Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP06

Dominikánská republika
2023 - TV Nova, TV Markíza
Uživatelský avatar
Survivorfans
Příspěvky: 247
Registrován: 18 úno 2018, 16:37
Nejoblíbenější série: PI, Mikronésie, Samoa, HvV, Cagayan, Cambodia
Nejoblibenější hráči: Tony Vlachos, Rob Mariano, Russell Hantz, Jon Dalton, Rob Cesternino, Parvati Shallow, Kim Spradlin
Nejméně oblíbené série: Markézy, Thajsko, RI, SP, OW, Caramoan, Ghost Island,
Bydliště: Jižní Čechy

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP06

Příspěvekod Survivorfans » 09 úno 2023, 21:57

Nebýt zbytečný hromady soutěží (5 než vypadne 1 člověk), tak by mě nečekaně možná ten náš Surv bavil. :) Fáze vyjednávání jak se bude hlasovat nebo kmenovka neměli chybu. :mrgreen:
Je jen škoda, že na kmenovce víme doslova vše a tedy i výsledek hlasování. Bylo jasný, že se Johy snažila marně.

Co mě jinak pobavuje z jiných dílů, tak jsou odměny. To že jsou 2, mi přijde zbytečný, ale nechci se opakovat. Výhry typu 2 brambory nebo muffin. Vždyť musejí i výherci vydat mnohem víc energie než jí s tímhle typem odměny získají. :fuck:

cihi
Příspěvky: 298
Registrován: 16 lis 2014, 01:50

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP06

Příspěvekod cihi » 10 úno 2023, 03:58

Souhlasim s predrecnikem, ze me tento dil celkem bavil. U predchozi EP05 (jelikoz neni samostatne vlakno) bych jeste zpetne vyzdvihl soutez o druhou odmenu, ktera se hrala NA JEDEN BOD a podobala se s primhourenim oka klasice Survivoru :idea: V tomto dile uz jsme ale zase presli na 5-bodovy system a ten jsem s radosti pretocil, na druhou stranu se mi ale libila soutez o individualni imunitu.

Nicmene je az neuveritelny, jak tam jsou nekteri uplne herne mimo - bych jim dal povinne pred startem krome zdravotni prohlidky i nutnost zhlednout alespon jednu zahranicni serii. Nechapu, proc to Nova vubec neudelala? To bych jako produkcni povazoval za naprosty zaklad. Vzdyt by je to aspon trochu vyskolilo, rekl bych i inspirovalo a mohlo byt diky tomu celkove zajimavejsi, a kdyby nekomu princip teto hry byl po zhlednuti proti srsti, tak by to za me mohl jeste dotycny odmitnout. Protoze nekteri jsou fakt mimo, az je mi treba takove Karoliny lito, protoze ta vubec nevi, kde se to vlastne ocitla a mysli si, ze jde o sikanu nekde na tabore.

Treba chlapci z Love Islandu uz si intriky ozkouseli a tak nemaji problem prejit do Survivor modu. Je ale pozitivni, ze v teto serii chce hrat vice lidi a v druhym kmeni je Jirka v tomto smyslu tahoun. Ale konkretne on hraje celkem blbe, protoze hraje moc okate az arogantne, ale diky bohu - hraje!

Uz jsem si rikal, ze me snad velmi pozitivne prekvapi Johana, kdyz chtela zosnovat blindside na Jirku, motivaci vsak byla primarne jakasi moralni msta a ne zadna strategie na odstraneni hlavniho loutkovodice, ale i tak to mohlo byt dobry, kdyby mimon Martin si nepostavil svou hlavu a nenahral alianci, proti ktere od zacatku brojil a u ktere je uplne na chvostu, coz si mohl potvrdit i u hlasovani.

Ale nakonec bylo dobre, ze Johanka zustala, protoze jak rikal mimon Martin - je to takova pekna holka :D

PS: Nejaky pekny blindside (alespon do duelu, kdyz uz ne vylouceni :cry: ) ani neocekavam, protoze oni si vsechno klasicky vykecaji jeste pred kmenovkou nebo na kmenovce :D A treba prave v tomto by tam vetsine tabornikum pomohlo videt nejakou zahranicni serii k pochopeni zakladnich principu hry.

PS2: Pripadalo mi, ze bylo sviznejsi a rychlejsi cteni hlasu na kmenovce. Bylo to tim, ze to bylo jasny nebo tim, ze potrebovali nahnat cas? Anebo ze by snad sebereflexe? :D No tipuju spis bud prvni, nebo druhy.

Uživatelský avatar
GodfatherCZ
Příspěvky: 149
Registrován: 28 zář 2016, 17:06
Nejoblíbenější série: Amazon , Redemption Island , Cagayan , Cambodia , Kaôh Rōng
Nejoblibenější hráči: ♥ Kelley Wentworth ♥
♥ Shonee Bowtell ♥
♥ Kat Edorsson ♥
♥ Sarah Moore ♥
Tony Vlachos
Ozzy Lusth
Jordie Hansen
George Mladenov
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur
Thailand
Nicaragua

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP06

Příspěvekod GodfatherCZ » 10 úno 2023, 07:17

cihi píše:Nechapu, proc to Nova vubec neudelala? To bych jako produkcni povazoval za naprosty zaklad. Vzdyt by je to aspon trochu vyskolilo, rekl bych i inspirovalo a mohlo byt diky tomu celkove zajimavejsi, a kdyby nekomu princip teto hry byl po zhlednuti proti srsti, tak by to za me mohl jeste dotycny odmitnout..


Nooo a v tom je taky zakopanej pas .. je to celý špatně už od castingů . Produkční z toho dělají totiž trošičku drsnější Love Island , a pravděpodobně oni sami o to nemají zájem . Turek jim dá nabídku , oni to podepíšou , možná si vydobili českýho střihače pro tentokrát a tím to hasne . Pokud Nova na tom vydělá , tak jim to bude jedno asi dál .
PS : Vlákno na 05 jsem založil ..takže můžeš postnout tam :)

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP06

Příspěvekod lacSzlo » 10 úno 2023, 18:41

Výzva tradičně na 5 vítězných přestože by stačilo na 3 (a skoro celý kmen by se tam vystřídal na té trati), dalo se ušetřit třeba 20 minut ale dobře tak ne, Nova určitě ví co je přednější a co diváka neunudí k smrti!

Začíná mě iritovat jak furt všichni tleskaj jak paka.

Příchod Kateřiny vtipně sestříhaný, nejdřív je při montáži odchodu Hrdinů z tábora vidět jak jde mezi nima po pláži, a pak najednou taková srdcerývná scénka s Bárou, lol (měli teda na sobě jiné hadry tak možná jen debilně sestříhaná montáž ale i tak flop ze strany produkce xD).

Jiří si vede Rebely dost tvrdou pěstí, mladší kluci neviditelní takže třeba vůbec nevim, jak a co si o té situaci takový Kristián, Adam nebo Matěj vůbec myslí, tak možná někdy příště? Jinak Hanka byla ok ale určitě jsem rád, že zůstala ve hře Johanka. Rebelům se ty duely sestavit nějak nedaří, vždycky se nakonec drží všichni za hlavu a brečí, jak to posrali a že jim vypadla ta silnější :D

Radši bych ale asi vidět příště jít na kmenovku Hrdiny, jednak fandím Johance a Lídě aby se protáhly tou hrou co nejdál, jednak by to mohlo být u Hrdinů zamotanější co se týče strategie (nějak si neumím představit, že by u Rebelů příště nebyl Duel nějak složený z trojice Johanka/Lída/Barbora, a z těch 2 co by přežily i ten další, ale kdoví).

Jinak jsem si všiml že už jsou na dni 16 z 80, to náhodou docela jede rychle nebo ne? pokud by premerge byla dejme tomu 40 dní a slučko taky 40 dní, tak už by stálo za to vytasit se s nějakým tím tribe swapem, loni byl po 10 epizodách, tak ideálně kdyby to i tady bylo po 10 epizodách a budu spoko. Doufám že by to alespoň zamíchalo karty a přestaly chodit do duelů jen ženské, kterých já v té hře potřebuju co nejvíc aby mě to bavilo (ale jakoby faktem je že minimálně polovina chlapů ve hře nepředvádí nic a mají skoro nulový screen time - Adam, Matěj, Josef, v podstatě i Kristián byl vidět pořádně jen v 1 epizodě).

HEROES
Fandím: Bára, Katka, Karolína, Švanci, Pítr
Jsou mi celkem jedno ale spíše sympatie: Filip, Andrea, Vašek
Prosím ven, zabíráte jen místo: Josef, Martin Ku., Pavlína

REBELS
Fandím: Johanka, Lída, Tomáš
Jsou mi celkem jedno ale spíše sympatie: Žaneta, Jiří, Kristián
Prosím ven, zabíráte jen místo: Martin, Matěj, Adam, Barbora

Zpovědnice:
Survajvr s2w3.jpg
(?)

cihi
Příspěvky: 298
Registrován: 16 lis 2014, 01:50

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP06

Příspěvekod cihi » 11 úno 2023, 14:05

lacSzlo píše:Začíná mě iritovat jak furt všichni tleskaj jak paka.


Toho tleskani jsem si vsimnul uz v prvni serii. Videl jsem je takhle tleskat i v AU verzi, akorat to je ten rozdil - tam jsem to zahlidl asi 2x za 3 serie a tady je to porad. Je to tedy o strihu, je to proste presne ten zaber, kterej neni potreba videt 4x za dil. Ale to by to pak nemelo peknych vice nez 90 minut.

Uživatelský avatar
Yedko
Příspěvky: 264
Registrován: 10 úno 2020, 22:29
Nejoblíbenější série: 20, 16, 13, 1, 40
Nejoblibenější hráči: Domenick, Tony, Andrea, Brenda, Coach, Cirie, Yul, Richard
Nejméně oblíbené série: 39, 37, 35, 30, 21, 5
Kontaktovat uživatele:

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP06

Příspěvekod Yedko » 11 úno 2023, 14:08

Docela jste to shrnuli všechno, jen s tím Kristiánem - on podle mě bude dobrej. Jen po tom prvním dni prostě viděl, že se potřebuje stáhnout. Nebylo by moc rozumné tam začínat něco rozehrávat od první chvíle s nápovědou k HII a pak to tam ještě zkoušet z jeho pozice rozbíjet - a to ještě s holkama, které prostě hrát nechtěly, jak tam několikrát na toto reagoval. Plus s tou Barborou si fakt nesedli od první chvíle evidentně - ještě když ho natřela před obouma kmenama, že to teda jako chtěla hrát jinak.

A s tím tleskáním a debilníma pokřikama - tam jsem si docela jistý, že je to naopak věc která jde od produkce než, že by to byla přirozená věc, která by se měla stříhat.

Jinak mě trochu mrzí, že vypadly dvě nejhezčí holky a nejzajímavější člověk v celém Survu, ale tak alespoň to byli tři lidi, kteří by asi nikdy pořádně nehráli no.
Vytvářet pětačtyřicátou sérii (od roku 2000) není tak lehké, jako vytvářet osmou sérii (od roku 2016). Myslete, prosím, na to při vašem urážení. Pokud máte hlavní problém s tím koukat na více černochů a homosexuálů tak jste ubozí. Ale souhlasím, že US40 měla být sérii poslední...

Alfonz77
Příspěvky: 8
Registrován: 31 říj 2017, 20:08

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP06

Příspěvekod Alfonz77 » 11 úno 2023, 23:49

Nechci bejt zlej, ale všechny botoxovy tlamy ven, zvedá se mi z nich kufr...

loid
Příspěvky: 34
Registrován: 24 bře 2017, 22:11
Nejoblíbenější série: Cookovy ostrovy
Nejoblibenější hráči: Ozzy, Yul Kwon, Terry Deitz, Sandra Diaz-Twain

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP06

Příspěvekod loid » 17 úno 2023, 22:29

Pořád dokola - týmová soutěž, kdy ani nehrají všichni a je rozhodnuto... A to byla na 9 kol :cry:

Ale soutěže o imunitu a duel se mi líbily. Kmenová rada kromě pitomých keců tentokrát docela dobře sestříhaná. Takže asi převládá celkem spokojenost... Otupěl jsem, nebo je to vážně trochu lepší?

Spoiler!
Hanky je mi celkem líto, kromě jejích řečí (oni jí neřekli, že soutěž je na ostrově trvá 80 dnů?) mi byla sympatická. A v soutěžích jí to docela šlo.


Zpět na „Survivor Česko & Slovensko 2023 (CZ, SK)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti