Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP02

Dominikánská republika
2023 - TV Nova, TV Markíza
Truestory
Příspěvky: 77
Registrován: 18 bře 2018, 14:05

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP02

Příspěvekod Truestory » 26 led 2023, 11:33

Epizoda 2
• Voyo: 26.1.2023
• TV Nova: 2.2.2023 21:15
Oblíbenci
US S01: Rudy S02: Keith, Rodger, Elizabeth
RO S01: David, Petra S02: Radim, Katka, Terry
CZSK S01: Vladimír, Adam, Tomáš Z, Chili S03: Mikýř, Kristýna

Holky :love:
US S01: Collen, Stacey, Jenna S02: Elizabeth, Amber, Jerri
RO S01: Katie, Kačka, Petra S02: Terry, Nikol, Martina
CZSK S01: Xénia, Veve, Dominika S03: Kristýna, Ráchel, Yenifer

cihi
Příspěvky: 298
Registrován: 16 lis 2014, 01:50

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP02

Příspěvekod cihi » 27 led 2023, 03:24

Tohle ze ma byt podle Novotnyho blizsi americke verzi nez jednicka? :fuck:

Jako bylo to tezky, protoze latka uz byla hodne nizko, ale oni z toho fakt dokazali udelat jeste vetsi sracku nez minulej rok :D

Jediny pozitivum, co zbylo, tak ze dokazali lepsim strihem zmensit stopaz ze 120 minut na 90 minut, ale jinak spatny, strasne spatny. Priste dojede "nova posila" juchuu :dance: Uplne poslapani principu Survivoru.

Kmenovka uplne o nicem, oni se tam nebavi o tom, kdo by mel byt vyloucen, ale o tom, koho Martin zvoli do duelu. Ze je to uplne na hlavu postavene doklada komentar u hlasovani "hlasuju pro tebe Lido, ale doufam, ze se vratis" :lol:

Jo a jeste jedno pozitivum, ze skoncila ta ukrivdena husicka - nemam rad tady to vyplakavani kvuli tomu, ze nekdo rika oskliva slovicka. Nevite nekdo, co tem zenskym rikal tak hroznyho, ze se tam malem rozbrecela? Ja to pretacel, protoze na jsem na to po znameni individualni imunity a ze se pojede zase vybiracka do duelu jako minuly rok nemel nervy a zajimala me hlavne kmenovka.

I kdyby ale rikal cokoliv, tak si Martin podepsal ortel, a nemeli ho vubec resit, proste ho vylouci (i kdyz ano, samozrejme kvuli duelum muze nekolik vylouceni i prezit).

Ale vlastne ona i veskera taktika nema smysl, protoze tam budete 80 dnu a za tak dlouhou dobu vas jako taktika odhali a vylouci (pokud tedy opet neprezijete duely nebo nebudete umet parkour jako Vlada a ziskavat imunitu). Do toho vam tam budou prijizdet neustale "nove posily" a jeste se maji nejakym zpusobem zapojit divaci.

Proste patlatnina, bramboracka, sracka...

Chtel jsem se divat, ale budu s tim mit velky problemy. Asi to nedam, ale nikdo nemuze rict, ze jsem se nesnazil.

Pattrick
Příspěvky: 132
Registrován: 13 úno 2020, 11:33

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP02

Příspěvekod Pattrick » 27 led 2023, 09:04

Jakože opravdu přijedou 4 noví hráči příště.

To je fakt na blití. Já to teda taky přetáčím a vlastně nemám ani chuť to sledovat, protože všechno co survivor má mít a kvůli čemu ho miluju, tak tady není.

Taktika zase nula, jak píše Cihi, řeší se, koho vítěz individuální im. dá do duelu, místo aby se řešilo hlasování, taktika, jak někoho přelstít, získat většinu (to prostě v tomhle režimu duelů nemá vůbec cenu)

No, ještě že v pondělí přichází Australský survivor :eee:

Uživatelský avatar
GodfatherCZ
Příspěvky: 149
Registrován: 28 zář 2016, 17:06
Nejoblíbenější série: Amazon , Redemption Island , Cagayan , Cambodia , Kaôh Rōng
Nejoblibenější hráči: ♥ Kelley Wentworth ♥
♥ Shonee Bowtell ♥
♥ Kat Edorsson ♥
♥ Sarah Moore ♥
Tony Vlachos
Ozzy Lusth
Jordie Hansen
George Mladenov
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur
Thailand
Nicaragua

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP02

Příspěvekod GodfatherCZ » 27 led 2023, 11:12

Nuž .. asi souhlasím se vším co bylo řečeno od Cihiho . Já to pochopil tak , že Martin prostě chodí po kmeni a všem říká jaké to jsou piče vydrbané apod :D , nicméně i tohle je součást toho PŘEŽÍT v Survu .. nikdy nevíte , s kým vás štáb namixuje a jak říká pan Jeff - Musíte se přizpůsobit , jinak budete vyloučeni .

Jinak dosavadní shrnutí sezony : :cry: :vomit: :ass: :ass: :down:

Nikdo nechce taktizovat , nikdo nechce hrát .. Přibydou noví survájvři (do poslední chvíle jsem doufal , že to je jen drb -- beru zpět svoje komenty)
Já už fakt nevim .. proč proč proč ? český štáb se bojí turka ? spíš ne .. jen je neschopný a nechali si vnutit ještě větší odpad než minulý rok .. gratuluji :(

Uživatelský avatar
Survivorfans
Příspěvky: 247
Registrován: 18 úno 2018, 16:37
Nejoblíbenější série: PI, Mikronésie, Samoa, HvV, Cagayan, Cambodia
Nejoblibenější hráči: Tony Vlachos, Rob Mariano, Russell Hantz, Jon Dalton, Rob Cesternino, Parvati Shallow, Kim Spradlin
Nejméně oblíbené série: Markézy, Thajsko, RI, SP, OW, Caramoan, Ghost Island,
Bydliště: Jižní Čechy

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP02

Příspěvekod Survivorfans » 27 led 2023, 15:23

Nova dokázala téměř nemožnou věc - z nekoukatelný sračky udělat ještě vetší sračku. :shock: :o

Úvodní díl se ještě dal, když přeskočíme cca 20 minutovou soutěž. V tomhle se ale potvrdilo, že oproti loňsku budou změny minimální.
Jediný co vítám, tak první soutěž a že díly jsou kratší a kdo je vynechá, tak mu to zabere cca hodinku.

Soutěžící zatím moc za řeč nestojí, je sice dobře že máme i nějaký starší, ale šanci na výhru nemají - Martin kvůli chování a Lída by 80 dní fyzciky nedala. Ze zbytku za řeč stojí jen Jiří - snaží se, ale brzo podle mě poletí a není mi sympatický.
Ze zbytku si zatím pletu - Karolínu, Báru a Katku. U druhýho kmene Johy s Terezou, tedy jejím odchod vítám. :) Stejně si za něj může sama, když útočí na člověka který jí může poslat do duelu. To co Martin říká nehodnotím, asi nevidíme vše. Z toho co jsme viděli, mi nepřišlo že by říkal něco tak hroznýho. :-? :-|

Nový soutěžící raději moc nekomentuju, v táboře to budou mít horší, v soutěžích samozřejmě lehčí. Za mě tohle ale nemá co v Survu dělat :cry: :vomit: a kdo nesoutěží 1. den, tak tam za mě nemá později už co dělat.

Truestory
Příspěvky: 77
Registrován: 18 bře 2018, 14:05

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP02

Příspěvekod Truestory » 27 led 2023, 17:49

Díl jsem shlédnul včera večer a to jsem byl opravdu nasranej :mrgreen:

Takhle, soutěž byla dobrá, škoda, že to nejde udělat nějak víc týmově. Respektive, že se nechce udělat to týmově. Většina z Vás asi soutěže přetáčí, já ji viděl celou a nepochopil jsem jednu situaci. Během jednoho souboje se zranila Soňa(myslím) od Hrdinů. Ondra souboj zastavil. Soňu nahradil a dal znova opakovat. :o Jak je to možné? To by měl být automaticky bod pro Rebely ne?

Překvapilo mě, že Hrdinové po návratu na svůj ostrov měli oheň, to ho Pítr zas rozdělal přes poklici, nebo už taky mají křesadlo? U rebelů Jirka a Žaneta(asi) navrhovali Lídě ať se obětuje a duel vypustí. WTF? Já teda nemám tolik nakoukáno, ale to mi přijde hodně mimo.

Kmenovka taková o ničem. Vypadá to, že největší konflikt z této série byl zatím mezi Terkou a Martinem. Samozřejmě jsme ho neviděli :mrgreen: Taky by mě zajímalo, co Martin říká, protože atletky většinou mluví jak dlaždiči :mrgreen:

Bohužel nulový posun od minulé série. Individuální imunitu bych ještě přežil, ale duel fakt ne. Hřebíček do rakve jsou nově příchozí na ostrov, to totiž úplně pošlapává Survivor, i když si Novotnej bude říkat něco jiného. Kdyby alespoň nemlel o tom, jak se to US verzi blíží :cry: Nejlepší počin byl RO1, pak začali mít pocit, že tomu rozumí

Na druhou stranu. Svého diváka si to určitě najde, akorát to ve většině nebudou fanoušci Survivoru.
Oblíbenci
US S01: Rudy S02: Keith, Rodger, Elizabeth
RO S01: David, Petra S02: Radim, Katka, Terry
CZSK S01: Vladimír, Adam, Tomáš Z, Chili S03: Mikýř, Kristýna

Holky :love:
US S01: Collen, Stacey, Jenna S02: Elizabeth, Amber, Jerri
RO S01: Katie, Kačka, Petra S02: Terry, Nikol, Martina
CZSK S01: Xénia, Veve, Dominika S03: Kristýna, Ráchel, Yenifer

boyarddor
Příspěvky: 91
Registrován: 30 pro 2022, 14:06

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP02

Příspěvekod boyarddor » 27 led 2023, 19:18

Truestory píše:Bohužel nulový posun od minulé série. Individuální imunitu bych ještě přežil, ale duel fakt ne. Hřebíček do rakve jsou nově příchozí na ostrov, to totiž úplně pošlapává Survivor, i když si Novotnej bude říkat něco jiného. Kdyby alespoň nemlel o tom, jak se to US verzi blíží :cry: Nejlepší počin byl RO1, pak začali mít pocit, že tomu rozumí


No popravdě to byl za mě RO2 :D

Uživatelský avatar
GodfatherCZ
Příspěvky: 149
Registrován: 28 zář 2016, 17:06
Nejoblíbenější série: Amazon , Redemption Island , Cagayan , Cambodia , Kaôh Rōng
Nejoblibenější hráči: ♥ Kelley Wentworth ♥
♥ Shonee Bowtell ♥
♥ Kat Edorsson ♥
♥ Sarah Moore ♥
Tony Vlachos
Ozzy Lusth
Jordie Hansen
George Mladenov
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur
Thailand
Nicaragua

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP02

Příspěvekod GodfatherCZ » 27 led 2023, 20:16

Truestory píše: Nejlepší počin byl RO1, pak začali mít pocit, že tomu rozumí

8) Inu Ondra nám začal jak se říká Jeffovatět :lol: už jen čekám , kdy tam ještě přidá fire tokeny a bude vracet čas u výzev a ještě bych to viděl na Do or Die na nejbližší kmenovce :eee:

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP02

Příspěvekod lacSzlo » 27 led 2023, 22:46

Tak jsem ty první dva díly nějak zvládl, ale moc mě to nechytlo. Oproti loňsku (kde jsem to vzdal u 13.dílu) jediný 2 plusy snad to že jsou epizody zatím o půl hodiny kratší a ten střih asi lehce lepší ale zase tak extra super to není (viz. v epizodě s kmenovkou z kmene který jde na radu měli zpovědnici jen 3 lidi z 10 wtf???)

Takže cast je stejně jako loni 24 lidí jen z nějakýho důvodu 4 lidi přidají do hry až po týdnu, skvělej twist fakt. :-| no podle všeho časem možná přijdou ještě další lidi, ale kdoví. Podle mě jim jde hlavně o pojistku toho kdyby jim stejně jako loni quitla čtvrtina castu.

První díl mě i dejme tomu bavil, druhej nic extra, nesnáším ty výzvy na body kde soutěží jen 1 nebo 2 lidi a zbytek kmene na ně pomateně ječí, leze mi to na nervy, je to fakt nepříjemný, no je vidět že asi nejsem sportovní fanda ale ten řev mi fakt drásá nervy.

Favorit u Hrdinů zatím asi Soňa, stihla si už zrasit koleno, ztratit se v lese, brečet u skákání z helikoptéry a sblajznout cizí bramboru, trochu smutný ale zatím nejlepší personal content série (wtf to je celkem sad). Švanci, Kateřina, Fifqo, Pítr, všichni celkem fajn. Nesympatický mi je asi jen trochu ten muž roku Josef.

Favorit u Rebelů tvl nevim, asi ty ženský jako Lída, Johana a Žaneta mě baví. Martin na kokota série zatím celkem nuda, když už tam na ně řve že jsou to píče tak bych prosil záznam, ne jen pokec na kmenovce.

Uvidím, ještě tomu asi dám šanci pár dílů, ale popravdě jsem radši začal koukat na RO1 (kde jsem kdysi skončil u epizody 16, tak uvidíme jestli se dostanu dál, protože po sloučení vím že to fakt extrémně ztratí šťávu. Jinak RO2 bez zaváhání lepší než RO1, to snad ani není třeba diskuze). Ono v RO1 se teda taky vypadává jen v každým druhým díle, ale jako stopáž je o něčem jiným. Přijde mi dost zásadní jestli 1 člověka trvá vyhodit ze hry 90 nebo 180 minut.

Zpovědnice po 2.epizodě:
SURVIVOR CZSK2 a.jpg
(?)

boyarddor
Příspěvky: 91
Registrován: 30 pro 2022, 14:06

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP02

Příspěvekod boyarddor » 28 led 2023, 21:35

lacSzlo píše:Uvidím, ještě tomu asi dám šanci pár dílů, ale popravdě jsem radši začal koukat na RO1 (kde jsem kdysi skončil u epizody 16, tak uvidíme jestli se dostanu dál, protože po sloučení vím že to fakt extrémně ztratí šťávu. Jinak RO2 bez zaváhání lepší než RO1, to snad ani není třeba diskuze). Ono v RO1 se teda taky vypadává jen v každým druhým díle, ale jako stopáž je o něčem jiným. Přijde mi dost zásadní jestli 1 člověka trvá vyhodit ze hry 90 nebo 180 minut.


Za mě měl RO 2 nejlepší casting co kdy mělo cokoliv od Novy. Ty lidi byli prostě úžasní. Byl tam někdo kdo vás vytáčí (Karel), někdo starší (Zina, Blanka) a to vše nám bylo naservírováno s krátkými díly, kvalitními hrami které byly pouze 2 na body (a to oprávněně), i přes to že se natáčelo s dalšími pěti národy. Sice to natáčeli o třičtvrtě roku napřed ale to současnou verzi neomlouvá (přeci jen si myslím že Nova měla minulý rok možnost sáhnout opět po RO). Doufám že se RO někdy vrátí, ale šance je velmi nízká.

Truestory
Příspěvky: 77
Registrován: 18 bře 2018, 14:05

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP02

Příspěvekod Truestory » 29 led 2023, 00:58

Já mám RO1 zařazen výš kvůli tomu, že tam nebyl tak moc výrazný ostrov vykoupení.
Spoiler!
Ve dvojce z toho vzešel i vítěz.


Každopádně je asi jedno, který RO byl lepší. Ale oba byly o vagon před tímhle
Oblíbenci
US S01: Rudy S02: Keith, Rodger, Elizabeth
RO S01: David, Petra S02: Radim, Katka, Terry
CZSK S01: Vladimír, Adam, Tomáš Z, Chili S03: Mikýř, Kristýna

Holky :love:
US S01: Collen, Stacey, Jenna S02: Elizabeth, Amber, Jerri
RO S01: Katie, Kačka, Petra S02: Terry, Nikol, Martina
CZSK S01: Xénia, Veve, Dominika S03: Kristýna, Ráchel, Yenifer

vrabejka
Příspěvky: 102
Registrován: 13 bře 2016, 02:05

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP02

Příspěvekod vrabejka » 29 led 2023, 08:12

Stále stejná písnička stále stejný cringe. Ano i já jsem patřil mezi ty naivní, který věřil, že 2. série bude o něco lepší. Že si Nová něco vezme z té kritiky a bude tam nějaké zlepšení. Budou kratší epizody, žádné duely po hlasování nebo na týmových výzvách, zrušení individuálních soutěži v kmenové části série nebo aspoň aby vítěz osobní imunity neměl takovou moc a bylo to opravdu jen o rozhodnutí kmene. Pokud by změnili aspoň 1 věc, byla by ta série lepší. To se však nestalo, je to úplně to samý. A fakt nevěřím tomu, že ta Turecká licence jim nedovolí si něco udělat podle sebe.

Je to škoda. Cast mi nepřijde vůbec zlej. Ta strategická a sociální stránka hry může být velmi zajímavá. Bohužel jasné chyby produkce tuto sérii zase totálně pohřbí. Češi prostě neumí udělat kvalitní Survivor.

loid
Příspěvky: 34
Registrován: 24 bře 2017, 22:11
Nejoblíbenější série: Cookovy ostrovy
Nejoblibenější hráči: Ozzy, Yul Kwon, Terry Deitz, Sandra Diaz-Twain

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP02

Příspěvekod loid » 05 úno 2023, 12:25

Druhý díl a - návrat snad všech neduhů, které CZ Survivor loni měl... Jedině střih je v této fázi hry lepší, než byl loni. Ale noční natáčení s nesrozumitelnými rozhovory zůstalo (málo jich bylo s titulky a mám pocit, že zrovna těm otitulkovaným jsem celkem rozuměl...).


Zpět na „Survivor Česko & Slovensko 2023 (CZ, SK)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti