Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP12

Dominikánská republika
2023 - TV Nova, TV Markíza
Uživatelský avatar
GodfatherCZ
Příspěvky: 149
Registrován: 28 zář 2016, 17:06
Nejoblíbenější série: Amazon , Redemption Island , Cagayan , Cambodia , Kaôh Rōng
Nejoblibenější hráči: ♥ Kelley Wentworth ♥
♥ Shonee Bowtell ♥
♥ Kat Edorsson ♥
♥ Sarah Moore ♥
Tony Vlachos
Ozzy Lusth
Jordie Hansen
George Mladenov
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur
Thailand
Nicaragua

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP12

Příspěvekod GodfatherCZ » 01 bře 2023, 10:42

Epizoda 12
• Voyo: 2.3.2023
• TV Nova: 9.3.2023

Uživatelský avatar
Yedko
Příspěvky: 264
Registrován: 10 úno 2020, 22:29
Nejoblíbenější série: 20, 16, 13, 1, 40
Nejoblibenější hráči: Domenick, Tony, Andrea, Brenda, Coach, Cirie, Yul, Richard
Nejméně oblíbené série: 39, 37, 35, 30, 21, 5
Kontaktovat uživatele:

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP12

Příspěvekod Yedko » 02 bře 2023, 23:33

Wow wow wow. Oni jim jako zakázali šeptat, nebo to tam prostě nikoho nenapadlo si to říct? Chtěli nakonec psát Švancaru nebo bylo domluvené dělení hlasů 3-3-3 a Tomáš hlasoval za Katku? Nevím jestli se mi tenhle twist líbil nebo ne... ale asi nakonec proč ne. Tedy kdyby ten člen, kterého si vybírali vyšel z normálního hlasování a ne že se zvedne Tomáš a Johanka a jde hlasovat Tomáš... Kristián byl nasraný, ale částečně může být leda tak na sebe že vymýšlel kokotiny s Andreou, když tam lobotom Martin chtěl FiFqa jako ČLOVEKA Z LUDU! Akorát to pak legitimovalo čtyřjediný hlas neskutečně otravného Jiřiny. Žanetě se to absolutně nelíbilo, ale po tom co Tomáš popáté zaplakal "prosím prosím nech mi tam Pepíka" nakonec zvedla ten pařát... Mohla se poprvé nějak prosadit, ale bohužel no. Snad Tomáš co nejdříve vypadne a začne trochu hrát za sebe. A celkově nechápu jaktože se nenašel jediný člověk co by chtěl zachránit Katku. Je to dost silná hráčka, labilní ale s nulovýma budoucíma vazbama na červený + ji velice snadno vyvotuješ kdy budeš chtít. Pítr primitivně nezahrál HII a zachránilo ho pouze štěstí a pozice, ze které mohl prostě jen sprostě zkopírovat to co dělala Kundosaki. Sám nebyl schopen k sobě přidělit dva blbé dílky puzzle pro tříleté děti, kde ti ještě radí pruhování barev, směry a to, že budete míček spouštět asi doprdele klikatým žlábkem a ne přes nějaké retardované křižovatky zakončené slepými uličkami :D . U modrých se snad Kristianovi s Johankou podaří naverbovat nově příchozí k vyřazení Jiřiny a Žanety. U červených je mi to už úplně jedno. Fandil jsem čím dál tím víc panu modelovi, ale vypadá to, že se chce spřáhnout se Smrtijedy nebezpečnými pro BOHYNI JOHANKU tak nevím no...

Fandím: Johanka, Kristian
Vidím tam potenciál: Josef, Žaneta
Nemají v Survivoru co dělat, ale baví mě:Lobotom Martin, Švancara
Oni tam jako jsou?:Pavlína, Andrea, FiFqo, Kulhy, Barbora, Matěj
Osa zla, ale alespoň to nejsou úplní hovnaři: Jiří, Tomáš
Okamžitě ven: Adam, Karolína, Pítr
Vytvářet pětačtyřicátou sérii (od roku 2000) není tak lehké, jako vytvářet osmou sérii (od roku 2016). Myslete, prosím, na to při vašem urážení. Pokud máte hlavní problém s tím koukat na více černochů a homosexuálů tak jste ubozí. Ale souhlasím, že US40 měla být sérii poslední...

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP12

Příspěvekod brninho » 03 bře 2023, 22:36

No konečně to dostalo grády, pozitivně mě překvapily oba kmeny při výběru svých nových členů, tedy v prvním případě :D Oba jsou po fyzické stránce víceméně vyrovnaní, volbou Matěje se narušila dominantní aliance v druhém kmeni, volbou Kulhyho se získal víceméně neukotvený člen druhého kmene.
Po IC jsem úplně nerozuměl posedlosti hrdinů vykopnout Pítra, ono nic není bez důvodu ale člověk by v té více než tříhodinové stopáži z celého cyklu čekal že do těch důvodů budeme mít větší vhled, takhle ta dramaturgie nedává smysl, v jedné části je to "jdeme po holkách" se zmíněnými důvody, v další Pítr ale chybí kontext. Tím se dostávám ke kmenovce, kde podle mě byl plán volit Pítra a k němu na souboj Švanciho, debilita. Volbou Pítra se vůbec nereflektovala jeho skrytá imunita, u které co chápu si stejně všichni myslí že ji Pítr nejspíš má. Volba Švanciho do souboje je pak bláznovtství Švanciho samotnýho, kterej v té hře strategicky prostě vůbec není a vnímá jen dva rozměry- sportovní a sociální, strategie je mimo něj a s ní spojený zdravý rozum taky, nebyl absolutně důvod do toho jít, ale nakonec mu do tohoto "veleplánu" hodila vidle produkce samotná.
Asi mi ten krok nevadil, zase, beru to jako US Big Brother kde podobné twisty nejsou výjimkou, takže za mě ok, v US Survivoru nemyslitelný. Tady úplně nechápu volby obou kmenů, "vítězem" jsou asi hrdinové kterí mají bývalé dominantní členy obou kmenů pod svým vlivem, na druhou stranu v Rebelech může být skušnej čurbes. Z ukázky to vypadá na soumrak Jiřího a Žanety, ale "voting blocks" jsou rozloženy zajímavě, jen se bojím že Kulhy a Švanci nemají kapacitu využít toho v jaké skvělé pozici se nacházejí, být na jejich místě, tak si ve hře držím všechny potrefený husy, tedy Jiřího, Žanetu, Johanku a Báru a zůstávám někde uprostřed s vyloučeními Martina, Adama atd, ale čekám že se po Jiřím půjde.
Jo, bylo to zajímavý, zatím se pro mě krystalizuje zajímavě Johanka a Kristián, Švancimu držím palce kvůli zábavě.
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

cihi
Příspěvky: 298
Registrován: 16 lis 2014, 01:50

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP12

Příspěvekod cihi » 04 bře 2023, 02:53

Vetsinou s tebou nesouhlasim, ale dneska ano :D Dobrej komentar.

Yedko píše:Wow wow wow. Oni jim jako zakázali šeptat, nebo to tam prostě nikoho nenapadlo si to říct? Chtěli nakonec psát Švancaru nebo bylo domluvené dělení hlasů 3-3-3 a Tomáš hlasoval za Katku? Nevím jestli se mi tenhle twist líbil nebo ne... ale asi nakonec proč ne. Tedy kdyby ten člen, kterého si vybírali vyšel z normálního hlasování a ne že se zvedne Tomáš a Johanka a jde hlasovat Tomáš... Kristián byl nasraný, ale částečně může být leda tak na sebe že vymýšlel kokotiny s Andreou, když tam lobotom Martin chtěl FiFqa jako ČLOVEKA Z LUDU! Akorát to pak legitimovalo čtyřjediný hlas neskutečně otravného Jiřiny. Žanetě se to absolutně nelíbilo, ale po tom co Tomáš popáté zaplakal "prosím prosím nech mi tam Pepíka" nakonec zvedla ten pařát... Mohla se poprvé nějak prosadit, ale bohužel no. Snad Tomáš co nejdříve vypadne a začne trochu hrát za sebe. A celkově nechápu jaktože se nenašel jediný člověk co by chtěl zachránit Katku. Je to dost silná hráčka, labilní ale s nulovýma budoucíma vazbama na červený + ji velice snadno vyvotuješ kdy budeš chtít. Pítr primitivně nezahrál HII a zachránilo ho pouze štěstí a pozice, ze které mohl prostě jen sprostě zkopírovat to co dělala Kundosaki. Sám nebyl schopen k sobě přidělit dva blbé dílky puzzle pro tříleté děti, kde ti ještě radí pruhování barev, směry a to, že budete míček spouštět asi doprdele klikatým žlábkem a ne přes nějaké retardované křižovatky zakončené slepými uličkami :D . U modrých se snad Kristianovi s Johankou podaří naverbovat nově příchozí k vyřazení Jiřiny a Žanety. U červených je mi to už úplně jedno. Fandil jsem čím dál tím víc panu modelovi, ale vypadá to, že se chce spřáhnout se Smrtijedy nebezpečnými pro BOHYNI JOHANKU tak nevím no...

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP12

Příspěvekod lacSzlo » 04 bře 2023, 16:41

Tak dokoukán týden 6. Už jsou na 32.dnu, upřímně doufám že se blíží sloučení, protože pokud bude zase až v 10 lidech, tak můžeme rovnou čekat i příští rok vyhazování ženských ve velkém (za mně ideálně kdyby slučko hodili třeba ve 12/13 lidech jako v Austrálii. Doufejme že loni bylo tak pozdě opravdu jen kvůli velkému množství evakuací).

Kundosaki mi tam bude chybět, u Hrdinů zůstaly tři baby které jsou skoro neviditelné, i tak jim budu z principu fandit ale dost se obávám že by příště mohlo dojít na ten tolik diskutovaný duel Pavlína X Karolína (a když ne, tak tam skončí Andrea s Pítrsem a vypadne... zajímalo by mě jestli chlapec i v podstatě po vyhlasování na kmenovce má dál tu tajnou imunitu???).

Pobavil Novotný při revote prohlášením že se smí hlasovat už jen pro Karolínu a Pítrse a pokud bude znova remíza, tak jdou do duelu oba!!! (přestože hlasovalo 7 lidí :lol: )

U Rebelů to začíná a ještě bude hodně vřít, konečně se probudil Kristián a taky Martin, bohužel kdyby nedošlo na promíchání tak byli naprosto v hajzlu protože trotl Adam by je pojebal a byli by i s Johanou a Barborou pěkně v hajzlu. Johanka má teď teda HII, snad ho dokáže zahrát líp než Pítrs. Upřímně mi Jiří tolik nevadí, ale pokud vypadne tak budu celkem rád to lhát nebudu :D ale furt zajímavější hráč než lidi jako Adam nebo Matěj, kteří se s hlavní aliancí Rebelů jen vezli s odůvodněním že v den 30 je pořád na všechno moc brzo a je třeba dál vyhazovat ženský a dělat podržtašku Tomášovi s Jiřím. :angry:

Jinak moc nevím co, pouze tedy doufám že epizody natažené na hodinu 50 byly jen z důvodu swapu mezi kmenama a příští týden se dočkáme zase hodiny 30. I když teda fakt je že s počtem zpovědnic to asi pomohlo :shock:

Survajvr s2w6.jpg
(?)

Uživatelský avatar
Yedko
Příspěvky: 264
Registrován: 10 úno 2020, 22:29
Nejoblíbenější série: 20, 16, 13, 1, 40
Nejoblibenější hráči: Domenick, Tony, Andrea, Brenda, Coach, Cirie, Yul, Richard
Nejméně oblíbené série: 39, 37, 35, 30, 21, 5
Kontaktovat uživatele:

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP12

Příspěvekod Yedko » 04 bře 2023, 18:43

Díky lacSzlo - děláš skvělou práci!

Jinak bychom si tady fakt měli uvědomit, že my opravdu nejsme úplně cílovka tohoto Survivoru. Však se mrkněte někdy do nějakých komentářových sekcí, kde lidi spílají na to, že tam nejsou kapitáni, že je nespravedlivé, že někdo prohraje duel a vypadává, že by tam ještě přidali nějaký ostrov, kde by se mohli zachránit a že se tam snaží někteří hráči intrikařit a podobný hovna. Kvůli našim modrým očím to Nova fakt nedělá a můžeme být podle mě jen neskutečně rádi za Ondřeje (a příp. Marka, jestli s tím má ještě něco společného), že se snaží protlačit alespoň nějaké věci a že to teď vypadá docela dobře. Zrušit duel (prý to ale nejde v té licenci :/) a místo něho vysílat tolik zpovědnic, kolik bylo v posledních dvou dílech - což snad nemusí být tak drahé, tak bych byl nejspokojenější a úplně by mi to stačilo.

Tady přikládám anketu na nova.cz... Johanka 3% (a to ji to tam ještě beztak háže více honičů, než těch co by oceňovalo její hru), Josef 2% a Kristián úplně poslední. Možná to je taky způsobeno tím, že ta anketa byla spuštěna ještě předtím než dodali ty čtyři do hry, protože je to podezřelé, ale to na tom vůbec nic nemění...
Obrázek
Vytvářet pětačtyřicátou sérii (od roku 2000) není tak lehké, jako vytvářet osmou sérii (od roku 2016). Myslete, prosím, na to při vašem urážení. Pokud máte hlavní problém s tím koukat na více černochů a homosexuálů tak jste ubozí. Ale souhlasím, že US40 měla být sérii poslední...

Uživatelský avatar
GodfatherCZ
Příspěvky: 149
Registrován: 28 zář 2016, 17:06
Nejoblíbenější série: Amazon , Redemption Island , Cagayan , Cambodia , Kaôh Rōng
Nejoblibenější hráči: ♥ Kelley Wentworth ♥
♥ Shonee Bowtell ♥
♥ Kat Edorsson ♥
♥ Sarah Moore ♥
Tony Vlachos
Ozzy Lusth
Jordie Hansen
George Mladenov
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur
Thailand
Nicaragua

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP12

Příspěvekod GodfatherCZ » 04 bře 2023, 20:10

Yedko píše:my opravdu nejsme úplně cílovka tohoto Survivoru.....

No to skutečně nejsme . Nicméně nese to jméno Survivor , tak na to jako na Survivor nahlížím . Ten boj s větrnými mlýny v koment sekcích třeba na FB jsem víceméně vzdal , to fakt nemá smysl .
Jak už jsem někde psal , společnost Acun Medya , která stojí za tímto Survivorem paralelně natáčí na Dominikáně podobnou show jejich vlastní výroby a to Exatlon. Což je show zaměřená hlavně na parkoury a sportovní výkony , kde jsou uplně vyloučeny prvky ze Survivora co běžného diváka Suvájvru v diskuzích tak rozčilují . Tzn , kdyby místo Surva natočila Nova tohle , tak sice my hardcore fans trošku potlačíme slzu , ale nikdo by to jako Surva nebral , Švanci by byl v sedmém nebi , žádné intriky jen výkon a soutěže :dance:
(Pokud jsem něco v rámci Exatlonu pomotal , tak mě opravte klidně)
No chápu pohled Novy , tu zajímají jen čísla a koláče sledovanosti . Nicméně by bylo fajn se zamyslet nad tím , jestli se tedy bude vyrábět Survivor a to pokud možno co nejlépe to jde , a nebo se peníze investují do jiného formátu , který bude bavit české a slovenské masy . Pro nás cca 10 aktivních zde to Nova skutečně nevyrábí :(

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP12

Příspěvekod lacSzlo » 04 bře 2023, 23:26

Yedko píše:Díky lacSzlo - děláš skvělou práci!

Díky, snažím se, popravdě bez toho počítání zpovědnic bych na to asi vůbec nekoukal :D a to už takhle se dívám déle než jsem předpokládal že u téhle série vydržím.

Jinak ta anketa je zvláštní, netušil jsem že je Wolverine až takhle populární (ještě když po posledním díle na něj co tak čtu všude nadávají jak to přehnal a jak si o sobě hrozně moc myslí, když si dupnul na kmenovce že mu mají v Hrdinech nechat Josefa)
Čekal bych v popředí třeba s takovým náskokem spíš někoho jako Švanci, to mi přijde jako takový "lidový" oblíbenec, a on je snad až někde na pátém místě.
Jinak dost RIP pokud jsi "celebrita" a v takovéhle anketě totálně propadneš (Pavlína, Kulhy, Karolína). A třeba zrovna Kristiána bych měl před tímhle týdnem taky někde na chvostu, protože nebyl skoro vidět a jen občas prohodil něco ve stylu "Johanku a Hanku mám z kmene nejradši ale nemám s nima alianci takže čus". To až v tomhle týdnu začal být zase pořádně vidět a dal konečně najevo že je antijiřina. :D
(?)

Uživatelský avatar
Yedko
Příspěvky: 264
Registrován: 10 úno 2020, 22:29
Nejoblíbenější série: 20, 16, 13, 1, 40
Nejoblibenější hráči: Domenick, Tony, Andrea, Brenda, Coach, Cirie, Yul, Richard
Nejméně oblíbené série: 39, 37, 35, 30, 21, 5
Kontaktovat uživatele:

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP12

Příspěvekod Yedko » 05 bře 2023, 00:11

Vzpomeň na první díl, kdy tam Kristián přišel. Přepálil to, měl zpovědnice že je fanoušek formátu, ale musí se trochu vzdálit, protože jako nově příchozí by si akorát na sebe nakreslil terč. Za mě si chytře počkal na situaci 5v4 s tím, že věřil že Martina a Adama přitáhne na svou stranu. Nemá smysl riskovat kvůli nějaké vyprcané Lídě nebo jiným neaktivním lidem. Můžeš se díky této volbě protáhnout přes vyřazení klidně čtyř hráčů a počkáš si na ten okamžik, kdy už ty čísla otočit musíš a současně je ideální začít přesně před mergem vyhazovat velký chlapy. Adama přecenil, ale zkritizoval bych ho reálně jen za to, že se nepokusil protlačit zachránění Johanky nebo Hanky před jejich duelem. Ale třeba se pokusil, jen nám to kamery nenabídly. Anebo vycítil že běsnící Jiřina by to ještě klidně otočil proti němu a čekal až ta situace pro switch bude klidnější... nevím, ale mám v něho důvěru a doufám, že mě nezklame. Za mě to hraje reálně lépe než Johanka co to tam pushovala právě zbytečně brzo, ale aspoň nám dala to koření už několika dílů. Bez ní by to bylo o dost horší kousání těch rozjezdů.

Jinak zpátky k tomu co se řešilo - největší kategorie sama pro sebe je Karolína:
- pro novácké sledovatele známá herečka s perfektním projevem a očekáváním, že bude chtít být na kamerách
- dost viditelná v ději většiny proběhnuvších epizod
- byla jednoznačnou obětí nejvyhrocenějšího okamžiku série zatím
A ona má 1% fanoušků a 9 zpovědí za 12 dílů. Nejen tady jde vidět, že tím formátem naprosto pohrdá, nezajímá jí to a lidé souběžně nezajímá a pohrdají ní. Někteří, včetně Ondry Novotného, argumentují tím, že to hraje chytře se skvělým sebeovládáním, kdy tam lidi nasírá a pak se jich zbavuje tím, že si hraje na oběť, ale je to za mě úplně mimo. Krátkodobá záležitost na dvě vyloučení + ještě ve verzi s duely má jediný štěstí, že ji tam neposlali proti Báře. Představa že ji někdo dá ve finále hlas? Naprosto nulová. Tedy ne že bychom to museli řešit - ona dřív nebo později stejně quitne nebo už nasere všechny tak, že ji budou psát automaticky pokaždé.
Vytvářet pětačtyřicátou sérii (od roku 2000) není tak lehké, jako vytvářet osmou sérii (od roku 2016). Myslete, prosím, na to při vašem urážení. Pokud máte hlavní problém s tím koukat na více černochů a homosexuálů tak jste ubozí. Ale souhlasím, že US40 měla být sérii poslední...

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP12

Příspěvekod lacSzlo » 05 bře 2023, 00:53

Ona Karolína měla dost štěstí že ji i Pavlínu využili kluci na obrácení počtů proti alianci Vašek-Katka-Bára-Švanci-Andrea-Pítr. Která vlastně se dost možná rozpadla jen díky Vaškovo evakuaci (fakt netuším co by dělal Švanci kdyby to bylo 5 proti 5 a on přesně uprostřed, možná by tu Báru sejmul stejně). Přijde mi že ty dvě tam jsou v podstatě jen tolerovaný jako hlas do počtu, jinak s nima kluci Hrdinové do ničeho dlouhodobě moc nepočítají.

Z tý šestičlený aliance tam teď už reálně zůstali jen Pítr s Andreou a celkově situace u Hrdinů může být teď na kmenovce hodně zajímavá, protože mi kmen přijde rozdělený na 4 dvojice - Pítr+Andrea, Tomáš+Matěj, Pavlína+Karolína a Josef+Filip (to možná úplně dvojice neni ale tak nějak si zbyli xD). Upřímně si myslím že nejvíc v háji budou Pítr s Andreou, ale dost možná taky Karolína s Pavlínou. Případně asi můžou mít problém i Tomáš s Matějem. Na to jsem fakt zvědavý.
Dokonce mi teď asi je i celkem jedno, kdo jde na další kmenovku (před swapem jsem hodně přál Rebelům aby se co nejvíc kmenovkám vyhnuli, protože u nich moc nehrozil nějaký šokující duel, leda by třeba Johanka nebo Barbora vyhrály individi).

Na jednu stranu asi souhlasím, že nebylo úplně hloupé od Kristiána a Martina čekat s flipem do f9, ale vzhledem k existenci dost nepředvídatelných duelů si myslím není na obrácení hry proti pevné alianci 4 nikdy dost brzo. Především díky nepředvídatelnosti výsledků individi imunity - i kdyby se jim nějak povedlo vyhlasovat třeba Žanetu která asi bude nejslabší, ale furt k ní může přistát do duelu třeba Barbora a nakonec to bude přeci jen 4:4.
No uvidíme co bude teď, na jednu stranu si tu likvidaci Jiřího celkem přeju, ale zase úplně přehlížet toho Švanciho nebo Kulhyho by v tom kmeni asi taky neměli.
(?)

boyarddor
Příspěvky: 91
Registrován: 30 pro 2022, 14:06

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP12

Příspěvekod boyarddor » 05 bře 2023, 10:50

Za mě bude určitě Kačky škoda. Myslím si že kdyby se dostala do kmene rebelů, že by nebyla první na vykopnutí, ale že byla by jedna ze tří nejsilnějších (a jak by řekli na ostrově "nosí hodně bodů"). Moc jsem nepochopil Pítra když nezahrál na kmenovce svoji HII ať už pro sebe nebo pro Katku (což jsem dle její zpovědi pochopil že jsou spolu v alianci). Jak už většina lidí řekla, v duelu mohli proti sobě stát alespoň zády k sobě.

Doufám že přijde někdy něco jako blesková kmenová rada (jako na RO).

Všimli jste si že Ondra má v každém díle jiný snuffer? (ale furt lepší než v Mexiku kde jim pochodně hasí vodou :D) Minulý rok jsme si stěžovali na neustálé házení něčeho na cíl, letos namísto toho máme buď: "Rozdělíte se do dvojic/trojic/čtveřic..." nebo "Poté, zvednete vlajku". Popravdě doufám že bude ještě více soutěží pro celý kmen (ale to může Nova lehce změnit přechodem na levnější a lepší licenci - Robinsonův ostrov :D).

Pro případnou 3. sérii (o které doufám že nebude ale pokud ano stejně se na ni budu dívat) doufám že alespoň změní barvy. Červená a modrá mi začíná lézt na nervy.

boyarddor
Příspěvky: 91
Registrován: 30 pro 2022, 14:06

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP12

Příspěvekod boyarddor » 05 bře 2023, 11:09

A se sledovaností na tom Survivor taky není kdovíjaký zázrak… Přeci jen Robinson měl dvojnásobnou sledovanost. Zjišťoval jsem proč vůbec Robinson skončil. Prý je to proto že se na Nově měnil generální ředitel a tomu se ten pořad nějak nelíbil. Zajímalo by mě co se mu líbí na tureckém Survivororvi.

Uživatelský avatar
GodfatherCZ
Příspěvky: 149
Registrován: 28 zář 2016, 17:06
Nejoblíbenější série: Amazon , Redemption Island , Cagayan , Cambodia , Kaôh Rōng
Nejoblibenější hráči: ♥ Kelley Wentworth ♥
♥ Shonee Bowtell ♥
♥ Kat Edorsson ♥
♥ Sarah Moore ♥
Tony Vlachos
Ozzy Lusth
Jordie Hansen
George Mladenov
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur
Thailand
Nicaragua

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP12

Příspěvekod GodfatherCZ » 05 bře 2023, 12:08

boyarddor píše: Zjišťoval jsem proč vůbec Robinson skončil. Prý je to proto že se na Nově měnil generální ředitel a tomu se ten pořad nějak nelíbil. Zajímalo by mě co se mu líbí na tureckém Survivororvi.

boyarddor píše: doufám že alespoň změní barvy. Červená a modrá mi začíná lézt na nervy.


No o tom silně pochybuji , tyhle barvy mají turci nastavené defaultně pro všechny národy , dokonce podle wikiny chorvatská verze měla minule taky kmeny Mao a Azua :cry: prostě tak to je . To by museli turci zase kompletně přesprejovat všechny propriety a překážkové dráhy , ačkoliv pro Exatlon používají i jiné barvy .
Faaakt ? já měl za to , že RO3 skončil v castingovém procesu proto ,že prošvihli okno a nějaký jiný národ jim vyfoukl slot na Filipínách . Jinak já si myslim , že o tomhle se rozhoduje v rámci širšího vedení celé CME , koneckonců u RO jsme přebrali styl a víceméně i některé casting archetypy z Rumunska , dokonce i stejnou hudbu , zatímco Ostrov SK použil klasický Awakenings od Russe Landaua . Mimochodem ten hudební podkres u Suvájvru je teda otřes , uspávač hadů , ale hlavně kmenovce chybí duše bez pořádné hudby . Funfact: je stejný jako má finský Selviytyjät Suomi

Uživatelský avatar
Yedko
Příspěvky: 264
Registrován: 10 úno 2020, 22:29
Nejoblíbenější série: 20, 16, 13, 1, 40
Nejoblibenější hráči: Domenick, Tony, Andrea, Brenda, Coach, Cirie, Yul, Richard
Nejméně oblíbené série: 39, 37, 35, 30, 21, 5
Kontaktovat uživatele:

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP12

Příspěvekod Yedko » 05 bře 2023, 12:22

Zrovna nějaký snuffer nebo červená x modrá... to je úplná maličkost. A barvy se, podle mě, určitě měnit nebudou, protože tam máš prostě ty disciplíny takhle nabarvené od základu. Stejně tak (bohužel) nikdy v tomto formátu nebudou tři nebo čtyři kmeny.

Se sledovaností nemáš úplně pravdu. Lidi jsou naopak úplně nasáklí do děje a kupují si kvůli tomu Voyo. Pořad se řeší každý týden v bulváru, na sociálních sítích, mezi běžnými lidmi, kteří mají kupní sílu... Televize prostě frčí ještě méně než v roce 2017 a ten trend bude jednoznačný. Placená internetová televize je jedním z cílů komerční televize na malém trhu aby se uživila a Survivor o týden dříve je jejich lákadlo a vlajková loď. Navíc Robinsonův ostrov běžel, pokud se neplatu v prime timu. Je důležitější pokud máš 400 000 lidí u televize a 50 000 platících na Voyu a zaujaté diskutující fanoušky než 600 000 konzumentů u televize. Ten model s pseudocelebritami ze sítí, které ale nekurví hru (nedělají tam z toho klauniádu že by tam cpali Pavla Zedníčka nebo Borhyovou) se podle mě Nově jednoznačně vyplácí a jediné na co doplácí tak na zprasenou nekoukatelnou minulou sérii.

To s tím novým ředitelem je naprostý výmysl a sračka, to nestojí ani za větší komentář. EDIT: Ajo akorát mi tu vyskočilo, že během toho, co jsem psal, tu GodfatherCZ napsal reálný důvod proč skončil Robinsonův ostrov... Myslet si, že ředitel může zaříznout pořad, na který je koupená licence z důvodu, že "se mi nelíbí" je úplně mimo realitu.
Vytvářet pětačtyřicátou sérii (od roku 2000) není tak lehké, jako vytvářet osmou sérii (od roku 2016). Myslete, prosím, na to při vašem urážení. Pokud máte hlavní problém s tím koukat na více černochů a homosexuálů tak jste ubozí. Ale souhlasím, že US40 měla být sérii poslední...

boyarddor
Příspěvky: 91
Registrován: 30 pro 2022, 14:06

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP12

Příspěvekod boyarddor » 05 bře 2023, 12:59

Asi máte pravdu...

Pattrick
Příspěvky: 132
Registrován: 13 úno 2020, 11:33

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP12

Příspěvekod Pattrick » 06 bře 2023, 14:59

Je to tak, RO3 byl v procesu castingu (mám zdroj z PR), ale pak se propočetly náklady a nevyplatil by se jim, tak čistě z finančního hlediska byl RO3 zrušen.

boyarddor
Příspěvky: 91
Registrován: 30 pro 2022, 14:06

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP12

Příspěvekod boyarddor » 06 bře 2023, 17:09

Yedko píše:Zrovna nějaký snuffer nebo červená x modrá... to je úplná maličkost. A barvy se, podle mě, určitě měnit nebudou, protože tam máš prostě ty disciplíny takhle nabarvené od základu. Stejně tak (bohužel) nikdy v tomto formátu nebudou tři nebo čtyři kmeny.


No zrovna Mexiko (které ovšem natáčí mezi červencem a zářím) má ZELENOU a ŽLUTOU. Případně má i třetí kmen (ČERNÁ barva) který se skládá z prvních čtyř vypadlých (kteří se po vyloučení dostanou na "ostrov vyhnanství")

Názvy kmenů:
Zelený kmen - Halcones - Jestřábi
Žlutý kmen - Jaguares - Jaguáři
Černý kmen - Los Otros - Ostatní (osobně bych upravil na Vyhnaní)

Něco o vzniku "Los Otros": https://youtu.be/QI50NgJ3e14

ALE

V případě her nesoutěží všechny kmeny najednou ale nějak divně se střídají mezi sebou.

Ukázka hry: https://youtu.be/yFDodA2fQ6o

Ale záleží na hře, mám pocit že jsem viděl i hry kde soutěžili všechny kmeny najednou.

cihi
Příspěvky: 298
Registrován: 16 lis 2014, 01:50

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP12

Příspěvekod cihi » 10 bře 2023, 05:39

Yedko píše:Ten model s pseudocelebritami ze sítí, které ale nekurví hru (nedělají tam z toho klauniádu že by tam cpali Pavla Zedníčka nebo Borhyovou) se podle mě Nově jednoznačně vyplácí a jediné na co doplácí tak na zprasenou nekoukatelnou minulou sérii.


Model s pseudocelebritama je podle me z jejich strany dobrej koncept, protoze jim to taha internetovy a hlavne mladsi fanousky. Ale proste ten format a je jedno, jestli minula serie nebo ta letosni (i kdyz snahy tam jsou) :cry: Proc ale s timto konceptem pseudocelebrit neudelaji Robinsona, coz by bylo super, je mi opravdu zahadou.

loid
Příspěvky: 34
Registrován: 24 bře 2017, 22:11
Nejoblíbenější série: Cookovy ostrovy
Nejoblibenější hráči: Ozzy, Yul Kwon, Terry Deitz, Sandra Diaz-Twain

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP12

Příspěvekod loid » 10 bře 2023, 08:46

Yedko píše:Se sledovaností nemáš úplně pravdu. Lidi jsou naopak úplně nasáklí do děje a kupují si kvůli tomu Voyo.
Na mě vidíte, že já se CME nevyplácím - všechny komentáře mám až po vysílání na Nově ;) Surv je to jediné, co by mě z Voyo zajímalo...

Epizoda dobrá, nerozumím, proč během dílu dva twistnutí příchozí do kmenů v různých časech. Když už chtěla produkce (?) prohodit dva, proč ne najednou, třeba na radě? Kdyby jim řekli, vyberte si jednoho, kmeny se zapotí, koho, a pak by přišel pokyn "a ještě jednoho".... I když i ten jeden twist na radě v obou kmenech nakonec způsobil docela dost "akce". U Hrdinů hned, u Rebelů zdá se v budoucnu (podle ukázek).

Jsem zvědavý, jak to Jirka zvládne. Snažil se nějak hrát od začátku. Je otázka, jestli to tak bylo dobře a jak dopadne, když mu Hrdinové rozebrali alianci.

Stále mi chybí kmenové soutěže, kdy soutěží najednou celý kmen (to už si asi uložím jako trvalou šablonu příspěvku).

Vyřazené moc neželím - pralo se to ve mně s názorem na ní už od začátku. Sympatické mi bylo její prohlášení, že si chtěla užít více soutěží. Vadilo mi, že řešení skládanky v duelu mohl soupeř kopírovat - to nešlo je postavit k sobě zády?
lacSzlo píše:nebylo úplně hloupé od Kristiána a Martina čekat s flipem do f9
Martin? Posunout se z pozice 5 v jedné alianci do pozice 5 v jiné alianci? Vidím to jinak. Na druhou stranu mě zajímá, jak s jeho random hrou může uspět.

Tak budu celkem spokojeně sledovat dál. Na Nově... :lol:

boyarddor
Příspěvky: 91
Registrován: 30 pro 2022, 14:06

Survivor Česko & Slovensko 2023 - EP12

Příspěvekod boyarddor » 10 bře 2023, 17:34

cihi píše:Model s pseudocelebritama je podle me z jejich strany dobrej koncept, protoze jim to taha internetovy a hlavne mladsi fanousky. Ale proste ten format a je jedno, jestli minula serie nebo ta letosni (i kdyz snahy tam jsou) :cry: Proc ale s timto konceptem pseudocelebrit neudelaji Robinsona, coz by bylo super, je mi opravdu zahadou.


Přesně. Nevím co Nově bránilo v tom koupit stejnou licenci aby to mělo nějakou logickou návaznost. Samozřejmě že i formát hry je o 1000 % lepší.


Zpět na „Survivor Česko & Slovensko 2023 (CZ, SK)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti