S22 - Redemption Island - EP09

San Juan del Sur, Nicaragua
February 16, 2011 – May 15, 2011
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S22 - Redemption Island - EP09

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 13:12

Epizóda 9
Obrázek

Uživatelský avatar
Rendy
A fan of Brenda Lowe
Příspěvky: 729
Registrován: 26 srp 2013, 09:33
Nejoblíbenější série: Borneo, HvV, Micronesia, Palau, Guatemala, Cook Islands, Australia, Pearl Islands, Redemption Island, One World, Philippines, Caramoan
Nejoblibenější hráči: Brenda, Darrah, Boston Rob, Steph, Parvati, Russell, Yul, Chelsea, Kat, Sierra, Ciera, Amanda, Danni, Ozzy, Corinne, Richard, Abi-Maria, Troyzan, Shane
Nejméně oblíbené série: Thajsko
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: S22 - Redemption Island - EP09

Příspěvekod Rendy » 27 srp 2013, 10:56

A máme tu nudnější část hry, odstřelení zbytku fialových.
Rob tam vládne tedy neskutečně (skoro mi to připomíná Kim v OW) spousta oveček a jeden mastermind, který už neví co roupama dělat, tak tam vymýšlí systém dvojic, hlídkuje zda někdo nekope imunitu, hlídá jídelníček...hmm...co by se ještě tak ovečkám mohlo předepsat :mrgreen:
Fialový si teď asi rvou vlasy za to, že vynechali soutěž a odepsali Russella....njn, boží mlýny melou pomalu, ale jistě, užijte si výsledek svého geniálního tahu 8)
Obrázek

Uživatelský avatar
rhee
Redaktor Webu
Příspěvky: 297
Registrován: 26 srp 2013, 14:13
Nejoblíbenější série: Pearl Islands, Heroes vs Villains, Cook Islands, Palau, Philippines, Panama, Micronesia | Face Off - S05, S07, S04 | TAR - S05, S14
Nejoblibenější hráči: Penner, Boston Rob, Savage, Tom, Yul, Hatch, Fairplay, Vytas, Brian, Stephenie | Face Off - Tate, Laura, Roy, Anthony, Cig | TAR - Colin & Christie
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur, Marquesas, Nicaragua, One World, Redemption Island, Caramoan | TAR - S08

Re: S22 - Redemption Island - EP09

Příspěvekod rhee » 06 zář 2013, 13:21

Zatím nejlepší epizoda celé série, pořád se něco dělo a hodněkrát jsem se pořádně nasmála. Sice hra začíná být předvídatelné (postupná likvidace Zapatery), ale v téhle epizodě bylo obrovské množství skvělých hlášek a vtipných drobností.
Jestli ono to nebude i tím, že v ní pro jednou nebyl Redemption Island.

Mám ráda, když dají soutěžícím na výběr mezi možností vyhrát imunitu a jídlem. To, že si vybere jídlo Phillip ještě chápu, ale Steve? A že by dlouho nevydržel? Dost možná ne, ale už se několikrát ukázalo, k jakým výkonům jsou lidi schopní se vybičovat, když jsou v bezvýchodné situaci. Takže takovou výmluvu neberu. No, aspoň zase není považovaný za hrozbu a je možné, že ve hře zůstane jako poslední člověk ze Zapatery.

(Nechci to tady zaneřádit smajlíkama, takže si za každou větou představte toto - :D ... už dlouho jsem se tak nepobavila)
● Chvilkama jsem měla dojem, že se dívám na Kmotra - Rob- "Ashley ve finále nebude a je to jenom tvoje vina"... "Mohla dojít do konce, ale neřekla mi všechno. Musí mi říkat všechno."
● Phillip a jeho pírko a historka, jak k němu přišel
● Ometepe už jsou dokonale ochočení. Ještě jsem neviděla, že by někdo donutil ostatní chodit všude za ručičku ve dvojicích. GENIÁLNÍ!
● Phillip a David v soutěži o imunitu - "Davidovi modrá hlava"
● Kopání "imunity" pod vlajkou. Parádně Roba rozhodili, okamžitě tam nakráčel s lopatou.
● Rob - "Phillip poslouchá a dělá, co se mu řekne, bude za to odměněn."
● Přísný zákaz jíst ryby od nepřítele... čekala jsem, že Rob odepíše Granta, protože zradil a si vzal sousto
● Stealth-R-Us
● Smrtící pohled Roba, když Julie na TC řekla, že jsou bývalí Ometepe jako sekta a Rob má nad nimi absolutní moc
● Hlas Davida, na kterém byl 4x napsaný Rob a "Please count as 4 votes"

Davida je škoda, ty slovní přestřelky mezi ním a Phillipem byly perfektní. Ani teď nevím, jestli budu příště na RI fandit víc Davidovi nebo Mikeovi, který se mi během posledních dvou dílů zalíbil.
Phillip je hodně zajímavý člověk, 90% času se chová jako naprostý magor, ale chvilkama má takové světlé záblesky a pak si říkám, že nebude tak pitomý, jak působí.

Jenom by mě zajímalo, jak to budou řešit s porotou. Ve hře už moc lidí nezbývá... RI už asi dlouho fungovat nebude.
Survivor - Hatch (S01, S08), Lex (S03), Brian (S05), Andrew (S07), Fairplay (S07), Boston Rob (S08, S20, S22), Ami (s09), Tom (S10, S20), Stephenie (S10, S20), Gary (S11), Terry (S12), Yul (S13), Penner (S13, S16, S25), Peih-Gee (S15), Cirie (S16), Parvati (S16, S20), Ace (S17), Randy (S17), Stephen (S18), Russell H. (S19), Marty (S21), Jim (S23), Denise (S25), Malcolm (S25, S26), Vytas (S27), Tyler (S30)

Face Off - Conor, Tate, Gage (S01), RJ, Ian, Rayce (S02), Laura, Roy, Rod, Derek, Alana (S03), Anthony, Kris, Eric F., Wayne (S04), Tate, Laura, Roy, Frank (S05), Tyler, Rashaad, Daran (S06), Cig, George, Rachael, Sasha (S07), Emily, Logan, Adam (S08) Jasmine, Jordan, Ben, Nora (S09) Rob, Anna (S10)

Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
carneval
Příspěvky: 337
Registrován: 26 srp 2013, 10:22
Nejoblíbenější série: Cook Islands
Nejméně oblíbené série: Panama, Micronesia
Bydliště: Auckland, NZ

Re: S22 - Redemption Island - EP09

Příspěvekod carneval » 27 zář 2013, 19:57

Dneska to bylo šup sem šup tam - dvojrada, tudíž málo dění mimo rady a soutěže...

Koncert v podání "Bostonskýho Roba" (lepší než Johny Slušňák, ale pořád pěkně debilní) pokračuje i nadále, někdy už mi to přijde přehnaný, ale tak co - nic :D Phillip tu hubu nezavře, vážně to je blázen :D

Bude zajímavý teď sledovat RI se třemi účastníky..
Personal Favorites: Terry Deitz, Yul Kwon, Becky Lee, Michelle Yi, James "JT" Thomas Jr.
Personal Villains: Cirie, Aras, Parvati, Lisi, Courtney, Sherea, Natalie, Corinne, Sierra
Interesting players: Rupert, Jon, Jonathan Penner, Randy, Coach, Russell H.

Uživatelský avatar
Ferenc
Příspěvky: 133
Registrován: 28 srp 2013, 21:31
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains, Australia, All Stars, Cook Islands, Micronesia, Tocantins, Redemption Island, One World, Cagayan
Nejoblibenější hráči: Boston Rob, Colby, JT, Malcolm, Marcus, Parvati, Danielle, Amanda, Stephenie, Erinn, Kim Spradlin, Hayden, LJ
Nejméně oblíbené série: Thailand, Vanuatu, San Juan Del Sur

Re: S22 - Redemption Island - EP09

Příspěvekod Ferenc » 02 říj 2013, 17:24

Dvojitá rada a likvidace Zapatery předvídatelný ale zábavný.Tento díl mě hodně bavil nebudu vypisovat všechno co se mi líbilo představte si že píšu to co rhee.
Survivor-S01-Richard|S02-Colby, Jerri, Amber|S03-Lex, Tom, Kelly|S04-Boston Rob|S05-Robb, Erin|S06-Jenna, Heidi, Matthew, Rob C.|S07-Sandra, Andrew, Darrah|S09-Eliza, Brady|S10-Bobby Jon, Stephenie, Tom|S11-Danni, Gary|S12-Danielle, Terry, Aras|S13-Yul, Parvati, Jonathan|S14-Earl, Yau-Man, Michelle|S15-James, Amanda, Ashley|S16-Natalie|S17-Marcus, Matty, Corinne, Ace|S18-JT, Stephen, Erinn, Sierra, Coach|S19-Erik, Brett, Laura|S21-Brenda, Marty, Alina|S22-Grant, Andrea, Stephanie|S23-Jim, Mikayla|S24-Chelsea, Kim, Troy|S25-Malcolm, Denise, RC, Jeff, Angie, Pete|S26-Reynold, Hope, Allie|S27-Vytas, Hayden, Ciera|S28-LJ, Spencer, Tony|S29-Jeremy, Natalie

The Amazing Race-S01-Rob & Brennan, Kevin & Drew|S02-Blake & Paige|S03-Derek & Drew|S04-Jon & Al|S05-Colin & Christie|S06-Hayden & Aaron|S07-Uchenna & Joyce, Rob & Amber|S09-BJ & Tyler, Eric & Jeremy|S10-Tyler & James, Dustin & Kandice|S12-TK & Rachel|S13-Nick & Starr|S14-Victor & Tammy|S15-Flight Time & Big Easy|S16-Jet & Cord


Zpět na „S22 - Redemption Island“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti