S22 - Redemption Island - EP14

San Juan del Sur, Nicaragua
February 16, 2011 – May 15, 2011
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S22 - Redemption Island - EP14

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 13:13

Epizóda 14
Obrázek

Uživatelský avatar
rhee
Redaktor Webu
Příspěvky: 297
Registrován: 26 srp 2013, 14:13
Nejoblíbenější série: Pearl Islands, Heroes vs Villains, Cook Islands, Palau, Philippines, Panama, Micronesia | Face Off - S05, S07, S04 | TAR - S05, S14
Nejoblibenější hráči: Penner, Boston Rob, Savage, Tom, Yul, Hatch, Fairplay, Vytas, Brian, Stephenie | Face Off - Tate, Laura, Roy, Anthony, Cig | TAR - Colin & Christie
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur, Marquesas, Nicaragua, One World, Redemption Island, Caramoan | TAR - S08

Re: S22 - Redemption Island - EP14

Příspěvekod rhee » 06 zář 2013, 13:28

Andrea na RI podala skvělý výkon, do souboje šla jako outsider a odešla jako vítěz. Stejně jako Matt se ale v táboře moc neohřála a byla okamžitě znovu vyloučená. Mohla se snažit jak chtěla, ale neměla šanci obrátit Robovy loutky (kterých byla ještě nedávno součástí) proti němu.

Ashley má víc štěstí než rozumu, to podporuje už jenom fakt, že na TC začala vykládat, že je větší hrozba do finále než Phillip s Natalie :roll:

Škoda, že není Russell v porotě, chtěla bych vidět, jak by se choval, jaké otázky by si připravil a jestli by byl schopný ocenit Robovu hru. Mrzí mě, že ve nezůstal delší dobu, alespoň do sloučení, aby mu mohl Rob natrhnout pr... :D Takhle se sice skóre vyrovnalo na 1:1, ale na Russellově odchodu neměl Rob podíl. Měl ale tak silnou základnu ve svém kmeni, že by pro něj nebyl problém dostat Russella ze hry, kdyby k tomu střetu došlo (i pokud by šli do sloučení vyrovnaní).

Phillip mě zase bavil, nejdřív rituálně spálil svoje mužné růžové slipy a pak během obhajoby na FTC lobboval za Roba :D Zajímavý člověk, jsem zvědavá na reunion, jestli tam objasní, jestli je doopravdy agent nebo si na něj jenom hraje. Třetí možnost je, že si jenom myslí, že jím byl :D
Survivor - Hatch (S01, S08), Lex (S03), Brian (S05), Andrew (S07), Fairplay (S07), Boston Rob (S08, S20, S22), Ami (s09), Tom (S10, S20), Stephenie (S10, S20), Gary (S11), Terry (S12), Yul (S13), Penner (S13, S16, S25), Peih-Gee (S15), Cirie (S16), Parvati (S16, S20), Ace (S17), Randy (S17), Stephen (S18), Russell H. (S19), Marty (S21), Jim (S23), Denise (S25), Malcolm (S25, S26), Vytas (S27), Tyler (S30)

Face Off - Conor, Tate, Gage (S01), RJ, Ian, Rayce (S02), Laura, Roy, Rod, Derek, Alana (S03), Anthony, Kris, Eric F., Wayne (S04), Tate, Laura, Roy, Frank (S05), Tyler, Rashaad, Daran (S06), Cig, George, Rachael, Sasha (S07), Emily, Logan, Adam (S08) Jasmine, Jordan, Ben, Nora (S09) Rob, Anna (S10)

Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
carneval
Příspěvky: 337
Registrován: 26 srp 2013, 10:22
Nejoblíbenější série: Cook Islands
Nejméně oblíbené série: Panama, Micronesia
Bydliště: Auckland, NZ

Re: S22 - Redemption Island - EP14

Příspěvekod carneval » 06 říj 2013, 14:53

Tak poslední díl... konečně :)

Na úvod velká rekapitulace a souboj posledních z RI, který vyhrála překvapivě Andrea - potvrdila tím status fyzické hrozby. V táboře to ale vykreslilo nebezpečnou situaci pro 3 holky vs 2 muži, což by určitě nebyla pohledná final three.. Celkem překvapivě ale Ashley spolu s Natálkou hlasovaly pro Andrejku a ta tak šla domů, díky čemuž podle mě vyhrál Rob celýho Survivora - jak řekla Andrea - holky doposud nic neudělaly.. kdyby po něm šly a on se zachránil tou imunitou, vypadalo by to třeba jinak.

Když se ve finálový soutěži blížil konec, měl jsem strach, že to zase vyhraje Ashley - nevyhrála a šla domů.. kam ale zmizelo vzpomenutí a ostatní soutěžící? Velký mínus série :down:

Po spálení Phillipových trenclí následovala FTC, na které Phillip obhájil spíš Roba než sebe :lol: Rob zabrnkal na všechny možný strunky (rodina, život, lichotky porotě atd..) a Natalie ve mě nezanechala zhola nic.
Porota měla víceméně ublížené reakce nebo takové, které mě osobně nijak nezaujaly. Výjimku činil Mike a Ralph, který byl alespoň vtipný a trefný. David shrnul k porotě vše, co si myslí každý divák Survivoru.
Personal Favorites: Terry Deitz, Yul Kwon, Becky Lee, Michelle Yi, James "JT" Thomas Jr.
Personal Villains: Cirie, Aras, Parvati, Lisi, Courtney, Sherea, Natalie, Corinne, Sierra
Interesting players: Rupert, Jon, Jonathan Penner, Randy, Coach, Russell H.

Uživatelský avatar
Ferenc
Příspěvky: 133
Registrován: 28 srp 2013, 21:31
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains, Australia, All Stars, Cook Islands, Micronesia, Tocantins, Redemption Island, One World, Cagayan
Nejoblibenější hráči: Boston Rob, Colby, JT, Malcolm, Marcus, Parvati, Danielle, Amanda, Stephenie, Erinn, Kim Spradlin, Hayden, LJ
Nejméně oblíbené série: Thailand, Vanuatu, San Juan Del Sur

Re: S22 - Redemption Island - EP14

Příspěvekod Ferenc » 11 říj 2013, 21:06

Andrea zabojovala vrátila se z RI a zase odešla dalo se to čekat protože a navíc je to pro mě nepochopitelné Ashley zase vyhrála imunitu. A Phillip spálil spodky :focus: .
Na FTC to Rob naprosto ovládl ale překvapil mě Phillip jak loboval za Roba.
Survivor-S01-Richard|S02-Colby, Jerri, Amber|S03-Lex, Tom, Kelly|S04-Boston Rob|S05-Robb, Erin|S06-Jenna, Heidi, Matthew, Rob C.|S07-Sandra, Andrew, Darrah|S09-Eliza, Brady|S10-Bobby Jon, Stephenie, Tom|S11-Danni, Gary|S12-Danielle, Terry, Aras|S13-Yul, Parvati, Jonathan|S14-Earl, Yau-Man, Michelle|S15-James, Amanda, Ashley|S16-Natalie|S17-Marcus, Matty, Corinne, Ace|S18-JT, Stephen, Erinn, Sierra, Coach|S19-Erik, Brett, Laura|S21-Brenda, Marty, Alina|S22-Grant, Andrea, Stephanie|S23-Jim, Mikayla|S24-Chelsea, Kim, Troy|S25-Malcolm, Denise, RC, Jeff, Angie, Pete|S26-Reynold, Hope, Allie|S27-Vytas, Hayden, Ciera|S28-LJ, Spencer, Tony|S29-Jeremy, Natalie

The Amazing Race-S01-Rob & Brennan, Kevin & Drew|S02-Blake & Paige|S03-Derek & Drew|S04-Jon & Al|S05-Colin & Christie|S06-Hayden & Aaron|S07-Uchenna & Joyce, Rob & Amber|S09-BJ & Tyler, Eric & Jeremy|S10-Tyler & James, Dustin & Kandice|S12-TK & Rachel|S13-Nick & Starr|S14-Victor & Tammy|S15-Flight Time & Big Easy|S16-Jet & Cord

Uživatelský avatar
carneval
Příspěvky: 337
Registrován: 26 srp 2013, 10:22
Nejoblíbenější série: Cook Islands
Nejméně oblíbené série: Panama, Micronesia
Bydliště: Auckland, NZ

Re: S22 - Redemption Island - EP14

Příspěvekod carneval » 14 led 2015, 11:51

Dneska jsem si dal díky Coolu při učení na státnice pauzu a zkouknul tenhle díl znovu s dabingem - k tomu, co jsem psal výše teda ještě doplním to, že Julie je strašná megera.

Ublížená tam všem vytýká blbosti, dělá mega morální soudkyni (přestože sama podváděla a vzdávala soutěže) a to její "Natalie, zamysli se nad.... Robe, zamysli se nad... Phillipe, zamysli se nad..." UGH :cry:

Na druhou stranu jí pak Rob docela setřel, nevím, jestli to slyšela, ale bylo to dobrý :fuck:

Steve byl docela fajn, akorát na Shepa byl docela takovej .. nevim, bylo mi ho líto (mešuge to je bez debat, ale jinak si nemyslím, že je zlej člověk)
Personal Favorites: Terry Deitz, Yul Kwon, Becky Lee, Michelle Yi, James "JT" Thomas Jr.
Personal Villains: Cirie, Aras, Parvati, Lisi, Courtney, Sherea, Natalie, Corinne, Sierra
Interesting players: Rupert, Jon, Jonathan Penner, Randy, Coach, Russell H.


Zpět na „S22 - Redemption Island“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů