S22 - Redemption Island - EP07

San Juan del Sur, Nicaragua
February 16, 2011 – May 15, 2011
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S22 - Redemption Island - EP07

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 13:11

Epizóda 7
Obrázek

Uživatelský avatar
Rendy
A fan of Brenda Lowe
Příspěvky: 729
Registrován: 26 srp 2013, 09:33
Nejoblíbenější série: Borneo, HvV, Micronesia, Palau, Guatemala, Cook Islands, Australia, Pearl Islands, Redemption Island, One World, Philippines, Caramoan
Nejoblibenější hráči: Brenda, Darrah, Boston Rob, Steph, Parvati, Russell, Yul, Chelsea, Kat, Sierra, Ciera, Amanda, Danni, Ozzy, Corinne, Richard, Abi-Maria, Troyzan, Shane
Nejméně oblíbené série: Thajsko
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: S22 - Redemption Island - EP07

Příspěvekod Rendy » 27 srp 2013, 10:54

Tak duo Krista Stephanie venku :|
Krista mě teda trochu otravovala tím pánbíčkářstvím, čímž mě štve i Matt...jděte s těmahle kydama už do kelu amíci :twisted: sranda že se na RI objevili dva pánbíčkaři...koho si teď asi bůh vybere hmmm :mrgreen: že by měl někoho přeci jen radši? :mrgreen:
Stephanie naopak rozkošná držtička, ve hře hlavně ve fialovém nuda týmu bude chybět a je škoda že se nechce účastnit dalších řad :| měla luxusní zadek 8)
Obrázek
V Ometepe pokračuje nadvláda Roba, je sranda jak si to tam celý v klídku šéfuje, dokonce i nápovědu k HI hodí do sopky :mrgreen: :idea: Phill to tam lehce nezvládá, sociální hra nula, strategická hra nula...jedna odměna, všichni baští a Phill je v ráji jak se k němu najednou všichni chovaj hezky :mrgreen:
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
rhee
Redaktor Webu
Příspěvky: 297
Registrován: 26 srp 2013, 14:13
Nejoblíbenější série: Pearl Islands, Heroes vs Villains, Cook Islands, Palau, Philippines, Panama, Micronesia | Face Off - S05, S07, S04 | TAR - S05, S14
Nejoblibenější hráči: Penner, Boston Rob, Savage, Tom, Yul, Hatch, Fairplay, Vytas, Brian, Stephenie | Face Off - Tate, Laura, Roy, Anthony, Cig | TAR - Colin & Christie
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur, Marquesas, Nicaragua, One World, Redemption Island, Caramoan | TAR - S08

Re: S22 - Redemption Island - EP07

Příspěvekod rhee » 06 zář 2013, 13:17

Stephanie je škoda, Matt měl větší štěstí na náhodné otočení dvou stejných symbolů, ale Stephanie si to stejně ke konci pokazila sama. Otáčet v tak důležité chvíli znak, o kterém na 100% vím, kde je a spoléhat na to, že se s tím druhým strefím... Ale z nováčků v této sérii asi jediná, u které bych uvítala, kdyby se někdy v budoucnu vrátila.

Líbí se mi, jak to tam má Rob ošéfované - Nesmíš jíst křupavou rýži, tu má Rob nejradši a je jenom pro něj! :D
Když Rob do sopky zahodil nápovědu k HII, tak mi prolétlo hlavou, že přece existuje možnost, že do hry nastrčili další imunitu. Během posledních sérií se jich ve hře objevuje čím dál víc (třeba v HvV byly snad 4 nebo kolik). Asi první špatný krok, který podle mě Rob udělal. Zahodit nápovědu? Určitě. Nepřečíst si ji, i když měl příležitost a nikdo by ho neviděl? Za mě zbytečná neopatrnost a machrování.

Hned jak Jeff řekl na kmenové radě slovo "kohezní", tak mi bylo jasné, že Ralph nebude vědět, co to znamená. "Co by sis vybral?" "Nesouhlasím" :D

Sarita věděla, že je v ohrožení a stejně si na TC nevzala svoje věci. Být příliš sebevědomý se nevyplácí. V jejím případě to bylo spojení moc velkého sebevědomí a blbosti.
Pro Matta zatím nejslabší soupeř, byla by to pěkná ironie, kdyby prohrál zrovna s ní. Ale když jsem viděla ukázky na další epizodu, ve které bude poprvé vyloženě fyzická soutěž a Matt si udělal něco s nohou... Zrovna Sarita by si návrat do hry zasloužila ze všech vyřazených nejmíň. Jestli se ale vrátí Matt, tak nejspíš Zapatera brzo zmizí z povrchu zemského. Matt se asi připojí k zpátky k Ometepe a David možná přeběhne. Snad jediná možnost pro zvrat by bylo přeběhnutí Matta s Phillipem, ale na to Phillip nemá. Je to ten typ, co má plnou hubů keců, ale když příjde na věc, tak se stáhne. A Matt je až moc nábožensky založený a nevím, jestli by zrada v jeho případě vůbec přicházela v úvahu. Ostatní nemají vlastní mozek a vzepřít se Robovi by je snad ani nenapadlo.

Rob a David jsou jediní zbývající chytří hráči a Grant je mi sympatický. Tím asi výčet oblíbených hráčů končí. Phillip mě ještě alespoň baví (při monologu o bojovnících a samurajích jsem si zavzpomínala na Coache), negramot Rapl už míň. Zbytek škoda slov...
Survivor - Hatch (S01, S08), Lex (S03), Brian (S05), Andrew (S07), Fairplay (S07), Boston Rob (S08, S20, S22), Ami (s09), Tom (S10, S20), Stephenie (S10, S20), Gary (S11), Terry (S12), Yul (S13), Penner (S13, S16, S25), Peih-Gee (S15), Cirie (S16), Parvati (S16, S20), Ace (S17), Randy (S17), Stephen (S18), Russell H. (S19), Marty (S21), Jim (S23), Denise (S25), Malcolm (S25, S26), Vytas (S27), Tyler (S30)

Face Off - Conor, Tate, Gage (S01), RJ, Ian, Rayce (S02), Laura, Roy, Rod, Derek, Alana (S03), Anthony, Kris, Eric F., Wayne (S04), Tate, Laura, Roy, Frank (S05), Tyler, Rashaad, Daran (S06), Cig, George, Rachael, Sasha (S07), Emily, Logan, Adam (S08) Jasmine, Jordan, Ben, Nora (S09) Rob, Anna (S10)

Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
carneval
Příspěvky: 337
Registrován: 26 srp 2013, 10:22
Nejoblíbenější série: Cook Islands
Nejméně oblíbené série: Panama, Micronesia
Bydliště: Auckland, NZ

Re: S22 - Redemption Island - EP07

Příspěvekod carneval » 25 zář 2013, 19:01

Matt si vytrpěl své se Stephanie a byl rád, že se jí zbavil :lol:

Philip celkem už vyšiluje kvůli Robovi, ale v soutěži bylo pak vidět několik záběrů, jak mu Rob pomáhá - šlechetné nebo chytré, v obou případech to je na :idea: Na odměně si potom Philip přiznal, že je těžké necítit to týmově, když s ním celkem hodně komunikují a sdílí radost :idea:

Zapatera se dál plácá v krizi (zaslouženě) a jsem rád, že opět prohráli.. vážně doufám, že Philip nepřeběhne, a všichni z ostrova pomažou co nejrychleji - přeju jim, aby se jim zahození soutěže vymstilo (jednou by prohráli tak jako tak, takže to považuju prostě za blbost, bez ohledu na to, o koho se jednalo)

Dotaz ke kmenovce: Kdo hlasoval spolu se Saritou pro Davida?

rhee píše:Když Rob do sopky zahodil nápovědu k HII, tak mi prolétlo hlavou, že přece existuje možnost, že do hry nastrčili další imunitu. Během posledních sérií se jich ve hře objevuje čím dál víc (třeba v HvV byly snad 4 nebo kolik). Asi první špatný krok, který podle mě Rob udělal. Zahodit nápovědu? Určitě. Nepřečíst si ji, i když měl příležitost a nikdo by ho neviděl? Za mě zbytečná neopatrnost a machrování.


v HvV sice byly asi 4 HII, ale nikdy nejsou ve hře víc než 2 symboly najednou (každý pro jeden kmen) - jelikož Rob už ho má a druhý má Ralph, tak o nic nepřišel
Personal Favorites: Terry Deitz, Yul Kwon, Becky Lee, Michelle Yi, James "JT" Thomas Jr.
Personal Villains: Cirie, Aras, Parvati, Lisi, Courtney, Sherea, Natalie, Corinne, Sierra
Interesting players: Rupert, Jon, Jonathan Penner, Randy, Coach, Russell H.

Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Re: S22 - Redemption Island - EP07

Příspěvekod Earl » 25 zář 2013, 19:13

Pre Davida hlasoval ešte Ralph.
Obrázek

Uživatelský avatar
carneval
Příspěvky: 337
Registrován: 26 srp 2013, 10:22
Nejoblíbenější série: Cook Islands
Nejméně oblíbené série: Panama, Micronesia
Bydliště: Auckland, NZ

Re: S22 - Redemption Island - EP07

Příspěvekod carneval » 26 zář 2013, 03:12

Díky za odpověď :idea:

Nebyl jsem si jist, jestli se to v budoucnu ukáže na kameře nebo ne, ale nechtěl jsem brouzdat na netu, abych si nespoilnul např. vítěze (na to jsem odborník) :lol:
Personal Favorites: Terry Deitz, Yul Kwon, Becky Lee, Michelle Yi, James "JT" Thomas Jr.
Personal Villains: Cirie, Aras, Parvati, Lisi, Courtney, Sherea, Natalie, Corinne, Sierra
Interesting players: Rupert, Jon, Jonathan Penner, Randy, Coach, Russell H.

Uživatelský avatar
rhee
Redaktor Webu
Příspěvky: 297
Registrován: 26 srp 2013, 14:13
Nejoblíbenější série: Pearl Islands, Heroes vs Villains, Cook Islands, Palau, Philippines, Panama, Micronesia | Face Off - S05, S07, S04 | TAR - S05, S14
Nejoblibenější hráči: Penner, Boston Rob, Savage, Tom, Yul, Hatch, Fairplay, Vytas, Brian, Stephenie | Face Off - Tate, Laura, Roy, Anthony, Cig | TAR - Colin & Christie
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur, Marquesas, Nicaragua, One World, Redemption Island, Caramoan | TAR - S08

Re: S22 - Redemption Island - EP07

Příspěvekod rhee » 26 zář 2013, 11:16

carneval píše:v HvV sice byly asi 4 HII, ale nikdy nejsou ve hře víc než 2 symboly najednou (každý pro jeden kmen) - jelikož Rob už ho má a druhý má Ralph, tak o nic nepřišel


Hra se vyvíjí, to, že bylo víc imunit v jedné sérii neznamená, že tenhle model znovu nepoužijí.
Nevím, asi je to ve mně, ale já bych si ve hře o milion radši všechno pořádně prohlédla a rozmyslela.
Survivor - Hatch (S01, S08), Lex (S03), Brian (S05), Andrew (S07), Fairplay (S07), Boston Rob (S08, S20, S22), Ami (s09), Tom (S10, S20), Stephenie (S10, S20), Gary (S11), Terry (S12), Yul (S13), Penner (S13, S16, S25), Peih-Gee (S15), Cirie (S16), Parvati (S16, S20), Ace (S17), Randy (S17), Stephen (S18), Russell H. (S19), Marty (S21), Jim (S23), Denise (S25), Malcolm (S25, S26), Vytas (S27), Tyler (S30)

Face Off - Conor, Tate, Gage (S01), RJ, Ian, Rayce (S02), Laura, Roy, Rod, Derek, Alana (S03), Anthony, Kris, Eric F., Wayne (S04), Tate, Laura, Roy, Frank (S05), Tyler, Rashaad, Daran (S06), Cig, George, Rachael, Sasha (S07), Emily, Logan, Adam (S08) Jasmine, Jordan, Ben, Nora (S09) Rob, Anna (S10)

Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Ferenc
Příspěvky: 133
Registrován: 28 srp 2013, 21:31
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains, Australia, All Stars, Cook Islands, Micronesia, Tocantins, Redemption Island, One World, Cagayan
Nejoblibenější hráči: Boston Rob, Colby, JT, Malcolm, Marcus, Parvati, Danielle, Amanda, Stephenie, Erinn, Kim Spradlin, Hayden, LJ
Nejméně oblíbené série: Thailand, Vanuatu, San Juan Del Sur

Re: S22 - Redemption Island - EP07

Příspěvekod Ferenc » 27 zář 2013, 21:18

Tak polední schopný člen Zapatery je venku škoda Stephanie byla super.

Rob si Ometepe v klidu ovládá a Phillip furt vyšiluje-klasika.
Zapatera přišla o dalšího člena neschopnou Saritu a jediný potencionálně schopný hráč zůstává David je jediný myslitel v Zapateře.
Survivor-S01-Richard|S02-Colby, Jerri, Amber|S03-Lex, Tom, Kelly|S04-Boston Rob|S05-Robb, Erin|S06-Jenna, Heidi, Matthew, Rob C.|S07-Sandra, Andrew, Darrah|S09-Eliza, Brady|S10-Bobby Jon, Stephenie, Tom|S11-Danni, Gary|S12-Danielle, Terry, Aras|S13-Yul, Parvati, Jonathan|S14-Earl, Yau-Man, Michelle|S15-James, Amanda, Ashley|S16-Natalie|S17-Marcus, Matty, Corinne, Ace|S18-JT, Stephen, Erinn, Sierra, Coach|S19-Erik, Brett, Laura|S21-Brenda, Marty, Alina|S22-Grant, Andrea, Stephanie|S23-Jim, Mikayla|S24-Chelsea, Kim, Troy|S25-Malcolm, Denise, RC, Jeff, Angie, Pete|S26-Reynold, Hope, Allie|S27-Vytas, Hayden, Ciera|S28-LJ, Spencer, Tony|S29-Jeremy, Natalie

The Amazing Race-S01-Rob & Brennan, Kevin & Drew|S02-Blake & Paige|S03-Derek & Drew|S04-Jon & Al|S05-Colin & Christie|S06-Hayden & Aaron|S07-Uchenna & Joyce, Rob & Amber|S09-BJ & Tyler, Eric & Jeremy|S10-Tyler & James, Dustin & Kandice|S12-TK & Rachel|S13-Nick & Starr|S14-Victor & Tammy|S15-Flight Time & Big Easy|S16-Jet & Cord

Uživatelský avatar
sun.eagle
Příspěvky: 241
Registrován: 27 srp 2013, 10:28
Nejoblíbenější série: The Amazon, Vanautu, Panama, The Cook Islands, Micronesia, HvV, One World.
Nejoblibenější hráči: Jenna Morasca, Ami, Eliza, Yul, Ozzy, Parvati, Russel, Coach, Danielle, Chelsea Meissner.
Nejméně oblíbené série: Australie, Africa, South Pacific, RI

Re: S22 - Redemption Island - EP07

Příspěvekod sun.eagle » 23 srp 2016, 10:30

Stephanie nééé :cry: :(
Škoda, škoda. Matt měl v téhle soutěži neskutečné štěstí. Ta jeho série vítězství pokud se RI objeví i v dalších sériích možná bude nepřekonatelným rekordem.


Zpět na „S22 - Redemption Island“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti