Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP08

Dominikánská republika
2023 - TV Nova, TV Markíza
Uživatelský avatar
GodfatherCZ
Příspěvky: 149
Registrován: 28 zář 2016, 17:06
Nejoblíbenější série: Amazon , Redemption Island , Cagayan , Cambodia , Kaôh Rōng
Nejoblibenější hráči: ♥ Kelley Wentworth ♥
♥ Shonee Bowtell ♥
♥ Kat Edorsson ♥
♥ Sarah Moore ♥
Tony Vlachos
Ozzy Lusth
Jordie Hansen
George Mladenov
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur
Thailand
Nicaragua

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP08

Příspěvekod GodfatherCZ » 15 úno 2023, 21:03

Epizoda 8
• Voyo: 16.2.2023
• TV Nova: 23.2.2023

Uživatelský avatar
Survivorfans
Příspěvky: 247
Registrován: 18 úno 2018, 16:37
Nejoblíbenější série: PI, Mikronésie, Samoa, HvV, Cagayan, Cambodia
Nejoblibenější hráči: Tony Vlachos, Rob Mariano, Russell Hantz, Jon Dalton, Rob Cesternino, Parvati Shallow, Kim Spradlin
Nejméně oblíbené série: Markézy, Thajsko, RI, SP, OW, Caramoan, Ghost Island,
Bydliště: Jižní Čechy

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP08

Příspěvekod Survivorfans » 16 úno 2023, 23:35

Tak konečně jsme se dostali prvního podrázku a povedl se pěkně. :dance: :mrgreen: Hodně mě potěšil odchod nesympatický Báry. :idea: Hrála si na hračku a pak se diví, že se kmen chce zbavit jí nebo její nejbližší spojenkyně. :fuck:

Je jen škoda, že kvůli odchodu Vaška nebyla remíza. Ví se vůbec co by se v tomhle Survu poté dělo?

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP08

Příspěvekod lacSzlo » 17 úno 2023, 00:30

Survivorfans píše:Tak konečně jsme se dostali prvního podrázku a povedl se pěkně. :dance: :mrgreen: Hodně mě potěšil odchod nesympatický Báry. :idea: Hrála si na hračku a pak se diví, že se kmen chce zbavit jí nebo její nejbližší spojenkyně. :fuck:

Je jen škoda, že kvůli odchodu Vaška nebyla remíza. Ví se vůbec co by se v tomhle Survu poté dělo?


Však jich bylo na kmenovce 10? Mělo to být 5:5 ale Švanci podrazil alianci :) takže to bylo 6:4. S Vaškem to mohlo být zajímavé, že by byl Švanci vyloženě swing vote no.
(?)

Uživatelský avatar
Survivorfans
Příspěvky: 247
Registrován: 18 úno 2018, 16:37
Nejoblíbenější série: PI, Mikronésie, Samoa, HvV, Cagayan, Cambodia
Nejoblibenější hráči: Tony Vlachos, Rob Mariano, Russell Hantz, Jon Dalton, Rob Cesternino, Parvati Shallow, Kim Spradlin
Nejméně oblíbené série: Markézy, Thajsko, RI, SP, OW, Caramoan, Ghost Island,
Bydliště: Jižní Čechy

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP08

Příspěvekod Survivorfans » 17 úno 2023, 08:12

lacSzlo píše:Však jich bylo na kmenovce 10? Mělo to být 5:5 ale Švanci podrazil alianci :) takže to bylo 6:4. S Vaškem to mohlo být zajímavé, že by byl Švanci vyloženě swing vote no.


Pravda trochu se mi popletl počty a remíza by nebyla. :oops: Švanci by nesměl přeběhnout a poté by byla. :idea: Je ale hodně škoda, že už 4. evakuace/quit "celebrity" (počítám i loňskou sérii) takhle ovlivní znova hru. :down:
Stejně by mě ale zajímalo co by se v týhle verzi dělo, kdyby byla remíza a případně i po 2. hlasování. :?

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP08

Příspěvekod sextant » 17 úno 2023, 16:23

No mně překvapilo vyjadřování Báry. Vole za každým slovem. Byl jsem na tom, že se s tím už dávno přestalo. No Bára je pryč a teď se uvidí zda to kmeni Hrdinů pomohlo nebo ne.

Jinak mně překvapilo, že si účastníci nenacvičili rozdělávání ohně s křesadlem i bez křesadla a také, že nikoho ani nenapadlo se informovat o rostlinách , které na jejich ostrově rostou. Jistě tam jsou jedlé rostliny ale oni je nepoznají. Při tom mohli se na ně podívat v nějaké botanické zahradě. To jen na okraj.

Survivor sleduji od začátku takže mám možnost porovnávat.

cihi
Příspěvky: 298
Registrován: 16 lis 2014, 01:50

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP08

Příspěvekod cihi » 17 úno 2023, 21:49

Nejlepsi je, kdyz ma nekdo takovy sebevedomi, ze to chce "urcite vyhrat" a ani nevi, jak to vubec hrat :dance: Urcite mas, Baro, nejvetsi sanci vyhrat, kdyz idealne celej kmen posles do prdele - takhle hrajou presne ti nejlepsi :beer:

Ale skoda, ze misto taktiky a hernich podrazu, tam resi vylucovani na zaklade hadek jak nekde ve Vyvolenych. Ale blindiside se i tak na CZ/SK pomery celkem povedl. Bara byla uplne mimo, dobre, ze vyletela.

A kdyz se do te hadky prece jen zapletu, tak Karolina ji nerekla vubec nic hroznyho. Urcite nic tak hroznyho, co by chytry hrac nepresel. Ona tam misto toho vyleti, jak kdyby ji ukradla kalhotky a pul dne je nosila na sobe. A nejlepsi bylo, jak se jeste Bara citila ukrivdena, to bylo aspon zabavne hloupy :D :idea:

cihi
Příspěvky: 298
Registrován: 16 lis 2014, 01:50

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP08

Příspěvekod cihi » 17 úno 2023, 21:52

Survivorfans píše:Stejně by mě ale zajímalo co by se v týhle verzi dělo, kdyby byla remíza a případně i po 2. hlasování. :?


Pri remize bych to rozhodnul duelem na parkoury po dvojcich a na 15 viteznych :D Mohly by to roztanout na 3 dalsi dily, at neprijdem ani o minutku napeti.

Uživatelský avatar
Yedko
Příspěvky: 264
Registrován: 10 úno 2020, 22:29
Nejoblíbenější série: 20, 16, 13, 1, 40
Nejoblibenější hráči: Domenick, Tony, Andrea, Brenda, Coach, Cirie, Yul, Richard
Nejméně oblíbené série: 39, 37, 35, 30, 21, 5
Kontaktovat uživatele:

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP08

Příspěvekod Yedko » 18 úno 2023, 00:45

Survivorfans píše:Pravda trochu se mi popletl počty a remíza by nebyla. :oops: Švanci by nesměl přeběhnout a poté by byla. :idea: Je ale hodně škoda, že už 4. evakuace/quit "celebrity" (počítám i loňskou sérii) takhle ovlivní znova hru. :down:
Stejně by mě ale zajímalo co by se v týhle verzi dělo, kdyby byla remíza a případně i po 2. hlasování. :?


Minimálně pátá... Drahokoupil, Boráros, Dzaba, Zástěra a teď pátý. U několika dalších to však bylo na hraně a často byli vyloučení s tím že se někde vyjádřili, že vlastně hrát už nechtějí...
Vytvářet pětačtyřicátou sérii (od roku 2000) není tak lehké, jako vytvářet osmou sérii (od roku 2016). Myslete, prosím, na to při vašem urážení. Pokud máte hlavní problém s tím koukat na více černochů a homosexuálů tak jste ubozí. Ale souhlasím, že US40 měla být sérii poslední...

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP08

Příspěvekod lacSzlo » 18 úno 2023, 00:55

Nemám zase tolik co k tomuhle týdnu říct. U Rebelů se skoro nic nedělo, akorát jsou na sebe všichni sladký a milý xD Johanka byla minule vytrestaná že intrikuje proti Jiřímu a teď jsou kámoši, super.

U Hrdinů se řešila hádka mezi Bárou a Karolínou. Popravdě ať je Bára jakákoliv, chybět tam bude dost, celkem mě začínají Hrdinové srát, úspěšně se zbavují lidí kteří mají trochu personality a nejsou vanilla nuda background wallpaper (ne jako vážně, Soňa a Bára jsou za mně zatím nejoblíbenější hráčky v letošním castu a už jsou obě v hajzlu). Švanci mi dost sral v tomhle díle s tím jeho svatouškovským "Ale já chci aby se Káje omluvila hned teď!" (jdi do háje tvl fakt).

Z 90% fandím v reality show ženským, protože jsou prostě zajímavější postavy, ale to co tam teď zbylo... Pavlína, Barbora a celkem i ta Andrea se Žanetou - who? (křoví) Lída a Karolína jsou teoreticky zajímavější než v praxi, zase tolik toho nepředvádí a spíš je zajímavé to, že jsou ještě po 20 dnech ještě vůbec ve hře než to, co předvádí. Takže fandím vlastně jen Johance s Kateřinou.

Z chlapů nikdo nic extra nevyčnívá. Občas něco okomentujou, zahláškujou, ale vím o nich celkem prd.

Favoriti: Johanka, Katka, Pítr?, Lída?, Karolína?, Filip?, Tomáš?
Nevšimnu si rozdílu mezi tím když tam jsou a až vypadnou: Pavlína, Barbora, Martin Hrdina, Adam, Matěj, Josef, Andrea, Kristián
VEN: Martin Rebel

Zpovědnice po 8.epizodě:
Survajvr s2w4.jpg
(?)

Uživatelský avatar
Survivorfans
Příspěvky: 247
Registrován: 18 úno 2018, 16:37
Nejoblíbenější série: PI, Mikronésie, Samoa, HvV, Cagayan, Cambodia
Nejoblibenější hráči: Tony Vlachos, Rob Mariano, Russell Hantz, Jon Dalton, Rob Cesternino, Parvati Shallow, Kim Spradlin
Nejméně oblíbené série: Markézy, Thajsko, RI, SP, OW, Caramoan, Ghost Island,
Bydliště: Jižní Čechy

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP08

Příspěvekod Survivorfans » 18 úno 2023, 20:58

Yedko píše:Minimálně pátá... Drahokoupil, Boráros, Dzaba, Zástěra a teď pátý. U několika dalších to však bylo na hraně a často byli vyloučení s tím že se někde vyjádřili, že vlastně hrát už nechtějí...


Ajo vlastně, je vidět že loni jsem z toho našeho Surva moc neviděl. :) Když teda vezmu muže z „celebrit“, tak si říkám jestli je vůbec možný že z obou sérií jich bylo 12 a min. 5 letělo takhle. :? Vážně by se lidi od Novy měli zamyslet jestli vybírají ty správný lidi, protože tohle se mi jako náhoda už fakt nezdá. :fuck:

loid
Příspěvky: 34
Registrován: 24 bře 2017, 22:11
Nejoblíbenější série: Cookovy ostrovy
Nejoblibenější hráči: Ozzy, Yul Kwon, Terry Deitz, Sandra Diaz-Twain

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP08

Příspěvekod loid » 24 úno 2023, 12:51

lacSzlo píše:Popravdě ať je Bára jakákoliv, chybět tam bude dost, celkem mě začínají Hrdinové srát, úspěšně se zbavují lidí kteří mají trochu personality a nejsou vanilla nuda background wallpaper (ne jako vážně, Soňa a Bára jsou za mně zatím nejoblíbenější hráčky v letošním castu a už jsou obě v hajzlu).

Sorry, ale s jejím chováním bylo jasné, že spojence mít nemůže, i Katka si to uvědomila - kdokoliv by ji podpořil, dostal by se na "seznam". Takovéhle chování by si mohla dovolit, pokud by byla členem nějaké dobré aliance, ale to nedokázala, tak po právu vyletěla. Jako pokerovou hráčku bych ji v klidu chtěl za soupeřku (asi nejen já) :lol:

Líbila se mi reakce aliance na možnost, že Pítr má skrytou imunitu a mohl by jí Báře předat. Vyšlo jim to tak, jak potřebovali.
Spoiler!
Díky vítězi individuální imunity Švancimu. Ale bylo to těsné ;)

Stále mě vadí, že za kmen nesoutěží všichni a soutěž skončí. Proč by to nemohlo být tak, že se nehraje na určitý počet bodů, ale tak, aby všichni museli soutěžit a který kmen má potom více bodů, vyhrál. Nemůžeš soutěžit - tak ven ze hry. Nesoutěžení stejně jako v US Survivoru jedině v případě, že by kmen měl členy navíc což by ho zvýhodnilo (silové soutěže) nebo naopak znevýhodnilo (každý člen musí postupně udělat stejnou věc). A nesmíš sedět opakovaně...

Kamera moc nezvládla ukazovat závěrečné skládání u kmenové soutěže o imunitu - nebylo vidět ani součty, ani vkládané kostky. Mrzí mne, že neukážou, koho kdo napsal (asi to tuším, ale třeba by se objevilo nějaké překvapení). A vyměnit prosím ten šílený hudební podkres u "voleb" a vyhlašování výsledků.

Jinak celkem dobrý, soutěže jsou "Survájvr style", sestřihání by jim teda určitě pomohlo k dynamičnosti. Docela spokojenost.

boyarddor
Příspěvky: 91
Registrován: 30 pro 2022, 14:06

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP08

Příspěvekod boyarddor » 06 bře 2023, 17:29



Zpět na „Survivor Česko & Slovensko 2023 (CZ, SK)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti