Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP03

Dominikánská republika
2023 - TV Nova, TV Markíza
Uživatelský avatar
Survivorfans
Příspěvky: 247
Registrován: 18 úno 2018, 16:37
Nejoblíbenější série: PI, Mikronésie, Samoa, HvV, Cagayan, Cambodia
Nejoblibenější hráči: Tony Vlachos, Rob Mariano, Russell Hantz, Jon Dalton, Rob Cesternino, Parvati Shallow, Kim Spradlin
Nejméně oblíbené série: Markézy, Thajsko, RI, SP, OW, Caramoan, Ghost Island,
Bydliště: Jižní Čechy

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP03

Příspěvekod Survivorfans » 02 úno 2023, 01:30

Neuvěřitelné se stalo skutečností a vážně nám v průběhu hry nastoupili nový hráči, aspoň teda že 5. den a né po delší době. Zatím teda.
Co se těch nováčků týče, tak za řeč zatím stojí Kristian, protože jediný hraje. Zatím ale docela tvrdě, tak bych se hodně divil, kdyby se mu to v budoucnu nevymstilo. Jen jsem nepochopil jestli Tomáš opravdu HII našel nebo to jen Martinovi nakukali. :? Pokud ano, tak bych uvítal záběr jak jí našel, ale to bysme asi chtěli moc. :-|

Hodně zajímavý je, jak to má být „drsnější“ Survivor a přitom jen v tomhle díle byla 2x soutěž o odměnu + 1 kmen dostal 2 hamburgery. :fuck: Co ale taky od Novy a turků čekat.....

Je dobře, že se i v obou kmenech tvoří aliance :idea: . Kvůli duelům je ale úplně jedno kdo má jaký počty a tedy nadšení z toho, že někteří hrají rovnou upadá. :down:

Uživatelský avatar
Yedko
Příspěvky: 264
Registrován: 10 úno 2020, 22:29
Nejoblíbenější série: 20, 16, 13, 1, 40
Nejoblibenější hráči: Domenick, Tony, Andrea, Brenda, Coach, Cirie, Yul, Richard
Nejméně oblíbené série: 39, 37, 35, 30, 21, 5
Kontaktovat uživatele:

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP03

Příspěvekod Yedko » 02 úno 2023, 05:08

Vždyť to jsou tři čtyři dny z devadesáti. Nechápu proč to tak řešíte. Být to později tak mě to sere taky, ale tohle je hodně rozumný kompromis. A ten duel taky není až tak špatný strategický prvek, kdyby ho využívali jak měli. I když ten bych kdybych mohl taky samozřejmě zrušil.
Vytvářet pětačtyřicátou sérii (od roku 2000) není tak lehké, jako vytvářet osmou sérii (od roku 2016). Myslete, prosím, na to při vašem urážení. Pokud máte hlavní problém s tím koukat na více černochů a homosexuálů tak jste ubozí. Ale souhlasím, že US40 měla být sérii poslední...

Uživatelský avatar
GodfatherCZ
Příspěvky: 149
Registrován: 28 zář 2016, 17:06
Nejoblíbenější série: Amazon , Redemption Island , Cagayan , Cambodia , Kaôh Rōng
Nejoblibenější hráči: ♥ Kelley Wentworth ♥
♥ Shonee Bowtell ♥
♥ Kat Edorsson ♥
♥ Sarah Moore ♥
Tony Vlachos
Ozzy Lusth
Jordie Hansen
George Mladenov
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur
Thailand
Nicaragua

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP03

Příspěvekod GodfatherCZ » 02 úno 2023, 10:02

Máme tu další díl Love Islandvoru ... radši ani nekomentovat . Nápověda na HII se řeší kmenově :cry: :cry: :cry: nikdo nechce lhát .. boha . Nováčci opět jak kdyby zrovna vylezli z fitka a ještě jim dají imunitu na další TC . A přitom se hned nabízí krásná taktika dát je proti sobě do duelu a zbavit se aspoň jednoho .

Yedko : Proč to tak řešíme ? protože to je sr**ka :dance: :beer:
Měli rovnou dát 24 hráčů od začátku , ať mají všichni rovný podmínky . I když to jsou jen 4 dny .. nic bych za to nedal kdyby vzhledem k počtu dní přidávali další a další . :fuck:

Pattrick
Příspěvky: 132
Registrován: 13 úno 2020, 11:33

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP03

Příspěvekod Pattrick » 02 úno 2023, 10:20

Já už na to koukám jen jedním okem při práci, nedá se to..

Nova neudělala absolutně nic nového v téhle druhé řadě. 4 noví hráči, zase insta celebritky - zvrat v tom, že kdo si co vezme za truhlu dokopal Ondřej, když se začal ptát, co a jak se dělo u těch 8 očí.

Protože já bych se domluvil s tou novou, že si ji necháme pro sebe lhal bych, že byla nějaká hra o 2 burgery a my ji prohráli..

A nejvíc bizár, protože štáb nenatočil, že našli imunitu!!!! Nebo teda lhal o tom, že se našla, šílený.. celý díl jen o těch sračkoidních soutěžích..

Prostě celebrity za balík peněz si hrají na ostrově v křováckých soutěžích alá hry bez hranic. Za pár dní už očekávám, že některé hvězdičky začnou končit.

cihi
Příspěvky: 298
Registrován: 16 lis 2014, 01:50

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP03

Příspěvekod cihi » 03 úno 2023, 00:54

Ty ses vzdycky v opozici vuci vetsine lidi zde :D

Yedko píše:Vždyť to jsou tři čtyři dny z devadesáti. Nechápu proč to tak řešíte. Být to později tak mě to sere taky, ale tohle je hodně rozumný kompromis. A ten duel taky není až tak špatný strategický prvek, kdyby ho využívali jak měli. I když ten bych kdybych mohl taky samozřejmě zrušil.


A za me pridam: Divim se, ze byly jen dve souteze o odmenu, ja bych jich dal rovnou 5 a pekne kazdou do 10 bodu a pokazde vyhrat alespon o 2 jako ve volejbale. Aby si divak konecne prisel na sve.

Uživatelský avatar
Yedko
Příspěvky: 264
Registrován: 10 úno 2020, 22:29
Nejoblíbenější série: 20, 16, 13, 1, 40
Nejoblibenější hráči: Domenick, Tony, Andrea, Brenda, Coach, Cirie, Yul, Richard
Nejméně oblíbené série: 39, 37, 35, 30, 21, 5
Kontaktovat uživatele:

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP03

Příspěvekod Yedko » 03 úno 2023, 03:18

cihi píše:Ty ses vzdycky v opozici vuci vetsine lidi zde :D


A to jsem se hodně u minulého dílu přemáhal abych ti neposlal co jsem měl rozepsané... Aneb vůbec nevím co se tam dělo, ale okamžitě odsoudím mladou holku... Ale už jsem se trochu zklidnil.
Vytvářet pětačtyřicátou sérii (od roku 2000) není tak lehké, jako vytvářet osmou sérii (od roku 2016). Myslete, prosím, na to při vašem urážení. Pokud máte hlavní problém s tím koukat na více černochů a homosexuálů tak jste ubozí. Ale souhlasím, že US40 měla být sérii poslední...

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP03

Příspěvekod lacSzlo » 03 úno 2023, 13:53

Viděl jsem třetí díl. Z 93minutové epizody zabraly soutěže o odměnu 60 minut. :vomit: :vomit: Výhra pytle rýže který nevyjde 12 lidem ani na jednu pořádnou porci mě fakt pobavila. Z nováčků zaujal jen Kristián, ostatní 3 mi jsou asi i celkem nesympatický. Pobavil Pítr u soutěže kdy chytil menší hysterák když nevěděl jak vyspelovat slovo Survivor. To je asi všechno. Zkouknu ještě 4.díl s kmenovkou a dost zvažuju že tím s touhle sérii končim, nebaví mě s tím ztrácet čas.
(?)

loid
Příspěvky: 34
Registrován: 24 bře 2017, 22:11
Nejoblíbenější série: Cookovy ostrovy
Nejoblibenější hráči: Ozzy, Yul Kwon, Terry Deitz, Sandra Diaz-Twain

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP03

Příspěvekod loid » 09 úno 2023, 22:39

BigBrother na scéně! Čtyři čerstvé přírůstky do kmenů s imunitou a jedna stále nesoutěžící... Co takhle přidat někoho rovnou do finálové trojky? Nebo někoho celou dobu držet mimo soutěže?
Hnus velebnosti...

Truestory
Příspěvky: 77
Registrován: 18 bře 2018, 14:05

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP03

Příspěvekod Truestory » 13 úno 2023, 23:42

Tak se to skutečně povedlo, je to ještě dál od klasického Survivora než posledně. Jsem zvědavej, jestli největšího odborníka na český Survivor nenapadne přidat ještě někoho.

Aliance se tvoří. Za mě by to mohlo bejt i zajímavý. Bohužel je ale duel, takže nějaký aliance zas tak důležitý nejsou.

Pořad nechápu to nasazování do soubojů, například nevím proč Rebelové měli v trojici na rozhodující bod dvě holky?

Zná Novotný jiný slovo než zmatkovat?

Edit: Díl měl 90 minut a já nevím nic o té šikaně a ani o tom jestli Tomáš skutečně našel imunitu nebo ne. To mi přijde strašně debilní.

Jediný pozitivum vidím v tom, že Pavlína s Barčou jsou hezky, když už vypadla Terka :D
Oblíbenci
US S01: Rudy S02: Keith, Rodger, Elizabeth
RO S01: David, Petra S02: Radim, Katka, Terry
CZSK S01: Vladimír, Adam, Tomáš Z, Chili S03: Mikýř, Kristýna

Holky :love:
US S01: Collen, Stacey, Jenna S02: Elizabeth, Amber, Jerri
RO S01: Katie, Kačka, Petra S02: Terry, Nikol, Martina
CZSK S01: Xénia, Veve, Dominika S03: Kristýna, Ráchel, Yenifer


Zpět na „Survivor Česko & Slovensko 2023 (CZ, SK)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host