S43 - Survivor 43 - EP11

Mamanuca Islands, Fiji
May 2, 2022 - May 27, 2022
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 881
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

S43 - Survivor 43 - EP11

Příspěvekod ItalianManiac » 01 pro 2022, 07:53

Epizoda 11
1.12.2022
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

S43 - Survivor 43 - EP11

Příspěvekod brninho » 04 pro 2022, 12:26

Tohle vypadá na suverénní jízdu Jessieho k celkovýmu vítězství. Byť hlasování nakonec nešlo na 100 % podle jeho plánu na potopení Karly, tak nikdo nemůže pochybovat o tom, že je napřed o parník v porovnání s ostatníma. Už jen ten edit kterej má svědčí buď o výhře, nebo vypadne jako hrdina. Až si říkám, že si asi tuhle sezonu prožívám to, co mnozí jiní u Ghost Islandu, kde to taky byla suverénní jízda od začátku do konce, nebavím se až tak jako u jiných sezon, zároveň mě nic nějak víc nedráždí, asi u mě sezona do budoucna upadne téměř v zapomnění jako různý Panamy, Tocantins a moře sezon po s20.
Sami byl od počátku můj favorit, působil takovým dojmem ála Malcolm, ale nakonec je to trošku zklamání, hloupá chyba, tragičnost v téměř všech IC, sociální potenciál tam nějákej je, ale možná pro něj byl Survivor moc brzy.
Dál fandím v podstatě jen Jessiemu, kterej snad jedinej tu hru dělá a jenom o tom nekecá jako Gabler, Karla atd. Pokud se dostane do finále tak to má v kapse.
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

S43 - Survivor 43 - EP11

Příspěvekod Lamik.lamity » 05 pro 2022, 08:47

brninho píše:Tohle vypadá na suverénní jízdu Jessieho k celkovýmu vítězství. Byť hlasování nakonec nešlo na 100 % podle jeho plánu na potopení Karly, tak nikdo nemůže pochybovat o tom, že je napřed o parník v porovnání s ostatníma. Už jen ten edit kterej má svědčí buď o výhře, nebo vypadne jako hrdina. Až si říkám, že si asi tuhle sezonu prožívám to, co mnozí jiní u Ghost Islandu, kde to taky byla suverénní jízda od začátku do konce, nebavím se až tak jako u jiných sezon, zároveň mě nic nějak víc nedráždí, asi u mě sezona do budoucna upadne téměř v zapomnění jako různý Panamy, Tocantins a moře sezon po s20.
Sami byl od počátku můj favorit, působil takovým dojmem ála Malcolm, ale nakonec je to trošku zklamání, hloupá chyba, tragičnost v téměř všech IC, sociální potenciál tam nějákej je, ale možná pro něj byl Survivor moc brzy.
Dál fandím v podstatě jen Jessiemu, kterej snad jedinej tu hru dělá a jenom o tom nekecá jako Gabler, Karla atd. Pokud se dostane do finále tak to má v kapse.

Zajímavý, že zmiňuješ Panamu a Tocantins jako sezóny, které u tebe upadly v zapomnění. Zrovna tyhle dvě považuju za top tier zábavy. Líbí se mi, jak máme každý na Surva jiný pohled :dance:

S Jessem to vidím spíš na decoy winner edit. Prostě je až příliš dobrý v podstatě všem. Trošku mi to připomíná jednoho hráče z 41. V porovnání s GI mi přijde, že tady je daleko těžší predikovat, kdo reálně vyhraje. A to už jen díky tomu, že screentime mají všichni téměř stejný. A stačí, aby kdokoliv z hráčů měl vynikající poslední epizodu a může vyhrát. I z hlediska střihu a z pohledu toho, co o hráčích víme, by arc každého z nich dával smysl.
Za mě jsou šance zhruba 1. Karla, 2. Jesse, 3. Cody, 4. Cassidy, 5. Owen, 6. Gabler, ale nedivil bych se u nikoho z nich.
Obecně jsem v týhle řadě nadšen z castu, kteří mi přijdou zábavní all around. O něco lepší režie by možná bodla (často se dozvíme o interakci, aniž bychom tu interakci viděli), ale jinak se tuhle řadu, hlavně v porovnání s předchozíma dvěma, bavím
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

kattz
Příspěvky: 3
Registrován: 24 črc 2020, 10:22

S43 - Survivor 43 - EP11

Příspěvekod kattz » 16 pro 2022, 20:51

Lamik.lamity píše:Zajímavý, že zmiňuješ Panamu a Tocantins jako sezóny, které u tebe upadly v zapomnění. Zrovna tyhle dvě považuju za top tier zábavy. Líbí se mi, jak máme každý na Surva jiný pohled :dance:

S Jessem to vidím spíš na decoy winner edit. Prostě je až příliš dobrý v podstatě všem. Trošku mi to připomíná jednoho hráče z 41. V porovnání s GI mi přijde, že tady je daleko těžší predikovat, kdo reálně vyhraje. A to už jen díky tomu, že screentime mají všichni téměř stejný. A stačí, aby kdokoliv z hráčů měl vynikající poslední epizodu a může vyhrát. I z hlediska střihu a z pohledu toho, co o hráčích víme, by arc každého z nich dával smysl.
Za mě jsou šance zhruba 1. Karla, 2. Jesse, 3. Cody, 4. Cassidy, 5. Owen, 6. Gabler, ale nedivil bych se u nikoho z nich.
Obecně jsem v týhle řadě nadšen z castu, kteří mi přijdou zábavní all around. O něco lepší režie by možná bodla (často se dozvíme o interakci, aniž bychom tu interakci viděli), ale jinak se tuhle řadu, hlavně v porovnání s předchozíma dvěma, bavím


Přesně tak, musím souhlasit. Ten cast je po dlouhé době fakt super skoro celý. Není tam nikdo, komu bych to ve finálové šestce vyloženě nepřála, navíc jsou zábavní a člověk se u toho i zasměje. Líbí se mi taky to, že se propojili po merchi mezi kmeny a neřešili klasické "nás je 6 a vyházíme vás 4" (což nakonec stejně nikdy neodpadne :D ), ale že se tak hezky rozdělili a povyhazovali, až nakonec zbyli ve finálové šestce dva z každého původního kmene :-)


Zpět na „S43 - Survivor 43“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti