S22 - Redemption Island - EP04

San Juan del Sur, Nicaragua
February 16, 2011 – May 15, 2011
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S22 - Redemption Island - EP04

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 13:10

Epizóda 4
Obrázek

Uživatelský avatar
Rendy
A fan of Brenda Lowe
Příspěvky: 729
Registrován: 26 srp 2013, 09:33
Nejoblíbenější série: Borneo, HvV, Micronesia, Palau, Guatemala, Cook Islands, Australia, Pearl Islands, Redemption Island, One World, Philippines, Caramoan
Nejoblibenější hráči: Brenda, Darrah, Boston Rob, Steph, Parvati, Russell, Yul, Chelsea, Kat, Sierra, Ciera, Amanda, Danni, Ozzy, Corinne, Richard, Abi-Maria, Troyzan, Shane
Nejméně oblíbené série: Thajsko
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: S22 - Redemption Island - EP04

Příspěvekod Rendy » 27 srp 2013, 10:57

Tak jsem se tak navnadil na souboj Rob vs Russell, že jsem prolítnul tyhle první epizody, že nemá ani cenu k předešlým něco psát a shrnu to v jednom komentu.

Odešel Russell...těšil jsem se že ho vymetou nějakým ultrablindsidem, ale byl jsem moc namlsán z předchozí série HvV. Místo toho odešel dost potupně a ani se slzám nedivím. Kdyby odešel po nějakém blindsidu, tak bude naštvanej, ale smekne, ale vypustit soutěž, aby se ho zbavili co nejdřív a nemuseli s ním bejt v kmeni? pfff...
u Russella je výhoda že člověk ví jak hraje a když tam začal čmuchat po imunitách a baví se s dvěma kočkama, mělo jim bejt jasno že se nic nezměnilo. Korunu tomu nasadilo Ralphovo nalezení imunity. V té chvíli bych se uklidnil úplně a pěkně bych si ho tam s někým povodil po ostrově, jenže se nestalo a místo toho banda chudáků vypustila soutěž, zaměřila se na maximální vyřazení Russella a teď...teď nastane pohádka, budou lítat motýli, duha nad mořem....velký kulový, jste v Survivoru.
A jeden ze strůjců toho všeho Ralph?... :mrgreen: ...pěkně si ho tam Russell povodil i v posledních minutách :idea: zůstat v kmeni místo Russella tahle slepice (kterej chlap dělá slepici? :cry: )...ten musel bejt naštvanej :mrgreen:
Russell ale nakonec pěkně zazmatkoval, když nevyšel pokus Matta tak bych se hodně uklidnil a všechno hezky přeměřil a on tam měl díry už na začátku.

Ze Stephanie se stala moc pěkná pravá ruka Russella, jak byl na ní na kmenovce úplně hrdý :mrgreen: ta holka ví jak to funguje a pěkně jim to tam vmetla do ksichtu :idea: teď je ale v podstatě v kmeni blbů sama, takže jí nejspíš čeká brzký konec :|

Zůstal Rob...u Roba je to úplně jiná písnička, jeho strategie není tak čitelná, každý ví že je nebezpečnej, ale nikdo se nemá na co zaměřit, nehledá zběsile imunity, nepotuluje se s holčičkama a tak je ve svém kmeni na velmi pevné pozici. Jeho hledání imunity bylo oproti Russellovi koncertem a balzámem na duši sociální hře. Zabaví lidi nějakou hrou, sám ze sebe udělá chudáčka co se potřebuje na čtvrt hoďky vykakat a při návratu ho ještě všichni politujou :mrgreen: :idea:

Phill je divnej, Francesca je divná...zatím vůbec nepobírám výběr do favoritů v S26...tušim že tahle řada bude velký zklamání :|

Favoriti: Rob a Stephanie

Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
rhee
Redaktor Webu
Příspěvky: 297
Registrován: 26 srp 2013, 14:13
Nejoblíbenější série: Pearl Islands, Heroes vs Villains, Cook Islands, Palau, Philippines, Panama, Micronesia | Face Off - S05, S07, S04 | TAR - S05, S14
Nejoblibenější hráči: Penner, Boston Rob, Savage, Tom, Yul, Hatch, Fairplay, Vytas, Brian, Stephenie | Face Off - Tate, Laura, Roy, Anthony, Cig | TAR - Colin & Christie
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur, Marquesas, Nicaragua, One World, Redemption Island, Caramoan | TAR - S08

Re: S22 - Redemption Island - EP04

Příspěvekod rhee » 06 zář 2013, 13:09

Russella mi bylo až líto, nikdy by mě nenapadlo, že ho uvidím brečet. Brzo se ale vzpamatoval a před odchodem ještě zasadil pár posledních ran. To jak Rapl (Ralph) vykecal, že má skrytou imunitu... Nemám slov. Ralphík z The Simpsons jak vyšitý.
Po tom, co Rob mluvil o tom, jak Phillipovi z těch jeho růžových slipů leze ven nádobíčko a pleská všude kolem, jsem byla pro jednou ráda za cenzuru :D

Rob mě svojí vynalézavostí nepřestane překvapovat. Chytře všechny odlákal pryč z tábora a pak se pod vtipnou záminkou nenápadně vytratil hledat imunitu. A to, že si ostatní mysleli, že Kristina našla imunitu, mu jenom hezky hrálo do karet. Zatím má pevnou pozici ve hře jako málokdo.

Kristina mohla ještě zůstat, byla jediná z Ometepe, kdo Robovi nezobal z ruky a nelezl mu do... ale to bychom zase přišli o Phillipa. Radši bych viděla jít některou z ostatních ženských, které jsou skoro neviditelné a jsou tam jenom do počtu.

Krom Roba jsem si oblíbila Stephanie, docela zajímaví by mohli být i David s Grantem.
Survivor - Hatch (S01, S08), Lex (S03), Brian (S05), Andrew (S07), Fairplay (S07), Boston Rob (S08, S20, S22), Ami (s09), Tom (S10, S20), Stephenie (S10, S20), Gary (S11), Terry (S12), Yul (S13), Penner (S13, S16, S25), Peih-Gee (S15), Cirie (S16), Parvati (S16, S20), Ace (S17), Randy (S17), Stephen (S18), Russell H. (S19), Marty (S21), Jim (S23), Denise (S25), Malcolm (S25, S26), Vytas (S27), Tyler (S30)

Face Off - Conor, Tate, Gage (S01), RJ, Ian, Rayce (S02), Laura, Roy, Rod, Derek, Alana (S03), Anthony, Kris, Eric F., Wayne (S04), Tate, Laura, Roy, Frank (S05), Tyler, Rashaad, Daran (S06), Cig, George, Rachael, Sasha (S07), Emily, Logan, Adam (S08) Jasmine, Jordan, Ben, Nora (S09) Rob, Anna (S10)

Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
carneval
Příspěvky: 337
Registrován: 26 srp 2013, 10:22
Nejoblíbenější série: Cook Islands
Nejméně oblíbené série: Panama, Micronesia
Bydliště: Auckland, NZ

Re: S22 - Redemption Island - EP04

Příspěvekod carneval » 22 zář 2013, 20:21

Souboj mezi Mattem a Russellem dopadl lépe pro Matta a možná poněkud překvapivě a brzo skončil Russell - celkem emotivně a pro mě nečekaně tak odešel jeden z favoritů hry. Potěšil mě David, který si jediný uvědomil, že "tancovat na jeho hrobě" nebylo zrovna košer :idea:

U Ometepe zase řadil Philip, je to prostě komická vložka série a doufám, že tam ještě vydrží :lol: Boston Rob se naopak skutečně něčemu přiučil a zatím je jeho hra velmi nenápadná, ale chytrá - hodně se mi to zamlouvá a jsem rád, že si prosadil tu nebezpečnější Cristinu :idea:
Personal Favorites: Terry Deitz, Yul Kwon, Becky Lee, Michelle Yi, James "JT" Thomas Jr.
Personal Villains: Cirie, Aras, Parvati, Lisi, Courtney, Sherea, Natalie, Corinne, Sierra
Interesting players: Rupert, Jon, Jonathan Penner, Randy, Coach, Russell H.

Uživatelský avatar
Ferenc
Příspěvky: 133
Registrován: 28 srp 2013, 21:31
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains, Australia, All Stars, Cook Islands, Micronesia, Tocantins, Redemption Island, One World, Cagayan
Nejoblibenější hráči: Boston Rob, Colby, JT, Malcolm, Marcus, Parvati, Danielle, Amanda, Stephenie, Erinn, Kim Spradlin, Hayden, LJ
Nejméně oblíbené série: Thailand, Vanuatu, San Juan Del Sur

Re: S22 - Redemption Island - EP04

Příspěvekod Ferenc » 25 zář 2013, 17:31

Tak a Russell je pryč hezky ho vykopli vzdát imunitu vyhodit ho ještě mu nakecat že na RI je Francesqua :beer: . Výborný tah!
Ale stejně dal zapaterům poslední Hantzovskej úder.
Rob je prostě král Survivora hezky si to obstaral a jsem rád že se mu podařilo tu imunitu najít.
Zapaterové vyhráli imunitu a tak šla Kristina nebyla mi sympatická takže jsem rád že odešla.

Favoriti: Boston Rob a Grant
Survivor-S01-Richard|S02-Colby, Jerri, Amber|S03-Lex, Tom, Kelly|S04-Boston Rob|S05-Robb, Erin|S06-Jenna, Heidi, Matthew, Rob C.|S07-Sandra, Andrew, Darrah|S09-Eliza, Brady|S10-Bobby Jon, Stephenie, Tom|S11-Danni, Gary|S12-Danielle, Terry, Aras|S13-Yul, Parvati, Jonathan|S14-Earl, Yau-Man, Michelle|S15-James, Amanda, Ashley|S16-Natalie|S17-Marcus, Matty, Corinne, Ace|S18-JT, Stephen, Erinn, Sierra, Coach|S19-Erik, Brett, Laura|S21-Brenda, Marty, Alina|S22-Grant, Andrea, Stephanie|S23-Jim, Mikayla|S24-Chelsea, Kim, Troy|S25-Malcolm, Denise, RC, Jeff, Angie, Pete|S26-Reynold, Hope, Allie|S27-Vytas, Hayden, Ciera|S28-LJ, Spencer, Tony|S29-Jeremy, Natalie

The Amazing Race-S01-Rob & Brennan, Kevin & Drew|S02-Blake & Paige|S03-Derek & Drew|S04-Jon & Al|S05-Colin & Christie|S06-Hayden & Aaron|S07-Uchenna & Joyce, Rob & Amber|S09-BJ & Tyler, Eric & Jeremy|S10-Tyler & James, Dustin & Kandice|S12-TK & Rachel|S13-Nick & Starr|S14-Victor & Tammy|S15-Flight Time & Big Easy|S16-Jet & Cord

Uživatelský avatar
sun.eagle
Příspěvky: 241
Registrován: 27 srp 2013, 10:28
Nejoblíbenější série: The Amazon, Vanautu, Panama, The Cook Islands, Micronesia, HvV, One World.
Nejoblibenější hráči: Jenna Morasca, Ami, Eliza, Yul, Ozzy, Parvati, Russel, Coach, Danielle, Chelsea Meissner.
Nejméně oblíbené série: Australie, Africa, South Pacific, RI

Re: S22 - Redemption Island - EP04

Příspěvekod sun.eagle » 22 srp 2016, 18:39

Tak jeden z nejlepších hráčů historie odchází... ač ho nemám moc rád za některé jeho tahy tak jeho agresivní hra prostě baví, ale hrát potřetí to samé? to nemohlo vyjít. Jeho slzy byli pro mě jedním z nejsilnějších zážitků v Survivorovi vůbec, a bylo mi ho fakt líto.
Ted přeju jeho dvěma holkám aby to tam ještě zamíchali, hlavně Stepahie po proslovu na kmenovce o vypouštění soutěží si mě získala.

Ve druhém kmeni si Rob posliluje už tak silnou pozici, Phillip sice říká že je bávalí agent ale jako nějkaý super agent se projevil Rob při jeho akci HII, to bylo učebnicové. Krok jedna - využití počtu lidí, Krok dva - odlákání pozornosti díky nějaké " cool" hře, Krok tři - dokonalá exfiltrace pomocí historky o zácpě. Tak se to má dělat.


Zpět na „S22 - Redemption Island“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti