S22 - Redemption Island - EP06

San Juan del Sur, Nicaragua
February 16, 2011 – May 15, 2011
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S22 - Redemption Island - EP06

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 13:11

Epizóda 6
Obrázek

Uživatelský avatar
rhee
Redaktor Webu
Příspěvky: 297
Registrován: 26 srp 2013, 14:13
Nejoblíbenější série: Pearl Islands, Heroes vs Villains, Cook Islands, Palau, Philippines, Panama, Micronesia | Face Off - S05, S07, S04 | TAR - S05, S14
Nejoblibenější hráči: Penner, Boston Rob, Savage, Tom, Yul, Hatch, Fairplay, Vytas, Brian, Stephenie | Face Off - Tate, Laura, Roy, Anthony, Cig | TAR - Colin & Christie
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur, Marquesas, Nicaragua, One World, Redemption Island, Caramoan | TAR - S08

Re: S22 - Redemption Island - EP06

Příspěvekod rhee » 06 zář 2013, 13:13

Ometepe - Nečekala bych, že budu někdy v něčem souhlasit se special agentem, ale ty dvě bárbíny mě hrozně iritují. Hloupé, líné a zbytečné.
Chudáka Granta lituju, tolik věří Robovi... :D A v soutěži o imunitu zazářil, když obstaral 4 z 5 bodů. S Robem tvoří fajn dvojici.

Zapatera - jak najednou chybí ten Russell, že... počty se vyrovnaly a Zapatera brzo pozná, jaká to byla chyba záměrně prohrát soutěž; David dobře argumentuje, Sarita tam stejně dlouho nevydrží, protože podle mě prohrají i další soutěž o imunitu a na RI skončí ona, je pro kmen spíš přítěží než přínosem

Odměn je strašně moc, dostávají tolik jídla, že snad ani nemají hlad. Kde jsou ty časy, kdy byli všichni rádi i za to, že dostali dva "blbé" háčky na ryby a občas si něco chytili. Teď jim už od začátku dělají obrovské hostiny. Taky se mi nelíbilo, že jim to připravili u sochy Ježíše (která vypadá podobně jak v Riu) s výhledem na město. Jsem mnohem raději, když je vezmou někde do přírody, maximálně za domorodci. Měli by být co nejvíc odříznutí od civilizace a ne je vodit na nějaké turistické místa. Příště je můžou rovnou posadit doprostřed náměstí.

Matt si na Redemption Island vede skvěle a za své výkony by si zasloužil se do hry vrátit, ale v příštím duelu budu fandit Stephanie. Dávám jí i docela velkou šanci na výhru, někdy se to musí prolomit a ona je v soutěžích dobrá.

Obrázek
Survivor - Hatch (S01, S08), Lex (S03), Brian (S05), Andrew (S07), Fairplay (S07), Boston Rob (S08, S20, S22), Ami (s09), Tom (S10, S20), Stephenie (S10, S20), Gary (S11), Terry (S12), Yul (S13), Penner (S13, S16, S25), Peih-Gee (S15), Cirie (S16), Parvati (S16, S20), Ace (S17), Randy (S17), Stephen (S18), Russell H. (S19), Marty (S21), Jim (S23), Denise (S25), Malcolm (S25, S26), Vytas (S27), Tyler (S30)

Face Off - Conor, Tate, Gage (S01), RJ, Ian, Rayce (S02), Laura, Roy, Rod, Derek, Alana (S03), Anthony, Kris, Eric F., Wayne (S04), Tate, Laura, Roy, Frank (S05), Tyler, Rashaad, Daran (S06), Cig, George, Rachael, Sasha (S07), Emily, Logan, Adam (S08) Jasmine, Jordan, Ben, Nora (S09) Rob, Anna (S10)

Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
carneval
Příspěvky: 337
Registrován: 26 srp 2013, 10:22
Nejoblíbenější série: Cook Islands
Nejméně oblíbené série: Panama, Micronesia
Bydliště: Auckland, NZ

Re: S22 - Redemption Island - EP06

Příspěvekod carneval » 24 zář 2013, 19:33

Tak Krista se s Mattem pomodlila a dala mu svou Bibli (velké gesto v očích věřích) - bohužel pro Matta tím Krista rozčílila holčičku Andreu, která očividně žárlila :lol:

Ometepe kmen mě zatím celkem baví, nejen díky Robovi, ale i díky Philipovi - jeho "outburst" chápu, ale stejně ... :lol:

Na soutěži mě překvapil Mike, jak si špatně vedl proti Grantovi - asi to je tím, že je Grant celkem velkej a NFL je celkem drsnej sport... ale zase on je přeci mariňák :-| alespoň mu strhnul triko a Grantovi bude zima! :D

Zapatera je už od odchodu Russella slabější, Sarita tomu se zubem nasadila korunu.. Ralph to řekl celkem hezky "všechno je tady hnusný a špinavý a ona si to strká do pusy" :lol: :lol:


Jinak jak psala rhee: Poslední dobou Survivor není už moc o přežívání, ale spíš o sociální hře a taktizování... na postavení přístřešku jim dali celou sadu SEARS a odměny jsou taky zbytečně moc velkorysý.. příště už asi každý kmen dostane 3 domorodce na pomoc kolem tábora :down: Ta odměna - chápu, kam míří tím odloučením - já jsem si to z kamery užil, je to krásný místo, ale asi bych se na to měl koukat někde jinde.. případně až později v individuální fázi hry.
Personal Favorites: Terry Deitz, Yul Kwon, Becky Lee, Michelle Yi, James "JT" Thomas Jr.
Personal Villains: Cirie, Aras, Parvati, Lisi, Courtney, Sherea, Natalie, Corinne, Sierra
Interesting players: Rupert, Jon, Jonathan Penner, Randy, Coach, Russell H.

Uživatelský avatar
Ferenc
Příspěvky: 133
Registrován: 28 srp 2013, 21:31
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains, Australia, All Stars, Cook Islands, Micronesia, Tocantins, Redemption Island, One World, Cagayan
Nejoblibenější hráči: Boston Rob, Colby, JT, Malcolm, Marcus, Parvati, Danielle, Amanda, Stephenie, Erinn, Kim Spradlin, Hayden, LJ
Nejméně oblíbené série: Thailand, Vanuatu, San Juan Del Sur

Re: S22 - Redemption Island - EP06

Příspěvekod Ferenc » 26 zář 2013, 21:14

Ometepe
TY dvě slečinky jsou otravné prej nevadí že se poflakujem (já bych je dal do druhý série do austrálie zajímalo by mě co bydělali tam :mrgreen: )
Rob a Grant jsou skvělej pár jeden z nejlepších v historii a Grantův výkon při výzvě :idea: .
Zapatera
David jediný podporoval Stephanie ale ta stejně odešla ta už v tomto kmeni není komu fandit.
Survivor-S01-Richard|S02-Colby, Jerri, Amber|S03-Lex, Tom, Kelly|S04-Boston Rob|S05-Robb, Erin|S06-Jenna, Heidi, Matthew, Rob C.|S07-Sandra, Andrew, Darrah|S09-Eliza, Brady|S10-Bobby Jon, Stephenie, Tom|S11-Danni, Gary|S12-Danielle, Terry, Aras|S13-Yul, Parvati, Jonathan|S14-Earl, Yau-Man, Michelle|S15-James, Amanda, Ashley|S16-Natalie|S17-Marcus, Matty, Corinne, Ace|S18-JT, Stephen, Erinn, Sierra, Coach|S19-Erik, Brett, Laura|S21-Brenda, Marty, Alina|S22-Grant, Andrea, Stephanie|S23-Jim, Mikayla|S24-Chelsea, Kim, Troy|S25-Malcolm, Denise, RC, Jeff, Angie, Pete|S26-Reynold, Hope, Allie|S27-Vytas, Hayden, Ciera|S28-LJ, Spencer, Tony|S29-Jeremy, Natalie

The Amazing Race-S01-Rob & Brennan, Kevin & Drew|S02-Blake & Paige|S03-Derek & Drew|S04-Jon & Al|S05-Colin & Christie|S06-Hayden & Aaron|S07-Uchenna & Joyce, Rob & Amber|S09-BJ & Tyler, Eric & Jeremy|S10-Tyler & James, Dustin & Kandice|S12-TK & Rachel|S13-Nick & Starr|S14-Victor & Tammy|S15-Flight Time & Big Easy|S16-Jet & Cord

Uživatelský avatar
sun.eagle
Příspěvky: 241
Registrován: 27 srp 2013, 10:28
Nejoblíbenější série: The Amazon, Vanautu, Panama, The Cook Islands, Micronesia, HvV, One World.
Nejoblibenější hráči: Jenna Morasca, Ami, Eliza, Yul, Ozzy, Parvati, Russel, Coach, Danielle, Chelsea Meissner.
Nejméně oblíbené série: Australie, Africa, South Pacific, RI

Re: S22 - Redemption Island - EP06

Příspěvekod sun.eagle » 23 srp 2016, 10:24

Tak ted už nevím komu budu fandit když končí Stepahie. David za ní mocně loboval a měl pádné argumenty, ale kmen si je moc jistý důvěrou mezi sebou, jsem zvědam jak jim to vydrží. Už těd ale jou po pár prohrách v řadě dost nahlodaní.
U oranžových náš James Bond vyjel po opalujících se pipkách co si spletly survivora ze soutěží miss bikiny.
Jak tady někdo už ponamenal výše, tak dostávají opravdu hromady jídla. Až neůnosně moc. Zjevně to je důsledek průšvihu v poslední sezoně v Nicarague kde totálním vyčerpáním z nedostatku jídla a spánku skončily hned dvě hráčky. Tady aby se to neopakovalo tak dostali ze startu bednu s nástroji, plachtu a co tři dny chodí kmen na královskou hostinu... :D
Konkrétně u téhle odměny mě přakvapilo místo kde byli, u sochy a očividně nějaké navštěvované památky kde bylo vidět i jakésy městečko v pozadí :? Ale to hození nápovědy do "chřtánu sopky" nikým jiným než Robem stálo za to :)


Zpět na „S22 - Redemption Island“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti