B.Rob , Russel, Stephen, Brian, Jenna M., Kim, Malcolm, Parvati, Spencer, Corinne.
AUS: SHONEE, Benji, Phoebe, David, Harry, Nick, Luke, Sarah, Jericho, V All-Stars i Brooke.
Nejméně oblíbené série: Vanuatu, Thailand a celý "Probstivor" s výjimkou sérií 25, 28, 30, 31, 33, 37

S43 - Survivor 43 - EP02

Příspěvekod St.James Park » 30 zář 2022, 21:20

Za mě taky fajn. I když zatím nemám výrazného favorita, koukat se na to dá.

Zajímaví: Sami, Gabler, Jeanine, Cody, Jesse....modrý kmen zatím nemá dost prostoru abych si tam někoho vytipoval.
A last in the Czechoslovak fans from Survivor

Uživatelský avatar
Survivorfans
Příspěvky: 247
Registrován: 18 úno 2018, 16:37
Nejoblíbenější série: PI, Mikronésie, Samoa, HvV, Cagayan, Cambodia
Nejoblibenější hráči: Tony Vlachos, Rob Mariano, Russell Hantz, Jon Dalton, Rob Cesternino, Parvati Shallow, Kim Spradlin
Nejméně oblíbené série: Markézy, Thajsko, RI, SP, OW, Caramoan, Ghost Island,
Bydliště: Jižní Čechy

S43 - Survivor 43 - EP02

Příspěvekod Survivorfans » 03 črc 2023, 11:00

Amíci teda umí překvapit :) , očekával jsem remízu a poté zajímavý vyjednávání kdo poletí. Docela by mě zajímalo jestli by Cody mohl hlasovat při druhém hlasování, pokud by dostal náramek od Noelle po prvním přečtení hlasů - po případný nějaký dohodě, že hlasuje s nima. Nebo po remíze před taháním kamenů, aby tu remízu přemenili ve většinu a jeho hlas/názor by nemusel být ignorován. Spíš si myslím že ne, ale určitě by to zajímavá situace. Na tom papírku totiž bylo, že korálky musí mít AT/NA kmenovce a né před ní. :mrgreen:

Jsem moc rád, že se zas neřešilo téma rasismus. Když už nám hrozilo, že první 2 vyloučené mohli být černošky a víme prd co se může stát příště.

Úvodní díl mě sice nějak extra nenadchnul a přisel mi průměrný, ale série je rozjetá slušně a castu taky určitě nechybí zajímavé osobnosti. ;) :idea:


Zpět na „S43 - Survivor 43“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti