Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP04

Dominikánská republika
2023 - TV Nova, TV Markíza
Uživatelský avatar
GodfatherCZ
Příspěvky: 149
Registrován: 28 zář 2016, 17:06
Nejoblíbenější série: Amazon , Redemption Island , Cagayan , Cambodia , Kaôh Rōng
Nejoblibenější hráči: ♥ Kelley Wentworth ♥
♥ Shonee Bowtell ♥
♥ Kat Edorsson ♥
♥ Sarah Moore ♥
Tony Vlachos
Ozzy Lusth
Jordie Hansen
George Mladenov
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur
Thailand
Nicaragua

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP04

Příspěvekod GodfatherCZ » 02 úno 2023, 21:02

VOYO = 2.2.2023
TV Nova = 9.2.2023

-----------------------------
Nemožné .. oni udělali IC jen na jeden bod :shock: :shock: :shock: :shock: . Tomuto dílu chyběla víceméně hlavně dynamika ..vše se tak nějak táhlo , že jsem při sledování málem usnul .

cihi
Příspěvky: 298
Registrován: 16 lis 2014, 01:50

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP04

Příspěvekod cihi » 03 úno 2023, 01:11

Takhle, po te obrovske kritice z me strany, musim rict, ze souboj o imunitu celkem usel a uz se blizil i klasickymu Survivoru...

Kdyby to takhle vypadalo porad - ze imunita podobne jako dnes tymove na JEDEN (i Ondrej to musel zduraznovat, protoze tomu asi nikdo nemohl uverit) bod a souboj o odmenu dejme tomu maximalne do tech 5 bodu na parkoury s tim, ze at ve stredu hraji radeji 2x ruznou hru o odmenu do 5 nez 1x stejnou do 10 a vice, tak by se to dalo celkem akceptovat.

Nicmene, i kdyby challenge byly sebelepsi, tak to stejne vzdycky zabije individualni iminuta, i kdyz ta by me sama o sobe jeste tolik nevadila, ale hlavne to debilni vybirani ze strany imunniho do duelu a duel samotnej. Kdyby toto oddelali, tak by to mohlo byt jeste koukatelny, ale to se nestane. Pritom je to skoda, je tam nekolik lidi, co by radi hrali, ale s tema duelama to nejde.

Plus samozrejme zabijak veskere agresivnejsi strategie je to, ze tam musite vydrzet 90 dnu. To si zrejme nekolik lidi, co tam chce hrat, asi neuvedomuje, protoze za tu dobu to par osvicenych asi uz trkne a urcite je vylouci (samozrejme pokud nebudou vyhravat ty sileny duely). Tady je potreba hrat tezce under radar.

Pattrick
Příspěvky: 132
Registrován: 13 úno 2020, 11:33

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP04

Příspěvekod Pattrick » 03 úno 2023, 14:17

Je to tak cihi, taky mě ten díl a soutěž o imunitu překvapil a Ondru nejspíš taky :D

Jinak jak píšeš, prostě vzhledem k duelům nemá vůbec cenu pořádně taktizovat a hrát tu hru, protože stejně přijde duel a ten rozhodne všechno, tak je lepší hrát raději tak jakože na svatého, se všema za dobře, prostě tady přelstít vůbec nemá význam použití, což je škoda, protože zrovna je tu dost lidí, kteří by vážně rádi hrálo. :/

boyarddor
Příspěvky: 91
Registrován: 30 pro 2022, 14:06

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP04

Příspěvekod boyarddor » 05 úno 2023, 14:13

No stále to nemá šanci být nejdrsnější reality show na světě s těmito pravidly... Pokud jsme na RO viděli ve hře sedřená kolena, absolutní vyčerpání až na tolik že lezli po čtyřech (S02E31), tak nebudu nikomu věřit že Survivor Č&S je nejdrsnější reality show světa.

I sledovanost o něčem vypovídá:
RO II (premiéra - 21:20) 622 000
Surv Č&S II (premiéra - 21:35) 388 000

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP04

Příspěvekod lacSzlo » 05 úno 2023, 21:31

boyarddor píše:No stále to nemá šanci být nejdrsnější reality show na světě s těmito pravidly... Pokud jsme na RO viděli ve hře sedřená kolena, absolutní vyčerpání až na tolik že lezli po čtyřech (S02E31), tak nebudu nikomu věřit že Survivor Č&S je nejdrsnější reality show světa.

I sledovanost o něčem vypovídá:
RO II (premiéra - 21:20) 622 000
Surv Č&S II (premiéra - 21:35) 388 000


To je sledovanost v televizi? Nemůže to být tím že už to předtím vidělo těch dalších 300 tisíc lidí na Voyu? Bych jim to nižší sledovanost teda přál ale tohle mě napadlo hned jako první
(?)

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP04

Příspěvekod lacSzlo » 06 úno 2023, 21:06

Epizoda 4 zkouknuta. Dění v kmenech mě i baví, ale fakt to zabíjí debilně sestříhané kmenovky a duely a podobně. Ondřej čte hlasy asi 10 minut tvl, duel taky zbytečně dlouhej skoro 20 minut. Při těchhle nesestříhaných záběrech lehce umírám a nervy jdou do kýble.

Soňa mi vypadla, nejoblíbenější hráčka, achjo. Bude mi tam chybět. :(

Víc nějak asi ani nemám co k tomu říct.

Zpovědnice:
Survajvr2 w2.jpg
(?)

Uživatelský avatar
SiGi
Sponsor
Příspěvky: 37
Registrován: 27 srp 2013, 16:21
Nejoblíbenější série: S25 - Philippines
Nejoblibenější hráči: Ozzy, Malcolm
Bydliště: Ostrava

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP04

Příspěvekod SiGi » 09 úno 2023, 23:59

Náhodou to bylo dobrý, bavil jsem se i přes tu délku pořadu. Grafiku mají lepší než US verze, navíc Jeffovi urna s hlasy nepřijíždí, ale musí pro ni chodit!

loid
Příspěvky: 34
Registrován: 24 bře 2017, 22:11
Nejoblíbenější série: Cookovy ostrovy
Nejoblibenější hráči: Ozzy, Yul Kwon, Terry Deitz, Sandra Diaz-Twain

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP04

Příspěvekod loid » 10 úno 2023, 00:04

Kmenová soutěž! Super!!

Duelové soutěže jsou fajn (více se blíží klasickému Survivoru). Ještě změnit výběr druhého do duelu a s duelem se nakonec smířím... Tentokrát účastnice duelu podle mne zvoleny správně a vypadnuvší Soňa je OK - za mě měla jít už dřív. Nemůžeš soutěžit? Končíš.

Střih některých zpovědí mne dnes iritoval - jak se začalo o někom mluvit, hned prostřih na něj. Tvl, to vymýšlí kdo? Kmenovka dlouhá (za to asi může i to příšerný vrzání, když se hlasuje), Soňa na :vomit:

Celkem se mi líbila upoutávka na příští soutěž, zdála se mi "Survájvr style". Že by se to přece jen trochu zlepšilo?


Zpět na „Survivor Česko & Slovensko 2023 (CZ, SK)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti