Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP11

Dominikánská republika
2023 - TV Nova, TV Markíza
Uživatelský avatar
GodfatherCZ
Příspěvky: 149
Registrován: 28 zář 2016, 17:06
Nejoblíbenější série: Amazon , Redemption Island , Cagayan , Cambodia , Kaôh Rōng
Nejoblibenější hráči: ♥ Kelley Wentworth ♥
♥ Shonee Bowtell ♥
♥ Kat Edorsson ♥
♥ Sarah Moore ♥
Tony Vlachos
Ozzy Lusth
Jordie Hansen
George Mladenov
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur
Thailand
Nicaragua

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP11

Příspěvekod GodfatherCZ » 01 bře 2023, 10:42

Epizoda 11
• Voyo: 1.3.2023
• TV Nova: 8.3.2023

Uživatelský avatar
Yedko
Příspěvky: 264
Registrován: 10 úno 2020, 22:29
Nejoblíbenější série: 20, 16, 13, 1, 40
Nejoblibenější hráči: Domenick, Tony, Andrea, Brenda, Coach, Cirie, Yul, Richard
Nejméně oblíbené série: 39, 37, 35, 30, 21, 5
Kontaktovat uživatele:

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP11

Příspěvekod Yedko » 02 bře 2023, 14:25

Jako často se tady produkce zastávám, ale dávat jim hotdogy a colu jen tak... a to obzvláště v dílu, kde je jeden z kmenů devastovaný a lidi tam mluví o odchodech... Nedivil bych se, kdyby si to celebritky vybrečely.. hnus. Jediné, co jsem si myslel, jestli se nestane (a tam bych to pochopil a byl schopen skousnout) promíchání kmenů, ale prostě ne.. Jediného z toho kmenu už beru snad jen toho Josefa - pro mě velice příjemné překvapení. Nejdřív jsem si řekl, že prozrazovat jim takové věci a dělat chytrého (ohledně toho jak jsou ti kluci hloupí) se může nevyplatit, ale pokud bude chtít v budoucnu hrát a současně bude chtít hlasy od Hrdinů na FTC tak je to asi naučit musí... Jinak je to tam ale velká bída.
Vytvářet pětačtyřicátou sérii (od roku 2000) není tak lehké, jako vytvářet osmou sérii (od roku 2016). Myslete, prosím, na to při vašem urážení. Pokud máte hlavní problém s tím koukat na více černochů a homosexuálů tak jste ubozí. Ale souhlasím, že US40 měla být sérii poslední...


Zpět na „Survivor Česko & Slovensko 2023 (CZ, SK)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti