Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP18

Dominikánská republika
2023 - TV Nova, TV Markíza
boyarddor
Příspěvky: 91
Registrován: 30 pro 2022, 14:06

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP18

Příspěvekod boyarddor » 25 bře 2023, 21:29

Epizoda 18:
• Voyo: 23. 3. 2023
• TV Nova: 30. 3. 2023

boyarddor
Příspěvky: 91
Registrován: 30 pro 2022, 14:06

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP18

Příspěvekod boyarddor » 26 bře 2023, 11:59

No tak alespoň ta imunita nezůstane v batohu. Pepův výraz vystihl celu situaci v kmeni. Jinak Andrea v tuto chvíli můj největší favorit.

Uživatelský avatar
Nerd
Příspěvky: 33
Registrován: 26 srp 2013, 11:54

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP18

Příspěvekod Nerd » 26 bře 2023, 13:35

Andrea :idea: :idea:
Konečně někdo z Hrdinů, komu přicházím na chuť. Vlastně jí s Pítrem, ale tam to asi nešlo zahrát líp nebo jinak. Paradoxně mne to na náš Survivor baví a zajímá další vývoj, jen není moc o čem psát nebo hodnotit.

Fandím: Andrea, Johanka a Žaneta
Neutrál: ostatní Rebelové spolu s Karolínou
Ven: zbytek osy zla, tj. Tomáš, Matěj a loutka Adam, plus zbývající bídní Hrdinové.
US SURVIVOR TOP: Richard Hatch, Jerri Manthey, Rob Cesternino, Sandra Diaz-Twine, Jon "Fairplay" Dalton, Amber Brkich, Rob Mariano, Eliza Orlins, Stephenie LaGrossa, Rafe Judkins, Cirie Fields, Parvati Shallow, Yul Kwon, Todd Herzog, Amanda Kimmel, Courtney Yates, Jessica Sugar Kiper, Kenny Hoang, Stephen Fishbach, Erinn Lobdell, Natalie Anderson

Uživatelský avatar
Yedko
Příspěvky: 264
Registrován: 10 úno 2020, 22:29
Nejoblíbenější série: 20, 16, 13, 1, 40
Nejoblibenější hráči: Domenick, Tony, Andrea, Brenda, Coach, Cirie, Yul, Richard
Nejméně oblíbené série: 39, 37, 35, 30, 21, 5
Kontaktovat uživatele:

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP18

Příspěvekod Yedko » 26 bře 2023, 21:34

https://youtu.be/r6I0FKVz0J8
Doporučuji.

A čím dál tím víc mě to sere... Snad ať třetí série pod Acunmedya fakt raději nevznikne. Nejvíc mě sere to, že se to fakt v x věcech posunulo a tak tomu pořád chceš dávat šanci, ale prostě v této sérii jen pár lidí leští smrduté hovno.
Vytvářet pětačtyřicátou sérii (od roku 2000) není tak lehké, jako vytvářet osmou sérii (od roku 2016). Myslete, prosím, na to při vašem urážení. Pokud máte hlavní problém s tím koukat na více černochů a homosexuálů tak jste ubozí. Ale souhlasím, že US40 měla být sérii poslední...

boyarddor
Příspěvky: 91
Registrován: 30 pro 2022, 14:06

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP18

Příspěvekod boyarddor » 26 bře 2023, 21:56

Yedko píše:A čím dál tím víc mě to sere... Snad ať třetí série pod Acunmedya fakt raději nevznikne. Nejvíc mě sere to, že se to fakt v x věcech posunulo a tak tomu pořád chceš dávat šanci, ale prostě v této sérii jen pár lidí leští smrduté hovno.


Přesně tak. Ale nevím k jaké licenci by se Nova připojila? Možná k Velké Británii (která je letos na DR) nebo zpět k Holanďanům (kteří byli naposledy v Malajsii).

boyarddor
Příspěvky: 91
Registrován: 30 pro 2022, 14:06

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP18

Příspěvekod boyarddor » 26 bře 2023, 22:03

Moment. Ve videu od Filipa říká že Pavlína šla po hře za doktorem a že slyšela Ondru jak nahrává voiceover, že Pítr našel imunitu? To nemají doktory na plážích nebo co?

Nebo když šla po hře tak asi mohla jít za hlavním doktorem nebo za někým. Ale to když jdou za doktorem tak vážně prochází/projíždí kolem stanu/domu kde se nahrává. A pokud ano tak proč by to mělo být slyšet ven?

Uživatelský avatar
Yedko
Příspěvky: 264
Registrován: 10 úno 2020, 22:29
Nejoblíbenější série: 20, 16, 13, 1, 40
Nejoblibenější hráči: Domenick, Tony, Andrea, Brenda, Coach, Cirie, Yul, Richard
Nejméně oblíbené série: 39, 37, 35, 30, 21, 5
Kontaktovat uživatele:

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP18

Příspěvekod Yedko » 26 bře 2023, 22:54

Podle mě tam maj 100% nějakou velkou budovu, ve které se natáčí kmenové rady, stříhá se a celkově je zde zázemí všech + tam bude nějaká malá ordinace s doktory pro všechny mutace.
Vytvářet pětačtyřicátou sérii (od roku 2000) není tak lehké, jako vytvářet osmou sérii (od roku 2016). Myslete, prosím, na to při vašem urážení. Pokud máte hlavní problém s tím koukat na více černochů a homosexuálů tak jste ubozí. Ale souhlasím, že US40 měla být sérii poslední...

Uživatelský avatar
GodfatherCZ
Příspěvky: 149
Registrován: 28 zář 2016, 17:06
Nejoblíbenější série: Amazon , Redemption Island , Cagayan , Cambodia , Kaôh Rōng
Nejoblibenější hráči: ♥ Kelley Wentworth ♥
♥ Shonee Bowtell ♥
♥ Kat Edorsson ♥
♥ Sarah Moore ♥
Tony Vlachos
Ozzy Lusth
Jordie Hansen
George Mladenov
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur
Thailand
Nicaragua

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP18

Příspěvekod GodfatherCZ » 27 bře 2023, 10:22

Yedko píše:https://youtu.be/r6I0FKVz0J8
Doporučuji.

A čím dál tím víc mě to sere... Snad ať třetí série pod Acunmedya fakt raději nevznikne. Nejvíc mě sere to, že se to fakt v x věcech posunulo a tak tomu pořád chceš dávat šanci, ale prostě v této sérii jen pár lidí leští smrduté hovno.

Přesně tak , viděl jsem a chvíli jsem s otevřenou hubou zíral co se tam všechno děje :D přihodil jsem i klasický hate komentář na Acun Medya :dance: . Také se připojuji k těm , kteří si přejí aby S3 nevznikla . Klidně bych i rok dal pauzu od Surva a pak se v rámci CME poradil s televizemi jaký formát zakoupit u které produkce , Acun-shit musí být propadák asi všude , krom turků a řeků .

Uživatelský avatar
Nerd
Příspěvky: 33
Registrován: 26 srp 2013, 11:54

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP18

Příspěvekod Nerd » 27 bře 2023, 14:44

Yedko píše:https://youtu.be/r6I0FKVz0J8
Doporučuji.

A čím dál tím víc mě to sere... Snad ať třetí série pod Acunmedya fakt raději nevznikne. Nejvíc mě sere to, že se to fakt v x věcech posunulo a tak tomu pořád chceš dávat šanci, ale prostě v této sérii jen pár lidí leští smrduté hovno.


Tak tohle je fakt ekl. Jiřího jsem bral a pořád beru jako odpudivého člověka, co si ve hře potřeboval nahnat followery pro svůj realitní projekt, ale Filip je oproti němu autentický člověk z ludu, že, a bez potřeby vytváření scén a laciných tyjátrů. A proto oceňuje takovýto hlubší náhled za shnilé kulisy. Ono by opravdu bylo nejlepší buď se na něco takového definitivně vyprdnout, nebo dát opětovně prostor Robinsonům.
US SURVIVOR TOP: Richard Hatch, Jerri Manthey, Rob Cesternino, Sandra Diaz-Twine, Jon "Fairplay" Dalton, Amber Brkich, Rob Mariano, Eliza Orlins, Stephenie LaGrossa, Rafe Judkins, Cirie Fields, Parvati Shallow, Yul Kwon, Todd Herzog, Amanda Kimmel, Courtney Yates, Jessica Sugar Kiper, Kenny Hoang, Stephen Fishbach, Erinn Lobdell, Natalie Anderson

boyarddor
Příspěvky: 91
Registrován: 30 pro 2022, 14:06

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP18

Příspěvekod boyarddor » 27 bře 2023, 15:45

Nerd píše:Ono by opravdu bylo nejlepší buď se na něco takového definitivně vyprdnout, nebo dát opětovně prostor Robinsonům.


Nevím co Nově bránilo v tom koupit stejnou licenci aby "navázala" na dvě předchozí série. Ale jinak na 100% souhlasím :idea:

Pattrick
Příspěvky: 132
Registrován: 13 úno 2020, 11:33

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP18

Příspěvekod Pattrick » 28 bře 2023, 12:27

Tvl, dobře se rozkecal !! Super vědět a je mi blivno..

boyarddor
Příspěvky: 91
Registrován: 30 pro 2022, 14:06

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP18

Příspěvekod boyarddor » 28 bře 2023, 17:44

28. 03. 2023 Stream na IG Voyo s Novotňákem:

Nejzajímavější otázka byla: Jak by Ondra sestavil svůj AllStars kmen.

Odpověď: Marek (RO1), Martin (RO2), Vláďa (S1), Vítěz S2, Terry (RO2), Petra (RO1), Tomáš Z (S1), Jirka (S2)

Dále řekl že z druhé série Survivora je nejvíce potencionálních lidí kteří by měli šanci se dostat do AllStars.

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP18

Příspěvekod lacSzlo » 02 dub 2023, 00:47

Jsem měl teď trochu pauzu od czsk Surva, dnes dokoukáno k odchodu Filipa. Celkem se začínám bát že to po sloučení dál povede ta grupa kolem Tomáše, Žanety a Matěje, je to neskutečný jak snadno ti dva přežívají v červeným kmeni a jak se Hrdinové s nadšením likvidují mezi sebou, lol. Mezitím outsider Rebelové místo aby se spojili v nějakou pevnější koalici a vykopli aspoň tu Žanetu a Adama, tak se začínají hádat mezi sebou a už vidím jak si to celé podělají. Škoda. Kulhy mi přijde že má blízko k Johance a Barče, na odpis začíná být Kristián. No snad se to ještě nějak zamotá.

Andrey idol play epic ty obličeje xD

Tabulku dám se zpovědnicema až k epizodě 20.
(?)


Zpět na „Survivor Česko & Slovensko 2023 (CZ, SK)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti