Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP01

Dominikánská republika
2023 - TV Nova, TV Markíza
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP01

Příspěvekod ItalianManiac » 25 led 2023, 07:54

Epizoda 1
    • Voyo: 25.1.2023
    • TV Nova: 1.2.2023 21:35


Jinak já sledovat nebudu, tak vás poprosím, kdybyste někdo byl tak hodný a zakládal diskuzní vlákna ke každé epizodě, jak budou vycházet - já o tom nebudu mít přehled. Díky moc :beer:
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Uživatelský avatar
GodfatherCZ
Příspěvky: 149
Registrován: 28 zář 2016, 17:06
Nejoblíbenější série: Amazon , Redemption Island , Cagayan , Cambodia , Kaôh Rōng
Nejoblibenější hráči: ♥ Kelley Wentworth ♥
♥ Shonee Bowtell ♥
♥ Kat Edorsson ♥
♥ Sarah Moore ♥
Tony Vlachos
Ozzy Lusth
Jordie Hansen
George Mladenov
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur
Thailand
Nicaragua

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP01

Příspěvekod GodfatherCZ » 25 led 2023, 10:41

Rok se s rokem sešel a česko-slovenská výprava opět vyrazila na turka .. společnost AcunMedya nezklamala a opět doručila tu samou patlaninu a já se ptám : Ondro Novotný .. kde je ten slibovaný posun k US verzi prosím ? :? :? :D nebo missnul jsem něco ? ..

První minuta a Krézlová perlí : Nepřišla jsem sem taktizovat , budu volit srdcem :fuck: :angry: :heat: :heat: :down: .. na castu stojí a padá kvalita show , tady opět liga spravedlivých a srdcařů :vomit: - i přes menší náznak potencionálního hledání HII .

Marooning typu skok z helikoptéry vs vodní akvabely celkem funny , být na místě tak si to užiju asi taky .

Po neskutečném hejtu posun ve stavění příbytku - tentokrát jim dodali jen prkna a postavte si sami :idea: alespoň něco .

Občas nám haprovalo audio , jinak zvuk za mě víceméně dobrý , kamera slušná ..střih se možná lehce zlepšil .

Z ukázek víme , že TC opět v přítomnosti obou kmenů :vomit: :down: a nic bych za to nedal , že uvidíme i duel . Nicméně , zázraky jsem od toho nečekal a jako vata na zaplácnutí volného času asi fajn , za chvíli nám stejně začíná AU Surv a S44 :hungry: . Jinak upřímnou soustrast tomu , kdo to sleduje v TV .. to musí být utrpení . Díky Voyo a možnosti přetáčet jsem si z toho udělal slušný hodinový díl . Následující díly předpokládám v trendu 2h/epizoda

boyarddor
Příspěvky: 91
Registrován: 30 pro 2022, 14:06

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP01

Příspěvekod boyarddor » 25 led 2023, 17:04

Mé shrnutí k první epizodě:
+
- Popravdě mám pocit že letos bude show stříhat nějaký Čech, střih je totiž o něco lepší než minulý rok
- Líbí se mi zachování "dřevěných" rámečků na jména (ale ty z Robinsona mi stejně přijdou o něco lepší)
- Neměli jsme náhodně vložené medailonky soutěžících, byly všechny (a mnohem kratší) na začátku
- Nástup hrdinů byl excelentní
- Konečně jsme se dočkali hry kde hrají celé kmeny najednou
- Dostali křesadlo namísto Survivor sirek :)
- Poprvé jsem viděl že by někdo v Survivoru rozdělal oheň jinak než s křesadlem nebo se sirkami
- Dávám plus za skládačku i když je mohli nechat to složit úplně celé

-
- 80 dní si myslím že je moc
- Nástup rebelů mi nepřišel zajímavý (měli nastupovat jako hrdinové)
- Opět použili ty hnusné šátky, pardon ale mě se fakt nelíbí
- Proč máme opět stejná loga a barvy kmenů?
- Kmeny nemají název (jako jsme měli např. Azua, Bonao...), mohli jsme opět použít nějaké názvy z DR (Riva, Vega, Bayaguana...)
- Tentokrát dostali talíře ???
- Další hra na body? A ještě ke všemu parkour a skládačka
- Ach ty slavné deky

Fandím: Lída, Kateřina
Zhasnout pochodeň: Jiří

Rád vzpomínám na RO (a nevím co na něm všem tak vadilo). Doufám že se Nova rozhodne pro příští rok změnit lokaci (jako to měla v plánu s třetí řadou RO) a koupí si licenci od Paprika Studios (Robinson). Sice byla ta licence levnější ale podle mě mnohem lepší. Dánsko, Finsko a další se nyní stěhují v podstatě každý rok, takže by to bylo i zajímavé a jiné každý rok.

Truestory
Příspěvky: 78
Registrován: 18 bře 2018, 14:05

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP01

Příspěvekod Truestory » 25 led 2023, 22:28

Tak mám za sebou první epizodu. No co k tomu říct.

Takhle, cast jsem zatím tolik nepoznal. Já mám obecně problém si nějak víc lidí zapamatovat během prvního dílu nebo dvou. Takže zatím to nemůžu nějak moc hodnotit.

Díl začal velmi nadějně, nástup kmenů a první soutěž, to se povedlo. Pak i život na ostrově byl fajn. Hodně oceňuji rozdělání ohně bez sirek i křesadla :o

Druhá polovina dílu bohužel byla zase soutěž na body, která byla dlouhá a nezajímavá, stejně se vždy rozhodovalo až ve skládačce. V upoutávce jsem viděl, že opět budou oba kmeny na kmenovce. Když si to shrnu, tak moc nevím, jak to Novotný myslel tím, že to bude podobnější US verzi...

Na druhou stranu uvidíme jak budou probíhat další soutěže, ale obávám se, že se toho oproti minulé řadě moc nezmění...
Oblíbenci
US S01: Rudy S02: Keith, Rodger, Elizabeth
RO S01: David, Petra S02: Radim, Katka, Terry
CZSK S01: Vladimír, Adam, Tomáš Z, Chili S03: Mikýř, Kristýna

Holky :love:
US S01: Collen, Stacey, Jenna S02: Elizabeth, Amber, Jerri
RO S01: Katie, Kačka, Petra S02: Terry, Nikol, Martina
CZSK S01: Xénia, Veve, Dominika S03: Kristýna, Ráchel, Yenifer

cihi
Příspěvky: 298
Registrován: 16 lis 2014, 01:50

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP01

Příspěvekod cihi » 26 led 2023, 02:10

Hm, takze stejna sracka jako loni...

Asi 2/3 dilu jsem snil o tom, ze to konecne bude normalni Survivor - uvodni soutez bez bodu! davala nadeji, konecne nedostali automaticky zapalovac (jedni vysoutezili kresadlo, Pitr rozdelal ohen chytre pres poklicku), museli si postavi pristresek (i kdyz jim tedy dodali prkna, ale budiz), mene zbytecnych kecu - super, rikal jsem si, ze celkem slusna stopaz, tak nas mozna ceka klasicka soutez o imunitu a kmenovka, ale posleze nastalo probuzeni do ceske reality...

Mame tu misto toho soutez o odmenu (brambory) a hru do 5 bodu :cry: , zadna hra o imunitu (ale ta bude taky na body podle zaberu na dalsi dil) a zadna kmenovka (v prvnim dile nemit kmenovku? WTF :dance:).

Ne proste stejna sracka. Asi se na to divat budu, ale ty jejich debilni souteze dokola do 5, pozdeji 10 a jiste i 15 bodu budu pretacet. Oproti lonske verzi je lepsi strih a kratsi stopaz dava dilu lepsi dynamiku, kterou ale stejne znici souteze na body.

Jediny, co jeste muze byt vylepsenim oproti lonsku, je to, kdyby vylouceny na kmenovce byl opravdu vylouceny bez zadnych nominaci a elimacnich soutezi - to by to mohlo o neco vylepsit oproti lonsku. Nicmene z ukazek vime, ze na kmenovce budou opet oba kmeny, coz je taky sracka.

Sracka, sracka, sracka - omlouvam se, ale nemuzu jinak :lol:

PS: Opet to vyhraje s vysokou pravdepodobnosti nekdo, kdo nebude blbej na skladacky a pujdou mu parkoury.

PS2: A ted jeste k tomu ctu, ze tam budou prichazet i novi lidi :o takze to bude jeste vetsi sracka nez loni, a to uz bylo dno hodne vyhloubeno.

"Diváky pak velmi překvapila informace, že druhá řada Survivora přišla i s novým pravidlem. Do hry totiž postupně přijde ještě několik dalších hráčů, kteří zamíchají kartami. Jejich identita je ale zatím neznámá." zdroj: https://www.super.cz/1060718-prvni-slzy ... vidlu.html

To z toho delaji Love Island?

PS3: K tomu jeste tohle...

"Nová série přinese nový koncept hry, kde diváci budou mít důležitou funkci" zdroj: https://www.extra.cz/zakulisi-survivoru ... inky-10910

Pokud je to pravda, tak to bude temer jiste ta klasicka turecka verze (minuly rok to bylo upravene), kdy vylouceny na kmenovce jde do duelu a behem kmenovky hlasuji divaci o to, kdo pujde s nim do toho duelu :D Big Brother, Love Island, vsechno, jenom ne Survivor.

Nemam slov :heat: oni misto toho, aby to vylepsili (Novo rozumej = radeji nic nevymyslet, neptat se na nic Turku a okopirovat format US nebo AU), tak z toho udelaji jeste vetsi sracku, nez byla prvni serie.

Pattrick
Příspěvky: 132
Registrován: 13 úno 2020, 11:33

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP01

Příspěvekod Pattrick » 26 led 2023, 08:08

Já tohle prostě nedávám.. díl jsem přeskákal, nedalo se to.

Všechno co bylo špatně a moc dobře to produkce ví, tak to udělala znova.

A jak píšete, když jsem viděl, že díl má 1 hodinu a půl, říkal jsem si, že možná tu máme opravdu klasický díl odměna/imunita/kmenovka..

Přitom třeba Mexická verze je taky od Turků, ale mají ji poupravenou, to nešlo "koupit" tuto verzi..

Uživatelský avatar
GodfatherCZ
Příspěvky: 149
Registrován: 28 zář 2016, 17:06
Nejoblíbenější série: Amazon , Redemption Island , Cagayan , Cambodia , Kaôh Rōng
Nejoblibenější hráči: ♥ Kelley Wentworth ♥
♥ Shonee Bowtell ♥
♥ Kat Edorsson ♥
♥ Sarah Moore ♥
Tony Vlachos
Ozzy Lusth
Jordie Hansen
George Mladenov
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur
Thailand
Nicaragua

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP01

Příspěvekod GodfatherCZ » 26 led 2023, 09:07

cihi píše:...
Pokud je to pravda, tak to bude temer jiste ta klasicka turecka verze (minuly rok to bylo upravene), kdy vylouceny na kmenovce jde do duelu a behem kmenovky hlasuji divaci o to, kdo pujde s nim do toho duelu :D Big Brother, Love Island, vsechno, jenom ne Survivor.

Nemam slov :heat: oni misto toho, aby to vylepsili (Novo rozumej = radeji nic nevymyslet, neptat se na nic Turku a okopirovat format US nebo AU), tak z toho udelaji jeste vetsi sracku, nez byla prvni serie.


Souhlasím, ačkoliv bulvárům se moc věřit nedá , počet dní na ostrově vs 20 lidí může leccos naznačit . Jinak určitě to nemůže být s hlasováním diváků .. na Dominikánu odletěli 9.1. a vysílají to až teď , tedy je tam nějaké zpoždění . I když já už radši mlčim s logikou , TV Noha je schopná všeho i cestování časem aby diváci rozhodli :dance:

Truestory
Příspěvky: 78
Registrován: 18 bře 2018, 14:05

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP01

Příspěvekod Truestory » 26 led 2023, 11:32

Já zase chápu, že ta stopáž musí být delší. Že prostě z finančních důvodů to potřebují natáhnout, a proto nemůže být každý díl kmenovka. Ale radši než půlhodinovou soutěž bych viděl to, jak se dělají prvotní aliance a poznal víc jednotlivé členy kmene.
Oblíbenci
US S01: Rudy S02: Keith, Rodger, Elizabeth
RO S01: David, Petra S02: Radim, Katka, Terry
CZSK S01: Vladimír, Adam, Tomáš Z, Chili S03: Mikýř, Kristýna

Holky :love:
US S01: Collen, Stacey, Jenna S02: Elizabeth, Amber, Jerri
RO S01: Katie, Kačka, Petra S02: Terry, Nikol, Martina
CZSK S01: Xénia, Veve, Dominika S03: Kristýna, Ráchel, Yenifer

cihi
Příspěvky: 298
Registrován: 16 lis 2014, 01:50

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP01

Příspěvekod cihi » 26 led 2023, 18:34

GodfatherCZ píše:Souhlasím, ačkoliv bulvárům se moc věřit nedá , počet dní na ostrově vs 20 lidí může leccos naznačit . Jinak určitě to nemůže být s hlasováním diváků .. na Dominikánu odletěli 9.1. a vysílají to až teď , tedy je tam nějaké zpoždění . I když já už radši mlčim s logikou , TV Noha je schopná všeho i cestování časem aby diváci rozhodli :dance:


Mas pravdu, na to jsem zapomnel, tak to bude jako v Love Islandu pomoci aplikace, kdy se bude pres tyden hlasovat o "nejoblibenejsiho" nebo "nejmene oblibeneho" Survivora a ten pujde do duelu v tom tydnu, kdy se nataci (tedy ve vysilani treba za 2 tydny). Bude to podobne jako v Love Island, ktery byl taky nataceny o par dnu ci tyden napred a divaci rozhodovali pomoci aplikace, takze zde ocekavam stejny princip, kdyz je to stejna TV a chce "zapojit" divaky.

Uživatelský avatar
SiGi
Sponsor
Příspěvky: 37
Registrován: 27 srp 2013, 16:21
Nejoblíbenější série: S25 - Philippines
Nejoblibenější hráči: Ozzy, Malcolm
Bydliště: Ostrava

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP01

Příspěvekod SiGi » 02 úno 2023, 22:14

Mas pravdu, na to jsem zapomnel, tak to bude jako v Love Islandu pomoci aplikace, kdy se bude pres tyden hlasovat o "nejoblibenejsiho" nebo "nejmene oblibeneho" Survivora a ten pujde do duelu v tom tydnu, kdy se nataci (tedy ve vysilani treba za 2 tydny). Bude to podobne jako v Love Island, ktery byl taky nataceny o par dnu ci tyden napred a divaci rozhodovali pomoci aplikace, takze zde ocekavam stejny princip, kdyz je to stejna TV a chce "zapojit" divaky.

Tak tohle doufám ne, to by byl zabiják. Včera jsem koukal v TV na první díl. Tak střih určitě lepší. Co jsem viděl snad poprvé za mnoho let u TV NOVA bylo, že za celý hodinu a tři čtvrtě trvající pořad NEBYLA ANI JEDNA REKLAMA! Jsem zvědavý, jestli budou takhle pokračovat? No, teď u druhého dílu reklama po cca 50 minutách. Super. Jinak z tzv. "Hrdinů" znám taky jenom Švanciho.

loid
Příspěvky: 34
Registrován: 24 bře 2017, 22:11
Nejoblíbenější série: Cookovy ostrovy
Nejoblibenější hráči: Ozzy, Yul Kwon, Terry Deitz, Sandra Diaz-Twain

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP01

Příspěvekod loid » 05 úno 2023, 12:10

1. díl mne celkem navnadil - bez reklam, mělo to docela hlavu a patu (medailonky krátké a všechny; soutěž když už po dvojicích, tak ji musejí absolvovat všichni). Vypadalo to nadějně...

Ondrovi stále nikdo nevysvětlil shodu podmětu s přísudkem u podstatných jmen ženského rodu a sloves :cry:


Zpět na „Survivor Česko & Slovensko 2023 (CZ, SK)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host