S22 - Redemption Island - EP03

San Juan del Sur, Nicaragua
February 16, 2011 – May 15, 2011
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S22 - Redemption Island - EP03

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 13:10

S22 - Redemption Island - EP03
Obrázek

Uživatelský avatar
rhee
Redaktor Webu
Příspěvky: 297
Registrován: 26 srp 2013, 14:13
Nejoblíbenější série: Pearl Islands, Heroes vs Villains, Cook Islands, Palau, Philippines, Panama, Micronesia | Face Off - S05, S07, S04 | TAR - S05, S14
Nejoblibenější hráči: Penner, Boston Rob, Savage, Tom, Yul, Hatch, Fairplay, Vytas, Brian, Stephenie | Face Off - Tate, Laura, Roy, Anthony, Cig | TAR - Colin & Christie
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur, Marquesas, Nicaragua, One World, Redemption Island, Caramoan | TAR - S08

Re: S22 - Redemption Island - EP03

Příspěvekod rhee » 06 zář 2013, 13:08

Na RI to vypadalo, že první souboj "o přežití" vyhraje Francesca, udělala si obrovský náskok, kdy měla dva klíče a Matt ještě sestavoval tyčku. Mimochodem, tahle soutěž se svazováním dřívek mě už několik sérií opravdu nudí. Na druhou stranu je zase taková, ve které mají oba dva stejnou šanci. Tady bylo úplně jedno, v jak dobré formě je Matt a mi bylo taky tak nějak jedno, kdo z těch dvou zvítězí.

Nemám ráda zahazování soutěží, vždycky si vzpomenu na Pearl Islands a jak jedna vyhraná soutěž nakopla Morgany a do sloučení nakonec šli v počtu 5 na 5. A udělat něco takového ve chvíli, kdy má jejich kmen jenom o dva lidi víc než ten druhý... Hrozná blbost. Ale je fakt, že si to Russell způsobil sám. Svojí pověsti by se těžko zbavoval, ale hlavní je to, že i když tvrdil něco jiného, tak hrál už potřetí úplně stejně. Zase si vybudoval dumbass girl alliance (i když na mě Stephanie zatím hloupě nepůsobí, jenom je dost horkokrevná) a předvedl další hon na HII. Je mi ale líto, že se nejspíš po sloučení už nesetká s Robem, chtěla jsem se dočkat jejich dalšího souboje.
Těším se a zároveň se hrozím toho, jak Ralph použije HII, podle mě nebude vědět, co s ním. Buď ho využije na nějakou blbinu nebo půjde domů s imunitou v kapse.

A ten detailní pohled na Russellovo oholené podpaží s vyrážkou se mi bude ve snech zjevovat ještě měsíc. Brr

Obrázek
Survivor - Hatch (S01, S08), Lex (S03), Brian (S05), Andrew (S07), Fairplay (S07), Boston Rob (S08, S20, S22), Ami (s09), Tom (S10, S20), Stephenie (S10, S20), Gary (S11), Terry (S12), Yul (S13), Penner (S13, S16, S25), Peih-Gee (S15), Cirie (S16), Parvati (S16, S20), Ace (S17), Randy (S17), Stephen (S18), Russell H. (S19), Marty (S21), Jim (S23), Denise (S25), Malcolm (S25, S26), Vytas (S27), Tyler (S30)

Face Off - Conor, Tate, Gage (S01), RJ, Ian, Rayce (S02), Laura, Roy, Rod, Derek, Alana (S03), Anthony, Kris, Eric F., Wayne (S04), Tate, Laura, Roy, Frank (S05), Tyler, Rashaad, Daran (S06), Cig, George, Rachael, Sasha (S07), Emily, Logan, Adam (S08) Jasmine, Jordan, Ben, Nora (S09) Rob, Anna (S10)

Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
carneval
Příspěvky: 337
Registrován: 26 srp 2013, 10:22
Nejoblíbenější série: Cook Islands
Nejméně oblíbené série: Panama, Micronesia
Bydliště: Auckland, NZ

Re: S22 - Redemption Island - EP03

Příspěvekod carneval » 21 zář 2013, 13:23

Jak už jsem asi psal - souboje na RI zaberou spoustu času z už tak krátkých 43 minut, je to škoda, protože dění v táboře určitě není o nic méně zajímavější než to, co se děje na RI. Francesca bojovala, ale bohužel to nakonec nezvládla a šla definitivně domů.

Boston Rob uklidnil Andreu, ale asi bych jí stejně moc nevěřil a po Kristině bych jí poslal hned domů. Pro Philipa to byl odpočinkový díl, ale asi nás pobaví příště :)

Zapatera schválně prohrála soutěž a old lady předvedla skvělý blindside na Russella a spol :idea:
Personal Favorites: Terry Deitz, Yul Kwon, Becky Lee, Michelle Yi, James "JT" Thomas Jr.
Personal Villains: Cirie, Aras, Parvati, Lisi, Courtney, Sherea, Natalie, Corinne, Sierra
Interesting players: Rupert, Jon, Jonathan Penner, Randy, Coach, Russell H.

Uživatelský avatar
Ferenc
Příspěvky: 133
Registrován: 28 srp 2013, 21:31
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains, Australia, All Stars, Cook Islands, Micronesia, Tocantins, Redemption Island, One World, Cagayan
Nejoblibenější hráči: Boston Rob, Colby, JT, Malcolm, Marcus, Parvati, Danielle, Amanda, Stephenie, Erinn, Kim Spradlin, Hayden, LJ
Nejméně oblíbené série: Thailand, Vanuatu, San Juan Del Sur

Re: S22 - Redemption Island - EP03

Příspěvekod Ferenc » 23 zář 2013, 21:18

Tak první souboj na RI v historii survivora vyhrál Matt.

U Ometepů to všecho hezky šlape ani Phillip nedělal blbosti :mrgreen: .

Zapatera prohrála výzvu a tak vyhodili Russella což mě osobně velice potěšilo :idea: .
Survivor-S01-Richard|S02-Colby, Jerri, Amber|S03-Lex, Tom, Kelly|S04-Boston Rob|S05-Robb, Erin|S06-Jenna, Heidi, Matthew, Rob C.|S07-Sandra, Andrew, Darrah|S09-Eliza, Brady|S10-Bobby Jon, Stephenie, Tom|S11-Danni, Gary|S12-Danielle, Terry, Aras|S13-Yul, Parvati, Jonathan|S14-Earl, Yau-Man, Michelle|S15-James, Amanda, Ashley|S16-Natalie|S17-Marcus, Matty, Corinne, Ace|S18-JT, Stephen, Erinn, Sierra, Coach|S19-Erik, Brett, Laura|S21-Brenda, Marty, Alina|S22-Grant, Andrea, Stephanie|S23-Jim, Mikayla|S24-Chelsea, Kim, Troy|S25-Malcolm, Denise, RC, Jeff, Angie, Pete|S26-Reynold, Hope, Allie|S27-Vytas, Hayden, Ciera|S28-LJ, Spencer, Tony|S29-Jeremy, Natalie

The Amazing Race-S01-Rob & Brennan, Kevin & Drew|S02-Blake & Paige|S03-Derek & Drew|S04-Jon & Al|S05-Colin & Christie|S06-Hayden & Aaron|S07-Uchenna & Joyce, Rob & Amber|S09-BJ & Tyler, Eric & Jeremy|S10-Tyler & James, Dustin & Kandice|S12-TK & Rachel|S13-Nick & Starr|S14-Victor & Tammy|S15-Flight Time & Big Easy|S16-Jet & Cord

Uživatelský avatar
sun.eagle
Příspěvky: 241
Registrován: 27 srp 2013, 10:28
Nejoblíbenější série: The Amazon, Vanautu, Panama, The Cook Islands, Micronesia, HvV, One World.
Nejoblibenější hráči: Jenna Morasca, Ami, Eliza, Yul, Ozzy, Parvati, Russel, Coach, Danielle, Chelsea Meissner.
Nejméně oblíbené série: Australie, Africa, South Pacific, RI

Re: S22 - Redemption Island - EP03

Příspěvekod sun.eagle » 22 srp 2016, 18:22

Tak se uskutečnil první "play off" souboj na RI. Tahle novinka mi přijde jako hodně vydařená a hodně mě baví, dává to celé hře nový rozměr a second chance pro dobré a zajímavé hráče kteří byli třeba vyhozeni předčasně. Jsem zvědav v jaké fázi hry se přeživší z RI vrátí do hry a za jakých podmínek.
Za celou historii survivora zatím vím o jedné situaci kdy kmen schválně vypustil challenge. Nemám to rád a vždy pak z principu fandím těm druhým at už ve stejném kmeni kteří to nevěděli nebo druhému kmeni, protože tohle se nedělá.
Dobrou řeč na toto téma přednesla na kmenovce Stephanie, to byli rázné argumenty, doslova neprůstřelné. Nicméně to nezabránilo tomu aby poprvé v historii zhasla pochoděn Russela Hantze který tak půjde na RI na Matta.

Zatím po třech dílěch mě tato série strhla a dost možná ji dám na jeden zátah. O to víc se ukazuje že předchozí série byla opravdu jedna z nejslabších.


Zpět na „S22 - Redemption Island“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů