Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP10

Dominikánská republika
2023 - TV Nova, TV Markíza
Uživatelský avatar
GodfatherCZ
Příspěvky: 149
Registrován: 28 zář 2016, 17:06
Nejoblíbenější série: Amazon , Redemption Island , Cagayan , Cambodia , Kaôh Rōng
Nejoblibenější hráči: ♥ Kelley Wentworth ♥
♥ Shonee Bowtell ♥
♥ Kat Edorsson ♥
♥ Sarah Moore ♥
Tony Vlachos
Ozzy Lusth
Jordie Hansen
George Mladenov
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur
Thailand
Nicaragua

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP10

Příspěvekod GodfatherCZ » 23 úno 2023, 09:39

Epizoda 10
• Voyo: 23.2.2023
• TV Nova: 2.3.2023

Uživatelský avatar
Yedko
Příspěvky: 264
Registrován: 10 úno 2020, 22:29
Nejoblíbenější série: 20, 16, 13, 1, 40
Nejoblibenější hráči: Domenick, Tony, Andrea, Brenda, Coach, Cirie, Yul, Richard
Nejméně oblíbené série: 39, 37, 35, 30, 21, 5
Kontaktovat uživatele:

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP10

Příspěvekod Yedko » 24 úno 2023, 04:47

Nebyl ten souboj o imunitu snad až nepatřičně krátký? :D :D
Vytvářet pětačtyřicátou sérii (od roku 2000) není tak lehké, jako vytvářet osmou sérii (od roku 2016). Myslete, prosím, na to při vašem urážení. Pokud máte hlavní problém s tím koukat na více černochů a homosexuálů tak jste ubozí. Ale souhlasím, že US40 měla být sérii poslední...

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP10

Příspěvekod lacSzlo » 25 úno 2023, 01:51

Tak Lídino utrpení je bohužel konečně u konce, štafetu soutěžícího u kterého se nejvíc divím že je po takové době ještě vůbec ve hře po ní zřejmě přebírá Karolína nebo modrá Barbora. Ty ženské duely už mě začínají dost srát, skoro polovina ženských už je out ze hry a to mě vůbec nebaví. Chlapi hrozné sračky tbh, loni byl za celou premerge jen jeden holčíčí duel a taky se to nějak dalo. Sem tam sice vypadl omylem v duelu někdo jako paprčiak nebo učitel Lukáš, ale good riddance I say, to člověka aspoň pobavilo a ne tohle. Novotný má tu audacitu ještě někde na netu mlít o tom jak to letos hrajou dobře! (ve skutečnosti zatím mi teda ta strategie přijde v obou kmenech asi nejvíc basic co to jde, lmao, chci nějakej chaos aby mě to bavilo!)

Momentálně fandím z celého castu asi nadále jen Johance a Kateřině, trochu Karolíně, Andree a Barboře (která mě teda v tomhle díle zaujala víceméně poprvý ale na kmenovce jela celkem bomby). Tahle hra nutně potřebuje tribe swap tvl Novo!!!! (podle ukázek příště asi nebude). Už jsou v té hře 26 dní, takže další kmenovka bude někdy kolem dne 30, to už jsou tvl skoro v polovině (pokud to teda bude mít fakt 80 dní a nenatáhnou to ještě víc, pls no). A ze hry je teprve 5.člověk!

Moc nějak nevím dál, co k tomu říct, s Lesbárou odešlo ze hry tolik potřebné drama, status quo v obou kmenech celkem stagnuje (radši bych příště viděl na kmenovce Hrdiny, než si prosedět nudnou kmenovku Rebelů na 100% zakončenou duelem Johana-Barbora).

Hledání skryté imunity u Rebelů je čím dál víc cringe, trotlové už rozryli rejčem půlku pláže a přitom to podle toho žlutýho kolečka co občas ukáže prdukce je hned vedle nich, to je to jako někde 10 metrů pod zemí? Nebo jako prostě lmao.

Na aukci jsem fandil Barboře aby vrátila Ondřejovi pivo, co to je za demenci dát alkohol jako skrytou odměnu? To se jako automaticky předpokládá že je každej ožrala? Celkem nechutný.

Zpovědnice po 10. epizodě:

Survajvr s2w5.jpg
(?)

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP10

Příspěvekod brninho » 25 úno 2023, 15:52

Tak jako Brňák a fanoušek Zbrojovky jsem tomu dal š(v)anci a hele..není to až takovej průser :) Zakázal jsem si o tom jako o Survivoru přemýšlet, je to prostě jiná hra se shodným názvem, spíš mi to připomíná US Big Brother odehrávající se na ostrově.
Švanci plní očekávání, není to nejostřejší tužka v penálu takže je jasný že se soustředí hlavně na souboje a pohodu v týmu a co se týče strategie tak se spíš veze, bavič je to suverénně největší.
Hráče bych spočítal na prstech jedné ruky, z Hrdinů možná jen Pítrs, z Rebelů mě lehce nesympatická trojice Tomáš, Jirka a Žaneta, chtělo by to promíchání, další ohrožení jsou celkem předvídatelní a opět jsou to ženy.
Asi se to tu někdy řešilo, třeba i v diskuzi v minulé sezoně, máte někdo zkušenost s castingem do CZ Survivora? Jak to probíhalo? Mně přijde fascinující jak se relativně dost lidí nechává v té hře vláčet a v podstatě nehrají, mě by jako fanouška hanba fackovala.
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Uživatelský avatar
GodfatherCZ
Příspěvky: 149
Registrován: 28 zář 2016, 17:06
Nejoblíbenější série: Amazon , Redemption Island , Cagayan , Cambodia , Kaôh Rōng
Nejoblibenější hráči: ♥ Kelley Wentworth ♥
♥ Shonee Bowtell ♥
♥ Kat Edorsson ♥
♥ Sarah Moore ♥
Tony Vlachos
Ozzy Lusth
Jordie Hansen
George Mladenov
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur
Thailand
Nicaragua

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP10

Příspěvekod GodfatherCZ » 25 úno 2023, 17:15

brninho píše:máte někdo zkušenost s castingem do CZ Survivora? Jak to probíhalo? .

Mám zkušenost jen s castingem do RO2 :D :D :D , ale počítám ,že to bude podobné , jenom do Suvájvru nabírají selebrity ze světa IG / YouTube/ TikTok apod a recykláty z jiných realityshow . Jinak to probíhalo asi tak ,že ses oblíkl do plavek a županu a stoupl sis s čísílkem před 3 producenty a kameramana a oni se tě jen ptali na otázky co je napadlo zrovna :heat: :heat: do dalších kol jsem neprošel :angry:

Pattrick
Příspěvky: 132
Registrován: 13 úno 2020, 11:33

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP10

Příspěvekod Pattrick » 26 úno 2023, 16:08

Já mám zkušenosti s castingem, jak do první série, tak i do této druhé. :)

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP10

Příspěvekod brninho » 26 úno 2023, 16:42

Pattrick píše:Já mám zkušenosti s castingem, jak do první série, tak i do této druhé. :)


Zvládl jsi projít dál než GodfatherCZ? Strašně mě ten klíč zajímá a omlouvám se jestli se to řešilo někde v minulosti, v tom případě kdyby byl někdo od té dobroty a odkázal mě na diskuzi na tohle téma, díky!
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Uživatelský avatar
GodfatherCZ
Příspěvky: 149
Registrován: 28 zář 2016, 17:06
Nejoblíbenější série: Amazon , Redemption Island , Cagayan , Cambodia , Kaôh Rōng
Nejoblibenější hráči: ♥ Kelley Wentworth ♥
♥ Shonee Bowtell ♥
♥ Kat Edorsson ♥
♥ Sarah Moore ♥
Tony Vlachos
Ozzy Lusth
Jordie Hansen
George Mladenov
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur
Thailand
Nicaragua

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP10

Příspěvekod GodfatherCZ » 26 úno 2023, 18:07

brninho píše:Zvládl jsi projít dál než GodfatherCZ? Strašně mě ten klíč zajímá a omlouvám se jestli se to řešilo někde v minulosti, v tom případě kdyby byl někdo od té dobroty a odkázal mě na diskuzi na tohle téma, díky!


No hledal jsem , a vyloženě topic na castingy jsem tu neviděl . Jinak na klíč , podle kterého produkce vybírá se zeptej asi někoho z té castingovky co to pro Novu dělá :) , jsou nějaké archetypy lidí , zkouší tě jak umíš mluvit , jak vypadáš na kameru , jestli jsi zajímavej pro diváka apod . Já jsem sice byl jen v prvním kole , ale mám za to , že u RO bylo ještě druhé kolo (asi taky pohovory s užším výběrem) a pak třetí , což je asi něco jako boot camp s fyzickými testy . Možná si to ale pletu .
Na Suvájvr nevim ale Pattrick tu v nějakém vlákně psal cosi o tom , že tam byli i producenti z Turecka . Kdyžtak na to někdo založte topic :) zajímaly by mě tipy a triky co zlepšit až bude třeba někdy RO3 :hungry:

Pattrick
Příspěvky: 132
Registrován: 13 úno 2020, 11:33

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP10

Příspěvekod Pattrick » 26 úno 2023, 18:19

Já mám zajímavý příběh, do první série, tak to probíhalo takto.

Před castingovou porotu se chodilo po jednom, seděl tam Marek Orlík + česká produkce a Turecká. Vše se natáčelo. Ptali se na základní otázky, já jsem samozřejmě hrál na city, tak jsem jim říkal o svém životním příběhu, plus teda, že jsem velký fanoušek survivora, že bych hrál celkem podlou hru, což se evidentně líbilo Orlíkovi.

No, po asi 14 dnech zavolali, že jdu do dalšího kola, tam už teda jsme chodili po třech a hráli jakože "hry", například jsem měl říct, proč mám jít já na ostrov, místo těch dvou vedle, nebo na papíře byly slova jako taktika, síla, atd.. a ty jsi měl vybrat tři a říct proč, samozřejmě znovu jsem hrál na city.

Během toho castignu už řekli, že ve čtvrtek budou dopoledne plavecké testy, tak ať s tím případně počítáme.

Což mi přišla smska, že postupuju na fyzické testy, bohužel, jsem ale dostal Covid, tak tím to bylo pro mě ukončené (ale co jsem slyšel, tak to tam bylo o ničem, prostě jen plavali, něco ve fitku či co dělali)

Během těch kol jsem právě potkal Adama a taky tu, co vypadla jako první (to byla už na castingu hrozná kráva, říkám, tvl tohle nemůže postoupit)

Teď teda casting do druhého ročníku, tam jsme chodili asi po šesti, říkám jé známe tváře, a oni, taky si vás Patriku pamatujeme, tak jsem si říkal, že bych se mohl dostat minimálně do fyzických testů, když jsem tam minule nemohl jít kvůli covidu.

No, nás šest tam sedělo a teda ti lidi byli úplně lobotomové, týpek, že se jde jen zviditelnit, protože má nějaký youtube kanál, pak nějaká modelka, která by netaktizovala, protože by jí to nešlo přes kůži, pak nějaká letuška, no všichni úplně mimo ze světa survivora. Doptávali se často, často se ptala turecká produkce na nějaké otázky, ve směs otázky o ničem. No a samozřejmě se nikdo neozval.. když to vidím, tak chtěli letos stejně jen "celebritky" influencery, nemá vůbec cenu tam lézt, nedostanete se..

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP10

Příspěvekod brninho » 27 úno 2023, 13:17

Dík borci, zajímavý postřehy :idea:
Jasný, ten klíč kdo se nakonec dostane do Dominikány je, když se člověk koukne na ten cast, naprosto jasnej, jen jsem chtěl trošku osvětlit ten castingovej proces samotnej. Pak mě napadá otázka, k čemu tam ten Marek teda je, když podle mě drtivá většina castu o strategii neví zhola nic a nechává se vláčet těma pár lidma, co třeba ty Cook Islands etc na Coolu viděli. :D
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Uživatelský avatar
GodfatherCZ
Příspěvky: 149
Registrován: 28 zář 2016, 17:06
Nejoblíbenější série: Amazon , Redemption Island , Cagayan , Cambodia , Kaôh Rōng
Nejoblibenější hráči: ♥ Kelley Wentworth ♥
♥ Shonee Bowtell ♥
♥ Kat Edorsson ♥
♥ Sarah Moore ♥
Tony Vlachos
Ozzy Lusth
Jordie Hansen
George Mladenov
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur
Thailand
Nicaragua

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP10

Příspěvekod GodfatherCZ » 27 úno 2023, 15:14

brninho píše:k čemu tam ten Marek teda je

K ničemu :cry: :cry: :dance: si jen honil ego v ,,produkci'' nebo se pletu a aktivně zasahoval do výroby ? v aktuální řadě už tam ale není ne ? alespoň v titulcích jsem ho neviděl .


Zpět na „Survivor Česko & Slovensko 2023 (CZ, SK)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti