Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP09

Dominikánská republika
2023 - TV Nova, TV Markíza
Uživatelský avatar
GodfatherCZ
Příspěvky: 149
Registrován: 28 zář 2016, 17:06
Nejoblíbenější série: Amazon , Redemption Island , Cagayan , Cambodia , Kaôh Rōng
Nejoblibenější hráči: ♥ Kelley Wentworth ♥
♥ Shonee Bowtell ♥
♥ Kat Edorsson ♥
♥ Sarah Moore ♥
Tony Vlachos
Ozzy Lusth
Jordie Hansen
George Mladenov
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur
Thailand
Nicaragua

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP09

Příspěvekod GodfatherCZ » 23 úno 2023, 09:37

Epizoda 9
• Voyo: 22.2.2023
• TV Nova: 1.3.2023


:lol: :lol: :lol: ŠVANCI :vomit: .. to je snad první reálně zábavnej díl , a to jen díky Švancimu na aukci , jeho odpor ke kravímu mozku pobavil , a bylo to cejtit až sem ke mě :vomit: :down:

Výkopové práce v kmeni Rebelů fakt super :dance: ještě jim tam chybí bagr ..


Jinak když už jsme u té aukce , proč je proboha nenechali přihazovat podle sebe ? opět uměle natahujeme čas . Přítomnost kmene Hrdinů jsem moc nepochopil , se svým omezeným rozpočtem jsou od začátku odsouzeni k tomu , že maj téměř furt smůlu (Ano je to jejich problém ,že naházeli málo , ale stejně , má tam jít jen vítězný kmen , když už.) . Tady někdo v produkci zase myslel ..ale mozkem ne , ten nechali uvařit pro Švanciho . (A nebo to teda udělat jako v AU :) )

Uživatelský avatar
Yedko
Příspěvky: 264
Registrován: 10 úno 2020, 22:29
Nejoblíbenější série: 20, 16, 13, 1, 40
Nejoblibenější hráči: Domenick, Tony, Andrea, Brenda, Coach, Cirie, Yul, Richard
Nejméně oblíbené série: 39, 37, 35, 30, 21, 5
Kontaktovat uživatele:

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP09

Příspěvekod Yedko » 23 úno 2023, 16:45

Boha... zas abychom si nepostěžovali na náhodný hovno, které není ani úplně relevantní místo pochvaly kvalitního dílu. Já to bral jako součást porážky a příležitost k využití strategie. Se podívej za jaké částky se některé věci na jiných survivorovských akcích prodávaly - a byla to nuda. Vyvolávání po nějaké částce je relevantní způsob dražení, který se děje reálně mnohem častěji než že si řveš náhodný částky. Toto Rebely donutilo přidávat alespoň na polovinu svého rozpočtu a nemohli čekat na klasické "hmmm burger, ale já si počkám jestli nebude pizza". Kdyby se někdo z Hrdinů našel na to, že tisícovkou donutí Rebely k odstranění peněz za vyčištění zubů, koupel, pohodlí, gumídky, tak by se teoreticky najedl i někdo od Hrdinů. Anebo alespoň vyhráli NĚCO. Chápu, že každý měl hlad, ale přeci nemohli čekat, že tam bude 40 věcí na prodej. Navíc to prostě přidalo i ty zábavné momenty a to je to co Nova chtěla. Za mě jediné problematické bylo, a to jsi nezmínil, že to násilím přehazoval mezi ty kmeny. Po stovce klidně, ale pokud Hrdinové mají strop na 1000 tak buď to nechám přihazovat z obou táborů (pak by to ale bylo těžko sledovatelné), nebo alespoň začínám na liché či sudé částce celou dobu. Nemůžeš začít vyvolávat 200 u Rebelů a pak začít na 300 u Hrdinů, protože na 1000 to je automaticky u Rebelů a dalo to příležitost ještě více odstřihnout Hrdiny i z té poslední malé šance si něco uzobnout. Osobně bych jim dal asi 2000 a 1500 a vyřešilo by to většinu problémů. Nebo tu aukci udělal později, ale to si nemyslím, že je v jejich moci.
Každopádně za mě zdaleka nejlepší lichý díl. Dvě soutěže pro celý kmen na jeden vítězný, aukce, bylo to vtipné, svižné. Bylo tam hledání imunity, pohled do tábora, milimetr pohledu na strategii. Za mě proč ne.
Btw. imunita je zahrabaná na pláži. V jednom z předchozích dílů graficky ukázali její polohu kolem které se současně motali a hrabali tři lidi. Její polohu kritizoval na IG i Novotňák, že by to dal jinam. Ono tam bylo původně nějaké dřevo pod kterým to mělo být, jen oni ho první dny spálili a po několika dnech se dostali k té nápovědě a dovtípili se, že to bude ono, jen už neví, kde přesně to na té pláži leželo.
Vytvářet pětačtyřicátou sérii (od roku 2000) není tak lehké, jako vytvářet osmou sérii (od roku 2016). Myslete, prosím, na to při vašem urážení. Pokud máte hlavní problém s tím koukat na více černochů a homosexuálů tak jste ubozí. Ale souhlasím, že US40 měla být sérii poslední...

cihi
Příspěvky: 299
Registrován: 16 lis 2014, 01:50

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP09

Příspěvekod cihi » 24 úno 2023, 03:55

Uz jsem si rikal, celkem originalni, v pohode a rychla 2. soutez o odmenu (kterou jsem vyjimecne sledoval), ze bychom zkratili stopaz? Ale airtime se bohate vynahradil na aukci. Jeste nikdy jsem nevidel takhle dlouhou aukci v Survivoru, az jsem si rikal, ze snad nikdy neskonci - ono taky neni, co divu, kdyz tam prihazuji po stovkach :D Se divim, ze to neudelali po korunach a mohli tam byt i 5 hodin... nicmene na soutezi, ktera tomu predchazela, se ukazalo, ze by souteze sli delat o neco lepe a rychleji.

Ucast Hrdinu na aukci bych srovnal s mucenim - to se trochu produkci nepovedlo, pokud tedy muceni nebylo cilem. Co se ale tim paradoxne povedlo, tak "vyhra" Svanciho a jeho reakce, coz byly mozna nejvtipnejsi momenty za celou hru.

Co muzu rict, ze letos udelala Nova dobre, a to ji opravdu za jejich turecky "Survivor" temer nikdy nechvalim, ze dava na Voyo ve stredu jeden dil a ve ctvrtek hned dalsi dil.

Kdyz si ve ctvrtek pustite oba dily hned po sobe a pretocite si ty nesmyslny souteze, tak je z toho dohromady celkem uchazejici "standardni" dil, ktery konci vyloucenim, i kdyz tedy formou toho debilniho duelu. Takze jdu razem na dalsi dil...


Zpět na „Survivor Česko & Slovensko 2023 (CZ, SK)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti